maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

הסיבות הנפוצות והטיפול הטבעי לבעיות אין אונות

 בשל מעבר השנים ותהליך ההזדקנות שהוא חווה, גופנו עלול להיחלש ולאכזב אותנו בתחומים כאלה ואחרים – לרבות בעיות בתפקוד המיני. בעיות שכאלו לרוב משפיעות על גברים יותר מאשר על נשים, אך למרבה מזלם יש הרבה מאוד רכיבים טבעיים, צמחי מרפא ותבלינים שיכולים לעזור לנו להתגבר עליהן וליהנות מחיי מין פעילים ומספקים. לגברים שסובלים מבעיות אין אונות בשל הגורמים האלו ואחרים, או כאלה שרוצים להקדים תרופה למכה ולשפר את התפקוד המיני שלהם באופן כללי, מומלץ מאוד להכיר את אותם רכיבים טבעיים, וללמוד כיצד לרתום את כוחותיהם כדי לטפל ביעילות בבעיות שפוגעות באיכות חיי המין.

 

טיפול טבעי באין אונות: זוג מבוגר מחובק בשדה חיטה
 

גורמים נפוצים לאין אונות:

סוכרת

בשל הפגיעה בעצבים ובזרימת הדם ברחבי הגוף, המשפיעות בין השאר על היכולת להגיע לזקפה ולשמור עליה לאורך זמן, מחלת הסוכרת היא סיבה שכיחה מאוד לבעיות אין אונות. בנוסף לכך, גם הטיפול במחלה עלול להחמיר בעיות שכאלו ולגרום לירידה בחשק המיני. בהקשר הזה חשוב לציין שתרופות כימיות שמעודדות זקפה אינן מתאימות ולעיתים אף מסוכנות לחולי סוכרת, משום שהן מרחיבות את העורקים והדבר עלול להוביל לסיכונים שונים שיש להימנע מהם.

בעיות לב

כאשר גבר סובל מבעיות שמשפיעות על בריאות הלב שלו (למשל טרשת עורקים ורמות שומנים גבוהות בדם) זרימת הדם לפין אינה חזקה כפי שהיא יכולה להיות והדבר מוביל לזקפה חלקית. זוהי רק אחת מהסיבות הרבות לכך שמומלץ בחום לשמור על בריאות תקינה של הלב, וחשוב לציין שיש מקרים שבהם אין אונות אף יכולה להיות תסמין ראשוני למחלת כלי דם או לב. 

לחץ דם

בהמשך ישיר לסעיף הקודם, בעיות בלחץ הדם גם הן מובילות לקשיי זקפה, כאשר בקרב אוכלוסיית הגברים שסובלים מהבעיה הזו שכיחותה של אין אונות חלקית או מלאה גבוהה בהרבה לעומת זו של גברים בעלי לחץ דם תקין. גם במקרה של בעיות בלחץ הדם, הסיכון לבעיות זקפה הוא כפול ומכופל, משום שטיפול תרופתי להורדת לחץ הדם עלול להוביל להחמרה במצב בעיות הזקפה ולהורדת החשק המיני – מה שרק מחזק את חשיבות הצורך בטיפול טבעי באין אונות.
 
טיפול טבעי באין אונות: בדיקת לחץ דם
 

בעיות בבלוטת הערמונית

בלוטת הערמונית (הפרוסטטה) היא איבר גברי שנמצא בתוך חלל האגן, מתחת לשלפוחיות השתן והזרע. תפקיד הבלוטה הזו הוא להפריש את נוזל הערמונית שהוא חלק מהותי מנוזל הזרע. פגיעה כזו או אחרת בערמונית - בשל דלקת, הצטברות כולסטרול, גידול טבעי של הבלוטה כתוצאה מתהליכי הזדקנות ועוד - היא לעיתים גורל בלתי נמנע, אך בהחלט ניתן למנוע מהמצב להוביל לבעיות זקפה ואין אונות.

רכיבים ומאכלים לטיפול יעיל באין אונות

ג'ינסנג קוריאני

סביר להניח שכבר שמעתם בעבר על סגולותיו הרפואיות של הג'ינסנג. לצמח זה מיוחסות השפעות חיוביות רבות על הגוף כמו למשל מניעת סרטן, שיפור תפקודי המוח, חיזוק המערכת החיסונית ומניעת נשירת שיער. גם בכל מה שקשור לתפקוד המיני יש לג'ינסנג הקוריאני השפעות מבורכות מאוד, שיכולות לשפר את זרימת הדם לפין בעת גירוי מיני ואפילו להגביר את החשק המיני בקרב נשים בגיל המעבר, כפי שהוכח במסגרת מחקר שנערך בשנת 2010

אבץ

מחקרים רבים שנערכו בעבר כדי לבחון את השפעת התזונה על החשק המיני ובעיות אין אונות חשפו שאבץ הוא אחד מהמינרלים החשובים ביותר עבור גברים שסובלים מבעיות תפקוד. כאשר גברים לא צורכים מספיק אבץ רמות הטסטוסטרון שלהם יורדות, הפוריות שלהם עלולה להיפגע והחשק המיני שלהם צונח. למרבה המזל צריכת כמויות מספקות של אבץ מעלימה את הבעיות האלו. 

ג'ינג'ר

את צמח הג'ינג'ר (בעברית - זנגביל) אין כמעט אדם אחד שלא מכיר, אך בשעה שיכולתו לעזור לנו להחלים מהצטננויות ומחלות דומות היא ידועה מאוד, מעטים יודעים שיש לו גם השפעה חיובית מוכחת על איכות הזרע הגברי ורמת הטסטוסטרון. מחקר שנערך על עכברי מעבדה הראה שהקבוצה אשר לה ניתנו תוספי ג'ינג'ר במשך 20 ימים חוותה עלייה משמעותית ברמת הטסטוסטרון וכן שיפור באיכות וביכולות התנועתיות של הזרע. 
טיפול טבעי באין אונות: זנגביל על סלסלת קש

קנידיום מוניירי

סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הצמח הזה, אך בסין, יפן ובווייטנאם נעשה בו ובזרעיו שימוש כדי לטפל בבעיות עור ותפקוד מיני כבר שנים רבות. הזרעים האלו מכילים תרכובת בשם אוסטול (osthole) שמחקרים ראשוניים זיהו אותה כבעלת השפעה חיובית על בעיות אין אונות גבריות ועל בריאות אברי המין הנשיים. 

ויטמין B5

מבין 8 החברים במשפחת ויטמין B, החומצה הפנטוטנית (או ויטמין B5) הוא ככל הנראה החשוב ביותר עבור גברים שחווים אין אונות ברמה כזו או אחרת. הסיבה לכך היא שהחומר הזה, שמוכר גם בשם ויטמין המורל, מסייע לייצור תקין של הורמונים ומתווכים עצביים שונים, ומחסור ממנו עלול להוביל לעייפות, הפרעות שינה, כאבי בטן ועוד. בנוסף לכך, הוויטמין הזה לוקח חלק בתהליך הייצור של תאי דם אדומים ומסייע לטיפול בבעיות לחץ דם גבוה שכבר אוזכרו כסיבה נפוצה מאוד לבעיות אין אונות.

גוארנה

כאשר יש בעיות בחיי המין וחשק מיני נמוך, אצל גברים וגם אצל נשים, השימוש בצמח הגוארנה הוא מומלץ מאוד. הסיבה המרכזית לכך טמונה בכמות הקפאין הרבה שבו, אשר ממריצה את זרימת הדם ברחבי הגוף וגם מגבירה את תפקודי הלב. 

קטב מצוי

השימוש בצמח המיוחד הזה מומלץ מאוד לגברים ונשים שרוצים לשפר את הדחף המיני שלהם, והוא יעיל במיוחד עבור גברים משום שביכולתו להגביר את רמות הורמון המין הגברי, הטסטוסטרון.  בנוסף להשפעתו על התפקוד המיני, הצמח הזה גם משמש לטיפול בבעיות שמשפיעות על בלוטת הערמונית, אשר כפי שכבר נאמר הן גורם ידוע ונפוץ לבעיות אין אונות שכל גבר היה רוצה להימנע מהן.

טיפול טבעי באין אונות: קטב מצוי

השילוב המנצח לטיפול טבעי וחזק במיוחד באין אונות

כל הרכיבים והצמחים שתוארו עד כה יכולים להפוך בעיות פוריות, חשק מיני נמוך ואין אונות לנחלת העבר. הכירו את גברא אקסטרא – טיפול טבעי, מאוזן ובריא שמכיל 14 רכיבים שונים, לרבות אלו שהוצגו בכתבה. ההרכב הייחודי של גברא אקסטרא הופך אותו למוצר מבוקש בקרב גברים שרוצים לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה יותר, בקלות רבה יותר ובהנאה מלאה יותר. כל הרכיבים הפעילים שבו יוצרים פעולה משולבת שיעילה פי כמה וכמה מהשפעתם של כל אחד מהם בנפרד, מה שמשפר את רמת הביצועים בחדר השינה, מאריך את זמן קיום היחסים ותורם רבות לאיכות החיים באופן כללי. אז הגיע הזמן להפסיק להתבייש ולהילחם באופן טבעי בנזקי הזמן ואורך החיים המודרני שפוגעים בחיי המין שלכם.
 

לפרטים נוספים על הטיפול הטבעי באין אונות - מלאו את פרטיכם:

בלחיצתך "שלח" הינך מאשר להעביר את הפרטים לטבע דיירקט
 
מקור התמונות: Forest & Kim Starr
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו