print header

9 גורמים שהובילו נשים להיפרד מבני זוגן

 מערכות יחסים רבות מתפרקות מסיבות שונות כמו בגידה, חוסר פרגון או פשוט אהבה שנגמרה. חלקן מסתיימות גם מכיוון שאחד הצדדים לא התנהג כראוי, וברחבי האינטרנט ניתן למצוא סיפורים של נשים רבות שפירקו מערכות יחסים ארוכות שנים בגלל תסכול שנובע מכך. אם אתם גברים שלא מבינים מדוע בת הזוג לא מאושרת בזוגיות, או שאתן נשים שרוצות להבהיר לאהובכן למה אתן חשות מתוסכלות, הכתבה הזו אולי תעזור לכם ותענה על כמה שאלות. גלו 9 גורמים שהובילו נשים, שסיפורן נחשף ברחבי הרשת, להיפרד מבני זוגן, ואולי הם יעזרו לכם להימנע מטעויות בזוגיות שלכם...
דברים שגברים עושים וגורמים לפרידה: אישה בועטת בגבר ומעיפה אותו מצוק אל עבר ים

1. חוסר רצון לתבל את הזוגיות

נשים רבות לאו דווקא מחפשות מערכת יחסים שהיא כמו רכבת הרים מלהיבה ונמרצת מדי, בה סוגדים להן יתר על המידה ומגלים מחדש את העולם בכל רגע נתון. כל מה שהן דורשות הוא לתבל מעט את החיים ולנסות מדי פעם דברים חדשים, ולא לעשות כל הזמן את אותן פעילויות מוכרות ונוחות. למשל, לא חייבים להישאר כל הזמן בבית כדי לצפות באותן תכניות או ללכת לאותה מסעדה נדושה  מכיוון שכך הקשר יהפוך למשעמם, מייאש ומתסכל.
במקום זאת, צאו לבלות ולגלות דברים חדשים מדי פעם; אתם אוהבים לאכול? בדקו מסעדות שמעולם לא בקרתם בהן; לא רוצים לצאת ומעדיפים להישאר בבית? עשו משהו חדש, למשל, מצאו מנה שטרם הכנתם ותוכלו לבשל אותה יחדיו. נסו לעשות פעם בשבוע משהו חדש, כדי למנוע פרידה ולהפוך את מערכת היחסים למרתקת ומושקעת.

2. האשמה בהצבת רף ציפיות גבוה מדי

נשים רבות חוות המון במהלך היום, ולעיתים כל מה שהן רוצות הוא לחזור הביתה אל בני זוג תומכים ומבינים שיאזינו להן וייתנו חיבוק. עם זאת, חלקן נמצאות במערכת יחסים עם גבר שלא באמת מוכן לעשות זאת, ויתרה מכך – הוא מקטר וטוען שדרישה שכזו ממנו היא יותר מדי. בשל כך, נשים רבות מעדיפות להיפרד מבני זוג שכאלו כדי למצוא גבר שכן יסכים להכיל אותן.
אם אתם רוצים להימנע ממצב שכזה ומעוניינים ליהנות מזוגיות בריאה, הקשיבו לנשים שלכם, חבקו אותן ואפילו הביעו את דעתכם – רק אם הן מעוניינות בכך. הכי חשוב  דעו שהן לא מצפות מכם ליותר מדי, אלא רק למה שהן דורשות מהקרובים אליהן ביותר: הקשבה והבנה.
דברים שגברים עושים וגורמים לפרידה: שלב גבוה של מדרגות

3. בילוי ממושך מדי עם חברים

חשוב לתת לבני הזוג מרחב נשימה, אך מה קורה כאשר גברים מעדיפים לבטל תכניות עם אהובתם כדי לבלות עם חברים? מבחינת הנשים, כאן עובר הגבול. קשה להן לנהל מערכת יחסים עם בני זוג שמעדיפים לצאת עם חברים עד מאוחר או לבלות איתם במשך כל סוף השבוע, ודאי כשהם לא עונים לשיחות ולהודעות במהלך הזמן הזה; נשים רבות גם כועסות במיוחד כשמבטלים להן תוכניות ברגע האחרון, וכשהופכים מנהג שכזה לקבוע.
 
התנהגויות שכאלו גורמות להן לחוש שהן בעדיפות תחתונה וחסרות חשיבות בחיי הגבר שלהן, ולכן מובילות לתסכול. לכן, אם אתם מתנהגים כך, הימנעו מהרגלים מגונים שכאלו והשתדלו לבלות עם בת זוגכם יותר...

4. שמירה על סודיות

נשים רבות נתקלות בהתנהגות מוזרה ושומרת סוד של בני זוגן, שמתבטאת בהימנעות מקריאת או שליחת הודעות כשהן באזור, מתן מידע מעורפל על תכניותיהם או הגנה עצמית כשהם נשאלים היכן היו. הרגלים שכאלו גורמים לנשים להניח שבן זוגן מנהל רומן, גם אם זהו ממש לא המקרה, ועלולים לגרום להן לרצות לחפש גבר אחר שיהיה נאמן יותר.
לכן, אם אתם נוטים להתנהג כך, חסכו את החשדות ופשוט היו פתוחים מלכתחילה. אל תחששו לספר מה עובר עליכם ואיפה הייתם – אם אתם נאמנים לאישה שלכם, היא תקבל אתכם כפי שאתם.
דברים שגברים עושים וגורמים לפרידה: אישה מניחה אצבע על פיה כשומרת סוד

5. היעדרות במצבים בהם צריך אותו

נשים רבות צריכות לדעת שיש להן על מי להישען ושבני זוגן תמיד יהיו שם כשהן יצטרכו אותם. יכול להיות שמבחינת גברים מסוימים, תמיכה פירושה מענה לטלפון או הימצאות באזור כשאהובותיהן צריכות חיבוק, אבל יש להן צורך עמוק יותר. חשוב להן שהם יתעניינו באמת ושיהיו שם לא רק בגוף, אלא גם בנפש, מכיוון שהן חשות תסכול רב ומרגישות מובנות מאליהן כשלא באמת מקשיבים להן, אלא רק מעמידים פנים.
בשל כך, אם אתם רוצים באמת לתמוך בבת זוגכם, אל תעשו זאת רק על ידי הימצאות לידה, אלא התעניינו מכל הלב, כי כך תגרמו לה להימשך אליכם יותר.

6. חוסר בגרות

נשים אוהבות לצאת עם גברים בוגרים שכבר יודעים מה הם רוצים מחייהם ושניתן לנהל איתם שיחות אינטליגנטיות. הן לא רוצות לצאת עם בחור שעדיין מתנהג כמו ילד קטן שאותו צריך לחנך ושיש לקחת עליו אחריות, כי יש להן מספיק מטלות גם בלעדיו. למשל, קשה להן לצאת עם גבר שמרבה לשחק במשחקי מחשב עם חבריו, או שמתקשה לקחת ברצינות שיחות עומק, כי הן מחפשות טיפוס עמוק יותר.
לכן אם אתם חשים שאתם מעוניינים לשמור על אהובתכם עמכם אך עדיין מתנהגים כמו ילדים קטנים, הגיע הזמן שתתבגרו, תתייחסו אליה ברצינות ואל תגרמו לה לחוש כאילו היא אימא שצריכה לשמור עליכם – כי התנהגות שכזו פשוט תבריח אותה במהרה.
דברים שגברים עושים וגורמים לפרידה: ילד עם דובי

7. התעלמות מדעותיה וצרכיה של בת הזוג

כמו לגברים, גם לנשים חשוב שיתייחסו אל דעותיהן וצרכיהן וייקחו אותן ברצינות, ולכן הן נעלבות מאוד כשבני זוגן בוחרים להתעלם מהן. גבר שמתנהג באופן שכזה מבטא אנוכיות, את תפיסתו לפיה יש רק אדם אחד חשוב במערכת היחסים ושכלל לא אכפת לו מאהובתו. אם אתם מתנהגים באופן שלילי ומעליב שכזה, חשבו לרגע איך הייתם חשים אם המצב היה הפוך  והתנהגו בהתאם.
הבינו שמערכת יחסים צריכה להיות הדדית, ולכן יש לייחס משמעות גם לרצונותיו של הצד השני, אפילו אם הם נוגדים את שלכם. סביר להניח שברגע שתעשו זאת, אהובתכם תחוש רצויה ולא תחשוב לברוח מכם אל גבר אחר שיעריך אותה יותר. 

8. הצבת הקריירה במקום הראשון

מאוד חשוב לנשים להיות בזוגיות עם גבר בעל חלומות ושאיפות ושמסוגל לפתח את עצמו ולהתקדם במקום עבודתו, אך לא על חשבון מערכת היחסים. גברים מסוימים נוטים לקדם את הקריירה שלהם גם אם המשמעות היא דריסת הזוגיות שהם נמצאים בה, ובכך מזניחים את אהובתם וגורמים לה לחוש מתוסכלת.
אם אתם מתנהגים כך, דעו שלנשים שלכם אכן חשוב שתתקדמו בחיים – אך לא על חשבון זמנכם המשותף; רובן מעדיפות לצאת עם גבר שמוכן לפנות להן זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו - גם אם זה כרוך בתפקיד פחות בכיר בעבודה - מאשר להיות עם בעל קריירה משגשגת שלא מסוגל לבלות איתן יותר מדי.
דברים שגברים עושים וגורמים לפרידה: מנהל יושב ליד שולחן עם טלפון חכם

9. חוסר פרגון לאישה שמרוויחה יותר

כמו שחשוב לנשים להיות עם גבר שמפתח את עצמו מבחינה תעסוקתית, חלקן גם שואפות להתקדם במקום העבודה ולהרוויח כמה שיותר בזכות יכולותיהן. כדי לעשות זאת, הן ישמחו לשמוע מדי פעם מילה טובה מבני הזוג, שתגרום להן לחוש מוערכות על כך שהן מצליחות – גם אם הן מרוויחות משכורת גבוהה יותר מהם. עם זאת, לגברים רבים קשה לקבל בנות זוג שכאלו מסיבות כמו פגיעה באגו ותחושת גבריות מופחתת, וכדי לחוש נעלים יותר  הם מעדיפים להוריד את רוחן.
אם אתם נוהגים כך, הגיע הזמן שתפסיקו לעשות זאת, מכיוון שאתם גורמים לבת זוגכם לחוש מתוסכלת וכתוצאה מכך מובילים אותה לרצות להיפרד מכם. במקום זאת, החמיאו לה וגרמו לה להרגיש טוב עם עצמה, כי היא תשמח לשמוע מעט הערכה על כל המאמצים שהיא השקיעה.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.