print header

מה האגרוף שלכם אומר על אישיותכם?

אנו כבר יודעים שהגודל של האגרוף שלנו מסגיר את גודלו של ליבנו, אך מה שרובנו איננו מודעים אליו זו העובדה שהדרך שבה אנו ממקמים את האגודל בעת כיווץ היד, מעידה על האישיות הפנימית והחיצונית שלנו. אתם מוזמנים לבחור את התמונה שמציגה את הדרך שבה אתם מאגרפים את ידיכם, ותלמדו קצת על תכונות האישיות שלכם, של האנשים הקרובים אליכם והן בנוגע לזוגיות שלכם.
 
 

בחרת א

אישיות חיצונית:
אתה רגיש, בעל דמיון מפותח ואינטואיציה חזקה, סקרן, הרפתקן, מצחיק ועם רצון רב לסייע לכל מי שאתה פוגש. עם זאת, הנך נוטה לאבד את סבלנותך במהירות ולעתים חש חוסר ביטחון. 
 
אישיות פנימית:
יש לך רצון עז להיות מוגן ולהיות מוקף בכנות ובאנשים אמינים, באותה המידה שבה אתה רוצה להיות מוכר ומקובל בסביבתך. ישנן לא מעט פעמים בהן אתה נחמד מדי, מה שעלול להוביל לניצול של כוונותיך הטובות. עם זאת, יש לציין שאתה יודע להבחין בקלות בין מי שמתנהג אלייך בצורה מכבדת וראויה לבין מי לא שווה את זמנך, מה שבהחלט מסייע לך לבצע החלטות שקולות. 
 
אישיות בענייני אהבה:
קשה לך מאוד להביע רגשות, ואם בת הזוג שלך מרגישה ממך 30% של אהבה, למעשה אתה אוהב אותה לפחות פי 10 יותר. זאת מאחר שאינך מאפשר לעצמך להתמסר לחלוטין, ולכן נוהג לדכא את הרגשות שלך, ככל הנראה עקב חוסר בטחון שנובע מסיבה מסוימת. המילה האחרונה שבה ניתן לתאר אותך היא אנוכי, זאת מאחר שתמיד תשים את היקרים לך בעדיפות הראשונה. 
 

בחרת ב

אישיות חיצונית:
אתה מלא כישרון, יצירתי, בעל קסם אישי מיוחד ועם יכולת נדירה להתיידד במהירות עם אנשים חדשים. הנך נדיב, אינטליגנטי, בעל הערכה עצמית גבוהה ונוהג לייחס חשיבות גדולה לכוח ועוצמה. כל אדם אחר יעיד על כך שיש לך מוסר עבודה גבוה, שאתה ספונטני וגמיש ותמיד דרוך ומוכן לפעולה.
 
אישיות פנימית:
הלב שלך שברירי ונפיץ, אתה רוצה לעשות לא מעט דברים אבל חושש להיפגע. יש לך ציפיות גבוהות אך בה בעת הנך פוחד מאובדן ומכישלון וזקוק לעידוד ותמיכה. למעשה, אינך דורש הרבה מהסביבה הקרובה לך, והדבר החשוב לך ביותר זה להקיף את עצמך באנשים שיקבלו ויבינו אותך כמו שאתה. 
 
אישיות בענייני אהבה:
אתה נוטה לחשוב ולנתח מצבים יתר על המידה, ונוהג להתעכב על זיכרונות מדכאים, עם קושי רב להרפות מהם. אתה רוב הזמן מהסס, וברגעים שבהם אתה משתוקק להימצא בחברה של מישהו שיקר לך, אתה לא מאפשר לעצמך לפעול לקידום המטרה. מאחר שאתה אוהב מאוד את בת הזוג שלך אתה חושש מכך שהיא תרגיש שאתה מאוס, ולכן אתה מתנהג לעתים בקרירות. 
 
 

בחרת ג

אישיות חיצונית:
אתה יצירתי מאוד, שנון, זריז מחשבה, רהוט, רגיש ונוהג לפעול ולהגיב במהירות. הנך אדם מתחשב, חכם ויש שיגידו שאתה גם יודע לבצע מניפולציות בזמן שצריך.
 
אישיות פנימית:
בדרך כלל אתה בוחר לשמור על שתיקה ולא כי אין לך מה להגיד, אלא כי אתה נמצא במקום שליו שבו השתיקה הינה מקור הנחת שלך. אתה מוכן להקריב ולפעול רבות למען קידום המטרות שלך, כל עוד אינך פוגע באף אחד במהלך הדרך. קל מאוד לקרוא ולהבין אותך, וכל מה שאתה רוצה זה שתמיד יהיו לך חלומות ושאנשים יבינו אותך.
 
אישיות בענייני אהבה:
אתה לא אוהב המולות ומהומות, ומעדיף את הסביבה הנוחה והשקטה שלך גם כשמדובר במערכות יחסים. החולשה הגדולה ביותר שלך היא העובדה שיש לך לב רך מדי, וגם אם ספגת עלבון ונפגעת עמוקות ממישהו, ברגע שזה יתנצל בפנייך בכנות ויביע חרטה רבה, לא תוכל להתאפק ותבחר למחול לו. 
 
מקור: אמיר.ק
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו