print header

התחלות חדשות והאביב הפנימי שלנו - מספרים 1 ו-7

מרסלה הנומרולוגית

ידוע הרי שעיתוי נכון ופעולה נכונה בו בזמן הם מתכון להצלחה.

המילה מזל על פי המקורות, מכוונת אותנו להיות במקום הנכון בזמן הנכון - ואז המזל שורה ומשרה עלינו את ברכתו.

האביב, מבחינה אנרגטית, מסמל התחלות חדשות עם התחדשות הפריחה הניצנים ומעוף הציפורים למקומות החמים של כדור הארץ וההרגשה היא של אין סוף אפשרויות חדשות. ואכן, כל שנה המתחדשת לנו עם בוא האביב, משפיעה עלינו באופן שונה עם רטט האנרגיה האופף כל אחד ואחת על פי תאריך לידתו. ההתחלות החדשות מבחינה נומרולוגית מתחילות באביב  לילדי האביב שהם ילדי אפריל מאי וכל השאר האביב שלהם מתחיל על פי השנה הקלנדרית בהתאמה עם בוא יום ההולדת שלהם, המבשר את השינוי האנרגטי, שהוא בשורה חדשה של שנה חדשה והכל בהתאם לשנה האישית. יחד עם זאת, נכון לומר שעל כולנו משפיע האביב לכיוון של אנרגיות חדשות, מבחינת מצב רוח, קלילות, וכל יתר תחומי החיים.

תאריך הלידה המראה לנו את הדרך שאנו אמורים לעבור, מאופיין באנרגיה קוסמית ורטטים שהם התכונות והכלים המכוונים אותנו מיום הלידה אל מצבים ואירועים אותם אנו אמורים לעבור כחלק ממסלול ההתפתחות והייעוד. אנרגיה זו ממשיכה לזרום בנו  ומגלמת בתוכה כוחות חבויים וידע קוסמי פנימי של כל אחד ואחת. אמנם יש תמיד את אפשרות הבחירה, אולם אנו בד"כ נבחר את מה שהתת מודע כבר מכיר ועל כן מכוון לשם. 

במסלול החיים אנו עוברים כ- 4 מחזורים אנרגטיים, שכל אחד הוא חלק ממכלול הפוטנציאל. הדרך נעשית בערך מגיל 20 עד גיל 60; מחזור החיפוש, מחזור מציאה, מחזור יתד ומחזור שיא. המחזורים הם בני 9 שנים, כל מחזור מתחיל בשנה 1 עד שנה 9 ובהיבט הנומרולוגי בכל שנה בתוך המחזור על פי אפיונו יש ציווי של עשייה והתפתחות לקראת מיצוי קו הגורל והייעוד.

שנה 1 היא שנת תחילת הדרך, זמן טוב להתחלות חדשות כמו פרויקט חדש, יוזמה חדשה, רעיון חדש, הכרת אנשים חדשים כאשר כל אדם הנכנס לחייך מביא ברכה חדשה, וכמו מלאך שהגיע לקדם לכוון ולשנות דברים מעולמך. מומלץ להיות ערניים לשינויים ולכיוונים חדשים שמופיעים בחיים, הן כמצבים שדורשים שינוי והן כדמויות שמופיעות ומשפיעות לכיוון אחר. שנה זו טובה לבצע את השינויים כחלק מתהליך ארוך של הגשמה עצמית, האירועים והמקרים שקורים לנו הם חלק מתהליך ארוך ומכוון ורצוי אם כן להיות ערניים ופתוחים אנרגטית למצבים.

שנה 1 טובה להתחלות חדשות בתחומים שונים - מעברי בית, זוגיות ומקום עבודה ופרנסה, שלמעשה אלה התחומים העיקריים אותם אנו חווים יום יום. שנה זו מגיעה אחרי ששנה קודם היינו במצב של סיומים והתלבטויות להמשך הדרך. בדיקת השנה האישית היא חישוב נומרולוגי הכולל תאריך לידה. התאריך נותן פרטים רבים נוספים שהם חלק ממפה כללית ואישית. מלאכים נקרים בדרכנו וכל אחד מביא עימו את הבשורה כאשר האדם מוכן לכך.

רוצים לגלות את המספר הרוחני שלכם וכיצד הוא מעצב את חייכם? לחצו כאן

המסלול הרוחני באהבה

מספר 7 - בנומרולוגיה

הדבר העיקרי והחשוב ביותר שאנו מביאים אל תוך מערכת היחסים הוא הפוטנציאל הרוחני שלנו. למרות שכל השנים למדנו לבנות הגנות, (מילדות בה למדנו להגן על עצמנו כדי לשרוד), כאשר מתחילה דרך חדשה של התאהבות, יש לאפשר לה לצמוח להתחזק ולהרגיש בטוחה יציבה ומוגנת, כדי שתתחזק תתעצם ותביא אותנו למקום טוב יותר.

התהליך הזוגי של שני בני הזוג בהתקרבות האחד אל השני, מלווה בהתחלה בחששות ובדאגות מלאבד את המסך המגן, הדק, הפנימי של כל אחד השומר עליו. התחושה והשאלה על מי אפשר לסמוך במידה כזו שנחשוף עבורו את מעמקי הנפש האמיתיים כל כך, אך שעדיין נרגיש את אותה רמת ביטחון גם שהעולם האחר נכנס פנימה.

אם בילדותינו ההורים הטביעו בנו את ההרגשה שהעולם בחוץ בטוח ואינו מקור לסכנות ופגיעות, הרי בבגרותנו נתנהג בהתאם ונפנה מקום פנימי רחב לאחרים, מה שיאפשר את האהבה כדרך חיים. אם נהגו בנו אחרת ונפגענו מניתוק באהבה, משימוש לא הוגן באהבה, כמו ניצול וכו', הרי שעם הזמן, יתפתח אצל הבוגר, בכל פעם שיתקרב למערכת יחסים, רגש שהאחר הינו אויב או בא לפגוע, ומכאן שקשה יהיה לרפא תחושות קשות אלה. דווקא אנשים מסוג זה כמהים לאהבת אמת, משתוקקים מצד אחד ומצד שני לא נותנים לה מקום מתוך הגנה וצורך בהישרדות. במקרים אלה יש צורך ללכת אחורה בשנים ועמוק פנימה על מנת לרפא ולהבריא את התחושות, גם אם צריך מטפל חיצוני.

הריפוי העצמי מתחיל בתהליך החיזור, ההתקרבות והורדת המסכים, כזה שיכול לעזור לשחרר תחושות קשות מן העבר. התהליך מעורר ומציף את רחשי הלב, ואם התהליך אמיתי יש סיכוי גדול שזה אכן יביא לריפוי, להתחדשות, להתעלות ולאהבת אמת. רגש שכל אדם על פני האדמה רוצה לחוש. אולם אין בשם האהבה להטיל על האחר את כל הציפיות והתהליכים שאתה בעצמך לא עשית עם עצמך, וההשלכה על האחר את כל הפנימיות היא דרך שלא להתמודד עם עצמך. אין בזה אהבה אלא בריחה מתוך אנוכיות לתוך מערכת מוגנת לכאורה של כוח, מעמד, צורך, חומר והגנה. נדמה כאילו וזה מסמל את היחיד באהבה אבל אין זו אהבה במובן הרוחני הנעלה של המילה. ההתמקדות של בני הזוג היא בתועלת שתצמח ממערכת היחסים או בבריחה מתוך הפנימי העצמי אל הפנימי העצמי של האחר, וזאת מתוך רצון להרגיש ביטחון בביחד, תוך התעלמות מהעובדה כי זו בריחה מן העצמי ולא ריפוי העצמי.

הריפוי העצמי באמצעות האהבה הוא התהליך הבלתי מודע עמוק עמוק פנימה. אין בו הגנות, זו אהבה חשופה, מבולבלת, ספונטנית, עיוורת, רוחנית ומעל לכל כזו שנותנת תחושה עילאית שרק מי שנמצא שם יכול לומר את המילה "אני אוהב".

בהיבט הנומרולוגי אנשי מספר 7 הם שבוחנים ובודקים כל עניין ופרט לעומק. חשיבתם שונה מהאחר, הם צריכים את הפינה  והשקט שלהם כדי להגיע אל עצמם. מספרי 7 הם שנולדו ב- 7, 16 ,25, לחודש, או שסך חישוב תאריך הלידה שלהם נותן 7. אפשרות נוספת היא שאותיות השם ייתנו 7.

בזוגיות: אנשי החיפוש העצמי. פרפקציוניסטים, אולי חולמים על אהבה אידיאלית ו/או אצילית, משום כך היא עלולה להיות בלתי מושגת. אינם מסתפקים בקיים ותמיד פוחדים שפספסו משהו. מצד אחד, עשויים להיות עצורים וסלקטיביים בקשרים שלהם ומאידך להיות זורמים ורגשיים, אך ה"זרימה" הזו שלהם תמיד באה ממקום מאוד עמוק, עד שימצאו את המתאימה להם ביותר. הם זקוקים לזוגיות בוגרת, מבינה, נינוחה ותומכת, המאפשרת גם מרחב פרטי לו הם זקוקים ביותר. כאנשים, נועדו לטפל בבני אדם, בתחום הסיעוד הבריאות והרוח. אוהבי שקט ושלווה, בעלי אינטואיציות גבוהות, מאזינים לזולת, רוחניים במיוחד ודרך חשיבתם שונה מהאחר.

באהבה,

"הכול צפוי והרשות נתונה..."

 

צריכים ייעוץ זוגי או פיננסי?
רוצים לגלות את המספר הרוחני שלכם וכיצד הוא מעצב את חייכם?

 מרסלה הנומרולוגית עונה על כל השאלות - לחצו כאן!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.