print header

כל מה שחשוב לשאול לפני שקונים מדרסים – המדריך המלא לבחירת מכון אורתופדי

אם אי פעם התלוננתם בפני מישהו על כאבי רגליים ובכפות הרגליים בפרט, כנראה שהוא המליץ לכם לשקול מדרסים בהתאמה אישית. אך האם יצא לכם בעבר לגשת למכון אורתופדי ולהתעניין במדרסים, לכל הפחות כדי להבין מה טווח המחירים ואולי בשביל להבין שהם יכולים לטפל גם בכאבים בכל חלקי הגוף? לא בטוח שעשיתם זאת, כי אם לומר את האמת תחום המדרסים יכול להיות מעט מבלבל. האם תהיתם מה הסיבות לכך? הגיע הזמן לשפוך קצת אור על הנושא הזה...
 
נתחיל בקביעה מצערת, בישראל נכון להיום אין רגולציה או תהליך רישוי מוסדר בתחום המדרסים, בניגוד למדינות מערביות רבות. אך למרות זאת אי אפשר להתעלם מכך שלמדרסים יש מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ויכולת לעזור לנו להתמודד עם בעיות שונות, אולם רבים עדיין אינם פונים לפתרון הזה. 
 
בחירת מדרסים ומכון אורתופדי: כאבים בכף הרגל
בחירת המדרס הנכון, שיעזור לטיפול בתופעה או מחלה ממנה אתם סובלים, היא בחירה חשובה, אז כמובן שיש צורך לעשות לפניה בחירה במכון אורתופדי שיעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם. חשוב לקחת בחשבון מספר מאפיינים מרכזיים: 
 

1. מכון אורתופדי בעל הסמכה מטעם משרד הבריאות או ספק מדרסים למשרד הביטחון. גופים ממשלתיים פועלים לפי תקנים מחמירים מבחינת איכות הייצור והשירות, לכן, אפשר להסיק מכך שמכון אורתופדי אשר עובד מול גופים שכאלה, מבטיח לכם שקט נפשי. 

2. מכון אורתופדי שעובד בשיתוף קופות החולים. מכונים שעברו את הבחינה של קופות החולים ומספקים אביזרים למיליוני ישראלים בכל שנה מעמידים לרשותכם שנים של ניסיון. כמו כן במקרים רבים ההתנהלות שלכם מול מקומות שכאלו תהיה קלה יותר.

3. מכון אורתופדי שמייצר את המדרסים בעצמו. ישם מכונים שמספקים לכם מדרס מותאם אישית במקום, אך זהו למעשה לא הדבר האמיתי. רצוי לבחור מכון אשר בודק באופן מדויק את הרגליים שלכם ואחרי תהליך ייצור של מספר ימים, מספק מוצר שבאמת מסוגל לבצע תיקון למנח כף הרגל.

4. מכון אורתופדי המספק שירות, תיקונים ואחריות למוצר. מדרס איכותי זה לא תמיד מספיק כי מדובר במוצר שמצריך ביקורת שנתית כדי לוודא שהוא ממשיך לסייע לגוף באופן תקין. לכן הקפידו לברר מהי תקופת האחריות שמספקים המכונים השונים ובדקו האם הם מבצעים תיקונים בעצמם וכך חוסכים לכם המתנות ארוכות, אי נוחות ואולי עוגמת נפש.

בחירת מדרסים ומכון אורתופדי: אורטוטיסט שמחזיק מדרסים

לא כל מדרס הוא מדרס אורטופדי בהתאמה אישית

עולם הפרסום והרשתות החברתיות גדוש בהצעות מפתות לרכישת מדרסים במחירים זולים. אם קוראים את האותיות הקטנות מגלים שלפעמים בעצם לא מדובר במדרסים, אלא ברפידה גנרית או מוצר מדף שעברו שינוי קל באמצעות חימום ולא נוצרו מראש ובמיוחד עבור הלקוח. התוצאה המצערת היא שהרפידה לא מתאימה ב-100% ללקוח כפי שאתם ודאי מנחשים, והיעילות שלה לעומת הדבר האמיתי נמוכה מאוד.  בנוסף, הפתרון מהווה רק 'פלסטר' לבעיה. כעבור זמן קצר הרפידה מתבלה ומפסיקה לספק את התמיכה הרצויה. חנויות שמציעות מוצר שנמסר במקום באופן מידי, כאמור מעבירות את הרפידה חימום קל ולא התאמה מלאה. מכונים מוסמכים, המספקים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית מלאה, מייצרים את המדרס מאפס על פי המידות והצרכים של הלקוח, בתהליך שלוקח מספר ימים.
 
"היום רצות בגוגל ובפייסבוק מודעות רבות שמוכרות מדרסים ומציעות אפילו הגעה עד הבית. צריך לשים לב ולשאול את השאלות הנכונות לפני שבוחרים את המכון האורתופדי" אומר יצחקי איתי, מנכ"ל חברת א.א אורטופדיה, בעל תעודות הסמכה לטיפול בכף הרגל וייצור מדרסים. "שאלות כמו האם המכון האורתופדי בעל תעודת הסמכה של משרד הבריאות או האם מספק שירות למשרד הביטחון הן שאלות מפתח שיתנו לכם אינדיקציה טובה להבין האם המדרסים שהחברה מייצרת איכותיים. האם המאבחן ותהליך הייצור מבוקרים על ידי גוף חיצוני ממשלתי כמו משרד הבריאות? כל אלו יאפשרו לכם להבין האם יש מאחורי כל מכון כזה אבא ואימא שיתנו לכם שירות לאורך כל הדרך".
 
יצחקי מוסיף: "יש הרבה נותני שירות בתחום שמציגים עצמם כטכנאים אבל אין להם שום אסמכתא או תעודה מקצועית לייצור מדרסים. כדאי להיכנס לאתר האינטרנט, לקרוא על החברה ועל הצוות המקצועי שלה, לחפש המלצות של לקוחות שעשו מדרסים במכון או להיכנס פיזית למכון האורתופדי ולחפש את התעודה המקצועית שעל הקיר".
 
מעוניינים באבחון חינם ו500 ש"ח הנחה למדרסים? השאירו פרטים:
 
בחירת מדרסים ומכון אורתופדי: מדרס תלת מימד – צבעוני

סטנדרט חדש של מדרסים בהתאמה אישית - טכנולוגיית CNC וייצור בתלת-מימד D3

בשנים האחרונות עולם ייצור המדרסים עבר מהפכה… השיטה השכיחה בשוק המדרסים המותאמים אישית היא לקיחת מידות מהלקוח בעזרת תבנית או תחבושת גבס, אשר מגבילה את אפשרויות הדיוק ואת פתרון הטיפול. כיום יש חלופה מתקדמת ויעילה בהרבה, לאור החידושים בשנים האחרונות ופיתוח טכנולוגיות מתקדמות, לקיחת המידות נעשית על ידי סורק תלת מימדי ייעודי. מכשיר שכזה סורק את מתאר כף הרגל ובעזרת הנתונים המדויקים שהוא קולט מבוצע עיצוב מדרסים בתלת מימד.
 
הנתונים המדויקים של עיצוב המדרס עוברים לתהליך ייצור בשתי שיטות: שימוש במדפסת 3D וכרסום על ידי מכונת CNC. בשתי השיטות משתמשים בחומרים מתקדמים, איכותיים וקלי משקל, אשר מסייעים במניעה והפחתה של כאבים בגוף כתוצאה מבעיות בכף הרגל. לאור רמת הגימור של המוצר המוכן בהחלט ניתן לראות  בהם את המדרסים של הדור הבא, שבזכותם מתאפשר שימוש במגוון רחב של נעליים. 
בחירת מדרסים ומכון אורתופדי: מדידת כף רגל

איפה ניתן להשיג מדרסים מהסוג הזה?

חברת א.א אורטופדיה, מובילה ומנוסה בתחום האורתופדיה בכלל, ומדרסים בהתאמה אישית בפרט, כבר מעל ל-20 שנה. זוהי רשת הכוללת מחלקת פיתוח ומייצרת בקרה על תהליכי הייצור של כלל מוצריה. ב-32 סניפי הרשת, החברה מציעה מדרסים בשתי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם.
 
את מדרסי הדור הבא האלו אפשר לייצר בכמה גרסאות שונות: מדרסים קשיחים ביו מכאניים, מדרסים לנעליים אלגנטיות, מדרסים לנעלי עקב ומדרסים ייעודים לספורטאים המפחיתים את הסיכוי שלהם לסבול מכאבים ברגליים ומפציעות. הם בנויים מחומרים מתקדמים העוזרים לפזר את העומס שכף הרגל מתמודדת איתו, בולמים זעזועים ועוזרים לנידוף זיעה, כמו סיליקון וחומרים רכים כמו - EVA.
 
מדרסי החברה מתאימים לטיפול במגוון רחב של בעיות כמו דורבן ברגל, דלקת בגיד אכילס, כאבים בכרית כף הרגל, עומס בעקב, קשת גבוהה, דלקת בעצמות, עצם בולטת בכף הרגל, פלטפוס, אצבעות פטיש וגם לחולי סוכרת. 
בחירת מדרסים ומכון אורתופדי: בדיקת נתוני כף רגל במחשב
לאחר הרכישה ותהליך ההתאמה האישי, ממשיכים ברשת ללוות את הלקוחות עם מערך שירות ותיקונים, לצד אחריות של עד 36 חודשים. כל אלו מאפשרים לכם להיות בטוחים בכך שהמדרסים יהיו נוחים, יעילים ומתאימים לכף הרגל ב-100% בהווה וגם לטווח הארוך.
 
לסיכום, הדרך לפתרון בעיות כאב לעיתים קרובות מתחילה בכף הרגל. אל תתפשרו על כאבים ומגבלות שקשורים לפעולות בסיסיות כגון הליכה, יציבה, עמידה, ריצה או ספורט אהוב - זה הזמן להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לשמור על הבריאות ועל איכות החיים לטווח הארוך, ולא להסתפק בתחליפים נחותים. לכל מי שמחפש תמיכה מוחלטת, מדויקת ויעילה, מדרסים בהתאמה אישית ובטכנולוגיות ייצור מתקדמות מבית א.א. אורטופדיה הם הפתרון. 
 
 

מעוניינים באבחון חינם ו500 ש"ח הנחה למדרסים? השאירו פרטים:

בלחיצתך "שלח" הינך מאשר להעביר את הפרטים לא.א אורטופדיה
 
מקור התמונות: יח"צ
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.