print header

10 סדרות מומלצות לילדים בנטפליקס עם דיבוב לעברית

  לא חסרים תכנים לצפייה בנטפליקס, הן למבוגרים, הן לילדים והן לכל המשפחה, אך כשמחפשים סדרה או סרט לילדים נתקלים בקושי מסוים, מכיוון שלא כל התכנים מתורגמים או מדובבים לעברית. אמנם לחלק מהילדים זה לא ממש יפריע, אך אם אתם רוצים לחשוף את ילדיכם לסדרה חדשה בעברית שתשבה את לבם – חינוכית מרתקת או מלהיבה – יש לנו כאן 10 המלצות שיתאימו לכולם. כל הסדרות הבאות מדובבות לעברית, ותוכלו למצוא ברשימה הזו לפחות אחת שתתאים בדיוק לילד שלכם לפי תחומי העניין שלו או גילו. בחלק מהמקרים תוכלו אפילו לחשוף את ילדיכם לפרקים אינטראקטיביים שבהם הם יבחרו כיצד תתקדם העלילה, אז רק חפשו את השמות של הסדרות האלה בנטפליקס ותנו לילדיכם לצפות בהן בהנאה.
 

1. בייבי בוס – גדול בעסקים

 
את בייבי בוס אתם אולי מכירים מהסרט "בייבי בוס – מנהיג מלידה" שיצא לאקרנים בשנת 2017 והתבסס על ספר ילדים בעל אותו שם, שהתפרסם בשנת 2010. סדרת הנטפליקס של בייבי בוס נוצרה בעקבות הצלחתו הענקית של הסרט, וכאן הבוס התינוק לוקח את אחיו הגדול טים למשרד כדי ללמד אותו את אומנות העסקים. זו סדרה שאתם בעצמכם עשויים ליהנות ממנה יחד עם ילדיכם, כשלא חסרות כאן בדיחות ומצבים שהורים לתינוקות יכולים לצחוק מהם בקול.
 
אם ילדיכם אהבו את הסרט או הסדרה, תוכלו לחפש בנטפליקס גם את "בייבי בוס – תפוס ת'תינוק", שהוא למעשה פרק אינטראקטיבי שבו הילדים שלכם יבחרו כיצד תתקדם העלילה.

2. מפצחים עולם

 
אם הילדים שלכם מתעניינים בשלל תחומים וסקרנים לגלות עוד ועוד על העולם, מומלץ שתחשפו אותם לסדרה הנהדרת הזו, בה הם יצאו למסע לגילוי תשובות לשאלות רבות שמעסיקות אותם וגם כאלה שלא חשבו עליהן מעולם. למה מדיה חברתית כל כך ממכרת, מה ההבדל בין חיידקים טובים לחיידקים רעים, האם לבני אדם במציאות יכולים להיות כוחות על ועוד... כל השאלות האלה יקבלו מענה, כשלכל נושא מוקדש פרק מיוחד ומרתק והוא מועבר לילדים בגובה העיניים.

3. חקירות קטנות

 
הסדרה האוסטרלית הזו היא קומדיית ילדים מסוגת המוקומנטרי - כלומר שזוהי סדרה "תיעודית" קומית מתוסרטת, אשר הייתה מועמדת בשנת 2019 לפרס סדרת הילדים הטובה ביותר בתחרות פרסי האקדמיה האוסטרלית לאומנויות הקולנוע והטלוויזיה. העלילה מתמקדת בארבעה חברים הלומדים יחד בבית ספר יסודי ומנהלים מען סוכנות בלשים משלהם, שמטרתה בכל פרק היא לפתור תעלומה חדשה שמתרחשת בבית הספר או בשכונה שלהם, והם עושים זאת בעזרת כישורים מיוחדים שכל אחד מהם מוסיף לצוות.

4. כרמן סנדייגו

 
השם "כרמן סנדייגו" אולי נשמע לכם מוכר, וזאת מכיוון שמדובר בדמות שקיבלה לא מעט ייצוג בטלוויזיה ובעולם משחקי המחשב משנת 1985 ועד היום. בכל אחד מהסיפורים שקשורים אליה, כרמן היא דמות רעה שמנהלת ארגון פשע, אולם בסדרת האנימציה הזו היא למעשה הגיבורה. כרמן מגויסת כאן בעצמה לארגון פשע ועוברת אימונים כדי להפוך לגנבת מקצועית, אך בהמשך מסיתה את חברי הכנופיה הזו האחד נגד השני על מנת לסכל את פעולותיהם הנבזיות. 
 
אם הילדים שלכם אהבו את הסדרה, מומלץ לתת להם לצפות גם ב"כרמן סנדייגו: לגנוב או לא לגנוב" – פרק קצר ואינטראקטיבי שבו הם יוכלו לעשות את ההחלטות שישפיעו על התפתחות העלילה.

5. קיד והטבעות הקוסמיות

 
קיד תמיד חלם להיות גיבור על, וכשחללית התרסקה ליד ביתו, הוא גילה בה 5 אבני כוח קוסמיות שמעניקים לו את ההזדמנות להגשים חלומות. עם זאת, האבנים האלה מושכות לכדור הארץ גם פלישת חייזרים, ולכן על קיד להקים צוות גיבורי על שיסייע לו להגן על העולם. כל אחד מחברי הצוות, שביניהם סבו ואף חתול, מקבל טבעת עם אבן קוסמית שמעניקה להם כוחות ייחודיים. אך הכל מסתבך כשלצוות מצטרף גם החייזר ששהה בחללית שהתרסקה, שכן מבלי שאיש יודע - הוא מנסה לגנוב את האבנים הקוסמיות ולהחזיר אותן למנהיג שלו.

6. מפלצות העל

 
הסדרה הזו נוצרה על ידי מייסד אולפני הסרטים של חברת ההפקה מארוול, אבי ארד, והיא מושלמת לילדים בגילאי טרום גן - כשהיא מציגה להם יצורים שבמקור נועדו להפחיד אותם, אולם באופן שמסייע להם להיראות ידידותיים יותר. לכל אחת מהמפלצות כאן יש זהות כפולה, כשביום הן ילדים רגילים, ואחרי שקיעת השמש נחשפת צורתן האמיתית והן לומדות בבית הספר למפלצות "קילשוני אביב". המטרה של הלימודים היא לסייע למפלצות ללמוד כיצד להשתלט על כוחותיהן, על מנת שיוכלו להיות הן בני אדם והן מפלצות טובות יותר - וכל זאת כהכנה לקראת גן הילדים.
 
יש עוד שלל פרקים מיוחדים של מפלצות העל בנטפליקס אשר אינם חלק מהסדרה, כמו "מעשיות מפלצתיות", "הכיתה החדשה", "קסם של אביב", "העוזרים של סנטה", "מצילות את האלווין" ו-"יום המפלצות", כך שאם ילדיכם אהבו את הסדרה וסיימו לראות את כל פרקיה, תוכלו לתת להם לצפות גם בהם.

7. אוטובוס הקסמים נוסע שוב

 
חלקכם אולי זוכרים את סדרת הטלוויזיה "אוטובוס הקסמים" משנות ה-90', אז היא שודרה בערוצי הילדים של התקופה, וכאן למעשה מדובר בסדרת המשך עם כל הדמויות המוכרות מהנוסטלגיה ההיא – כולל גם המורה הפעלתנית, גברת פריזל – אולם באנימציה חדשנית יותר. בגרסה הזו של הסדרה, גברת פריזל פורשת מהוראה ומבקשת מאחותה הקטנה – פיונה פריזל – שתחליף אותה בתור המורה. היא מעבירה לה את המפתחות לאוטובוס הקסמים, וכך המחנכת החדשה מוציאה בכל פרק את תלמידיה לטיולי שדה שבהם הם לומדים בדרך קסומה ומיוחדת על נפלאות המדע.
 
אם ילדיכם אהבו את הסדרה, יש גם סרטים קצרים של נטפליקס בשם " אזורי זמן", "פריזל מתפצלת" ו-"ילדים בחלל", שניתן לצפות גם בהם.

8. הילדים האחרונים בעולם

 
הסדרה הזו מבוססת על סדרת ספרים בעלת אות השם, שהייתה לרב מכר ברשימת העיתונים הנחשבים "הניו יורק טיימס" ו-"USA Today". העלילה עוקבת אחרי ג'ק סליבן, נער שמוצא את עצמו נטוש בעולם דיסטופי המלא במפלצות, כשעליו לשרוד בזמן שהוא נלחם בהן ובזומבים שצמאים לדם. על אף שזה נשמע כמו עלילה מדכאת וקשה לילדים, ההתייחסות אליה היא הומוריסטית ולא מדובר בסדרת אימה. העונות של הסדרה מבוססות למעשה על עלילות הספרים, כשהעונה הראשונה היא בעצם ספיישל של פרק אחד באורך שעה, ואילו העונות האחרות מחולקות ל-10 פרקים כל אחת. 
 
אם ילדיכם אהבו את הסדרה, חפשו גם את "הילדים האחרונים בעולם: אפוקליפסה שמחה", שהיא למעשה פרק אינטראקטיבי שבו ילדיכם יחליטו כיצד תתקדם העלילה.

9. ספיריט – לרכוב חופשי

 
הסדרה הזו הופקה על ידי אולפני דרימוורקס, והיא מבוססת על הסרט "סוס פרא" משנת 2002. העלילה מתרחשת בעיירה בשם מיראדארו, כשנערה בת 12 בשם פורטנה עברה אליה מהעיר ובדרך מצאה סוס מיוחד בשם ספיריט. בעיירה היא מכירה חברות חדשות שגם להן יש סוסים משלהן, ויחדיו הן יוצאות להרפתקאות מסעירות.
 
אם הילדים שלכם אהבו את הסדרה, חפשו בנטפליקס גם את הסרטים "סוס פרא" המקורי (עם כתוביות בעברית – ללא דיבוב), ו-"ספיריט ורוח חג המולד", וכן את הסדרות "אקדמיית הרכיבה" ו"סיפורי ספיריט". יש גם פרק אינטראקטיבי מיוחד בשם "רוכבים ביחד", בו הילדים שלכם יוכלו להחליט כיצד תתקדם העלילה.

10. עולם היורה: מחנה הקרטיקון

 
אתם בטוח מכירים את הסרט "פארק היורה" של סטיבן ספילברג, המבוסס על ספר בעל אותו השם. גם סדרת הילדים הזו מבוססת על אותו הספר, אולם כאן קבוצת נערים מוצאת את עצמה נטושה על האי נובלר אחרי שכמה דינוזאורים הצליחו לברוח מאזורי המחייה שלהם. על הנערים למצוא דרך לצאת מן האי בחיים בעוד שסכנת הדינוזאורים החופשיים מרחפת מעל ראשם. 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.