print header

9 טיפים נפלאים שיעזרו לכם למשוך אליכם אנשים

  ישנם הרבה מאוד סוגים שונים של אנשים בעולם, וביניהם יש כאלו עם ניצוץ מיוחד שמושך אליהם אחרים בלי שהם יצטרכו להתאמץ לשם כך. לאנשים הללו יש מעין הילה שאופפת אותם והופכת אותם למושכים באופן מידי בעיניי אחרים שרוצים להיות בקרבת הקסם הייחודי שלהם. מה בדיוק הופך אותם לכאלו והאם גם אתם יכולים להפוך לבעלי ניצוץ מושך שכזה? כדי לענות על השאלות האלו כדאי שתכירו את 9 הטיפים הבאים, שבעזרתם גם אתם תוכלו להיות מושכים באופן מידי בעיניי אחרים ולעשות שימוש בסודות הקטנים שעומדים מאחוריי האנשים הכריזמטיים שמושכים אליהם אחרים מבלי להתאמץ.
 
איך למשוך אליכם אנשים במהרה: שלוש נשים עומדות יחדיו וצוחקות
 

1. אמירת דברים נחמדים על אנשים אחרים

בספרות וגם בסדרות טלוויזיה שונות, בדרך כלל הנבלים מהווים את הדמויות המעניינות ביותר בגלל הדברים הבוטים והישירים שהם אומרים ועושים. לשמחתנו, אנו חיים בעולם המציאות, ואנשים עם אופי כזה מעניינים רק על המרקע או על חתיכת נייר דו ממדית. האנשים בחיינו שמושכים אליהם אחרים באופן מידי הם לא אלו שאומרים דברים נבזיים או עוקצניים, אלא כאלו שיודעים לפרגן לאחרים ולספר על סביבתם דברים חיוביים. אם גם אתם רוצים להיות מושכים יותר בעיניי אחרים, שמרו את הבדיחות העוקצניות לשיחות קלילות של אחד על אחד - בפניי אחרים זה לא נעים לשמוע דברים פוגעניים על אנשים, גם אם הם נאמרים בבדיחות הדעת.

2. הסתכלות על חצי הכוס המלאה

אנשים שנוטים להתלונן על דברים בחייהם או בסביבתם גם נוטים לדחות אחרים שלא מעוניינים לשמוע רק דברים שליליים בכל עת. כשאתם מנהלים שיחות עם אנשים אחרים שמתעניינים בכם ויש לכם נטייה להזכיר דברים שליליים, זה יגרום לאובדן העניין שלהם במהרה. כאשר יש אנשים סביבכם ואתם רוצים ליצור עמם קשרים ולמשוך אותם לדבר אתכם, השתדלו לשמור על נימה חיובית וקלילה שתאפשר לשיחה לזרום בחופשיות ובצורה נעימה שתגרום להם לרצות להמשיך ולדבר אתכם לא רק באותו רגע, אלא גם בהמשך.
איך למשוך אליכם אנשים במהרה: אישה מחייכת בטבע

3. התנהגות מלאת ביטחון

אנשים רבים נוטים לבלבל בין יהירות ובין ביטחון עצמי, ולכן הם מעדיפים לשמור על פרופיל נמוך ולא להסתכן בלהגיד משהו שיגרום להם להיראות רברבנים. זאת אמנם דרך התנהלות בטוחה מאוד, אבל על מנת שתוכלו למשוך אליכם אנשים, חשוב לשמור על התנהגות שהיא בטוחה בעצמה, אך לא כזו שמאופיינת בהתרברבות. שאו את גופכם וראשכם באופן זקוף, דברו עם אנשים בביטחון ובנועם, אמרו את מה שאתם חושבים ואל תשכחו לשזור בשיחות קורטוב של הומור. דיבור על עצמכם ועל ההישגים שלכם ירחיק מכם אנשים, אך שיחה בטוחה ומשתפת עם אחרים סביבכם תגרום לכם להיראות בטוחים ומושכים במיוחד, וזה סוג השיחה שאתם צריכים לחתור אליו.
 

4. הבעת תמיכה במקום אמירת ביקורת

חשבו על זה לרגע: מי האנשים שאתם פונים אליהם בשעת צרה? על מי אתם יכולים לסמוך שידע להגיד לכם מילה טובה כשקשה לכם? עבור רבים מאיתנו יש רק מעט יחידי סגולה כאלו שאנו מרגישים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם באופן מלא עם הסודות והרגשות שלו, והם גם אלו שאנו נמשכים לדבר איתם שוב ושוב. לכן, כדי שגם אתם תהיו חלק מאותה קבוצה מיוחדת שאחרים חושבים עליה בצורה חיובית, חשוב שתדעו לתת מילה טובה לאחרים כשהם סומכים עליכם עם הקשיים שלהם. נסו לשים את השיפוטיות בצד ובמקום זה לתמוך באנשים כשהם מחליטים לחלוק עמכם משהו אישי, בין אם אתם מכירים היטב או שנפגשתם בפעם הראשונה.
איך למשוך אליכם אנשים במהרה: שתי ידיים אוחזות זו בזו

5. יכולת לחבר ולאחד בין אנשים

יכולת הנהגה והובלה היא לא מולדת ולא עוברת אלינו בתורשה, כך שאנו יכולים ללמוד כיצד לאחד אנשים סביב רעיון מסוים, או אפילו סביבנו. אנשים שמושכים אליהם אחרים הם כאלו שגורמים להם לחוש הזדהות עמם וגם מכבדים אותם כפי שהם. כאשר תפגינו כבוד כלפיי אחרים, תקשיבו להם ותנהלו עמם שיחה קולחת, הם ירגישו חיבור אמיתי אתכם, שיגרום להם להרגיש כחלק מהקבוצה שלכם וגם שאתם מתעניינים במה שיש להם להגיד. תחושת האחדות הזו מהווה מגנט עבור אנשים אחרים שצריכים להרגיש כחלק מקבוצה, ואם תעקבו אחרי ההנחיות האלו אתם תוכלו לגרום להם להרגיש ככה.

6. דינמיות ופיתוח כישרונות ותחומי עניין

מלבד פיתוח תחומי העניין שלכם עבור עצמכם והחיים שלכם, אותם כישרונות ייחודיים שיש לכם גם ימשכו אליכם אחרים. כולנו נמשכים לאנשים שיש בהם רבדים מעניינים רבים שאנו מגלים אותם אחד אחרי השני בשיחות עמם, וזה מה שצריך לשאוף אליו. אנשים שיש להם אופי ותחומי עניין מפותחים הם האנשים המעניינים ביותר שתמיד יש להם מה להגיד ומה ללמד, והם גם אלו שיש להם את הניצוץ המיוחד שמושך אליהם אחרים, גם בלי מאמץ.
איך למשוך אליכם אנשים במהרה: צילום עליון של עמדת שזירת פרחים

7. יצירת אווירה נינוחה

לכולנו יש חבר אחד לפחות שאפילו ישיבה פשוטה בביתו גורמת להנאה גדולה יותר מכל יציאה, וזה לא קשה במיוחד ליצור אווירה כזו. אנשים מסוג זה שמושכים אליהם אחרים יודעים לגרום להם להרגיש נינוחים בכל עת פשוט על ידי יצירת אווירה נעימה ורגועה. כדי שזה יקרה, השתדלו לא להיות לחוצים, הרגישו בנוח עם עצמכם ועם אחרים והתחושה הזו תזלוג החוצה ותגרום לסביבתכם להגיב בהתאם. כשאתם תהיו רגועים ונינוחים, גם האנשים סביבכם ירגישו זאת וייהנו להיות בכל אזור שבו מרגישים את האווירה שאתם יוצרים.

8. פיתוח סגנון אישי

החברים הקרובים אליכם מכירים אתכם, אך אנשים חדשים לא יכולים לדעת דבר על האופי שלכם רק מהסתכלות עליכם. במקרה הזה, אתם יכולים למשוך את עינם של אחרים על ידי אימוץ סגנון מראה אישי משלכם שיתאים לאופייכם ויבטא אותו. אין זה אומר שאתם צריכים לרכוש את הבגדים העדכניים והאופנתיים ביותר, לרכוש תכשיטים יקרים או לשים עיטורים נוצצים. במקום זאת, חשבו מה סגנון הלבוש בו אתם מרגישים הכי נוח ושמשקף את האופי שלכם, ולבשו את הבגדים שמתאימים לכם. כשתעמדו בטוחים בעצמכם עם מראה שייחודי רק לכם, אנשים יימשכו אליכם באופן טבעי וירצו להתחבר אליכם כדי להכיר אתכם לעומק.
איך למשוך אליכם אנשים במהרה: אישה על מעיל מביטה למצלמה

9. פעלתנות, יכולת הקשבה והבעת עניין באחרים

הבעת עניין באנשים שאתם פוגשים בפעם הראשונה יכולה להוות צעד משמעותי לביסוס המשך היחסים שלכם, ולאפשר לכם ליצור קשרים חזקים לעתיד. כדי שתוכלו לעשות זאת, חשוב שתהיו פעילים ולא תחכו שאנשים ייגשו אליכם, אלא תיזמו שיחות לעתים. אם אתם פוגשים אנשים בפעם הראשונה, אל תחששו להציג את עצמכם ונהלו שיחה הדדית שבה תענו על שאלות וגם תשאלו שאלות משלכם. שמרו על נושאים כללים ונינוחים והשתדלו לא לחתור לפסים אישיים, מפני שזה עלול לדחות אנשים מסוימים שירגישו שמישהו זר מנסה לחדור לפרטיות שלהם. השתדלו להיות קלילים ולהקשיב למי שעומד מולכם ולמה שיש לו להגיד, ואתם תרגישו בעצמכם את ההשפעה הנפלאה של הפעולה הפשוטה הזו.

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו