print header

המדריך השלם לסימני אהבה של גבר: בקשר חדש ובקשר ותיק

 אהבה נמצאת במחשבות של כולנו - אנחנו רוצים לדעת האם בן הזוג החדש שהכרנו מאוהב בנו או שמדובר בחיבה רגעית, ולאחר שנים של זוגיות אנחנו רוצים לדעת האם בן הזוג הקבוע שלנו עדיין אוהב אותנו וחש כלפינו קרבה וגעגוע. כאשר מדובר באהבה שגברים מביעים, המצב לעיתים קשה יותר לפענוח ואנו הנשים נוטות לפעמים לתהות ולנחש מה הגבר שלנו באמת מרגיש. כדי לעזור לכם ובעיקר לכן לקרוא ולהבין את הסימנים שהרגש הוא עמוק ואמיתי והקשר הוא מספק, המדריך הבא יעשה לכם קצת סדר בדברים ויפרט לכם כיצד בדיוק מתנהג גבר אוהב בכל שלב של היחסים - אם הוא עונה לפחות על חלק מהסעיפים הבאים. רק זכרו שאהבה היא עניין הדדי, ומי שרוצה לקבל, חייב גם לתת במקביל.  
 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
 
 
 
 

סימני אהבה בקשר חדש

הוא עקבי וזמין – גילויי חיבה מתקיימים לעיתים גם בקשרים שאינם עמוקים וארוכי טווח, ומה שיבדל בין חיבה חולפת לתחושות של אהבה הוא מידת העקביות שהגבר שלך מגלה כלפייך. אם הוא נעלם למשך ימים, אם הוא פעמים רבות לא זמין, אם הוא נלהב לרגע אחד ומתעלם ברגע אחר – אלו בדרך כלל איתותים קלאסיים לאדם שמשדר שאיננו מעוניין בך באופן מחייב – וזה לא בהכרח רע, זו רק האמת. כמובן שאין הכוונה שהוא צריך להיות זמין 24 שעות ביממה ולדווח לך על כל צעד, אך כדאי שתשימי לב האם הוא מתמיד ביחס שהוא מפגין ומגלה סימני מסירות. תשומת לב מיוחדת כדאי לך להקדיש לשאלות על קיום הבטחות שהוא הבטיח לך ואמירת אמת.
 
הוא רוצה לדעת עלייך כמה שיותר - אם הגבר שאיתך רוצה לראות תמונות ילדות שלך או לשמוע מה עשית במקומות העבודה הקודמים שלך, אלו הם סימנים נהדרים שהוא מתעניין בך לעומק ורוצה באמת להכיר אותך. כששני אנשים זרים נפגשים יש להם עבר עשיר שהוא חלק ממי שהם היום, ואם בן הזוג שלך שואל ומתעניין לגבי העבר שלך, מבלי לשפוט אותך על דבר, משמע שהוא רוצה לחוות אותך במלואך ולהשלים את הפערים שנוצרו טרם היכרותכם.
 
הוא דואג לך וחש אחריות כלפייך - סיפרת לו שלא אכלת עדיין או שהיית בבדיקות דם הבוקר והוא לא אומר שום דבר, ראי זאת כנורת אזהרה לגבי מידת ההתעניינות שלו בך. לעומת זאת, אם הגעתם יחד למסיבה אצל חבריו והוא דואג שיהיה לך מקום לשבת ושתרגישי בנוח – זהו איתות נפלא שהגבר שלידך מאוהב או לכל הפחות ג'נטלמן אמיתי. העצמאות שלך והעובדה שאת לא בהכרח זקוקה לכך שבן הזוג שלך יילחם את מלחמותייך – לא מנוגדת להבנה שזה תמיד טוב לגלות שיש בו צורך או רצון, לכל הפחות, להגן עלייך - ולא ממקום מאצ'ואיסטי אלא ממקום דואג. 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
 
הוא רוצה שתכירי את חבריו ומשפחתו ומעוניין להכיר את שלך - פה ושם את תתקלי בגבר חדש שמוצא חן בעינייך, אך יחד עם זאת תשימי לב שהוא לא מציע אף פעם להכיר לך את החברים והמשפחה שלו. ייתכן שהוא נעשה אפילו די חשאי כאשר הוא מקבל טלפון מקרוביו כשאת לידו. אל תהססי לבקש לפחות פעם אחת להכיר אותם, אם הוא איננו מעוניין לחבר בין העולמות שלו ייתכן שהוא מסתיר משהו או שהוא לא מעוניין שהקשר ביניכם יהפוך לרציני. החיבור בין חברים ומשפחה מתקיים בשני הצדדים, ולכן חשוב שתראי את הנכונות של בן הזוג שלך להכיר ולבלות זמן גם עם האנשים הקרובים אלייך. 
 
הוא עושה דברים שונים מכפי שהוא רגיל - מערכת יחסים חדשה תמיד מצריכה התגמשות, שינויי הרגלים והקרבות בין שני בני זוג, אך כאשר אהבה מעורבת בעניין כל אלו הופכים להיות קלים יותר. אם התחלת לבלות יותר זמן בבית שלו והוא מפנה לך חלק בארון שלו בניגוד להרגליו, אם הוא רוצה לתכנן בילוי עם חבריו ומתחשב באילוצי הזמן שלך כי הוא רוצה שתצטרפי, ואם הוא נפתח בפנייך וחושף את החולשות, הכאב והדברים האישיים ביותר שלו כפי שהוא לא נוהג לעשות בדרך כלל, המשמעות של זה היא שהוא רוצה להעמיק את הקשר ביניכם, לבנות אמון ולאותת לך שהוא אוהב אותך.
 
הוא קשוב למה שאת אומרת - אם סיפרת לו שאת צמחונית או אלרגית לבוטנים והוא בכל זאת שואל אותך אם את רוצה סטייק או במבה, כנראה שאת במערכת יחסים עם אדם שאיננו מקשיב לך או שוכח את מה שסיפרת. הדבר איננו בהכרח מעיד שהוא איננו מאוהב בך, וייתכן שהוא פשוט סובל מהפרעת קשב, אך אם הוא זוכר היכן נמצאת דוושת הגז ברכב, הוא יכול להתאמץ ולזכור את הדברים שחשובים לך. מידת הקשב שלו חשובה מאוד גם לחיי האהבה שלכם, ואם חלקת איתו את העדפותייך ויש בו צורך לרצות אותך, את תיהני מהתוצאות בשטח. רק שימי לב שאיפה שמישהו מנסה לספק, חייבת להיות מישהי שיכולה להיות מסופקת. 
 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
 
 
 

סימני אהבה בקשר ותיק

הוא עושה עבורך מחוות אהבה קטנות - הוא כבר מכיר אותך היטב ויודע מה את אוהבת וממה את סולדת, ואם הוא גם מוכיח לך שהוא לא שוכח מכך, סימן שהוא עדיין מאוהב. אם אתם נפגשים בערב והוא שולף מהתיק את הסוכריות שאת אוהבת וקשה להשיג, או אם הוא מחכה לך עם מטרייה כשאת מחנה את הרכב ביום גשום כי הוא יודע ששכחת אותה בבית – אין ספק שבן הזוג שלך עדיין רוצה לספק ולרגש אותך.
 
הוא מעוניין לשמוע את דעתך ועצתך - יכול להיות שבן הזוג שלך נוהג לשאול אותך כבר באופן קבוע מה לקנות בסופר-מרקט ומתי צריך לצאת לאירוע, אך האם הוא באמת רוצה לשמוע את דעתך על הדברים החשובים שמתרחשים בחייו? אם הוא חולק איתך לדוגמה, סכסוך שנוצר לו עם עמית בעבודה ורוצה מיוזמתו לשמוע את עצתך בעניין, סימן שהוא בוטח בך וחש איתך בנוח ושדעתך עדיין חשובה לו. השיתוף הזה הוא גם סימן עבורך שהתגובות שלך לדברים שהוא חולק אינן מרתיעות או או שיפוטיות – וזה טוב.
 
הוא נלהב מהמראה שלך גם כשאת בפיג'מה - האדם שחי איתך רואה אותך פעמים רבות במצבים מביכים או קצת מוזנחים. אין לנו יכולת או רצון להיות תמיד מטופחות ובמיטבנו, והמציאות היא שכולנו גם מתבגרות וחוות את השפעות הגיל. אך אהבה איננה שייכת רק לצעירים ולבעלי עור מתוח, והאדם שאוהב אותך יראה את יופייך גם כשאת בפיג'מה ואחרי שקמטי צחוק נחרשו בפנייך. אם בן הזוג שלך עדיין אומר לך כמה את יפה כשאת קמה בבוקר, בלי איפור ובלי בגדים מגונדרים – סימן שהוא אוהב אותך. 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
הוא נהנה ממגע שאיננו מיני - אנחנו לא יכולים לחיות בלי חום אנושי ואנו מצפים לקבל אותו מבן הזוג גם בלי קשר למגע מיני. נגיעות בין גבר לאישה שתמיד מסתיימות ביחסי מין, ייתכן ויובילו את אחד מבני הזוג לשייך מגע רק למניע אחד ולתחושת רתיעה. לכן, אם הגבר שלצדך מתקרב אלייך כדי לקבל או לתת חיבוק, אם הוא נהנה לפעמים להתכרבל איתך בשמיכה, או אם הוא יושב צמוד אלייך ומושיט לך יד – סימן שהוא עדיין חושק בקרבתך ובחום האוהב שלך.
 
הוא קונה לך מתנות שרמזת שאת אוהבת - יש לך יום הולדת או מאורע משמח ויכול להיות שאת מצפה למתנה מבן הזוג שלך. ייתכן אפילו שהוא זכר את התאריך ורכש לך שי נחמד. אם במקרה עברתם ליד חנות בגדים חודש לפני ואמרת כבדרך אגב שהמעיל בחלון הראווה מוצא חן בעינייך, וזו המתנה שקיבלת – סימן שאת חיה עם בן זוג ששם לב למה שמעניין ומושך אותך – וזהו פשוט סימן נהדר.
 
הוא מגניב אלייך מבטים בין אנשים - אם הגבר שלך שולח לך מבט רומז כאשר אתם בין אנשים, או קורץ לך בעין שובבה כדי לגרום לך לצחוק מבדיחה שרק שניכם מבינים, סימן שהוא עדיין חש באינטימיות ביניכם ומבקש לשבות ולהרשים אותך במחוות קטנות גם לאחר שנים. 
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
הוא איננו מרוכז בנשים אחרות - מבט על בני המין השני הוא עניין טבעי שקיים בכל אחד מאיתנו, אך אם המבט הופך לבהייה קבועה ותכופה, הוא עלול להיות די מעליב ומטריד והדבר נכון עבור שני הצדדים בזוגיות. אם את חיה עם גבר שאיננו מרוכז בנשים אחרות כשאת בסביבה – (וגם כאשר את לא), הדבר לא מעיד על כך שהוא עיוור או איבד את היצר המיני שלו, אלא שהוא איננו מנסה למשוך את תשומת ליבך דרך הניסיון לשדר לך שהוא לא התמסר לך לחלוטין. גבר שרואה אותך ומרוכז בעיקר בך – הוא גבר שנתן לך את ליבו.
 
הוא איננו מאוים ממך או מההצלחה שלך - יש לך חיים ואישיות משלך, חברים והישגים שצברת ואולי את אפילו אישה שיודעת ואוהבת לבלוט בסביבה, הגבר האוהב שלצדך יכול לפעמים להיות האדם שמכיר בכך ומזהה את זה טוב מכולם. השאלה החשובה היא כיצד הוא מגיב לזה... יכול להיות שהוא יחוש מאוים או יחשוש לאבד אותך, ובניסיון לשמור אותך שלו - ינסה להפחית מערכך. אך אם הוא גאה במי שאת ולא מנסה לשנות אותך, ואם הוא מדבר עלייך ועל הצלחותייך עם אחרים – סימן שבן הזוג שלך יודע כיצד לאהוב ולהעריך ללא חשש.
 
הוא נזכר בך כשאינך בסביבה ומחייך יותר כשאת לידו – האם בן הזוג שלך שמח לשמוע שיש לך יום חופשי ושתוכלו לבלות רק שניכם יחדיו? האם הוא נכנס הביתה ויש על פניו חיוך כשהוא רואה אותך? האם הוא עדיין מתגעגע אלייך כאשר הוא רחוק ממך? אם ענית "כן" על כל השאלות האלו סימן שבן הזוג שלך עדיין אוהב אותך, רוצה בקרבתך ומרגיש חיבור עמוק אלייך. לעומת זאת, אם את חשה שבן זוגך לוקח אותך כמובן מאליו, מעדיף להתרכז בטלוויזיה יותר מאשר בך, ושעבר זמן רב מאז שחוויתם אינטימיות משותפת, כדאי לחשוב על דרכים לעורר מחדש את האהבה שהייתה ביניכם.
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'

הוא דבק בך - בשנים שלכם יחד וודאי היו עליות ומורדות, ריבים והתפייסויות ורגעים של סערות - אם במקומות בהם חוויתם משבר, עייפות או קיבעון הוא דבק במערכת היחסים שלכם ולא נבהל מהקשיים, זהו סימן טוב לאהבה שקיימת בו. דבקות שכזו מתבטאת קודם כל בהישארות במקום ושנית באי שבירת הכללים ביניכם, גם ברגעים הקשים שלכם יחדיו. אם תרצי או לא, את תעשי טעויות שונות במהלך מערכת היחסים, אך אם החוקים שקיימים ביניכם לא יופרו, הוא יסלח לך באהבתו. 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.