print header

להפסיק לעשן בקלות ובמהירות


אני מאמין שכל אחד יכול להפסיק לעשן תוך 3 ימים ללא כל קושי, אם הוא מודע לדרך הנכונה שתביא אותו לכך.
אני יודע את זה כי אני בעצמי הפסקתי לעשן לפני 3 שנים וזה היה כ"כ קל, כך שאני מאמין שבאמת כל אחד יכול.

אם אתם מעשנים, אנא המשיכו לקרוא. אם אתם לא מעשנים, בבקשה מכם, שלחו את הלינק לקרוביכם ומכריכם המעשנים.עכשיו, לפני שתגידו שלא באמת הייתי מכור אם הצלחתי להגמל בקלות, הרשו לי לומר לכם שנהגתי לעשן 15 סיגריות ביום, כל יום, במשך 4-5 שנים. הייתי מכור לכל דבר ועניין.
הפסקתי לעשן כשהחלטתי לקחת אחריות על החיים שלי ולשכתב מחדש את הידע שלי על עישון סיגריות. לא היה בזה שום דבר קשה או משונה, הבנתי בפשטות למה עישנתי ולמה עישון לא פתר את הבעיות שלי. לאחר תקופה שבה דבקתי בתוכנית שעשיתי, פשוט תיעבתי את הרעיון של לחזור לעשן וזה עבד לאורך זמן (מזה 3 שנים).

התחלתי לקרוא את הספר  של הלן קלר, "הדרך הקלה להפסיק לעשן", והוא עזר לי ולעוד מיליוני בני אדם להפסיק עם העישון. אני יכול לומר בגאווה שברגע שסיימתי לקרוא אותו, וזה לא לקח יותר מ-4 שעות של קריאה רצופה, הוא פעל עליי טוב מאוד והפסקתי באותו הרגע לעשן.

 

 

הספר הזה עובד כיוון שהוא מרפא את שורשי ההתמכרות. יש הרבה מאוד תוכניות גמילה יקרות בשוק, אבל הם מנסים לרפא את הסימפטום, לא את הסיבה, ולכן קשה שלא לחזור לעשן אחרי שבוע של טיפול בהן.

אז אם אתה רוצה להפסיק לעשן, אני מציע לך להשיג עותק של הספר, להגמל מעישון ולחזור לחיות שוב.

יש לך את הספר? יופי, המשך לקרוא. ישנם כמה טיפים שהייתי רוצה לשתף אתכם בהם, כיוון שלי הם עזרו מאוד בדרך למטרה.
היו בטוחים שאתם מבינים אותם לחלוטין לפני שאתם קוראים את הספר.

אתה חייב לרצות באמת להפסיק לעשן
זה נשמע מגוחך אבל ישנם כמה אנשים שלא אכפת להם מגמילה מהעישון. אם אתה אחד מהם, שום דבר לא באמת יעזור לך כרגע, אז תזכור את הכתבה הזאת כשתשנה את דעתך.
אבל אתה באמת רוצה להפסיק לעשן, כדי לחוות חיים אחרים וטובים יותר, אז אתה כבר בחצי הדרך להפוך לאדם חופשי מעישון.

אתה חייב להבין שלגוף שלך אין שום תלות בסיגריות
אולי יש לו מעט קושי להגמל מכך, אבל רמת הקושי שאתה משקיע בלקום מהכיסא גדולה מהתלות של הגוף שלך בסיגריות. זה בעיקר בראש שלך.

 

  

עישון זו לא התשובה לבעיות שלך
לא משנה מה אתה רוצה לתקן בחייך, עישון לא יעזור לזה.
אתה לא תהיה רגוע יותר אחרי עישון סיגריה (אתה באמת חושב שהגוף שלך נהנה לנשום סיגריה?), אתה לא תשפר את יכולותיך במבחן אם תעשן לפניו סיגריה ואתה לא תתקן את העולם בזכות הסיגריה. כלום.

אם אתה מחליט להגמל, זרוק את הסיגריות
אתה לא תעשן יותר, למה שתשמור את הסיגריות והמצית? עשה לעצמך טובה וזרוק אותם מיד אחרי שתקרא את הספר. עשיתי זאת ומאותו הרגע הרגשתי אדם חופשי מעישון.

 

  

ספר לאחרים על זה
הייתי כה נלהב מזה שהפסקתי לעשן, עד שסיפרתי לכולם על התפנית שעשיתי בחיי. אל תדאג אם הם יהיו חשדנים קצת בהתחלה, הם ישנו את דעתם אחרי כמה זמן ותקבל מהם הרבה כבוד והערכה על כך.

התמלוגים מגיעים כבר אחרי יום
כבר אחרי 24 שעות מהסיגריה האחרונה, אתה תתחיל לשים לב לתגמולים שהגוף שלך נותן לך, בייחוד כשתקום בבוקר. אחרי שבוע הגוף שלך יהיה הרבה יותר אנרגטי אבל יעברו כמה חודשים עד שהוא יחזור למצבו הרגיל במלואו.

בסופו של דבר, יש לך שתי אפשרויות: להמשיך לעשן או להגמל
אני מבטיח לך שהספר הזה יגרום לך להגמל בקלות. אני יותר שזה נשמע פרוע, אבל סמוך עלי, הספר הזה יקל עליך את הגמילה, והקטע הכי טוב הוא שאתה לא צריך להתמיד בשום שיטה או טכניקה. נאדה. רק לקרוא.

בהצלחה, בדרך לחיים טובים יותר!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו