print header

בחן את עצמך: מה העין החייתית שתבחר מעידה עליך?

  אומרים שהעיניים הן החלון לנפש, ולכן רק צריך להתבונן בהן כדי לפענח את מה שאנשים אחרים מרגישים, או אפילו על מנת להבין חלק מאופיים. בעוד שניתן לזייף רגשות בעזרת איברים אחרים, העיניים מסגירות את מה שאנו חשים וקשה להסתיר את התגובות הטבעיות שלנו שמתבטאות דרכן. הדבר נכון לא רק כשבוחנים את מה שהעין שלנו רואה, אלא גם כשמנתחים את הדברים שהיא הכי נמשכת אליהם. במבחן הבא תוכלו לגלות דברים מפתיעים על עצמכם דרך עיניהם של בעלי חיים, ולאחר שתבחרו את העין שהכי משכה את תשומת לבכם, תוכלו לקבל מבט ישיר אל תוך עצמכם, דרך החלונות של הנשמה...

לחצו על העין שהכי מושכת אתכם:

 
 

עין הנחש

בעוד שאנשים רבים מייחסים תכונות של ערמומיות לנחשים בגלל אגדות קדומות, למעשה אלו חיות פיקחות ושקולות. כנראה שהתכונות הללו הן גם חלק מאופייכם, ואתם אנשים רציניים ששוקלים דברים באופן מעמיק לפני שאתם פועלים. דיבור רהוט הוא מאפיין חזק שלכם, ובעזרתו אתם מתבטאים באופן שמרשים אנשים, גם אם זאת לא תמיד כוונתכם. בגלל עומק המחשבה שלכם, אתם גם נוטים להיות חשדנים למדי כלפי מצבים ואנשים שאתם לא מכירים, ואתם תעדיפו לשמור מרחק מהם עד שתבינו מי הם באמת. הרוגע שאתם מפגינים כלפי חוץ מסתיר סערת רוח שמתרחשת בתוככם לעתים, שאתם מעדיפים להסתיר מאשר לחשוף את כל הקלפים בידיכם, מה שגורם לכם להיראות מסתוריים עבור אנשים שלא מכירים אתכם לעומק.

עין הנמר

עין הנמר החדה מבחינה בדברים שקורים סביבה עוד לפני שהם מתפתחים, תכונה שמאפיינת אתכם במידה ניכרת. כמו הנמר, ניחנתם בחוזק נפשי, יכולת הסתגלות ורצון להיות גדולים מהחיים בכל דבר שאתם עושים. העיקשות שמאפיינת אתכם עלולה להכשיל אתכם לעתים, אך לרוב אתם משתמשים בה כדי לקדם את הרצונות שלכם בצורה הטובה ביותר. אתם אנשים כנים שבטוחים בעצמם, אך נוטים גם להגיד דברים לא במקומם ובלי שנתבקשתם לכך, מה שמציב אתכם פעמים רבות במצבים לא נעימים. האופי שלכם מושתת על אותו ביטחון עצמי שאתם מפגינים ושמבטא את הכוח שלכם, והוא עמוד התווך של האישיות שלכם.

עין הכלב

כמו הכלב האהוב, גם אתם אנשים נאמנים שמתחייבים למערכות היחסים בחייכם ומקדישים להן זמן רב. אתם גם אנשים שמסתגלים במהרה למצבים ולשינויים שנקרים בדרככם מפני שאתם מצליחים לראות את התמונה הגדולה והמטרה הסופית שלכם, ולא מתמקדים בדברים הקטנים שנמצאים בדרך אליה. הקלילות הזו הופכת אתכם לחביבים על הבריות, מה שמסביר את הקלות בה אתם מתיידדים עם אנשים מכל הסוגים ובכל המקומות בהם אתם נמצאים. חוש ההומור שלכם גם הוא מושך אליכם אנשים, שמתמגנטים לקסם הטבעי שלכם ואוהבים לשהות במחיצתכם, בייחוד כאשר הם מתמודדים עם קשיים בחייהם.

עין החתול

האופי החד שלכם מונע מכם לקבל דברים כפי שהם בלי לבחון אותם בעצמכם. אתם סקרנים באופן טבעי ותמידי, מה שאומר שאתם אוהבים לחקור את המקום בו אתם נמצאים כדי להרגיש חלק ממנו, תכונה שאנשים לא תמיד מבינים. פחות חשוב לכם להיות מובנים בידי אחרים, והפיקחות שלכם משמשת לכם פעמים רבות כחברה במקום אנשים, וזה בסדר גמור מבחינתכם. כשאתם כן פותחים את לבכם בפני אחרים, הם מגלים שאתם ידידותיים יותר ממה שנראיתם בתחילה ואפילו מוכנים לנסות הרפתקאות שונות בזכות הסקרנות שלכם, כשכל מה שהם צריכים לשם כך וכדי להתחבר עמכם זה לעורר את התכונה הזו בכם.

עין האריה

האנשים הקרובים אליכם, בין שמדובר במשפחה או בחברים, הם הדבר החשוב ביותר בעיניכם ואתם מוכנים להגן עליהם בכל מצב, ממש כמו האריה. התכונה הזו דורשת אומץ לב רב שמתבטא לא רק באופי המגונן שלכם, אלא גם בתחומים אחרים בחייכם. אתם לא מפחדים לקחת סיכונים כדי להשיג את מה שאתם רוצים, ופעמים רבות אתם גם מצליחים במשימה. השילוב הייחודי הזה של תכונות אופי גורם לכם להרגיש מבודדים לעתים, מפני שאין אנשים רבים שמבינים אתכם ואת מה שאתם עושים. למרות זאת, חשוב לכם להיות בחברת אנשים שאתם אוהבים, ותחושת הניכור שאתם חשים לעתים היא לא מה שימנע מכם להיות נאמנים כלפיהם ולגונן עליהם בכל מצב.

עין הינשוף

עין הינשוף החדה שמסוגלת לראות בלילה מסמלת ראייה מעבר למה שעומד מולנו. בדומה לעינו של הינשוף, גם אתם מצליחים לראות דברים נסתרים ולא לקבל כל דבר כפי שהוא מוצג באופן שטחי. התכונה הזו מאפשרת לכם לראות את אופיים האמיתי של אנשים מעבר למסכות שהם עוטים על עצמם, ואתם בהחלט דוגלים יותר בכנות מאשר בניסיון להסתיר דברים מתחת לפני השטח. היכולת הזו נובעת מחכמה עמוקה שמאפיינת אתכם ומאפשרת לכם לראות ולפענח דברים שאחרים כלל לא מצליחים לראות. בשל כך, אתם לא מקבלים החלטות במהירות אלא לוקחים את הזמן ושוקלים את הפעולות שלכם מספר פעמים. לדעתכם עדיף לעשות זאת על פני נטילת סיכון שעלול להביא לכישלון שאתם לא מעוניינים בו, וזו בהחלט גישה חכמה.

עין הקוף

עין הקוף, שקולטת במהרה את מה שמתרחש סביבה, מאפיינת את החיות המיוחדות הללו שדומות לבני אדם במובנים רבים. אם בחרתם את העין הזו, אתם אנשים שמושכים אליהם אחרים בקלות הודות לשילוב של פיקחות, הומור ויכולת התבטאות גבוהה במיוחד. אתם גם אנשים עצמאיים ואדיבים שמשתלבים בסביבה שלהם במהרה ואוהבים לשמור על גישה חיובית וקלילה בנוגע לחיים, במקום לשקוע ברצינות יתרה ולהפסיד חוויות כתוצאה מכך. אתם נוטים להרגיש מתוסכלים וחסרי סבלנות כאשר אתם נדרשים להמתין למשהו זמן רב, זאת מפני שאתם מעדיפים לעשות דברים אחרים שהם יותר מהנים, אבל עליכם לזכור שבמרבית המקרים הסבלנות משתלמת.

עין הסוס

הסוס מסוגל לראות את הדרך מולו וגם מצדיו הודות למבנה העיניים שלו, שפורש אותה בפניו ומאפשר לו להגיע למטרתו. כך גם אתם  עקשנים שלא מורידים את העיניים מהמטרות שאתם רוצים להשיג, דבר שקל לכם לעשות הודות לאנרגיות שלכם והיכולת שלכם להיות ספונטניים בעת הצורך. אתם אנשים בעלי תשוקה לחיים שנוטים להתעקש על המטרה שלכם ולפצוח בדרך חדשה ועצמאית לחלוטין אם יש בכך צורך. העיקשות הזו עלולה להכשיל אתכם מפני שרבים רואים אותה כחלק מאופי יהיר שבטוח בצדקת הדרך שלו, אך יש לכם מספיק סבלנות כדי להמשיך לצעוד בדרך שלכם ולהוכיח לכולם שהם טועים.

עין השועל

שועלים ערניים לסביבה שלהם בצורה מעוררת קנאה, תכונה שמאפיינת גם אתכם הודות ליכולת ההבחנה שלכם. אם היו שמים אתכם על אי בודד, הייתם מסתדרים מצוין מפני שאתם יודעים להפיק את המיטב ממצבים קשים ולהשתמש בכלים שיש ברשותכם, כדי לשרוד ואף לשגשג גם במצבים קשים. היכולת שלכם להסתדר במצבים לא שגרתיים נובעת גם מהערמומיות שלכם ומיכולת התמרון שלכם בתרחישים שונים, ולעתים גם מיכולתכם לתמרן אנשים בניסיון להטות אותם לכיוונכם. אתם לא רואים את זה באותו אופן, אלא מעדיפים לחשוב שאתם מהירי מחשבה, מה שנכון, וביכולתכם לתכנן דברים באופן שיסתדר עבורכם ויאפשר לכם להשיג מטרות חשובות.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו