print header

בחן את עצמך: מה התכשיט שתבחר מעיד על האישיות שלך?

 אתם יכולים לדמיין את החיים שלנו ללא תכשיטים? הרי הם פה איתנו מאז ומעולם – משחר ההיסטוריה בני אדם ענדו שרשראות, צמידים ועגילים מחומרים שונים, ויחד עם בגדים ושדרוגים אחרים עיצבו לעצמם מראה וסגנון אישי. גם כיום עבור רבים מאיתנו, יש להם בדרך כלל ערך רגשי רב שעולה אפילו על ערכם הכספי, ולכן הם כה חשובים לנו. לא יהיה מופרך לומר שטעמנו בתכשיטים מעיד על הרבה יותר מהסגנון האופנתי שלנו – יש בו גם אמירה על אופיינו ועל מה שמתרחש בנפשנו, והוא יכול לחשוף ולהביע את מה שקיים בתוכנו. אז הסתכלו על תמונות התכשיטים שכאן לפניכם, בחרו אחת מהן שתפסה לכם את העין ראשונה או שאתם הכי מתחברים אליה, וגלו מה הבחירה הזו חושפת עליכם ועל האישיות המיוחדת שלכם.


לחצו על התכשיט שהכי מושך אתכם:

 
 

תכשיט ראוותני

הבחירה שלכם בתכשיט זה מראה שאתם "אנשים של אנשים", כאלו שאוהבים להיות נוכחים ולקבל את תשומת הלב של הסביבה. נדמה שאתם טיפוסים פתוחים שיש להם הרבה חברים ומכרים, ואתם אוהבים לשמור על קשר הדוק עם כולם. אתם מסוג האנשים שתמיד מוקפים באחרים, יש לכם רשת קשרים נרחבת ואתם תמיד נהנים מרגעים שבהם אתם נמצאים במרכז העניינים, בין היתר בזכות התכשיטים המיוחדים והנוצצים שאתם נוטים לענוד על עצמכם.

צמיד טורקיז

בחירתכם בצמיד הטורקיז הזה, בעל עיצוב עם מוטיבים שקשורים לאדמה, מראה שאתם אנשים ארציים מאוד שמודעים למה שקורה בעולם שסביבם ומכירים בחשיבות השמירה על כדור הארץ ועל איכות הסביבה. אתם אוהבים להיות מעורבים בפעילויות בטבע, בין אם על ידי טיולים אל מרחבים שבהם אתם יכולים לנשום אוויר צח, ובין אם בעזרת פעילויות לשמירה על סביבה, ולמעשה כל דבר שאפשר לעשות באוויר הפתוח והצלול – אתם בעניין. יש בכם צד רוחני חזק, יחד עם אהבת אדם ובעלי חיים, ובשמחה תהיו מוכנים להכניס לחיים שלכם כלבלב או חתול  אם טרם עשיתם זאת.

שרשרת פנינים

הבחירה שלכם בשרשרת פנינים מעידה על כך שאתם טיפוסיים קלאסיים, חובבי מסורת, שאוהבים את הקיים ולא להוטים לשינויים גדולים בחיים – ויכול בהחלט להיות שזה לטובה. יש לכם משפחה אוהבת ומעגל קרוב של חברים ומכרים שמעריכים אתכם, וזה מספק אתכם בהחלט. אתם מעדיפים להעביר את זמנכם הפנוי בקרב האנשים הקרובים אליכם, וקרוב לוודאי שבילוי משותף עם בן או בת זוגכם במסעדה, בקולנוע או בהצגה יקרוץ לכם יותר מבילוי לילי במסיבה פרועה. אתם אנשים שלווים, רגועים ומהימנים, שמגלמים בדמותם את האמרה "מים שקטים חודרים עמוק".

תליון אבן ירח

בחירתכם בתליון אבן ירח כתכשיט המועדף עליכם וזה שתפס לכם את העין במבט ראשון, מראה שאתם אנשים דקדקניים ששמים לב לפרטים הקטנים ושחשוב לכם לשמור על מראה חיצוני מוקפד ונקי. אינכם פשרנים, ותמיד תשאפו לטוב ביותר בכל תחום בחיים שלכם: חברים, בני זוג, קריירה, לבוש וכמובן שגם התכשיטים שתבחרו לענוד על עצמכם. אתם חיים את חייכם במלואם, ולעולם לא תעדיפו כמות על פני איכות; בגלל זה, בין היתר, אנשים יראו בכם מקור טוב לעצה והדרכה. אתם מציבים לעצמכם מטרות גבוהות, ואתם מצפים מהאנשים שאתם אוהבים ונותנים בהם אמון לעשות את אותו הדבר.

סט עגילים, טבעת, תליון ושרשרת

הבחירה שלכם בסט תואם מצביעה על כך שאתם אנשים מסודרים, מדויקים ואחראיים מאוד. כשאנשים מסביבכם רוצים לארגן אירוע גדול או לדאוג לפרויקט כלשהו הקשור לסידור וארגון – הם כנראה יפנו קודם כל אליכם. כל דבר אצלכם מתויק, מקוטלג ונמצא במקומו הנכון. סביר להניח שגם בכל מה שקשור לתכשיטים שאתם רוכשים ועונדים – תמיד תשתדלו להתאימם למלתחה שלכם ולבגדים שאיתם אתם יוצאים מהבית. בגלל הסדר והארגון שמאפיינים אתכם, האנשים הקרובים אליכם גם נוטים לשאול לעצתכם, ולרוב הם גם יפעלו על פיה, מכיוון שאתם אנשי שיחה, מארחים נדיבים וחברי אמת שאפשר לסמוך עליהם.

עגילי וינטג'

הבחירה שלכם בעגילי הווינטג' מראה שאתם אנשים שרוצים להותיר חותם בולט על אחרים, ואתם יודעים שאתם צריכים משהו לא מהעולם הזה ולא מהעת הזו כדי לעשות זאת – הווינטג' הוא "הנשק" שלכם כדי לכבוש את היעד הזה. אתם אנשים שלא הולכים אחרי העדר ולא נוהרים בעקבות טרנדים – אתם רוצים לקבוע אותם בעצמכם. ניתן להניח כי אתם חשים ייחודים ושונים מאחרים, וכוחכם הגדול ביותר נמצא באישיות שלכם – שאותה אתם לא מפחדים להביע גם באמצעות הלבוש והתכשיטים שלכם. נראה שאתם מאלו שתמיד תחפשו אחרי התכשיט או הבגד שאתם חשים שנועד רק עבורכם, ולרוב תעדיפו את הפריטים הייחודים שנעשו בעבודת יד על פני אלו שנוצרו במלטשה תעשייתית וקיימים בשפע בעולם.

טבעת משובצת לברדוריט

הבחירה שלכם בטבעת שמשובצת עם מינרל הלברדוריט בעל הצבע המיוחד והמעט דהוי, מעידה על כך שאתם אנשים החיים בתנועה מתמדת. בין אם אתם חובבי ספורט וכושר ובין אם אתם אנשי קריירה עמוסים שדואגים גם למשפחה ולילדים – אתם תמיד תעשו את הדרך שלכם עם המון אנרגיה וכוח רצון. בהתאם, גם בחירת התכשיטים שלכם היא כזו שמתכתבת עם כל הפעילויות שאתם עושים - אתם לא רוצים תכשיט גדול מדי, אך כן מעוניינים בכזה שישאיר חותם על אחרים. הלבוש שלכם והתכשיטים שאתם עונדים אמורים להעצים את סגנון החיים הפעלתני שלכם, אבל עדיין לגרום לכם להיראות טוב ולהרגיש טוב. אתם אנשים בעלי מוטיבציה אישית גבוהה, כזו שמעוררת השראה באחרים ללכת ולהגשים את חלומותיהם גם כן.

שרשרת מגן דוד

הבחירה שלכם בשרשרת מגן הדוד מעידה על כך שיש בכם קרבה מסוימת לדת ולמסורת היהודית, ושהיא משמשת כערך מנחה חשוב מאוד בחייכם. זה יכול להעיד גם על אהבתכם הגדולה לבית שלכם ולמקום שבו אתם חיים, ועל הקשר הבלתי ינותק שלכם למורשת משפחתית, לארץ ישראל ולאדמתה. אתם אנשים שאוהבים לטייל בארץ יחד עם כל משפחתכם, ואתם כנראה מגדלים את ילדיכם ללכת בדרככם זו. אתם אנשים פתוחים שלא מתביישים להחצין רגשות לפעמים, וכל מה שקשור לישראל מעלה אצלכם כנראה דמעה בעין ורגש חזק של גאווה.

טבעת פנינה

בחירתכם בטבעת פנינה מצביעה על כך שאתם אנשים שאוהבים לאהוב – פשוטו כמשמעו. אתם אוהבים הכל – את החיים, את האנשים שסביבכם, את העבודה שלכם, את הטיולים וההנאות שבאות איתם, ובמיוחד אתם אוהבים להיות נאהבים. אתם מתאהבים בקלות ובמהירות, אך כדאי לכם להיזהר ולא להיות פזיזים למדי – כדי שלא בטעות תתאהבו באדם או בדבר הלא נכון. אתם אסירי תודה על כל מה שיש בחייכם ומשתדלים להוציא את המיטב מכל יום ויום. בגלל החיוביות הקורנת מכם והאנרגיה הטובה שאתם משדרים אנשים רוצים להיות בחברתכם ואתם תמיד מוקפים בקרובים ובחברים.
 

מקור תמונה: slgckgc

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.