print header

תחזית אסטרולוגית לשנת 2021

 שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת ללא ספק, עם משבר הקורונה שהיכה במלוא העוצמה והשפיע על תחומים רבים בחיים שלנו. בשל כך רבים מאיתנו חיכו בשקיקה זמן ממושך מדי ל-2021, בתקווה שהיא תהיה טובה יותר ותאפשר לנו לחיות את חיינו כפי שאנחנו רוצים. האם היא באמת תהיה כזו, ומה היא בעצם צופנת לנו? כדי לענות על השאלות הזו החלטנו לבדוק מה המפה האסטרולוגית אומרת, והיום תגלו מה הצפי שלכם לשנת 2021, בהתאם למזל האסטרולוגי שלכם; כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ללחוץ עליו - והתחזית תוצג בפניכם. אז שתהיה שנה טובה, עם בשורות חיוביות והרבה בריאות!
 

מאזניים

מלבד כמה קשיים, שנת 2021 תחייך אליכם כבני מזל מאזניים, והיא תהווה הזדמנות נהדרת עבורכם לחקור את העולם.

משפחה ואהבה

יתכן שתחוו מתחים בחיי האהבה שלכם, זאת בשל ענייני אגו – אל תתנו לבעיות לגדול, ופתרו אותן מהר ככל האפשר. לקראת האביב אתם תחוו תקופה רומנטית מדהימה, והרווקים שביניכם ימצאו אהבה או אפילו יתחתנו. יש אפילו מצב שתהפכו להורים – אז שיהיה בשעה טובה!

קריירה וכספים

המצב הפיננסי שלכם יציב והקריירה שלכם תזכה לצמיחה ושגשוג. יתכן שתחוו כמה מכשולים ואתגרים במקום העבודה, אך היכולת שלכם להתמקד, כמו גם האופי הרגוע שלכם – יסייעו לכם למצוא פתרון מהיר ויעיל שיוציא אתכם מהבוץ. אם אתם מובילים צוות, דעו שהאנשים שמסביבכם יחושו השנה בטוחים עמכם, ותוכלו להניע אותם אל הכיוון שאליו אתם רוצים להגיע. בנוסף, תרוויחו הרבה בחודש יולי וזהו זמן נהדר להשקיע את הכספים שלכם.
 

עקרב

שנת 2021 מתחילה נהדר עבורכם, כשתמצאו סינרגיה ואיזון בין חייכם האישיים למקצועיים שלכם. עם זאת, אתם גם תרצו להסתגר בעצמכם, כפי שבני עקרב רבים עושים, כדי להבין מעט יותר על עצמכם ועל חייכם – וברגע שתמצאו את התשובות שאתם מחפשים, שמחת החיים שלכם תשוב אליכם. אלו מכם ששואפים לשינוי בחייהם, יגלו לא מעט הזדמנויות לכך בחודשי בהקיץ, והן יובילו להצלחה לא מועטה בתחומים רבים. בשנה הזו תעמיקו את התשוקה שלכם, כמו גם את חוכמתכם והבנת חייכם, ותחוו הנאה רבה וסיפוק.

משפחה ואהבה

תצטרכו מעט להיזהר בכל הקשור לחיי האהבה שלכם, זאת מכיוון שיש לכם נטייה להתאהב בקלות. בנוסף, חשוב שתראו את הדברים כפי שהם ולא כפי שאתם רוצים שהם יהיו – וזה נכון לא רק לגבי חיי האהבה שלכם. כמו כן זהו זמן נהדר להתחיל מערכת יחסים עם אדם מיוחד, ואולי אפילו להתחתן.

קריירה וכספים

עדיף שתימנעו מהשקעת כספים, ושתשאירו אותו קרוב אליכם – זאת למרות שתזכו להצלחה מקצועית וכלכלית רבה. המובטלים שביניכם יזכו להזדמנויות חדשות בכל הקשור לקריירה. בנוסף, יתכן שהתמורה לעבודתכם הקשה מעט תתעכב, אך לבסוף היא בוא תבוא.
 

קשת

בני מזל קשת ידועים ברוח החיובית שלהם, ועם הגישה הזו אתם תיכנסו לשנת 2021. האמונה שלכם בחיים ובעצמכם תסייע לכם לעבור קשיים גם השנה, אך היא תספק לכם גם לא מעט רגעים נפלאים – כמו חתונה והזדמנויות בעולם החינוך והקריירה. אתם תשיגו בקלות את כל אשר תרצו – בעיקר בכל הקשור לעניינים פיננסיים. עדיין תצטרכו להתמודד עם דאגות שיטרידו אתכם, אך הגורל יסייע לכם להגשים את חלומותיכם – אז אל חשש מהבחינה הזו. בכל הקשור לתחום הבריאותי, כאן דווקא כדאי להיות עם האצבע על הדופק.

משפחה ואהבה

הקשרים שלכם עם האנשים שמסביבכם, לרבות עם בני משפחה וחברים, ישגשגו בתקופה הזו. יתכן שהאהבה תלבלב בקרב הרווקים שביניכם בחודש ספטמבר, וכאמור – יש סיכוי לחתונה כבר השנה.

קריירה וכספים

יתכן שתקלעו לקשיים כלכליים מסוימים, ולכן כדאי לחסוך כסף ככל האפשר, ואולי גם לחשוב על דרכים יצירתיות להרוויח הון נוסף – בידיעה שהמצב ישתפר בהמשך אם רק תעבדו קשה. בנוסף, יתכן כי תחוו עומס בעבודה, אך ששום דבר לא יפיל את רוחכם! פשוט הקפידו לאזן בין חיי העבודה לחיים האישיים ויהיה בסדר.
 

גדי

בשנת 2021, תצטרכו לשנות כמה מההרגלים שלכם שכבר לא עובדים, ולאמץ כאלו שהם חיוביים ומועילים לכם כבני מזל גדי. חיי האהבה שלכם, כמו גם הקריירה, יחלו להשתפר ויספקו לכם מספיק סיבות לשמוח. אתם תזכו לתוצאות שחיכיתם להן – אם רק תדעו מה אתם באמת רוצים.

משפחה ואהבה

בתחילת השנה תחפשו את עזרתם ותמיכתם של הסובבים אתכם - דבר שיכול לאתגר אתכם, כאנשים שמעדיפים להסתדר לבד. באופן כללי, שנת 2021 היא פרק זמן נהדר להרחיב את המעגל החברתי, ואתם תראו שמערכות היחסים שלכם עם בני המשפחה והחברים ישגשגו.

קריירה וכספים

אתם במיטבכם בכל הקשור לקריירה שלכם, ולהוטים ונלהבים להשיג את כל מה שאתם רוצים. ככל שאתם עובדים קשה, כך אתם קוצרים יותר פירות וקוטפים יותר פרסים. בחודשי האביב כנראה תרצו לרכוש בית חדש, ומשמעת העבודה שלכם עשויה לקרב אתכם אל עבר קידום נחשק – אם רק תהיו מעט יותר אסרטיביים. אתם חווים מעט תחרות בעבודה, ואם תזכרו כמה אתם שווים, זה ידחוף אתכם קדימה ויעזור לכם לפרוח.
 

דלי

שנת 2021 נפתחת בפניכם, כבני מזל דלי, כזמן נהדר שגם אפשר לנסות בו משהו חדש שעשוי להצית את דמיונכם. עם זאת, אתם תתחילו אותה עם מעט עצלות וחוסר מוטיבציה, שיחלפו בהמשך. בנוסף לכך, כדאי לשים לב למצבכם הבריאותי, כשייתכן שתתמודדו עם כמה משברים. ועדיין, זו תהיה שנה נהדרת עם הישגים פיננסיים וסיכוי להתחתן.

קריירה וכספים

אתם הולכים להיות במיטבכם בכל הקשור ליצירתיות שעשויה לקדם את הקריירה שלכם. יהיה לכם מעט קשה לחסוך כסף בתחילת 2021, אך נסו בכל זאת לשים קצת הון בצד ליום סגריר. שלא תטעו לרגע, השנה הפיננסית הזו תהיה נהדרת, וכבר באביב תראו איך אתם הופכים להיות יותר יעילים. יתכן אפילו שתקודמו בעבודה, ואם אתם מחפשים שינוי בקריירה – אתם תראו לא מעט הזדמנויות בשנה הזו.
 

דגים

כבני מזל דגים, אתם תחוו בשנת 2021 שינוי גדול כמו הסבת מקצוע וחברויות חדשות שנובעות מכך שאתם יוצרים קשרים בקלות. כדאי שתשימו לב לבריאות ולמצב הרוח שלכם בשנה הקרובה, והניחו לעצמכם להרגיש מגוון תחושות.

משפחה ואהבה

תחילת השנה היא זמן נהדר עבורכם כדי להתאהב ולגלות הזדמנויות רומנטיות. אתם אמנם תתקלו בכמה קשיים הנובעים מאגו בזוגיות, אך הם ילמדו אתכם שיעורים חשובים להמשך. בכל מקרה, הם עדיין יהיו מלאים בחום, כנות ונדיבות, ויש סיכוי שחתונה תעלה על הפרק. 

קריירה וכספים

לא מעט אנשים יבקשו מכם עצות בתחום הקריירה בתחילת השנה, וגם אתם תבקשו טיפים מאחרים. למרות הידע שלכם, עליכם לשים לב לענייני כספים ולנסות לחסוך ככל האפשר – אל דאגה, תזכו לשגשוג פיננסי בהמשך. בהמשך השנה תציעו לא מעט רעיונות חדשים למקום עבודתכם, ותהפכו למעט יותר מוחצנים בכל הקשור אליה. בסוף השנה יתכן שתגלו הזדמנויות חדשות בכל הקשור לקריירה ולתחביבים.
 

טלה

מצפה לכם שנה טובה ומלאה בהזדמנויות, רומנטיקה והרמוניה, זאת הודות לכישורי ההנהגה הטבעיים שלכם כבני טלה. בשנה הזו תזכו להצלחה בכל אשר תפנו, ולקראת האביב גם תרצו לחקור את העולם ולטייל, אם זה יתאפשר. בנוסף לכך, בהחלט יכול להיות שתזכו ליהנות מנפש רגועה ומבריאות איתנה – שני דברים שלמדנו להעריך מתמיד בשנת 2020. 

קריירה, חינוך וכספים

גם בהיבט הזה מצפה לכם הצלחה, וייתכן אפילו שתוכלו לתכנן לעצמכם איזושהי חופשה או תחליטו להירשם ללימודי השכלה גבוהה או קורסים כאלו ואחרים שירחיבו את ידיעותיכם. עם זאת, עדיין כדאי לנקוט באמצעי זהירות ולא לפזר כספים לשווא.

משפחה ואהבה

השנה שלכם מתחילה עם הצלחה בכל הקשור לרומנטיקה ולקשרים חברתיים, ואתם תעשו הרבה בשביל לממש את הצרכים שלכם באשר הם. לקראת חודשי האביב אתם תחושו רוגע וסיפוק בכל הקשור לביתכם ולקשרים המשפחתיים שלכם, וחיי האהבה שלכם יפרחו – גם אם יהיו בהם קונפליקטים מדי פעם. בעקבות ההצלחה הכלכלית שתהיה לכם, אתם תרצו לקנות בית חדש או לעבור לסביבה אחרת. אלו מכם שמצפים לילד או מנסים להיכנס להיריון – יתכן שתקבלו חדשות טובות השנה. זוהי גם תקופה נהדרת לרווקים שביניכם – שעשויים להכיר מישהו שישנה את חייכם. המעגל החברתי שלכם באופן כללי יתהדק ואתם תגלו על מי אתם יכולים לסמוך.  
 

שור

שנת 2021 תתחיל עבורכם, בני שור, עם הצלחה ומזל רב בתחומים שונים בחייכם. יתכן שההתחלה שלה תהיה מעט איטית ותמצאו את עצמכם נאבקים רבות, אך אל דאגה, אתם תעמדו בקצב ותסיימו את כל הפרויקטים המקצועיים שלכם בזמן. יתרה מכך, אתם אפילו תצליחו לבלוט – אם תסכימו לכל ההזדמנויות שנקרות בדרככם. בנוסף, זוהי שנה נהדרת לעמוד על כישורי התקשורת שלכם, שיסייעו לכם להתקדם בכל הקשור לקריירה, קשרים חברתיים וחיי אהבה.

משפחה ואהבה

חיי האהבה שלכם ילבלבו למרות הקשיים שיקרו בדרככם, והרווקים שביניכם עשויים להתאהב לקראת סוף השנה.

הגשמה עצמית וקריירה

אתם תחפשו השנה דרכים להעסיק את עצמכם, ויהיו לכם הרבה הזדמנויות להתפתח במקום עבודתכם. חודשי האביב הם תקופה נהדרת לדאוג לבריאותכם ולתכנן הרפתקאות מעבר לים, כמו גם להיכנס לעולם החינוך, אם זה רצונכם. אל דאגה, לא משנה באיזו אפשרות תבחרו - אתם תצליחו מאוד, ולכן כדאי לכם לחלום בגדול. אתם תיקצרו את הפירות של עבודתכם הקשה, בעיקר אם אתם עוסקים בתחומי התקשורת והאמנות.
 

תאומים

בני מזל תאומים, מצפה לכם שנה של התחלות חדשות – וזוהי בהחלט בשורה נהדרת אחרי 2020 המאתגרת. אתם תחוו בשנה האזרחית החדשה הזו שיא בכל הקשור למצב הפיננסי ולחיי האהבה שלכם, וכל דבר יראה לכם מלהיב – אך אתם עלולים "לשרוף את עצמכם" אם לא תעצרו לרגע כדי למקד את עצמכם. השנה בהחלט יכול שתתחילו להתעניין בכל מה שקשור ליצירתיות שבכם, למשל בעולם האמנות. בנוסף לכך, אתם תחוו שינוי גדול בעצמכם, ותוכלו אף לפנות להוריכם כדי ללמוד מהם מעט על כנות ותבונה. סוף השנה הזו עשוי להביא עימו הצלחה ושגשוג כלכלי עבורכם.

משפחה ואהבה

מישהו חדש הולך להיכנס לחייכם – בין אם מדובר בחבר, אדם אהוב או אפילו תינוק. זה בהחלט מתכתב עם הצורך שלכם במעט רומנטיקה, שהופך אתכם לאנשים יותר חברתיים שגם מצליחים להגשים את עצמם. עם זאת, בסוף השנה יכול להיות שתחושו מעט עצלות וחוסר מוטיבציה, אך אל דאגה - האנשים שמסביבכם יקיפו אתכם באהבה ובתמיכה, וישמחו לתת לכם כתף תומכת ואוזן קשבת.

בריאות

יתכן שתחושו מעט לחץ ובעיות בריאותיות בעתיד – אך אם תשתיקו את מחשבותיכם ודאגותיכם, התסמינים הפיזיים הללו עשויים להעלים (אם כי כדאי לבדוק אותם, במקרה שמחריפים). המלצתנו היא שתדאגו תמיד לעמוד עם שתי רגליים על הקרקע וללכת צעד אחרי צעד, ויהיה בסדר.

קריירה וכספים

בכל הקשור לקריירה שלכם, אתם תזכו לצמיחה שנובעת מהיצירתיות שבכם. גם אם תחושו מעט מעורפלים בתחומים מסוימים, היכולת שלכם להתמקד תסייע לכם. אתם תזכו לפריחה כלכלית, אך גם תמצאו את עצמכם מבזבזים יותר מהרגיל. אם אתם רוצים להשקיע כספים – יכול להיות שחודש יולי הוא זמן נהדר לכך. זוהי גם שנה נפלאה כדי לעשות הפסקה ולראות עולם – אך כדאי להיזהר מתאונות ומפציעות שעלולות לנבוע מהטיולים שתערכו.
 

סרטן

יתכן שהשנה הזו תתחיל בצורה מעט מעורפלת עבורכם כבני מזל סרטן, ושתחושו מבולבלים לגבי המשכה. קחו הפסקה כדי למצוא את המיקוד שלכם – ואתם תראו ש-2021 עוד תחייך אליכם בהמשך.

משפחה ואהבה

בכל הקשור לרומנטיקה, יכול להיות שתחוו מעט אי הבנה ואי הסכמה עם בני זוגכם – אך הזוגיות שלכם תפרח לאחר מכן. בנוסף, תוכלו לסמוך על האנשים שבחייכם כדי לצבור מעט חיוביות, ואוךי אף תכירו אנשים חדשים. זוהי שנה נהדרת לטיולים, ואם אינכם נשואים כבר, בהחלט יתכן שתתארסו או תתחתנו במהלכה.

קריירה וכספים

השנה הזו יכולה להיפתח עם הצלחה ושגשוג פיננסי, שיגרמו לרבים לשים לב אליכם. למעשה, אתם עשויים להיות בשיאכם, אם רק תסמכו על תחושות הבטן שלכם. בנוסף לכך, אתם תחושו צורך בחופש ובעצמאות, ותתחילו לחשוב על הקמת עסק משלכם. עם זאת, חשוב שתדעו שיהיו תקופות שבהן יהיו קשיים כלכליים, ושתמצאו את עצמכם מבזבזים יותר מדי כסף.
 

אריה

כיאה לבני מזל אריה, אתם תכנסו אל שנת 2021 כמנצחים. עם זאת, נראה שחשוב שתשמרו על בריאותכם יותר מתמיד – מצבכם בתחום הזה עשוי בהחלט להשתפר אם רק תעשו כך.

משפחה ואהבה

אתם תמצאו בקלות רבה חברים חדשים, כמו גם בני זוג. עם זאת, האגו שלכם עלול להעיב על חיי האהבה שלכם. 

קריירה וכספים

יתכן שתתחילו את השנה הזו מנקודת התחלה חלשה בכל הקשור לכספים שלכם, אך במהלך השנה יכולות לצוץ הצעות עסקיות שישפרו את המצב. אתם תחפשו משמעות והזדמנויות לפרוח, ואולי תיתקלו בכמה מכשולים הנובעים מחוסר האמונה שלכם – אך העבודה הקשה שלכם עשויה להשתלם. בנוסף, יתכן שיהיו כמה הפסדים כלכליים ויריבויות בעבודה, אבל כמובן שכיאה לבני מזל אריה, אתם יכולים לנצל את המצב לטובתכם ולהפיק את המיטב. שנת 2021 תעניק שלל הזדמנויות לאילו מכם שרוצים שינוי, או למובטלים שביניכם.
 

בתולה

שנת 2021 יכולה לזמן לכם, בני מזל בתולה, הזדמנויות תעסוקתיות ומערכות יחסים חדשות, וגם הבנה ברורה יותר לגבי מה שאתם צריכים. תהיה לכם שליטה על חייכם, ותצטרכו לדעת מה אתם רוצים כדי לכבוש את היעדים שהצבתם לעצמכם. בנוסף, אתם תתחילו את שנת 2021 עם רצון ללמוד דברים חדשים כדי להעשיר את הידע.

משפחה ואהבה

הרווקים שביניכם עשויים למצוא אהבה בקיץ של 2021, בעוד שהזוגות הוותיקים שביניכם עלולים לחוות כמה קשיים. אלו מכם שנמצאים בזוגיות ארוכה אך טרם נשואים, יכולים להתחיל את השנה עם הצעת נישואין מרגשת (אבל אל תגידו שסיפרנו לכם על כך...).

קריירה וכספים

זו תהיה שנה נהדרת ומלאה במזל מבחינה פיננסית, ואלו מכם שחשים מעט קשיים בעבודה יכולים בהחלט לחשוב על שינוי מקום. העבודה הקשה שלכם אולי עוד  תשתלם השנה, כשאתם עשויים לקבל העלאה ואפילו קידום.
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.