print header

בחרו קלף טארוט וגלו מה יש לו להגיד עליכם

  כשרק המציאו אותם, קלפי הטארוט שימשו למשחק ותו לא, אך מהר מאוד החלו להשתמש בהם כדי לחזות את העתיד, וכיום נעשה בהם שימוש בעיקר לצורך התבוננות פנימית, הבנת מרכיבי האישיות והכוונה להתפתחות אישית ורוחנית. לפי קארל יונג, הפסיכולוג הראשון שייחס חשיבות לקלפי הטארוט, כל אחד מהקלפים מייצג ארכיטיפ מסוים שקיים בתת מודע שלנו כבני אדם, ופסיכולוגים מסוימים משתמשים כיום בקלפי הטארוט כדי לבדוק כיצד מטופלים רואים את עצמם על ידי בחירת הקלף שאיתו הם הכי מזדהים. כעת אתם מוזמנים לעשות בדיוק את זה, להתבונן טוב טוב בכל אחד מ-22 קלפי הטארוט שלפניכם ולבחור את הקלף שהכי מושך אתכם – זה שאתם מרגישים שממש שייך לכם ומסמל את מי שאתם או את מה שאתם חשים כעת. ברגע שתלחצו עליו תגלו כמה דברים מפתיעים ומרתקים על האישיות שלכם, ואולי אפילו על העתיד שלכם.

השוטה

קלף השוטה מייצג אנשים תמימים, מאושרים ושהתנהגותם בלתי צפויה. הקלף מייצג גם פוטנציאל שיש בכם להתפתחות בצורה ספונטנית ובלתי צפויה. אתם ככל הנראה מאמינים ששווה לבטוח באחרים ושהיקום בצד שלכם, ורואים בכל קושי הזדמנות - מה שאומר שאתם מוכנים לצאת לכל מסע חדש שהחיים יציבו בפניכם בעולם המוחשי או הנפשי. מצד אחד אתם אנשים נועזים, אך מצד שני, אם אינכם מאמינים בפוטנציאל שלכם, אתם עלולים להיות חסרי ביטחון עצמי – היפטרו מהתחושה הזו וצאו לדרך שאתם מאמינים שעליכם לעבור.

הקוסם

אתם אנשים מוכשרים שיכולים להצליח בכל דבר שתנסו לעשות, ויש לכם כוח רב בידיכם אך עליכם להיות עקביים כדי להשיג את מטרותיכם. לרוב אתם לא פוחדים לנצל את כל הכלים שברשותכם לשם כך, ותשתמשו בעיקר ביצירתיות שלכם כדי להפוך כל חלום למציאות. אתם גם אנשים מאוד אופטימיים, ומאוד לא סביר שתיפלו למצב של דיכאון בשל חוסר הצלחה בתחום כזה או אחר.

הכוהנת

הקלף הזה מייצג שאיפה לאיזון ומסתורין רב שיש באישיות שלכם. אתם מחפשים לברוח מהשטחיות שקיימת אצל רבים סביבכם, וכשאתם שמים מטרה לנגד עיניכם, אהבה היא הכוח החזק ביותר שיוביל אתכם אליה. יש לכם אינטואיציה טובה מאוד ומומלץ שתסתמכו עליה כשאתם עושים בחירות בחיים – היא תוביל אתכם רק למקומות שאתם אמורים להיות בהם.

הקיסרית

הקלף הזה מייצג פוריות, ואם בחרתם בו זה סימן לכך שאתם לא נותנים לעולם להכתיב לכם את קצב החיים, אלא ההפך – אתם מכתיבים את הקצב לעולם שסביבכם. אתם מתענגים מכל רגש חיובי ויודעים כיצד להעריך אותו, ואתם שומרים תמיד על רגליים על הקרקע ועל קשר עם החוויה האנושית הבסיסית – החיים. יש לכם אפשרות לקבל הרבה מסביבתכם, כל עוד תסכימו לחלוק איתה גם את האושר והעושר שלכם.

הקיסר

הקלף הזה מעיד על כך שיש לכם הרבה מאוד ביטחון עצמי ושאתם נוהגים לקבוע חוקים לאחרים לפי ראות עיניכם. נראה שאתם זקוקים ליצירת סדר בחייכם, ואם כרגע אתם מרגישים שהחיים שלכם נמצאים בכאוס, אתם מוכנים להקדיש לכך את ההשקעה הנדרשת. זאת משום שיש בכם רצון לשלוט על כל דבר שקורה לכם, אך דעו שלפעמים לא תוכלו לשנות את נסיבות החיים שלכם – מה שתצטרכו לשנות זה לא את החוקים שאתם יוצרים לסביבה, אלא את החוקים שאתם יוצרים לעצמכם.

הכהן

הבחירה שלכם בקלף הזה מראה שאתם אנשים יש להם לא מעט מה ללמד אחרים, ולרוב בנושאים שהם לא נחשפים אליהם ביומיום. אתם עושים זאת משום שברצונכם להאיר את עיניהם של אחרים לאמת שאתם מכירים. עם זאת, אתם נזהרים מאוד בנוגע לחשיפת הדעות שלכם אל מול כל בן אדם, ויש מקרים שאתם יודעים שלא תמיד מומלץ להתערב בהם, למשל אם חבר או חברה מדברים איתכם על בעיה שקיימת בזוגיות שלהם – אתם יודעים שכל מקרה הוא לגופו, ורק אם יש לכם את הפתרון הגלובלי הנכון תחשפו אותו בלב שלם.

האוהבים

הקלף הזה מסמל אהבה, חושניות וקשר זוגי חזק ומתמשך. עם זאת, הבחירה בו לאו דווקא מבטאת את הקשר שקיים בינכם לבין בן או בת הזוג שלכם, אלא בעיקר קשרי אהבה שלאו דווקא מבוססים על יחסי מין. אתם מעניקים כמה שיותר אהבה לכל מי שנקרה בדרככם, משום שאתם יודעים שכך תקבלו אותה גם בחזרה, ויתכן שיש לכם קשר חזק וחיובי לסביבה שבה אתם חיים ולאנשים שמקיפים אתכם – זה קרה בזכות האהבה שהרעפתם על אחרים עד עתה.

המרכבה

הקלף הזה מסמל ניצחון שמושג אחרי מאמצים רבים, ומעל הכל – הרבה אנרגיה. אתם אנשים יציבים עם יכולת שליטה עצמית גבוהה שיודעים לעשות החלטות במהירות, וזה נכון בכל נושא – בין שמדובר בבחירת מסלול הקריירה שלכם ובין שמדובר במושא אהבתכם. אתם יודעים איך זה להרגיש מנצחים, משום שאתם מתחילים כל מסע שלכם בתחושה של ניצחון ונותנים לה להדריך אתכם במהלכו. המשיכו כך, ובסופו של דבר אכן תגיעו לניצחון.

צדק

אם בחרתם בקלף הזה, אתם ככל הנראה מאמינים בכך שכוח צריך להתחלק באופן שווה בין אנשים ושאסור שרק לאדם אחד יהיה כוח על פני אחרים. גם בענייני אהבה אתם מאמינים שהכוח צריך להתחלק בין שני בני הזוג, וחשוב לכם שהיחסים בינכם לבין אדם אחר יהיו מעוגנים בחוק, לכן טקס הנישואין הוא יקר ערך עבורכם. אתם מאמינים שכל אחד צריך לתת באותה המידה שהוא לוקח, ושבסופו של דבר הצדק תמיד מנצח, ומי שחולק דעה שכזו איתכם אכן יהיה בן זוג מושלם עבורכם.

הנזיר

הקלף הזה מסמל שיש לכם דחף ותשוקה להתעניינות בעולם הפנימי שלכם – לחיפוש אחר תשובות בתוך ראשכם, למדיטציה ולניסיון לחיות חיים כמה שפחות חומריים. אתם לעיתים קרובות מוצאים את עצמכם תוהים בנוגע לצורך שלכם בהסחות דעת כאלה ואחרות שקיימות בעולמנו, ולפעמים אתם זקוקים לקצת זמן לבד כדי לחשוב על חייכם, ההישגים שהגעתם אליהם עד עתה, המטרות שאתם מתכננים לעצמכם והמסלול של חיי האהבה שלכם. אל תרגישו רע להגיד לאחרים שאתם צריכים קצת זמן לבד – זה יעשה לכם רק טוב בשלב הזה של החיים.

גלגל המזל

בחירתכם בקלף הזה מצביעה על כך שאתם מאמינים שלכל אחד מאיתנו יש מסלול חיים משלו, והרבה מאוד ממנו מוכתב על ידי הגורל והמזל. אז למרות שלפעמים החיים נראים מקריים, אין צירופי מקרים והכל הוא חלק מהמסע האישי שלכם, שמטרתו להוביל אתכם למקום שבו אתם צריכים להיות. אתם מודעים לכך שהחיים משתנים כל הזמן, כולל גם חיי הזוגיות והאהבה שלכם, ולפעמים הם מאוד מאושרים, אך לעיתים יש בהם סופות – אתם יודעים שלא משנה מה קורה, טוב או רע, כל סיטואציה היא דלת שפותחת בפניכם הזדמנות חדשה, וזו גישה בריאה מאוד לחיים.

כוח

אם בחרתם בקלף הזה, זה אומר שאתם אנשים כוחניים, אך אתם יודעים שכוח אמיתי מגיע מבפנים ולא מבחוץ. כדי להיות אדם כוחני צריך להיות חזק, נחוש ואמיץ, וכל אלה יכולים לעזור להתגבר על מכשולים שונים שצצים בחיים. הקלף הזה גם מצביע על כך שיש לכם סבלנות רבה, וזה חשוב מאוד במיוחד ביחסים, משום שכוח לבדו עלול להוביל למאבקים, ואתם יודעים שצריך להיאזר לפעמים גם בסבלנות כדי להבין ולהכיל האחד את השנייה.

התלוי

הקלף הזה מסמל על כך שיש הרבה מאוד דברים שאתם רוצים לעשות בחיים, אך אתם מודעים לכך שעליכם לחכות עבורם ושלא תוכלו להשיג אותם כעת. אתם נוהגים לדבר אמת עם חבריכם, אך בה בעת יתכן שיש לכם מניעים משלכם בכל אינטראקציה, שאותה תסתירו לעיתים אפילו מהמודעות שלכם. בתחום האהבה הקלף הזה מסמל על יציבות, כך שאם אתם במערכת יחסים, אתם יכולים להיות בטוחים שהיא נמצאת בכיוון הנכון.

מוות

הקלף הזה אמנם נקרא "מוות", אך הוא מתייחס למעגל החיים בכללותו, כולל תהליכי שינוי צורה ואבולוציה שנמצאים בתנועה מתמדת. אם בחרתם בו, זה אומר שאתם מסכימים לוותר על חומריות ותחושת נוחות כדי להתחיל שלב חדש בחיים. אמנם זה "יהרוג" חלק ממי שהייתם, אך אתם מקבלים בברכה את מי שתיוולדו להיות לאחר התהליך. שינויים לא מרתיעים אתכם, אלא ההפך – מרגשים אתכם, ויכול להיות שאתם עומדים בפני שינוי שיטיב עמכם בזמן הקרוב.

מזג

הקלף הזה מקושר ליושר, איזון וחכמה, והעובדה שבחרתם בו מעידה על כך שאתם צריכים למצוא איזון חדש בחייכם העמוסים. אם אתם מרגישים שאתם מתמודדים מול מצב מסוים לבדכם וכבר מאבדים את כוחותיכם, הקלף הזה מסמל על כך שאתם צריכים ללמוד איך לשתף פעולה עם אחרים על מנת להתגבר על מצבים קשים ולצאת מהם מחוזקים. אתם יכולים לזכות בשלווה ורוגע אם תיצרו שינויים בחייכם, ומומלץ שתיעזרו באנשים שקרובים אליכם לשם כך.

השטן

הקלף הזה מסמל כוחות טבעיים מנוגדים – טוב ורע, יין ויאנג. אם בחרתם בו, זה סימן לכך שמבחינה חומרית החיים שלכם די מסודרים, אך זאת כל עוד אתם פועלים על פי צו ההיגיון. אם תחצו את הגבולות ותיסחפו אחרי דחפים שיגידו לכם להשיג עוד ועוד, אתם תהפכו לעבדים של הרצונות שלכם ולא תהיו מאושרים. היו שמחים בחלקכם והיו רגועים – יש לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להיות מאושרים.

המגדל

הקלף הזה מסמל על כך שאתם מצפים לשינוי דרמטי וקיצוני בחייכם בזמן הקרוב, ואפילו אם ייקח לו קצת זמן לקרות, הוא יגיע בסופו של דבר וישנה את כל חייכם – לטובה או לרעה. בנוגע לחיי האהבה הוא מסמל פרידה, אך משאיר תקווה להגשמת חלומות שלא יכלו להתקיים במצב הנוכחי. אתם ככל הנראה חשים שה"מבנה" שהקמתם בחייכם עומד להתפורר ואתם חוששים מהשינוי הזה, אך דעו שהוא הכרחי כדי שתוכלו לחיות את חייכם כמו שאתם באמת צריכים.

הכוכב

אם בחרתם את הקלף הזה, סביר להניח שכעת אתם מתמודדים עם זיכרון כואב של אובדן. הבחירה בו מסמלת על כך שאתם שואפים לזכות בשלווה פנימית, ואמנם הוא לא יספק לכם את הפתרון שאותו אתם מחפשים, אך הוא בהחלט יכול להעניק לכם תקווה. בלבכם יש תחושה של חוב מסוים שאתם צריכים לפרוע, אך זה מגיע אך ורק מכם ולא משום מקום אחר. כשתבינו את זה, תוכלו לחזור לחיות את חייכם בצורה רגועה ושלווה יותר.

הירח

הקלף הזה מייצג אור בתוך החשכה. אם בחרתם בו, סביר להניח שיש דבר מה שאתם מפחדים ממנו, אך הקלף הזה כאן כדי להזכיר לכם שהתחושה הנכונה יותר לגביו צריכה להיות קשורה דווקא לכבוד. הפחד הוא אשליה שהמוח שלכם יוצר, ולכן אסור לכם לפעול על פיו, משום שאז תלכו במסלול חיים שמלא באשליות. כבדו את הדבר שממנו אתם מפחדים, דעו שהוא שם, אך אל תתנו לו להכתיב את הפעולות שלכם.

השמש

בבחירת הקלף הזה הראיתם דבר ראשון שיש לכם הרבה מאוד ביטחון עצמי, וקשה מאוד לפספס את זה – כל מי שסביבכם יודע עד כמה אתם בטוחים בעצמכם. יש לכם הרבה אור ואנרגיה לתת לאחרים, ואתם גם ככל הנראה מאוד מאושרים בזוגיות שלכם. אתם מאפשרים לבן או בת זוגכם להגשים את עצמם, וזה מסב לשניכם אושר ענק שרק עושה טוב ליחסים שלכם.

יום הדין

אם בחרתם בקלף הזה, זה סימן לכך שיש בחייכם דבר מה שמצריך את השיפוט שלכם. יתכן שמדובר בבעיה שאתם נמנעים מלהתייחס אליה או בחירות מהעבר שאתם חוששים לחקור לעומק וללמוד מהן. המשימה שלכם כעת היא להשלים את החלקים שאתם מפספסים במסע שקשור לכל אחד מהמקרים האלה – אתם צריכים ללמוד ולהתפתח, ותוכלו לעשות זאת רק כשתעמידו למשפט את הדברים שעליהם אתם מצטערים בחייכם. 

העולם

אולי לא תמיד, אבל עכשיו ברגע זה שבחרתם בקלף העולם, אתם מרגישים שאתם שולטים על כל חלק בחייכם ובחיי אחרים. אתם מרגישים שיש לכם שפע, אתם מאושרים וחיים בהרמוניה. זה לא אומר שהשגתם את הכול בחיים, שכן יש לכם עוד מטרות נוספות, אך אתם מודעים להתקדמות שעשיתם עד עתה לכיוונם ואתם מרוצים מאוד מעצמכם. נצלו את הרגע הזה שבו אתם נמצאים ועשו את כל מה שאתם יכולים כדי לכבוש את העולם בדרככם – זה הזמן!
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.