print header

17 מוצרים גאוניים לילדים ותינוקות

  הורים זקוקים לכל עזרה שהם יכולים לקבל, אפילו אם הם לא יודו בזה. הרי טיפול בילד, ובמיוחד כשמדובר בילד הראשון, הוא לא דבר קל, ולרוב דווקא מתיש ברמות שאיש לא הכין אותנו אליהן. למזלנו, רבים מהממציאים והגאונים של דורנו הם הורים בעצמם, והקשיים שהם עברו עם ילדיהם עזרו להם ליצור המצאות וגאדג'טים שכל הורה היה יכול רק לחלום עליהם עד היום. לפניכם 17 מוצרים גאוניים שללא ספק יכולים להקל את החיים של כל הורה בעולם.
 

1. צלחות משחקים ושעשועים

צלחת וכלים בצורות שמזכירים אתר בנייה, וצלחות עם פרצופים שהמזון יוצר עליהם שיער ואביזרים
בדרך כלל אנחנו אומרים לילדינו לא לשחק עם האוכל, אך איך אפשר שלא עם הצלחות האלה? הראשונה הופכת את הארוחה לשעת משחק עם כפית ומזלג בצורת טרקטורים ועל השנייה יש פרצוף שניתן לעצב בכל צורה שרוצים בעזרת האוכל. איתן אפילו הירקות הכי לא מזמינים יהפכו לחגיגה שלמה שכיף לראות על הצלחת.

2. עגלה סופר קומפקטית

עגלת תינוק שמתקפלת ונכנסת לתיק
במבט ראשון היא נראית כמו סתם עוד עגלה, אך למעשה ניתן לקפל ולארוז אותה בצורה קומפקטית בתוך כל תיק גב. העגלה הזו שוקלת כמה קילוגרמים בודדים וכבר שברה את שיא העולם לעגלה הכי קומפקטית שאי פעם נוצרה.

3. שידת החתלה חכמה

תינוק שוכב על שידת החתלה חכמה ואבא מחזיק סמארטפון בידו עם האפליקציה של השידה החכמה
שידת ההחתלה החכמה הזו יכולה לבדוק את המשקל והגובה של התינוק, ולעזור להורים ליצור לוח זמנים לשעות ההאכלה שלו. את כל אלה ניתן לראות על גבי מסך הסמארטפון באפליקציה שמתלווה אליה.
 

4. תרגומון לבכי של התינוק

תינוק בוכה
התרגומון לבכי של התינוק יכול להציע 4 סיבות אפשריות לבכי של הילד עם דיוק של 92%. הסיבות שהוא מציע כוללות רעב, כאב, עייפות או צורך בהחלפת חיתול. עם הזמן, ככל שהתינוק גדל, התרגומון מאבד את אחוזי הדיוק הגבוהים שלו, אך גם בגיל 4 חודשים הוא מגיע ל-77%. כדי לפתח אותו היוצרים ניתחו יותר מ-200,000 הקלטות של בכי תינוקות.

5. בקבוק שמחמם את עצמו

ילד מחזיק את הבקבוק שמחמם את עצמו
הבקבוק הזה מאפשר לכם לחמם את השתייה או המזון של התינוק בכל מקום ובכל שעה, ללא צורך בחיבור לחשמל. לוקח לו 4 דקות לעשות זאת והוא מגיע לטמפרטורה מקסימלית של 37 מעלות.

6. צמיד בטיחות

רגליים של ילד בפארק שעשועים, כשעל אחת מהן יש צמיד בטיחות
אחד הדברים המפחידים ביותר עבור הורים הוא לאבד את הילד שלהם, שהלך לשחק לבד לרגע בנדנדות שבפארק, אך הפחד הזה מתפוגג בעזרת צמיד הבטיחות הזה, שמתחבר לאפליקציה בסמארטפון ומודד את המרחק בין ההורים לילד בכל רגע נתון. אם הילד יוצא מהרדיוס שהוגדר מראש, מתקבלת התראה שמודיעה על כך בסמארטפון של ההורים.

7. מדבקת מדחום

תינוק ישן ועל החזה שלו יש מדבקת מדחום ולצדו סמארטפון עם האפליקציה הנלווית
מדבקת המדחום מאפשרת להורים לבדוק את החום של התינוק שלהם מבלי להפריע לשנתו או להכריח אותו לשבת או לשכב בתנוחה מסוימת. המדבקה נצמדת לעור ומודדת את החום עם דיוק מרבי, והתוצאה מתקבלת על גבי מסך האפליקציה שנלווית אליה ונשמרת לשם מעקב. 

8. מנענע עגלה אוטומטי

עגלה שאליה מחובר מנענע עגלה אוטומטי, בזמן שהאמא מכינה אוכל במטבח
המכשיר הזה יכול לנענע את העגלה של התינוק באופן אוטומטי ולשחרר את הידיים של ההורים מהפעולה המונוטונית, שלעתים עלולה להימשך זמן ארוך ומתיש. כל מה שצריך לעשות זה לחבר את המכשיר לעגלה ולהפעיל אותו.

9. כדורי אור

מעמד לכדורי האור וילד שישן עם כדורי אור על המיטה שלו
עם הכדורים המוארים האלה הילדים שלכם אף פעם לא יפחדו להתעורר בחושך באמצע הלילה וללכת לשירותים לבדם – הם יכולים לישון איתם ופשוט לקחת אחד מהם כדי להאיר כל אזור חשוך שממנו הם מפחדים.

10. כפית מטוס

אמא מאכילה ילד עם כפית בצורת מטוס
גם עבור הילדים הקטנים יותר שעת האוכל יכולה להפוך לשעת משחק מהנה בעזרת כפית המטוס הזו. בעזרתה הילדים כבר לא יצטרכו לדמיין את האווירון, משום שהוא יופיע ממש לנגד עיניהם.

11. מוצץ נשכן

תינוק מחזיק מוצץ נשכן
במקום שהילד ידחוף לפיו צעצועים או נשכנים שהיו זרוקים על הרצפה, ניתן לתת לו את מוצץ הנשכן, שאותו אפשר לשטוף במדיח הכלים או לשמור במקרר כדי שלא יצבור חיידקים במהרה. הוא מפעיל לחץ על כל חלקי החניכיים בו זמנית ויש לו עיצוב פשוט שמונע עד כמה שניתן הצטברות של חיידקים.

12. אוברול מוניטור

תינוק ישן עם אוברול מוניטור
אין מוניטור צמוד ואמין יותר מאשר זה שהתינוק ילבש על עצמו. למכשיר שמחובר לבגד יש צורה של צב חמוד, והוא קולט את הנשימות של התינוק, התנוחה שבה הוא שוכב והטמפרטורה של החדר ומעביר את כל המידע לסמארטפון של ההורים.

13. סלסילת צעצועים יעילה לאמבטיה

יד של מבוגר אוספת צעצועים מהאמבטיה עם סלסילה בצורת צפרדע, ואותה סלסילה מודבקת לקיר עם הצעצועים בתוכה
לא רק הילדים יאהבו את סלסילת הצפרדע הזו, אלא גם ההורים! בעזרתה ניתן לאסוף את כל הצעצועים מהאמבטיה בתנועה אחת פשוטה, ולאחר מכן פשוט מצמידים אותה לקיר עד למקלחת הבאה.

14. מכשיר הרגעה לתינוק

מכשיר הרגעה לתינוק
תינוקות לעתים בוכים מתוך פחד או לחץ, אך המכשיר הזה יכול לפתור את הבעיה על ידי יצירת צלילים בתדרים שמזכירים את אלו שהם נהגו לשמוע בתוך הרחם. זה מאפשר להפעיל רפלקס רגיעה טבעי שימנע מהתינוק לבכות במקרה שקיימים רעשים מבהילים בסביבה.

15. מיטה להורים טריים

הורים ישנים על מיטה גדולה מאוד שבה יש גומחה עבור תינוק שישן בתוכה
כל הורה רוצה לישון עם הילד שלו או לפחות כמה שיותר קרוב אליו, והמיטה הזו מאפשרת לעשות בדיוק את זה, וללא סכנה שאחד ההורים יתגלגל בטעות על הפעוט.

16. מברשת שיניים חכמה לילדים

ילדה מצחצחת שיניים עם סמארטפון בידה, ובו משחק שמראה את השיניים שהיא מצחצחת
כמו רבים מבין הגאדג'טים שכבר ראיתם, גם מברשת השיניים החכמה הזו מקושרת לאפליקציה שבסמארטפון והיא מאפשרת לילד לראות את התנועות שהוא מבצע איתה בתוך פיו. בכל פעם שהילד מזיז את המברשת הוא מקבל נקודות שמשיגות לו פרסים, והיא הופכת את פעולת הצחצוח למשחק מהנה שאף ילד לא ירצה לוותר עליו בשגרת הבוקר והערב.

17. מובייל חכם

מובייל חכם
לכל תינוק יש מובייל, אך לא כזה! המובייל החכם הזה הוא בעל חיישנים שמגלים מתי התינוק מתעורר באמצע הלילה, וביכולתו לחמם לו בקבוק אם הוא צריך האכלה ולנענע את העריסה עד שיחזור לישון. החיישנים מנתרים אחר כל שלבי השינה של התינוק, ובמקרה שהוא התעורר לפתע כשאינו היה אמור, המובייל מפעיל אורות וצלילים מתאימים שיעזרו לו לחזור להירדם במהרה. 
מקור: parentingbrightside

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו