תנאי שימוש


אני מצהיר כי נרשמתי לשירות מרצוני החופשי, וכי החומר המוצג באי מיילים שישלחו אלי אינו פוגע ברגשותיי. אני מעונין/ת לראות ולקרוא את החומרים באימיילים ואני עושה זאת להנאתי האישית בלבד. אני מודע/ת לכך שבמידה ואאפשר לילדים מתחת לגיל 18 לראות את האי מיילים שישלחו אלי או החומרים הכלולים בהם, אוחזק אחראי/ת למעשה זה באופן אישי ולא אוכל להאשים את בעלי האתר ו/או את המפעילים אותו ההנהלה וצוות העובדים. אני מסכים בזאת לקבל מאתר באבא מייל את התכנים באשר הם.

השימוש באתר מוגבל למבוגרים מעל גיל 18 בלבד, והלקוח מצהיר כי הוא מעל גיל 18 שנה.

המערכת רשאית לאפשר לפרסם באתר מוצרים או שירותים או מידע אחר ע"י צד שלישי שהינו "פרסומת" כפי שנהוג ברשת האינטרנט. במקרה זה משמש האתר רק "פלטפורמה" להבאת הפירסומים ו/או הפרסומת. מובהר כי אין אתר "בא-במייל", נושא בכל אחריות לתכנים שבפרסומת כאמור ולתוכן שהוכן ע"י צד שלישי, ואין מי ממפעילי או צוות האתר נושאים באחריות מסוג כלשהו לכל טענה, לרבות בדבר אי עמידת צד שלישי בכל התחייבות ו/או בנאמר ב"פרסומת" או בכל טענה הנוגעת לטיב השירותים, טיב המוצר וכיוצא באלה, אשר נובעים מיחסים שבין נותן שירות למקבל השירות.

הנני מאשר להנהלת האתר לשלוח לי דואר פרסומי אשר מהווה חלק בלתי נפרד משירות המיילים היומי של אתר בא-במייל.

תוכן גולשים

מערכת "בא-במייל" לא תשא בשום תביעה ולא תהה אחראית בעוון כל תוכן שיפורסם באתר והוגדר כתוכן גולשים. גולש שהעלה תוכן כלשהו לאתר מצהיר בזאת שהוא בעל האחריות הבילעדית לכל תביעת צד שלישי שעשויה להגרם בשל התכנים שהעלה לאתר. הגולש מצהיר כי ידוע לו שלאחר העלאת התכנים רשאית מערכת בא במייל לעשות בהם ככל העולה על רוחה לרבות שכתוב, העלאה לאתר אחר הנושא שם מתחם אחר, עריכה וכל שינוי אחר וכי לא יהיו לו כל טענות על כך.

הגנה על נתונים

כל מידע אישי שתספק בעת השימוש באתר זה, ייעשה בו שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

קישורים לאתרים אחרים

אתר זה עשוי לכלול קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אנו לא אחראים למידע, לחומר, למוצרים או לשירותים הכלולים או נגישים דרך אתרים אלה. הגלישה והשימוש באתרים אלה הם באחריותך האישית בלבד.

הצטרפו חינם לשירות

קבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות לתיבת המייל שלכם!
התכוונת ל:
בלחיצת על "הירשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

עבור לדף הבית חזור אחורה