print header

קראן ג'ין - לטיפול בדלקת שלפוחית השתן בדרך הטבעית


דלקת בשלפוחית השתן היא הזיהום הנפוץ ביותר בדרכי השתן בקרב נשים. כל אישה חווה אותה לפחות פעם אחת בחיים (אם לא יותר), ויש נשים שסובלות מהדלקת באופן כרוני. פורמולה צמחית חדשה שזכתה בתואר המוצר הטוב ביותר בקטגוריית בריאות האישה, מציעה לטפל בבעיה אחת ולתמיד. יצאנו לבדוק מה סוד הקסם...

נשים

אם עוד לא שמעתם את השם, הכירו אותו עכשיו: מגה-פרוביוטיק קראן-ג׳ין היא פורמולה צמחית שזכתה בפרס המוצר הנבחר לשנת 2010 מטעם מגזין הבריאות האמריקאי ״Better Nutrition״, והוכתרה כמוצר הטוב ביותר בקטגוריית בריאות האישה. הכוח של הפורמולה הוא שהיא לא רק מטפלת בדלקת בזמן התרחשותה, אלא גם מונעת ממנה לחזור שוב ושוב ושוב...

כאמור, דלקת בשלפוחית השתן היא הזיהום הנפוץ ביותר בקרב נשים, וכמעט כל אישה חווה אותה על בשרה במהלך חייה. הדלקת מתרחשת כאשר קבוצת חיידקים פתוגניים הנמצאים בפלורת המעי (בדרך כלל ממשפחת אי-קולי), מוצאים את דרכם אל מערכת השתן הסטרילית. הקירבה האנטומית בין מערכת השתן לפי הטבעת בגוף האישה, מאפשרת לחיידקים הללו לעבור בקלות וליצור זיהום. 

הטיפול המקובל בדלקת שלפוחית השתן הוא אנטיביוטי, אולם כמו חיידקים פתוגניים רבים, גם חיידקי האי-קולי עלולים לפתח עמידות לאנטיביוטיקה. למרות שיש פעמים בהן השימוש באנטיביוטיקה הוא בלתי נמנע, הרי ששימוש בתדירות גבוהה יכול להוביל להפרת האיזון בפלורת המעי, וזאת בשל פגיעה בחיידקים הידידותיים. הפרת האיזון יוצרת סביבה נוחה לחיידקים הפתוגניים לשגשג ולהופיע לעיתים קרובות. על כן יש צורך בטיפול מונע ומשלים.

ממה מורכבת הפורמולה הצמחית?

הפורמולה הצמחית מבוססת על שלושה מרכיבים:

1. מיצוי חמוציות מרוכז: חמוציות ידועות כמקור לפיטוכימיקלים שמפחיתים את הסיכון ללקות בדלקת בדרכי השתן. הרכיבים הטבעיים שנקראים פרואַנתוציאַנידינים, מפחיתים את היצמדות החיידקים לדפנות דרכי השתן ובכך מסייעים במניעת דלקת. מכל הפירות המכילים נוגדי חמצון, נמצא כי בחמוציות יש את הריכוז הגבוה ביותר. נתון שמספק הגנה רחבה נגד כולסטרול רע, בעד כולסטרול טוב ובהדיפת מחלות לב, כלי דם וסרטן.

2. די-מאנוז טבעי: למרות שידוע כי מזונות עשירים בסוכרים, משמשים בזמן דלקת בדרכי השתן כמצע גידול לחיידקים, ומפריעים לכדוריות הדם הלבנות לתקוף את החיידקים, הרי שהדי-מאנוז במקרה זה לא משמש כמולקולת סוכר רגילה. למרות שהוא דומה במבנה לגלוקוז, הרי שהדי-מאנוז שונה בתכלית. הוא נצמד אל החיידקים ומונע מהם להיצמד אל דפנות שלפוחית השתן, מה שמנטרל את התפתחותן והתפשטותן. יתרונותיו הטיפוליים של הדי-מאנוז ידועים כבר עשרות שנים ונתמכים במחקרים רפואיים שונים המשבחים את מנגנון הפעילות המיוחד של המולקולה. ידוע כי השפעתו של הדי-מאנוז היא מיידית ובעלת עוצמה רבה. כמו-כן, היא אינה משפיעה על רמות הסוכר, חומציות הקיבה והשתן או האיזון בפלורת המעי.

3. חיידקים פרוביוטיים: חיידקים פרובייוטיים הם חיידקים ידידותיים המסייעים בחיזוק המערכת החיסונית, שיפור תהליכי מערכת העיכול וטיפול בזיהומים שנגרמים כתוצאה משימוש באנטיביוטיקה. בין החיידקים הפרוביוטיים שנמצאים במיצוי מגה-פרוביוטיק קראן-ג׳ין, ישנו החיידק העמיד לקטובצילוס אסידופילוס DDS-1 שעוזר ביצירת פעילות אנטי-מיקרוביאלית, ביפידובקטריום לונגום שמספק תמיכה למערכת החיסון ומדכא
התפתחות בקטריות, ביפידובקטריום ביפידום שמייצר חומרים טבעיים המגבילים את התפתחות החיידקים הפתוגניים, וביפידובקטריום לקטיס, שמאזן את מיקרופלורת המעיים ומפחית את הסיכוי למחלות.

שלושת המרכיבים פועלים יחד כדי לחסל את הדלקת בשלפוחית השתן בזמן שהיא מתרחשת, לחזק את מערכת החיסון, כדי שתוכל להילחם בחיידקים ובאנטיביוטיקה שמחלישים את הגוף, ולאזן את פלורת החיידקים הידידותיים במעי, כדי למנוע מהדלקת לחזור שוב ושוב.

 

 את מגה פרוביוטיק קראן-ג'ין ניתן להשיג בבית הטבע - "טבע בריא"

להזמנה בטלפון: 074-7570030

או באתר האינטרנט www.tevabari.co.il

 

 

עריכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.