print header

המדריך השלם לסימני אהבה של גבר: בקשר חדש ובקשר ותיק

 אהבה נמצאת במחשבות של כולנו – אנחנו רוצים לדעת האם בן הזוג החדש שהכרנו מאוהב בנו או שמדובר בחיבה רגעית, ולאחר שנים של זוגיות אנחנו רוצים לדעת האם בן הזוג הקבוע שלנו עדיין אוהב אותנו וחש כלפינו קרבה וגעגוע. כאשר מדובר באהבה שגברים מביעים, המצב לעיתים קשה יותר לפענוח, ואנו הנשים נוטות לפעמים לתהות ולנחש מה בן הזוג שלנו באמת מרגיש. כדי לעזור לכם ובעיקר לכן לקרוא בין השורות ולהבין את הסימנים לכך שהרגש של גבר הוא עמוק ואמיתי, המדריך הבא יעשה קצת סדר בדברים ויפרט כיצד בדיוק מתנהג גבר אוהב בכל שלב של היחסים – אם הוא עונה לפחות על חלק מהסעיפים הבאים. רק זכרו שאהבה היא עניין הדדי, ומי שרוצה לקבל, חייב גם לתת במקביל!
 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
 
 

סימני אהבה בקשר חדש

הוא עקבי וזמין – גילויי חיבה מתקיימים לעיתים גם בקשרים שאינם עמוקים וארוכי טווח, ומה שמבדיל בין חיבה חולפת לתחושות של אהבה הוא מידת העקביות שהגבר מגלה כלפיכן. אם הוא נעלם למשך ימים, פעמים רבות לא זמין, או נלהב לרגע אחד ומתעלם ברגע אחר – אלו בדרך כלל איתותים קלאסיים לאדם שמשדר שאיננו מעוניין בכן באופן מחייב – וזה לא בהכרח רע, זו פשוט האמת. כמובן שאין הכוונה שהוא צריך להיות זמין 24 שעות ביממה ולדווח על כל צעד, אך כדאי שתשימו לב האם הוא מתמיד ביחס שהוא מפגין ומגלה סימני מסירות, כמו גם על קיום הבטחות שהוא הבטיח.
 
הוא רוצה לדעת עליכן כמה שיותר – אם הגבר שאיתכן רוצה לראות תמונות ילדות שלכן או לשמוע מה עשיתן במקומות העבודה הקודמים שלכן, אלו הם סימנים נהדרים שהוא מתעניין בכן לעומק ובאמת רוצה להכיר אתכן. כששני אנשים זרים נפגשים, יש להם עבר עשיר שהוא חלק ממי שהם היום, ואם בן הזוג שלכן שואל ומתעניין לגבי עברכן, מבלי לשפוט ולהעביר ביקורת, משמע שהוא רוצה לחוות אתכן כמו שצריך ולהשלים את הפערים שנוצרו טרם היכרותכם.
 
הוא דואג לכן וחש אחריות כלפיכן – סיפרתן לו שלא אכלתן עדיין או שהייתן בבדיקות דם הבוקר והוא לא אומר שום דבר? ראו זאת כנורת אזהרה לגבי מידת ההתעניינות שלו בכן. לעומת זאת, אם הגעתם יחד למסיבה אצל חבריו והוא דואג שיהיה לכן מקום לשבת ושתרגישו בנוח – זהו איתות נפלא שהגבר שלידכן מאוהב או לכל הפחות ג'נטלמן אמיתי. העצמאות שלכן והעובדה שאתן לא בהכרח זקוקה לכך שבן הזוג יילחם את מלחמותיכן – לא מנוגדת להבנה שזה תמיד טוב לגלות שיש בו צורך או רצון לחוש אחריות ודאגה – ולא ממקום מאצ'ואיסטי אלא ממקום דואג. 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
הוא רוצה שתכירו את חבריו ומשפחתו ומעוניין להכיר את שלכן – פה ושם אתן תתקלו בגבר חדש שמוצא חן בעיניכן, אך יחד עם זאת תשימו לב שהוא לא מציע אף פעם להכיר לכן את החברים והמשפחה שלו. ייתכן שהוא נעשה אפילו די חשאי כאשר הוא מקבל טלפון מקרוביו כשאתן לידו. אל תהססו לבקש לפחות פעם אחת להכיר אותם – אם הוא איננו מעוניין לחבר בין העולמות שלו, ייתכן שהוא מסתיר משהו או שהוא לא מעוניין שהקשר ביניכם יהפוך לרציני. החיבור בין חברים ומשפחה מתקיים בשני הצדדים, ולכן חשוב שתראו את הנכונות של בן הזוג שלכן להכיר ולבלות זמן גם עם האנשים הקרובים אליכן. 
 
הוא עושה דברים שונים מכפי שהוא רגיל – מערכת יחסים חדשה תמיד מצריכה התגמשות, שינויי הרגלים והקרבות בין שני בני זוג, אך כאשר אהבת אמת מעורבת בעניין, כל אלו הופכים להיות קלים יותר. למשל, התחלתן לבלות יותר זמן בבית שלו והוא מפנה לכן חלק בארון שלו בניגוד להרגליו, הוא מתכנן בילוי עם חבריו ומתחשב באילוצי הזמן שלכן כי הוא רוצה שתצטרפו, או נפתח בפניכן וחושף את החולשות, הכאב והדברים האישיים ביותר שלו כפי שהוא לא נוהג לעשות בדרך כלל? המשמעות של זה היא שהוא רוצה להעמיק את הקשר ביניכם, לבנות אמון ולאותת שהוא אוהב אתכן.
 
הוא קשוב למה שאתן אומרות – אם סיפרתן לו שאתן צמחוניות או אלרגיות לבוטנים כבר כמה פעמים והוא בכל זאת מציע לכן סטייק או במבה, כנראה שאתן במערכת יחסים עם אדם שלא מקשיב לכן או שוכח את מה שסיפרתן לו. הדבר לא בהכרח מעיד על כך שהוא אינו מאוהב בכן, וייתכן שהוא פשוט סובל מהפרעת קשב, אך אם הוא זוכר היכן נמצאת דוושת הגז ברכב, הוא יכול להתאמץ ולזכור את הדברים שחשובים לך. מידת הקשב שלו חשובה מאוד גם לחיי האהבה שלכם, ואם חלקתן איתו את העדפותיכן ויש בו צורך לרצות אתכן, אתן תיהנו מהתוצאות בשטח. רק שימו לב שהיכן שמישהו מנסה לספק, חייבת להיות מישהי שיכולה להיות מסופקת. 
 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
 
 

סימני אהבה בקשר ותיק

הוא עושה עבורכן מחוות אהבה קטנות – הוא כבר מכיר אתכן היטב ויודע מה אתן אוהבות וממה אתן סולדות, ואם הוא גם מוכיח לכן שהוא לא שוכח מכך, סימן שהוא עדיין מאוהב. אם אתם נפגשים בערב והוא שולף מהתיק את הסוכריות שאתן אוהבות וקשה להשיג, או אם הוא מחכה לכן עם מטרייה כשאתן מחנות את הרכב ביום גשום כי הוא יודע ששכחתן אותה בבית – אין ספק שבן הזוג שלכן עדיין רוצה לספק ולרגש אתכן.
 
הוא מעוניין לשמוע את דעתכן ועצתכן – יכול להיות שבן הזוג שלכן נוהג לשאול אתכן כבר באופן קבוע מה לקנות בסופר-מרקט ומתי צריך לצאת לאירוע, אך האם הוא באמת רוצה לשמוע את דעתכן על הדברים החשובים שמתרחשים בחייו? אם הוא חולק איתכן לדוגמה, סכסוך שנוצר לו עם עמית בעבודה ורוצה מיוזמתו לשמוע את עצתכן בעניין, סימן שהוא בוטח בכן, חש איתכן בנוח ושדעתכן חשובה לו. השיתוף הזה הוא גם סימן עבורכן שתגובותיכן לדברים שהוא חולק אינן מרתיעות או שיפוטיות – וזה טוב.
 
הוא נלהב מהמראה שלכן גם כשאתן בפיג'מה – האדם שחי איתכן רואה אתכן פעמים רבות במצבים מביכים או קצת מוזנחים. אין לנו יכולת או רצון להיות תמיד מטופחות ובמיטבנו, והמציאות היא שכולנו גם מתבגרות וחוות את השפעות הגיל. אך אהבה לא שייכת רק לצעירים ולבעלי עור מתוח, והאדם שאוהב אתכן יראה את היופי שלכן גם כשאתן בפיג'מה ואחרי שקמטי צחוק נחרשו בפניכן. אם בן הזוג שלכן עדיין אומר לכן כמה אתן יפות כשאתן קמות בבוקר, בלי איפור ובלי בגדים מגונדרים – סימן שהוא אוהב אתכן. 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
הוא נהנה ממגע שאיננו מיני – אנחנו לא יכולים לחיות בלי חום אנושי ואנו מצפים לקבל אותו מבן הזוג גם בלי קשר למגע מיני. נגיעות בין גבר לאישה שתמיד מסתיימות ביחסי מין, ייתכן ויובילו את אחד מבני הזוג לשייך מגע רק למניע אחד ולתחושת רתיעה. לכן, אם הגבר שלצדכן מתקרב אליכן כדי לקבל או לתת חיבוק, אם הוא נהנה לפעמים להתכרבל איתכן בשמיכה, או אם הוא יושב צמוד אליכן ומושיט לכן יד – סימן שהוא עדיין חושק בקרבתכן ובחום האוהב שלכן.
 
הוא קונה לכן מתנות שרמזתן שאתן רוצות – יש לכן יום הולדת או מאורע משמח ויכול להיות שאתן מצפות למתנה מבן הזוג שלכן. ייתכן אפילו שהוא זכר את התאריך ורכש לכן שי נחמד. אם במקרה עברתם ליד חנות בגדים חודש לפני ואמרתן כבדרך אגב שהמעיל בחלון הראווה מוצא חן בעיניכן, וזו המתנה שקיבלתן – סימן שאתן חיות עם בן זוג ששם לב למה שמעניין ומושך אתכן – וזהו פשוט סימן נהדר.
 
הוא מגניב אליכן מבטים בין אנשים – אם הגבר שלכן שולח לכן מבט רומז כאשר אתם בין אנשים, או קורץ לכן בעין שובבה כדי לגרום לכן לצחוק מבדיחה שרק שניכם מבינים, סימן שהוא עדיין חש באינטימיות ביניכם ומבקש לשבות ולהרשים אתכן במחוות קטנות גם לאחר שנים. 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
הוא איננו מרוכז בנשים אחרות – מבט על בני המין השני הוא עניין טבעי שקיים בכל אחד מאיתנו, אך אם הוא הופך לבהייה קבועה ותכופה, הוא עלול להיות די מעליב ומטריד, והדבר הזה תקף לשני הצדדים בזוגיות. אם אתן חיות עם גבר שאיננו מרוכז בנשים אחרות כשאתן בסביבה (וגם כאשר אתן לא), הדבר לא מעיד על כך שהוא עיוור או איבד את היצר המיני שלו, אלא שהוא איננו מנסה למשוך את תשומת לבכן דרך הניסיון לשדר לכן שהוא לא התמסר לכן לחלוטין. גבר שרואה אתכן ומרוכז בעיקר בכן – הוא גבר שנתן לכן את ליבו.
 
הוא איננו מאוים מכן או מההצלחה שלכן – יש לכן חיים ואישיות משלכן, חברים והישגים שצברתן ואולי אתן אפילו נשים שיודעות ואוהבות לבלוט בסביבה, והגבר האוהב שלצדכן יכול לפעמים להיות האדם שמכיר בכך ומזהה את זה טוב מכולם. השאלה החשובה היא כיצד הוא מגיב לזה... יכול להיות שהוא יחוש מאוים או יחשוש לאבד אתכן, ובניסיון לשמור אתכן שלו - ינסה להפחית מערככן. אך אם הוא גאה במי שאתן ולא מנסה לשנות אתכן, ואם הוא מדבר עליכן ועל הצלחותיכן עם אחרים – סימן שהוא יודע כיצד לאהוב ולהעריך ללא חשש.
 
הוא נזכר בכן כשאתן לא בסביבה ומחייך יותר כשאתן לידו – האם בן הזוג שלכן שמח לשמוע שיש לכן יום חופשי ושתוכלו לבלות רק שניכם יחדיו? האם הוא נכנס הביתה ויש על פניו חיוך כשהוא רואה אתכן? האם הוא עדיין מתגעגע אליכן כאשר הוא רחוק מכן? אם עניתן "כן" על כל השאלות האלו, סימן שבן הזוג שלכן עדיין אוהב אתכן, רוצה בקרבתכן ומרגיש חיבור עמוק אליכן. לעומת זאת, אם אתן חשות שבן זוגכן לוקח אתכן כמובן מאליו, מעדיף להתרכז בטלוויזיה יותר מאשר בכן, ושעבר זמן רב מאז שחוויתם אינטימיות משותפת, כדאי לנסות טיפים שיעוררו מחדש את האהבה שהייתה ביניכם.
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'

הוא דבק בכן  בשנים שלכם יחדיו ודאי היו עליות ומורדות, ריבים והתפייסויות ורגעים של סערות – ואם בן זוגכן דבק במערכת היחסים שלכם ולא נבהל מהקשיים הללו או מהשגרה המעייפת, זהו סימן טוב לאהבה שקיימת בו. דבקות שכזו מתבטאת קודם כל בהישארות במקום ושנית באי שבירת הכללים ביניכם, גם ברגעים הקשים שלכם יחדיו. אם תרצו או לא, אתן תעשו טעויות שונות במהלך מערכת היחסים, אך אם החוקים שקיימים ביניכם לא יופרו, הוא יסלח לכן באהבתו.

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.