print header

4 בדיקות פשוטות שיחשפו פרטים על האופי שלכם

 פסיכולוגים מאמינים שניתן להסיק מסקנות רבות על אישיותו של אדם באמצעות צפייה בו בזמן שהוא מבצע כמה פעולות פשוטות למדי. זה העיקרון שעומד מאחורי המבחן הבא, שכולל 4 פעולות אשר רובנו הגדול מבצע מבלי להשקיע בהם מחשבה, ובדיוק בשל כך הן יכולת לחשוף הרבה מאוד מידע על האופי וההתנהגות שלנו. אז מה ההדרך שבה אתם מבצעים את הפעולות האלו מגלה עליכם? קחו דף נייר ועט, רשמו את התוצאות שתקבלו משמאל לימין, ולבסוף בדקו מה התוצאה שקיבלתם אומרת עליכם...

1. שלבו את אצבעות כפות הידיים שלכם

מבחן 4 הפעולות: אצבעות שלובות של איש עסקים

אם אגודל שמאל הוא העליון רשמו את הספרה 1.

אם אגודל ימין הוא העליון רשמו את הספרה 2.

 

2. עצמו עין אחת כאילו שאתם מכוונים נשק או מצלמה לעבר מטרה בלתי נראית

מבחן 4 הפעולות: גבר מצלם תמונה במצלמה

אם עצמתם את עין ימין רשמו את הספרה 1.

אם עצמתם את עין שמאל רשמו את הספרה 2.

 

3. כופפו את הידיים והניחו אותן על החזה שלכם

מבחן 4 הפעולות: אישה משלבת ידיים על החזה

אם יד שמאל נחה על גבי יד ימין רשמו את הספרה 1.

אם יד ימין נחה על גבי יד שמאל רשמו את הספרה 2.

 

4. מחאו כף

מבחן 4 הפעולות: מחיאת כף

אם יד שמאל היא העליונה רשמו את הספרה 1.

אם יד ימין היא העליונה רשמו את הספרה 2.

 

לחצו כאן כדי לגלות את התוצאה שקיבלתם על פי שילוב המספרים שיצא לכם


תוכלו ללחוץ על שילוב המקשים Ctrl+F ולרשום את התוצאה שקיבלתם כדי למצוא אותה במהירות.
 
2222 – יש לך אופי יציב ואתה אדם שמרן שאינו מעוניין להיכנס לוויכוחים מיותרים עם אנשים משום שאתה מעדיף להימנע מסכסוכים. סביר להניח שיש לך ניסיון חיים עשיר מאוד, ובזכותו אתה יודע שלפעמים לא צריך להיות דרמתיים מדי אלא פשוט להתמודד עם בעיות ולפתור אותן ברוגע.
 
2221 – תכונת האופי הבולטת ביותר בך היא שאינך החלטי, בין שמדובר בבחירות גדולות ובעלות משמעות ובין שמדובר בבחירות קטנות וחסרות משמעות.
 
2212 – אתה אדם פתוח שמתקשר טוב מאוד עם אנשים, זאת משום שקל לך למצוא שפה משותפת כמעט עם כל אחד.
 
2111 – אתה אדם שאפשר לסמוך עליו ושנוהג לעשות כל דבר שהוא יכול בעצמו, מבלי לבקש עזרה או תמיכה מאחרים.
 
2211 – השילוב הזה הוא די נדיר: קל לך להתחבר עם אנשים אחרים ואתה חברותי מאוד, אך בו זמנית אתה אדם עדין שלרוב נשאר נאמן לטבעו ולא מנסה להיות מישהו שהוא לא.
 
2122 – אתה חובב טכנולוגיה עם מוח אנליטי ובאופי שלך אתה אדם עדין. אתה נזהר בכל דבר שאתה עושה ולעתים אפילו חושש לגבי התהליך או התוצאות, ואתה בדרך כלל מתנהג בקרירות לאנשים שסביבך.
 
2121 – זהו השילוב הנדיר ביותר: אתה רגיש ופגיע מאוד ונוטה לתת לאנשים להשפיע עליך ועל רגשותיך בצורה קשה מדי. אנשים כמוך הם זן נדיר בעולם המודרני, שבו אנשים מתנהגים בגסות לעיתים קרובות מאוד ולכן עליך לזכור שהם לא בהכרח רוצים לפגוע בך.
 
1112 – אתה אדם רגיש, החלטי ומלא באנרגיה. למרות שלעתים אתה חווה תחושות שליליות, הן לא גורמות לך לוותר בדרך להגשמת השאיפות שלך.
 
1222 – זהו אחד השילובים הנפוצים: אתה אדם רגיש שנוטה לוותר במהירות רבה מדי כשצץ מולך אתגר. לדעה של אנשים אחרים לגביך יש השפעה רבה עליך, אך אתה טוב בלתקשר עם אנשים והם בדרך כלל חיוביים מאוד כלפיך.
 
1221 – אתה אדם רגשי שלוקה בחוסר התמדה. יש לך אופי מעט תמים שאחרים עלולים לפרש כחולשה, אבל הוא רק חלק מהאופי הילדותי שלך ואם תצליח לדכא את בעיות המוטיבציה שלך אין לך שום סיבה להפוך לאדם ציני וקשוח יותר.
 
1122 – אתה אדם חברותי, אך בו זמנית מעט תמים. אתה נוטה לחשוב שקיים בך דבר מה שאינו טוב ולכן נוהג לנתח את הפעולות שלך. יש לך תחומי עניין רבים, אך חסר לך זמן כדי לעסוק בכולם.
 
1121 – אתה אדם שנוהג לסמוך על אנשים אחרים, לעתים בעיניים עצומות, ואתה נאמן לאופי שלך ולא מנסה להיות מישהו שאתה לא. יש לך גם יכולת יצירתית מפותחת מאוד.
 
1111 – אינך אדם שמרן, ויצירתיות היא חלק משמעותי מחייך שמעסיק אותך רבות. יש לך נקודת מבט מעט שונה משל אחרים על דברים רבים ולעתים אתה נותן לרגשות שלך להשתלט עליך. אתה מעדיף לעבוד לבד וכדאי לך לדעת שאחרים עלולים לפרש זאת כאנוכיות.
 
1212 – אתה אדם בעל כוח רצון חזק ולעתים מעט עקשן, אך זה מה שעוזר לך להשיג את המטרות שאתה מציב לעצמך.
 
1211 – אתה אדם שנוטה לרוחניות, מעט מאופק ויש לך קושי ביצירת קשרים חדשים. יחד עם זאת יש לך כוח רצון חזק, ואם אתה רוצה להשיג משהו שום דבר לא יוכל לעצור בעדך.
 
2112 – אתה אדם נעים הליכות שקל לו להכיר חברים חדשים וליצור קשרים. התחביבים שלך משתנים ככל שאתה גדל ומפתח.

 

 
מקור התמונות: Valeri Pizhanski, Loren Kerns

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.