print header

מה המזל האסטרולוגי שלכם מעיד על חיי המין שלכם?

 כל מי שטיפה מתעניין באסטרולוגיה, וגם מי שלא, יודע שהמזל שלנו מסוגל לגלות לנו פרטים קטנים אך חשובים לגבי כמעט כל תחום בחיים. חלקנו אפילו פונים לטורים בנושא כדי לגלות דברים על האישיות שלנו, העתיד הכלכלי והחברויות שלנו. אך מה אם נספר לכם כי המזלות יכולים לגלות לכם גם פרטים שקשורים לתחום חשוב מאוד שבדרך כלל לא מדברים עליו - למיניות שלכם? ודאי הייתם רוצים לדעת מה מאפיין את המזל שלכם מהבחינה הזו... אז כדי שתוכלו לגלות מה המזל שלכם מעיד על המיניות שלכם, עליכם רק ללחוץ על המזל שלכם ולגלות את הסודות שמאפיינים אתכם. אנחנו בטוחים שזה יעזור לכם לגלות קצת מידע מפתיע על עצמכם ואנו לא נתפלא אם תבחרו ללחוץ גם על המזל של בני זוגכם כדי לגלות מה המאפיינים שלהם...

מזל מאזניים

משום שכוכב ונוס שולט בהם, בני מזל מאזניים מאופיינים בחושניות רבה ונהנים מהציפייה למעשה אינטימי בדיוק כמו מההנאה שהם חווים במהלך האקט עצמו. בני מזל מאזניים שייכים לקבוצת המזלות שנהנים מאוד מחיי המין שלהם והם משתדלים לקיים יחסים בתנוחות שבהן קיים שוויון ושתורמות לתחושת הנאה הדדית שווה. לבני מזל מאזניים יש אישיות נוחה שמאפשרת להם להתנהל בנוחות במהלך מצבים אינטימיים, ודרך העיניים שלהם השותפים שאיתם מרגישים עד כמה הם נאהבים.

מזל עקרב

אם זה היה תלוי בבני מזל עקרב הם היו נמצאים במצבים אינטימיים ורומנטיים לאורך כל החיים שלהם. זאת כיוון שאנשים אלו נשלטים על ידי מאדים ופלוטו, מה שהופך אותם לרוב לאנשים מלאי תשוקה ומקנה להם חשק טבעי לסיפוק גופני שאין להרבה אנשים. אמנם בני מזל עקרב לפעמים נחשבים לסגורים, אדישים ונוקשים, אך בחדר השינה ועם האדם הנכון, כל המגננות האלו נעלמות ומתחלפות בתחושת אהבה עמוקה. אם בני זוגכם הם בני מזל זה, חשוב לדעת כי יחסי מין חיוניים להם עד מאוד כדי לתקשר והם מייחסים חשיבות רבה לחוויות מיניות משותפות.

מזל קשת

בני מזל קשת הם אנשים עצמאיים שלרוב יש להם מסלול חיים ספונטני ומזדמן שמקשה עליהם לדבוק בשגרה קבועה, גם בתחום היחסים הזוגיים. לכן, אנשים אלו מוכנים לקיים יחסי מין במקומות לא צפויים ובשעות משתנות, כי מה שחשוב להם זה לא האיך או איפה, אלא עם מי. אם אתם אנשים הרפתקנים וספונטניים בין הסדינים, פרטנרים בני מזל קשת יכולים להתאים לכם עד מאוד, כיוון שאלו מאופיינים ביחסים עם אנרגיה גבוהה עד מאוד.

מזל גדי

בני מזל גדי לא מעניקים תגמולים מיניים בקלות, אבל ההמתנה שווה בהחלט את הסבלנות. מצב זה מתקיים מכיוון שאנשים אלו ידועים בחיבתם להתנסות בדברים חדשים בחדר המיטות ובחיי מין עשירים בזכות דפוס החשיבה המוכוון למטרה והסיבולת הגבוהה שלהם. השותפים של בני מזל גדי יכולים לצפות לכמויות רבות של הקנטות ופלירטוטים שמובילים בסופו של דבר לעונג מתפרץ. מזל גדי קשור לסימן האדמה, מה שמעיד על סיבולת גבוהה, לכן לרבים מהם יש מוניטין של בני זוג שמסוגלים לתפקד במיטה במשך זמן רב.

מזל דלי

ליחסי מין יש חלק משמעותי בקשרים הזוגיים של בני מזל דלי, לכן לעתים קרובות הם האנשים שמקיימים הכי הרבה יחסי מין מבין המזלות השונים. בני מזל דלי ניחנו באופי חברתי ועצמאי, מה שהופך אותם לשותפים מיוחדים ויוצאי דופן שמבטיחים ומקיימים משחק מקדים מרגש ומלהיט שמוביל לאיחוד רגשי ועוצמתי. לעתים, בני מזל דלי מתקשים בהתחלה להתחבר לשותפים שלהם, אבל המפתח לביטול הנעילה הזו מתחיל בעידודם לשתף מה הם אוהבים לעשות בחדר המיטות ואיך.

מזל דגים

השותפים של בני מזל דגים מעידים על עצמם שהם בני מזל בזכות ההתנהגות במיטה של בני הזוג שלהם, כיוון שלבני מזל דגים יש את היכולת לאמץ את הגישה וקו המחשבה של השותפים שלהם. המאפיין הזה הופך את האנשים האלו למאהבים נדיבים ואכפתיים במיוחד שיטפסו על הרים בשביל בני זוגם. בני מזל דגים משקיעים מאמצים רבים כדי ללמוד את כל המקומות הנכונים ולחשוף את הדרכים שיובילו את השותפים שלהם להנאה. הם גם מצטיינים בקריאת שפת גוף, ואם אתם בקשר זוגי עם אחד מבני מזל זה, דעו שאתם בידיים טובות כיוון שהם אלו שיבינו את ההעדפות המיניות שלכם בצורה הטובה ביותר.

מזל טלה

בני מזל טלה הם בעלי סימן אש מובהק, מה שמתבטא בכך שהם לרוב במרדף תמידי אחר תחושת ההנאה. האזור מעורר התאווה שלהם בגוף נמצא למעשה מאחורי העיניים שלהם – המוח, וזו הסיבה ששנינות, התלוצצות וגירוי שכלי הנובע ממשחק מקדים הם דברים שמדליקים אותם במהירות. חלק מבני מזל טלה מקבלים ריגוש מיוחד מפעילות מינית מהירה ופרועה, ואם בני זוגכם בני מזל זה, נסו תנוחות שונות ומפתיעות כדי לגוון את חיי המין שלכם. רק חשוב לזכור, על כוונות שכאלו רצוי לדבר מראש כדי לראות כיצד הצד השני, זה שאינו בן מזל טלה, מגיב אליהן.

מזל שור

בני מזל שור נהנים ממגע עדין ומלטף אשר מתחיל מלמעלה, מהראש, ועובר באיטיות כלפי מטה. הסימן של בני מזל שור הוא אדמה, מה שאומר שהם חשים הנאה רבה מנשיקות, נשיפות אוויר או נשיכות קלות באזור הצוואר והאוזניים. בני מזל שור נוטים לקחת את הזמן בין הסדינים ולכן מוטב שיגידו זאת לשותפים שלהם כדי שאלו לא יגיעו לקו הסיום לבדם וישאירו את בני מזל השור לא מסופקים. כמו כן, הם אוהבים להתענג דרך כל חושיהם, מה שאומר כי הם ירצו אולי לשלב נרות, בדים מפנקים, עיסויים וצעצועים ברגעים האינטימיים שלהם.

מזל תאומים

בני מזל תאומים הם טיפוסים שאוהבים להפתיע, לכן זה לא נדיר שבחדר השינה שלהם תוכלו לשמוע צחוק ועדויות לאנרגיה מתפרצת. לעתים קרובות הם משוחררים מספקות וחשדות עצמיים ומאפשרים לעצמם לצחוק לנוכח פרצוף מוזר או התכווצות של שריר, והם אפילו להוטים לנסות תנוחות חדשות כשהאור דולק. בני מזל תאומים הם פלרטטנים טבעיים ויפנקו את בני זוגם במילים ומחוות קטנות תוך ביטוי ברור של רצונותיהם וצרכיהם כיוון שהם אנשי תקשורת נהדרים. כדי לגרות בני מזל תאומים כדאי להתמקד באזורי הידיים – מהכתפיים ועד קצות האצבעות, על ידי ליטוף ומעבר עדין עם השפתיים לאורך הידיים – אלו הם האזורים הרגישים ביותר שלהם.

מזל סרטן

בני מזל סרטן גורמים לבני הזוג שלהם להרגיש נחשקים מאוד במהלך קיום יחסים, זאת בשל היותם אנשים רומנטיים להפליא שמחפשים לעתים קרובות קשר אמיתי עם בן זוג לפני שהם מורידים את המחסומים שלהם, ושווה לחכות לכך. בני מזל סרטן הם אנשים אכפתיים ואוהבים באופן טבעי ובעלי תחושת תאווה המעניקה להם סיבולת ורצון ליהנות מקיום יחסי מין פעמים רבות. חלק מבני מזל סרטן הם אנשים הססניים ללא העדפות מיניות מגובשות, לכן אם בני זוגכם הם בני מזל זה, נסו למצוא רגע לוהט במיוחד ותנו להם להחליט מה הם רוצים לעשות כדי להמשיך אותו הלאה.

מזל אריה

בני מזל אריה הם בראש סימן האש, מה שהופך אותם לאנשים עם פוטנציאל למספר גבוה של שותפים למיטה לאורך החיים, והם גם מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה. למרות זאת, זה לא משנה כמה פרטנרים היו להם לאורך השנים, בני מזל אריה תמיד אוהבים לקבל תשומת לב וידועים בכך שהם אפילו קצת נרקיסיסטים וממוקדים בעצמם. אם ניתן להימנע מההתנהגות הזאת או להתמודד איתה, מובטחת לבני הזוג שלהם חוויה מדהימה. האזור אשר גורם לגירוי ברמה הכי גבוהה בקרב בני מזל אריה הוא לרוב הגב, בדגש על עמוד השדרה, לכן עיסויים ושריטות עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מזל בתולה

בני מזל בתולה הם אמנם אנשים טכניים ומתוחים, אבל בילוי בחדר השינה שלהם לא דומה בדבר לשיעור בבית הספר. המוחות האנליטיים והנטיות הפרפקציוניסטיות שלהם הופכים אותם לבני זוג שלא ינוחו עד שהמשימה תושלם, כך גם במיטה עם בני זוגם – הם יעשו הכל כדי להביא את השותפים שלהם להנאה מלאה. אולי זו אחת הסיבות שבגינה בני מזל בתולה מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה – כמה פעמים בשבוע. האזור בגופם של בני מזל בתולה אשר יגרום להם לעונג צרוף ולהתעוררות מינית הוא הבטן, לכן נשיקות עדינות או שריטות קלות באזור הזה עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו