print header

המדריך המלא לאפליקציית הכושר "אימון 7 הדקות"

 כולנו היינו רוצים לשמור על כושר גופני טוב, אך גם חובבי הספורט המושבעים שבינינו יודו שלפעמים לוח הזמנים העמוס פשוט לא מאפשר זאת. שעות עבודה מרובות, פקקים, הילדים, קניות ושלל מטלות – כל אלו עלולים לגרום לנו להתייאש מלנסות ולהתאים לכך משבצת הולמת. למרבה המזל, את הישועה אנו מקבלים ממחקרים עדכניים שמצאו כי 7 דקות בלבד של אימון ביתי זה כל מה שאנו צריכים בשביל להיות ספורטיביים יותר מתמיד. החדשות הטובות עוד יותר הן שלמחקרים מצטרפת כעת אפליקציית כושר חינמית בשם "אימון 7 הדקות" (Seven - 7 Minute Workout), אשר עושה סדר בבלגן עם הדרכות מונפשות לאימונים ביתיים בני 7 דקות בלבד. אז החליפו לבגדים נוחים, עקבו אחר ההוראות הבאות והיכנסו לכושר!
 

לחצו כאן כדי להוריד את אפליקציית "אימון 7 הדקות" לאייפון

לחצו כאן כדי להוריד את אפליקציית "אימון 7 הדקות" לאנדרואיד

 
אישה קושרת את נעל הספורט על ספסל
 

הכירו את אפליקציית Seven - 7 Minute Workout!

שימו לרגע בצד את האימונים האירוביים המסורתיים הארוכים והכירו את המושג "אימוני 7 דקות" – שיטה שנחקרה מדעית והוכחה כיעילה, במסגרתה על המתאמן לבצע בין 12 ל-13 תרגילים בני 30 שניות עם 10 שניות הפסקה בין כל אחד מהם, כשהזמן הממוצע לכל האימון הינו 7 דקות בלבד. עם כל הכבוד להסברים התיאורטיים, לפעמים אנחנו פשוט רוצים שמישהו יתן לנו הנחיות ברורות ופשוטות איך ליישם את המילים היפות הלכה למעשה. כאן בדיוק נכנסת אפליקציית "אימון 7 הדקות" החינמית שתוכלו למצוא ב-Google Play וב-App Store, המציעה מספר תכניות אימונים בנות 7 דקות המועברות בסרטוני אנימציה להמחשה לכל אורך התרגול. 
 

הגדרות אפליקציה בסיסיות

בטרם תתחילו להיכנס לקצב ולהחזיר אל הגוף את הכושר שאבד, אלו הגדרות התפעול השונות של האפליקציה שעליכם להכיר בשביל למקסם את התועלות הקיימות בה:
 
1. כברירת מחדל, תכנית האימונים של "אימון 7 הדקות" עומדת על האפשרות "Full Body" (גוף מלא) הפתוחה בפני הקהל הרחב, כשיתר התכניות כרוכות בתשלום. אם תרצו לפתוח את תכניות האימונים הנוספות בהמשך, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על מקש "Workout" שבצדו הימני של המסך ולבחור באימון שתרצו לרכוש מתוך הרשימה.
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות
2. אמנם תכנית האימונים הבסיסית עומדת על 7 דקות, אך אין זה אומר שלא תוכלו לעשות קצת מעבר. בלחיצה על אפשרות "Circuits" יפתחו בפניכם אפשרויות להכפלת משך האימון עד למגבלה של 40 דקות רצופות.
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות
3. כלל האימון מועבר על ידי קול של מדריך או מדריכה המקריינים לאורכו. במסגרת ההגדרות של "אימון 7 הדקות" תוכלו להחליט על הקול הרצוי בעזרת כניסה לאפשרות "Instructor" והקשה על הדמות הרצויה.
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות
4. כברירת מחדל האפליקציה מועברת בשפה האנגלית. אם אתם דוברי רוסית וצרפתית, ניתן להחליף לשפות אלו ולשפות לועזיות נוספות בכניסה ל-"Instructor" ובלחיצה על "Announcer".
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות
 

אז איך מתחילים להתאמן?

אחרי שהחלטנו על קולם של המדריכים, שפתם ומספר החזרות הכללי של התכנית, כל מה שנותר הוא להתחיל לפצוח בשגרת האימונים החדשה:
 

1. להתחלת האימון הרצוי, לחצו על מקש "Start Workout" הממוקם במרכז המסך.

2. עם הכניסה לתכנית האימונים תוכלו לראות בחלקו העליון של המסך נתונים המציינים את סך התרגילים לביצוע, שעון עצר הסופר 3 שניות לאחור בטרם התחלת התכנית כולה ואילוסטרציה להמחשת התרגיל המיועד. 

מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות
3. ברגע בו מתחיל התרגיל, ניתן לצפות באנימציה הממחישה את אופן הביצוע, בשם התרגיל באנגלית ובשעון עצר הממוקם בתחתית המסך המראה את משך הזמן הנותר עד לסיומו.
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות

3. בתום כל תרגיל, שעון העצר יתאפס על ספירה של 10 שניות וינחה אתכם לנוח עד לתרגיל הבא, כשברקע ניתן לראות הדגמה הממחישה כיצד לבצע אותו. 

4. אם אתם חשים שהאימון קשה מדי ושאינכם יכולים להמשיך, ניתן ללחוץ על שעון העצר שבתחתית המסך, לעצור את האימון ולהמשיך בכל עת שבה תחפצו בכך. 

 

הגדרות אימון פרטניות

בנוסף להגדרות הכלליות, "אימון 7 הדקות" מאפשרת לכם לבצע שינויים פרטניים בפרקי הזמן השונים של התרגילים ובמשך המנוחה שבין כל תרגיל ותרגיל, ובכך לצאת מן המגבלה האוטומטית המנחה אותה לספור לאחור אימון בן 7 דקות בלבד.
 
1. גשו לתפריט הראשי המופיע בצדו הימני של המסך ולחצו על הגדרות (Settings).
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות
2. גללו מעט מטה ובחרו באפשרות "Intervals", בה תוכלו לשנות את משכי הזמן השונים.
מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות

3. לשינוי הספירה לאחור בטרם התחלת האימון כולו לחצו על "Countdown".

4. לשינוי משך הזמן המיועד לביצוע התרגילים עצמם לחצו על "Exercise".

5. לשינוי זמן המנוחה בין כל תרגיל ותרגיל לחצו על "Rest".

6. אם החלטתם שאתם מעוניינים לשחזר את ההגדרות הראשונות, לחצו על "Reset to defaults" הממוקם במרכז המסך. 

מדריך לאפליקציית הכושר 7 דקות

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו