maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

בחרו מה משתקף בעיניכם - ותגלו את תכונותיכם הנסתרות

 על אנשים מאושרים או נלהבים נהוג להגיד שיש להם ניצוצות או כוכבים בעיניים, ואכן התבוננות לתוך עיניו של אדם יכולה לגלות הרבה אם יודעים כיצד לקרוא אותן... אך גם אם שמים לב למה שמשתקף בהן, למשל באיזו דרך הן מסתכלות על העולם ולמה הן שמות לב בראש ובראשונה, ניתן ללמוד הרבה על הנפש האנושית שמאחוריהן. זה בדיוק הרעיון שעומד מאחור מבחן האישיות הקצר הבא, שיכול לגלות לכם לא מעט על עצמכם ועל אופייכם בדרך פשוטה למדי: בחרו באחת מעיני הנפש שלפניכם, זו שאתם נמשכים אליה בעוצמה הרבה ביותר, ואישיותכם האמיתית תיחשף בפניכם...

אתם לכודים בעבר

בחירתכם בעין זו מצביעה על כך שלפעמים אתם מרגישים שאתם לכודים בעבר שלכם, אבל לא יכולים לשים את האצבע ולזהות במדויק מהיכן מגיעה ההרגשה הזאת. על פי עין הנפש שלכם, נראה שבעברכם יש חוויות כלשהן שהשפיעו עליכם לרעה, אך אף על פי כן אתם עדיין טיפוסים חזקים שמנסים למצוא שלווה פנימית בכל דרך אפשרית – אפילו בדברים היומיומיים הקטנים ביותר. אתם לא חולקים את הקשיים שלכם עם העולם, מאחר שלמדתם להתמודד עם המצבים השונים בחייכם ועם הרגשות שלכם בעצמכם. בנוסף, אתם יודעים לשפוט אחרים באופן נכון ומדויק, ויש בכם את היכולת להרים את עצמכם בכל פעם מחדש לאחר שאתם נופלים.

אתם מצפוניים וישרים

בחירת העין שלכם מצביעה על כך שבאופייכם אתם אנשים מצפוניים, המחשיבים את עצמם כבני אדם הוגנים והגונים, העושים את הבחירות הנכונות ביותר שאפשר. בתוך תוככם אתם מחזיקים בדימוי של "האני המושלם" ומנסים לחיות על פיו – לכן אתם מצטיינים בהשארת רושם ראשוני חיובי, ומאמינים שלפעולות שלכם, קטנות וגדולות, יש השפעה עצומה על חייהם של אחרים. אתם לא אוהבים לחזות בסבל או בחוסר צדק מסביבכם, ואתם עושים כל שבידיכם על מנת לתקן עוולות מן הסוג הזה כשאתם מבחינים בהן. המוטו שלכם בחיים הוא: "היו השינוי שאתם רוצה לראות בעולם", ולאורו אתם משתדלים ללכת מדי יום ביומו.

אתם בעלי נשמה גדולה

בחירתכם בעין הנפש הזו מצביעה על כך שבאופייכם אתם אמפתיים מאוד, פתוחים ומוכנים לאמץ כל אדם שאתם מכירים ללבכם. אתם מאמינים שכדאי יותר לצבור חוויות מאשר להיסגר בפני העולם, ומעדיפים להיפגע, להתאכזב ולכאוב מאשר לחיות ללא רגש כלל. יחד עם זאת, אתם לא אוהבים לחלוק את הבעיות שלכם עם אנשים אחרים, מאחר שאתם מאמינים שאת העניינים הללו יש לפתור בפרטיות, ביניכם ובין עצמכם. העזרה והסיוע שאתם מגישים לאחרים, אפילו בזמנים שבהם עמוק פנימה אתם סובלים משברון לב, היא אחת מן המעלות החזקות והבולטות שלכם.  

אתם אנשים רגישים ועדינים

אתם מסוג האנשים שאוהבים לבחון את הדברים שסביבם בעין רגישה ואמפתית – אתם חשים מחוברים לעולם שסביבכם, מכיוון שיש בכם את היכולת לקרוא ולנתח את האנשים הקרובים אליכם ואת המצבים שבהם אתם נתקלים בקלות רבה. לעיתים קרובות אתם חשים רגשות עמוקים וחזקים מאוד, ואפילו דברים קטנים ובלתי משמעותיים יכולים להשפיע עליכם ולגרום לכם לתנודות רגשיות קיצוניות. לא אכפת לכם להראות לעולם את החולשות שלכם או עד כמה אתם פגיעים, מפני שאתם מאמינים שאין לכם מה להסתיר ושכדאי להראות לעולם את הצד הרגיש שבכם.

אתם בעלי אישיות מסתורית

בחירתכם בעין זו מצביעה על כך שאתם מסוג האנשים שלא קל לפענח אותם, ולעיתים אתם נראים כחידה אפילו לעצמכם. יחד עם זאת, יש דבר אחד שאתם בטוחים בו והוא שאתם ממש לא אוהבים שמתייגים אתכם בתוויות או ששמים אתכם בתוך "קופסה". אתם חובבי סתירות ודברים שאינם מתחברים, והרגשות שלכם מושפעים בקלות מכל דבר קטן. עם זאת, אתם לא נוהגים לשתף הרבה עם אחרים, מפני שאתם לא אוהבים את הדרך שבה הם מנסים להכניס אתכם לתוך משבצת מסוימת. במקרים רבים אתם אוהבים לתפקד כצופים - להתבונן בהתנהלות של אחרים, לאבחן ולשמוע אותם - לפני שאתם חולקים איתם את דעתכם ועמדתכם, ואתם נוהגים לומר את דבריכם רק אחרי שאתם בטוחים בהם לחלוטין.

אתם פילוסופים

בחירת עין הנפש שלכם מצביעה על כך שאתם יודעים להבחין בפרטים הקטנים ולנתח אותם עד תומם. אתם אוהבים לבחון לעומק מילים, דימויים ותמונות שאליהם אתם נחשפים על מנת למצוא היגיון בעולם שמסביבכם. עבורכם כל משפט שאתם קוראים או תצלום שאתם רואים הוא רק עוד חלק מפאזל שהוא החיים, ואתם חייבים לבחון אותו חתיכה אחר חתיכה כדי להבין את המשמעות האמיתית שלו. זאת יכולת שאין להרבה אנשים, ואתם מהמעטים שניחנו בה. אתם מרבים בחשיבה ובבחינת הדברים, ורק בדרך הזאת מסוגלים להבין את המשמעות העמוקה של עולמנו.

אתם בעלי רגשות חזקים ובוערים

בחירתכם בעין הזו מצביעה על כך שאתם אנשים מאוד אנרגטיים, חזקים ונלהבים. אתם בעלי עוצמה רבה ויכולת השפעה על הסביבה, ולכן אנשים נושאים עיניים אליכם או מרבים לבטא את הערכתם אליכם. באישיותכם ובאופייכם אין דבר שמקבל יחס מתון - או שאתם אוהבים מכל הלב, או שונאים בכל העוצמה; הכל אצלכם שחור או לבן ואין אפור בשום תחום. זו הסיבה לכך שיש לכם עמדות מוצקות בכל נושא, ולמרות שעמוק בפנים וודאי קיימים בכם חרדות ופחדים שונים, אתם לא אוהבים להראות לאחרים את הצד הזה שלכם, כי אתם לא חושבים שהוא אמור בכלל להיחשף לעולם.

אתם אנשים מיוחדים שאוהבים לנסות דברים חדשים

בחירת עין הנפש שלכם מצביעה על כך שאתם מסוג האנשים שיש להם תחומי עניין, תחביבים ומנהגים יוצאי דופן. המונח שיכול לתאר אתכם הכי טוב הוא "ייחודי"; יש כאלו שלעיתים יסתכלו עליכם בעין עקומה בשל כך, אבל לא באמת משנה לכם מה אחרים חושבים, אתם לא נוהגים לעקוב אחר הכללים המוסכמים ולא רוכשים כבוד גדול למצב הקיים – אלא חפצים בשינוי. אתם עושים דברים בדרך שלכם מכיוון שאתם סומכים על תחושות הבטן והאינטואיציות שלכם יותר מכל דבר אחר. סביר להניח שההתנהגות הזו כבר הובילה אתכם להרבה מאוד הרפתקאות חדשות ואין לנו ספק בכך שהעתיד שלכם מלא בחוויות מסעירות וחדשות נוספות.

אתם חברותיים ומלאי חיים

בחירתכם בעין זו מצביעה על כך שאתם אנשים מלאים במרץ והתלהבות, חברותיים ופתוחים ביותר מבחינה רגשית; בקיצור, אתם מנהיגים מלידה. אתם מאוד כריזמטיים, נלהבים ומתחברים עם אנשים אחרים במהירות. אתם תמיד שם כשאחרים צריכים אתכם, יודעים מה צריך לומר להם ותמיד פנויים על מנת לעזור לכל מי שצריך מבלי לחשוב פעמיים. יש לכם, כך נראה, קריירה מוצלחת ומשפחה טובה, אך עם זאת הצער לא זר לכם, ואתם פתוחים לדבר על הרגשות והכאבים שלכם עם אחרים, כי אתם חשים שאם לא תעשו זאת תפגעו בעצמכם עוד יותר.

 
מקור התמונות: Bright Side
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו