print header

בחרו את אחת מהמנדלות האלו וגלו מה היא חושפת על האופי שלכם...

יש מגוון דרכים לטיפול בנפש האדם, הן ברפואה המערבית הקונבנציונלית והן ברפואה המזרחית העתיקה, כשאחת מהן היא שימוש במנדלות. המעגלים המורכבים הללו, שמסמלים את היקום והנפש, עוזרים למקד את המחשבות והאנרגיות, ולכן משמשים ככלי טיפולי ואבחוני בשיטות רבות מהמזרח. כדי שתוכלו לגלות מעט יותר על עצמכם ועל הנפש שלכם לפי התורה העתיקה הזו, קחו נשימה עמוקה, התרווחו בכיסא, סגרו עיניים ולאחר שתפקחו אותן בחזרה, בחרו את אחת מהמנדלות הבאות שאליה אתם מרגישים משיכה, לחצו עליה ותגלו מהם הפרטים המפתיעים שהיא חושפת עליכם...
 
 

מנדלה מספר 1

המנדלה הזו מסמלת הרמוניה, ובייחוד את האיזון בין היין והיאנג, וכן בין הנשיות והגבריות שקיימת באנשים. כל אחת מהטבעות מייצגת שכבה ממהות האדם ואת העובדה שכל השכבות הללו יחדיו עובדות כדי לייצר הרמוניה. אם המנדלה הזו משכה את עיניכם ברגע זה, יכול להיות שזה משום שאתם צריכים לשנות את נקודת המיקוד שלכם למחשבות הרמוניות יותר וכן לאזן את הגוף שלכם, שאולי יצא משיווי משקל בגלל בעיה רפואית או סיבה אחרת.

מנדלה מספר 2

המנדלה הייחודית הזו מסמלת ריפוי. האזורים בהם הקווים השונים פוגעים במעגל החיצוני מייצגים נקודות מיקוד שנחוצות עבור החלמה של מי שמביט בהן. בתורת המזרח, המנדלה הזו נושאת אנרגיה של צפרדע ואם נמשכתם אליה, זה יכול להיות סימן לכך שאתם אנשים של "המטרה הסופית" בכל הנוגע למטלות שלכם, וגם שאתם מתקשים להתמקד ברגעי ההווה במקום לחשוב על העתיד. אתם כנראה עושים זאת כדי לא להיפגע ממטרדים שמעיקים עליכם ברגע הזה ומעדיפים להתמקד על מה שאתם עתידים לעשות במקום לנבור בפצעים קיימים, אך זה מצב שדורש שינוי כדי שתוכלו להגיע לפתרון אמיתי.

מנדלה מספר 3

המנדלה הזו מסמלת אינטואיציה, ואם נמשכתם אליה יכול להיות שהנפש שלכם רוצה שתסמכו על עצמכם יותר, תוך כדי שמירה על ראש פתוח לעולם סביבכם. המנדלה הזו נושאת בתוכה את רוחו של הינשוף ויחד עם המעגל והמשולש היא מסמלת את השילוב של השכל, הגוף והנפש. הקווים שיוצאים מתוך המשולש מייצגים התפרצות של אינטואיציה, נקודת מבט בריאה ואת היקום שאתם מצליחים לפענח בקלות רבה יותר מאנשים אחרים, וגם מעידה על כך שעליכם לרתום את הכוח הזה בכל עת ולא לחשוש ממנו.

מנדלה מספר 4

בחירה במנדלה הזו יכולה לרמז לכך שהגוף שלכם מבקש מכם להתמקד על הראייה שלכם לעתיד, כלומר לשאול לאיזה כיוון אתם צריכים לנתב את חייכם ומה הדבר הכי נכון עבורכם. המעגלים הפנימיים בתוך המנדלה הזאת מייצגים את הסינרגיה ושיתוף הפעולה של גורמים שונים בחיים שלכם, שאתם צריכים לאחד ביניהם כדי שתוכלו לחתור לכיוון העתיד שאתם רוצים לעצב לעצמכם.

מנדלה מספר 5

המנדלה הזו מסמלת סליחה והיא נשלטת על ידי יסוד המים. השוליים המלאים בעיגולים של המנדלה הזו מסמלים מעין שמיכה שמגנה על החלל השלילי וגם החיובי שבתוכה. ההכלה הזו מייצגת יכולת מחילה לדברים סביבנו וגם למה שאנו עושים לעתים. אם בחרתם את המנדלה הזו יכול להיות שהמוח שלכם מנסה להגיד לכם לסלוח לאדם מסוים בחייכם ואולי אפילו לעצמכם על משהו שאתם מתחרטים עליו.

מנדלה מספר 6

המנדלה הזו מסמלת תקשורת והיא נשלטת על ידי יסוד המים. המעגל המרכזי באמצע המנדלה מורכב ממספר שכבות שחושפות משהו חדש לחלוטין, כמו זה שמתרחש כאשר יש תקשורת טובה בין אנשים. החיה שמקושרת למנדלה הזו היא לוויתן, ואם בחרתם בה כנראה שהתודעה שלכם מנסה להגיד לכם להתמקד על תקשורת טובה עם אנשים סביבכם כדי לפתור סוגיות שונות שצפו כלפיי מעלה, ואולי לא שוחחתם עליהן עד כה. כנראה שחשוב שתנברו בין המילים של הסובבים אתכם ותנסו להבין מה אנשים מנסים להגיד לכם ומה הם נמנעים מלומר כדי שתבינו אותם טוב יותר.

מנדלה מספר 7

המנדלה השביעית נשלטת על ידי יסוד המים, ופרץ האנרגיה בתוכה מקביל לזה שמרגישים כאשר הדמיון והיצירתיות פורצים החוצה מאיתנו. אם בחרתם במנדלה הזו, התודעה שלכם מנסה להגיד לכם שאתם צריכים להפסיק לדאוג בנוגע לדברים שמטרידים אתכם ושעליכם לחזור אחורה לתקופה יפה כמו זו שהייתה לכם בילדות, בה דמיינתם דברים חיוביים ויכולתם לשמח את עצמכם הודות להם.

מנדלה מספר 8

המנדלה הזו היא המנדלה של האהבה, והחיצים שפונים כלפיי המרכז מסמלים מיקוד והרמוניה. החיה שמקושרת עם המנדלה הזו היא סוסון ים, שהוא בעל אופי מטפח שמתקשר לאהבה שמסומלת במנדלה הזו. אם בחרתם את המנדלה הזו כנראה שהתודעה שלכם רוצה שתתמקדו על אהבה כלפיי האנשים שנמצאים סביבכם והכי חשוב – כלפיי עצמכם.

מנדלה מספר 9

המנדלה הזו היא מנדלה של חמלה שנשלטת על ידי יסוד האוויר. הצלב במרכז המנדלה הוא כמו מחסום צבאי שמפריד בין ארבעת היסודות שנמצאים בחלקיו השונים. החיה המתקשרת למנדלה הזו היא פיל ואם היא משכה את עיניכם, יכול להיות שאתם צריכים להתבונן פנימה בלבכם ולמצוא חמלה כלפיי עצמכם וכלפיי אחרים סביבכם. אם יש בעיה או סכסוך כלשהו בחייכם ברגע זה, אולי כדאי שתבחנו את עצמכם כדי לראות האם אתם מפגינים חמלה כפי שאתם צריכים לעשות.

מנדלה מספר 10

המנדלה הזו מסמלת כוח והיא נשלטת על ידי יסוד האוויר. היא גם מכילה בתוכה מספר חרבות מוצלבות שמסמלות כוח, כשנקודת המפגש שלהן יוצרת מגן. החיה שמתקשרת למנדלה הזו היא הנשר, שמסמל תודעה מפותחת ויכולת לראות דברים בבהירות ובצורה ברורה יותר לעומת אחרים. אם בחרתם במנדלה הזו, יכול להיות שהתודעה שלכם מסמנת לכם לאזור אומץ ולהשתמש בו כדי לעשות דברים שרציתם ונמנעתם מהם עד כה.

מנדלה מספר 11

המנדלה הזו היא מנדלה של השראה שנשלטת על ידי יסוד האוויר. בתוך המנדלה יש נוצות רבות שמסמלות את טבעה המתפרץ של ההשראה, שאנשים מרגישים כשיש להם רעיון חדשני עבורם. אם בחרתם במנדלה הזו, אולי אתם צריכים להתמקד על היופי סביבכם וגם בתוככם, שיכול להביא אתכם ליצור דברים נפלאים שימלאו אתכם לא רק בהשראה, אלא גם בסיפוק שאתם זקוקים לו.

מנדלה מספר 12

המנדלה הזו מסמלת הגנה והמרכז שלה מקביל ללב האנושי, אשר מוגן על ידי מספר סמלים שמייצגים את מרכיב ההגנה של המנדלה. המנדלה הזו נושאת בתוכה אנרגיה של הגנה שאופיינית לדובים, שמתבצרים בעמדתם ומצהירים על הנוכחות שלהם בפני מתחרים אפשריים. אם בחרתם את המנדלה הזו, כנראה שהמוח שלכם מנסה לומר לכם לעשות אותו דבר ולא לפחד לעמוד איתנים בפני גורמים או אנשים שאתם מרגישים מאוימים על ידם.

מנדלה מספר 13

המנדלה הייחודית הזו מסמלת ביטחון עצמי - היא נשלטת על ידי יסוד האש, והניצוץ שנמצא בתוך כל כיפה שלה מסמל להבות שדורשות את תשומת ליבו של מי שעומד מולן. החיה המקושרת למנדלה הזו היא האריה, שהוא בעל אנרגיה וביטחון עצמי בכל מקום שהוא הולך אליו, וזה בהחלט ניכר גם במראהו. אם בחרתם את הסמל הזה יכול להיות שאתם צריכים להיות כמו האריה – להפוך להיות המנהיגים של חייכם במקום ללכת אחרי אחרים ולנסות לרצות אותם.

מנדלה מספר 14

המנדלה הזו מסמלת את היכולת לשמור על מיקוד בעת ביצוע מטלות שדורשות תשומת לב. המנדלה נושאת בתוכה קשר לסוס, בזכות האנרגיה הבלתי נדלית שלה, שקיימת גם בחיה המופלאה הזו שיכולה להתמקד בדרכה בלי הסחות דעת. בחירה במנדלה הזו מסמלת שעליכם לנקוט בפעולה נחושה כדי להתמקד וליישם את המטרות שלכם במקום להיות מוסחים על ידי זוטות שמפריעות לכם להשלים את המשימות שאתם צריכים לבצע.

מנדלה מספר 15

המנדלה הזו מסמלת שינוי, ואם בחרתם בה יכול להיות שאתם צריכים לעשות שינויים בחייכם ולהיות מוכנים לכך שהם יביאו לתוצאות שלא תמיד תוכלו לצפות אותן מראש - וזה בסדר. רוחו של הנחש מתועלת במנדלה הזו וכמו שהוא מתפתל, מתאים את עצמו למה שנקרה בדרכו ומשיל את עורו כדאי לצמוח - כך עליכם לעשות עם הדברים בחייכם שדורשים שינוי, ואל תחששו מכך שגם אתם תשתנו בדרך, כי זה טבע הדברים שמניב תוצאות חיוביות שכלל לא ציפינו להן.

מנדלה מספר 16

המנדלה הזו מייצגת את יסוד האש שמסמל הזדמנויות, וחוגת הניווט במרכזה שמצביעה למספר כיוונים מייצגת אפשרויות שמונחות לכפות רגליו של מי שבוחר בה. רוחו של הנקר נישאת על ידי המנדלה הזו, והוא מסמל אופטימיות ונחישות שקשה למצוא אצל כל אחד. אם בחרתם במנדלה הזו, יכול להיות שהחיים מנסים להגיד לכם לא לחשוש לצעוד בדרך שעומדת מולכם ובמקום להתאים את עצמכם אליה, עליכם להתאים אותה אליכם ולצרכים שלכם.

מנדלה מספר 17

המנדלה הזו מייצגת יצירה והיא נשלטת על ידי יסוד האדמה, כשעלי הכותרת והחיצים שמצביעים החוצה מסמלים יצירתיות ותעוזה. החיה שמתקשרת למנדלה הזו היא קוף מזן אורנגאוטן, ואם בחרתם בה כנראה שאתם זקוקים ליצירתיות וליכולת לבטא את עצמכם בשלב הזה בחיים כדי שתוכלו להרגיש חופשיים ושהקול שלכם יוצא כלפיי חוץ ולא נבלע בהמון.

מנדלה מספר 18

המנדלה הזו מייצגת הכרת תודה והיא מציגה בתוכה את מחזור הירח שמסמל את כוח הכבידה, כשהכוונה היא שעצמים בחלל מסתמכים אחד על כוחו של השני כדי למנוע מהם ליפול וגם על מנת לשמור עליהם בתנועה המוכרת להם. אם בחרתם את המנדלה הזו כנראה שאתם צריכים להיות אסירי תודה כלפיי האנשים שעוזרים לכם להישאר במסלול שלכם, ולא לשכוח את הענווה שהיא חלק מההבנה שאף אחד מאיתנו לא נע לבד לחלוטין בחיים הללו.

מנדלה מספר 19

המנדלה הזו מייצגת אינסטינקטים והיא נשלטת על ידי יסוד האדמה וכן נושאת בתוכה את רוחו של הכריש. החיה הייחודית הזו מסתמכת על החושים שלה ולא מפגינה חולשה - בייחוד כאשר היא ניצבת בפני מכשולים. לכן, המנדלה הזו יכולה לסמל שאתם צריכים למקד את עצמכם מחדש במה שעומד מולכם ושעליכם לסמוך על החושים שלכם במקום לחשוש שתובילו את עצמכם לדרכים לא רצויות.

מנדלה מספר 20

המנדלה הזו מסמלת חיבור והיא נושאת בתוכה את רוחו של הזאב. כמו הזאב שצריך לנוע בלהקה כדי לשרוד, כך גם המנדלה מסמלת את החשיבות של חיבור בין פריטים בחברה, שנועד להביא אותם ליעדים משותפים בצורה מיטבית. אם בחרתם את המנדלה הזו, יכול להיות שאתם צריכים לטפח את הקשרים בחייכם עם האנשים שנמצאים סביבכם ולא לפחד לסמוך על אחרים, בייחוד כאשר הם רק רוצים להביא אתכם ליעד שבחרתם לעצמכם. 
 
מקור התמונות: natureponics.net
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.