תנאי שימוש


אני מצהיר כי נרשמתי לשירות מרצוני החופשי, וכי החומר המוצג באי מיילים שישלחו אלי אינו פוגע ברגשותיי. אני מעונין/ת לראות ולקרוא את החומרים באימיילים ואני עושה זאת להנאתי האישית בלבד. אני מודע/ת לכך שבמידה ואאפשר לילדים מתחת לגיל 18 לראות את האי מיילים שישלחו אלי או החומרים הכלולים בהם, אוחזק אחראי/ת למעשה זה באופן אישי ולא אוכל להאשים את בעלי האתר ו/או את המפעילים אותו ההנהלה וצוות העובדים. אני מסכים בזאת לקבל מאתר באבא מייל את התכנים באשר הם.

השימוש באתר מוגבל למבוגרים מעל גיל 18 בלבד, והלקוח מצהיר כי הוא מעל גיל 18 שנה.

המערכת רשאית לאפשר לפרסם באתר מוצרים או שירותים או מידע אחר ע"י צד שלישי שהינו "פרסומת" כפי שנהוג ברשת האינטרנט. במקרה זה משמש האתר רק "פלטפורמה" להבאת הפירסומים ו/או הפרסומת. מובהר כי אין אתר "בא-במייל", נושא בכל אחריות לתכנים שבפרסומת כאמור ולתוכן שהוכן ע"י צד שלישי, ואין מי ממפעילי או צוות האתר נושאים באחריות מסוג כלשהו לכל טענה, לרבות בדבר אי עמידת צד שלישי בכל התחייבות ו/או בנאמר ב"פרסומת" או בכל טענה הנוגעת לטיב השירותים, טיב המוצר וכיוצא באלה, אשר נובעים מיחסים שבין נותן שירות למקבל השירות.

הנני מאשר להנהלת האתר לשלוח לי דואר פרסומי אשר מהווה חלק בלתי נפרד משירות המיילים היומי של אתר בא-במייל.

במידה ואישרת קבלת מידע לגבי מוצרי עישון במסגרת פעילות קידומית באתר, הנך מצהיר ומאשר את הפרטים הבאים: "אני מעשן מעל גיל 21 ומבקש לקבל מידע וחומר פרסומי לגבי המוצרים כהגדרתם להלן. אני מוסר מרצוני לאתר בא-במייל, ולמחזיק מטעמה את הפרטים דלעיל, על מנת שהם יעבירו לי מידע ו/או חומר פרסומי על מוצרי עישון, טבק, מוצרים אחרים שבהם ניקוטין ומוצרים נלווים ("המוצרים") או כל מידע ו/או חומר פרסומי אחר מטעם פיליפ מוריס ("המידע והחומר הפרסומי"). אני מאשר לבא-במייל ולמחזיק מטעמה, כי המידע והחומר הפרסומי יועברו אליי בכל מדיה שיווקית ובכל אמצעי בו יפעל אתר בא-במייל, לרבות, בכפוף לחוק, באמצעות דואר אלקטרוני, SMS, פקס ומערכת חיוג אוטומטי"

תוכן גולשים

מערכת "בא-במייל" לא תשא בשום תביעה ולא תהה אחראית בעוון כל תוכן שיפורסם באתר והוגדר כתוכן גולשים. גולש שהעלה תוכן כלשהו לאתר מצהיר בזאת שהוא בעל האחריות הבילעדית לכל תביעת צד שלישי שעשויה להגרם בשל התכנים שהעלה לאתר. הגולש מצהיר כי ידוע לו שלאחר העלאת התכנים רשאית מערכת בא במייל לעשות בהם ככל העולה על רוחה לרבות שכתוב, העלאה לאתר אחר הנושא שם מתחם אחר, עריכה וכל שינוי אחר וכי לא יהיו לו כל טענות על כך.

הגנה על נתונים

כל מידע אישי שתספק בעת השימוש באתר זה, ייעשה בו שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

קישורים לאתרים אחרים

אתר זה עשוי לכלול קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אנו לא אחראים למידע, לחומר, למוצרים או לשירותים הכלולים או נגישים דרך אתרים אלה. הגלישה והשימוש באתרים אלה הם באחריותך האישית בלבד.

הצטרפו חינם לשירות

קבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות לתיבת המייל שלכם!
התכוונת ל:
בלחיצת על "הירשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

עבור לדף הבית חזור אחורה

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.