print header

14 פריטים מיוחדים מבתי ספר ברחבי העולם

  אם נהיה כנים, רבים מאיתנו לא חיבבו במיוחד את המסע היומיומי לבית הספר, ופעמים רבות ניסינו לחמוק מכך על ידי זיוף של מחלה או תחנונים בפניי ההורים שייתנו לנו להישאר בבית ולבלות יום שלם במשחק ובטלה. מאז דברים רבים השתנו, ואם הפריטים הבאים היו בבתי הספר שלנו, וודאי היינו נרגשים יותר ללכת אליו מדי יום. 14 הפריטים הלא שגרתיים שלפניכם קיימים בבתי ספר ברחבי העולם, והיינו שמחים לראות אותם גם בארצנו הקטנה כדי לפלפל קצת את שעות הלמידה ולגרום לילדים ללמוד בהנאה יומיומית. 
 
המגלשות הללו שהותקנו בתוך קמפוס הופכות מעבר מקומה לקומה למהנה במיוחד, ואין תלמיד שלא ימהר לשיעור הבא כשזה מה שמצפה לו בדרך!
מגלשות בתוך מבנה לימודים
 
פעילות מהנה נוספת נעשית בתוך בית הספר הזה ביפן, בו יש פתח אשר דרכו נכנסים מים שיוצרים שלוליות שתלמידים יכולים להשתכשך בהן בין שיעור לשיעור. 
ילדים משחקים בשלולית בתוך בית ספר
מי מאיתנו לא נתקע בלי עיפרון, עט או שכח את המחברת בבית? עם המכונה הזאת, אפשר לרכוש ציוד לימודי במחיר סמלי, מה שישמח את אבא ואימא שלא יובהלו בעת מחסור לבית הספר...
מכונה לממכר ציוד לימודי
לחץ לפני בחינה יכול לגרום לילדים לשכוח מידע חשוב ולהיכשל במבחן, אך עם הקופסה הזו שמורידה לחצים בזכות נייר פצפץ נשלף, אין מה לדאוג. 
קופסה עם נייר פצפץ נשלף
 
תלמידים היום עסוקים עם טלפונים ניידים ומכשירים אחרים, ופעמים רבות הסוללה שלהם נגמרת לפני תום הלימודים... כדי שהם יתחברו חזרה לעולם הווירטואלי (וגם למשפחתם) נוצר השולחן הסולארי הזה שמאפשר להטעין מכשירים שונים בנחת. 
שולחן סולארי
להתעמלות יש חלק חשוב בשגרת היום המומלצת שרצוי להטמיע בילדים מגיל צעיר, והשולחנות האלו שמשלבים בתוכם אופני כושר יאפשרו להם לדווש את דרכם לבריאות.
ילדה מפדלת על שולחן על גלגלים
ילדים רבים נוסעים לבית הספר עם אופניים ובמקרה של תקלה, תלמידים בבתי ספר שבהם מותקן מכשיר שכזה יכולים לתקן אותה בקלות, וגם לקרוא מדריכים מדויקים בנושא בזכות קוד סריקה מיוחד למכשיר סלולרי.
מתקן לתיקון אופניים
בחום הקופח של הקיץ, הגנה מפני השמש היא חשובה מאין כמוה, ולשם כך יש את המכשיר הבא שמוציא קרם הגנה בחינם עבור תלמידים לפני שיעור ספורט.
מכשיר לחלוקת קרם הגנה
גם מבוגרים היו שמחים לקבל חדר כזה בעבודה שמאפשר לתלמידים לנמנם בין שיעור מתמטיקה לגיאוגרפיה.
שלט כניסה לחדר שינה עם איור של אנשים מנמנמים
דאגה לכדור הארץ היא ערך חשוב, ופחי המחזור המקסימים הללו מלמדים ילדים על הפרדה בין חומרי גלם שונים והקפדה על איכות הסביבה.
פחי מחזור בצורה של דמויות מצוירות
שלוק או שתיים במהלך היום אינם מספיקים עבור גופנו, וכדי לפתור את הבעיה, הומצאה ברזיה מיוחדת עבור בקבוקים שמאפשרת למלא אותם בלי תמרונים של כף היד, כמו בברזיה רגילה.
ברזיה רגילה לצד ברזיה עבור בקבוקי שתייה
לימוד לא מתבצע רק בחדרי הלימוד, אלא גם בכל רחבי העולם שנמצא סביבנו. בקמפוס מיוחד בארצות הברית התקינו קודים על עצים שונים מסביב למתחם שניתן לסרוק אותם באמצעות טלפונים חכמים ולגלות פרטים מרתקים על העצים.
פון דה נורמנדי, צרפת
שיטת לימוד טובה היא כזו שכוללת גם המחשה חזותית של החומר הנלמד, כמו השולחנות בקפיטריה הזו עליהם רשומים פרטים וסימונים של יסודות מהטבלה המחזורית.
הסימון הכימי של פחמן ומשקליו השונים רשומים על שולחן בקפיטריה
מי צריך טבלת כפל כשיש מדרגות כפל? על המדרגות המיוחדות הללו רשומות נוסחאות כפל שונות שמאפשרות ללמוד על הנושא בצורה צבעונית ומהנה במיוחד.
ילד עולה במדרגות שעליהם נוסחאות כפל
מקור התמונות: boredpanda

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו