print header

מה כפות הרגליים מגלות על האישיות שלכם?

בזמן שאנו מודעים לעובדה שכפות הידיים שלנו יכולות לספר לנו על עצמנו ושבאפשרותן לחשוף את הגורל הצפוי לנו, לא מספיק אנשים מודעים לתובנה שכפות הרגליים ממלאות תפקיד דומה. האופן שבו פרושות אצבעות הרגליים, המרחק ביניהן, הזווית והמיקום שלהן מעידים על תכונות האופי שמגדירות את האישיות שלכם. אז חילצו את נעליכם במהירות האפשרית, וגלו לאיזה סוג כף רגל מבין עשר האפשרויות הבאות רגליכם תואמות, ומה זה אומר עליכם... 

כפות רגליים מעידות על אישיות
 
1. כף רגל רומית
 
כף הרגל הרומית הינה כף הרגל מהסוג הנפוץ ביותר, והיא מאופיינת באמה, אצבע ובוהן המגיעות אל אותו האורך ומסתיימות בקו ישר. בעלי כפות רגליים רומיות הם אנשים חמים, חברותיים, נוחים ונעימים. סוג רגל שכזה מאפיין אנשים כריזמטיים ומרשימים, ולכן הם המתאימים ביותר לתפקיד איש העסקים המוצלח, שיכול לסחוף אחריו קהל בזכות יכולת דיבור מבריקה ומשכנעת.
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
2. כף רגל מרובעת
 
כשכל האצבעות בכף הרגל כמעט זהות באורכן, בעל הרגל יכול לטעון בגאון כי יש לו רגל מרובעת. רגל שכזו מוכרת גם בשם "רגל האיכר", וכשמביטים בה היא מזכירה צורה מלבנית. בעלי הרגל המרובעת הם אנשים רגועים, נעימים ושקולים מאוד בעת קבלת החלטות שונות, מה שמוסיף לרמת האמינות שלהם. מדובר באנשים מעשיים שפועלים למען המטרות שלהם, שלא רק יושבים ומתכננים תוכניות. 
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
3. כף רגל יוונית
 
כף הרגל היוונית שידועה בכינויה "כף רגל הלהבה", היא בעלת מראה בולט וייחודי, כשהאצבע (זו הצמודה לבוהן) ארוכה יותר מהבוהן עצמה. אנשים שצועדים על כפות רגליים יווניות הם חדורי מוטיבציה ונלהבים. סוג רגל שכזה נפוץ בדרך כלל בקרב ספורטאים ואמנים, מה שמעיד על אנשים ספורטיביים ויצירתיים במיוחד בהתאמה. תכונה נוספת שמאפיינת את בעלי כף הרגל היוונית היא כישורי הנאום שלהם בפני קהל ויכולת ההנהגה המובהקת.   
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
4. כף רגל מתוחה
 
לכפות רגליים מסוג זה יש מראה דק במיוחד, מאחר והאצבעות צפופות וצמודות אחת לשנייה. הבוהן היא האצבע הארוכה ביותר, כששאר האצבעות הולכות ומתקצרות בהדרגה לפי מקום מושבן. בעלי כפות רגליים מתוחות הינם אנשים שמקפידים לשמור על הפרטיות שלהם, ונוהגים בחשאיות רבה. שינויים במצבי הרוח והתנהגות אימפולסיבית, גם הן חלק מתכונות האופי המרכיבות את אישיות מסתורית זו.  
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
יכולות כף הרגל:
 
5. חוסר יכולת להפריד את הזרת משאר אצבעות כף הרגל
 
בעלי כף רגל שאינם מסוגלים להפריד את הזרת משאר אצבעות כף הרגל, הם אנשים שלא ששים לשינויים ומעדיפים את חיי השגרה הרגילים והנוחים, בכדי שיוכלו להרגיש תחושת ביטחון ושליטה. מדובר באנשים אמינים ונאמנים שניתן לסמוך עליהם בכל עת, מה שהופך אותם לחברים נהדרים וחיוניים. 
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
6. יכולת להפריד את הזרת משאר אצבעות כף הרגל
 
בניגוד למי שלא יכול להפריד בין הזרת הקטנה לבין שאר אצבעות כף הרגל, אנשים שמצליחים בכך זקוקים לשינויים ולהתרחשויות מרגשות בחייהם. למעשה, שגרה וחיים מונוטוניים פשוטים עשויים להפוך אותם לאומללים במיוחד, וזו הסיבה העיקרית לרדיפתם הבלתי פוסקת אחר הרפתקאות וחידושים. הקלות שבה אנשים אלה משתעממים מהיומיום עלולה להניע אותם לנהוג באופן קיצוני, רק בשביל הצורך להחיות את מצב הרוח הדועך.  
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
גודל וריווח האצבעות:
 
7. הזרת קטנה משמעותית משאר האצבעות
 
אנשים אשר הזרתות שלהם קטנות בהרבה ביחס לשאר האצבעות, נוטים להיות מרדניים ונוהגים להתעקש על כך שדברים ייעשו בדרך שבה הם מאמינים. במידה והם לא יצליחו לגרוף את מירב הקולות אחריהם, השיטות שבהן ינקטו בכדי לשנות את המצב עשויות להיות לא שגרתיות ולעתים אף קיצוניות. 
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
8. רווח ניכר בין האמה לאצבע 
 
רווח ניכר בין האמה לאצבע מעיד על אנשים שיודעים כיצד להפריד בין הרגשות שלהם לחיי היומיום. למעשה, מדובר באנשים המתאימים ביותר לעבודה במשרות בהן יש לשמור על ניתוק רגשי מול הלקוחות, בכדי ששיקול הדעת שלהם לא ייפגם או ישתנה בעקבות הרגשות המעורבים. 
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
9. אצבע שנוטה לצד (האצבע שסמוכה לקמיצה)
 
מדובר באנשים מסודרים ומדויקים מאוד, שלא נהנים מהפתעות ומאירועים שאינם ידועים מראש. בעלי כף רגל שכזו נוהגים לתכנן את חייהם עד לפרטים הקטנים ביותר, והם מוכרחים להרגיש שהם בשליטה על המתרחש. 
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 
10. בסיס צר באצבע (האצבע הסמוכה לבוהן)
 
כשהבסיס של האצבע צר יותר מחלקו העליון, מדובר באדם שנוטה לשתף בכל המתרחש בחייו. אנשים בעלי בסיס צר באצבע בדרך כלל מעצימים ומאדירים את החוויות שלהם, מעבר למידות המקובלות והמציאותיות. כשאנשים אלה נמצאים במצב רוח טוב, הם מקרינים את השמחה כלפי חוץ ומשפיעים לחיוב על כל הסובבים אותם. לעומת זאת, כשהם שרויים במצב רוח רע מומלץ להניח להם לשהות בחברתם בלבד. 
 
כפות רגליים מעידות על אישיות
 

 

מקור: דפני.ג
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו