print header

בחרו את המזל שלכם וגלו איזו קריירה מתאימה לכם

  אם ישבתם פעם מול שולחן העבודה שלכם וחשבתם לעצמכם כמה אתם שונאים את מה שאתם עושים, אל תאשימו את עצמכם – עבודה משרדית לא מתאימה לכל אחד, וכך גם לא עבודה פיזית. למעשה, יכול מאוד להיות שיום ההולדת שלכם הוא זה שקבע איזה מקצוע מתאים לכם, והמזל האסטרולוגי שלכם משחק בכך תפקיד חשוב. לכל אחד מאיתנו יש מאפיינים ייחודיים על פי המזל האסטרולוגי שלו, והיום אנחנו נספר לכם איזה מקצוע הכי מתאים לכם על פיו. רק לחצו על המזל שלכם וגלו מה מסלול הקריירה שתוכלו לפרוח בו.

מזל מאזניים

אתם אנשים מאוד חברותיים שיודעים להסתגל כמעט לכל סיטואציה חברתית, ובדיוק כמו המזל שלכם, אתם מסייעים לאזן את המקומות שבהם אתם עובדים. ביכולתכם לקרוא אנשים ולהבין את הדברים שמניעים אותם קדימה, כשאתם יכולים להשתמש בזה לטובתכם בקריירה שלכם, בעיקר כדיפלומטים או מנהלי מכירות.
 
באופן טבעי מתאים לכם לעבוד במקצועות שקשורים לחוק ולסדר, כמו למשל בכוחות המשטרה או בבית המשפט. עם זאת, אתם צריכים קשר אנושי בעבודתכם וחשוב לכם לשמח אחרים, לכן אם אינכם מרגישים שזה הכיוון שלכם ואתם מחפשים משהו קליל וחופשי יותר, מומלץ לכם ללכת על קריירה של מפיקי אירועים או סוכני נסיעות.

מזל עקרב

אף אחד לא יכול לשמור על סודות טוב יותר מכם, וזו בהחלט עובדה שאתם יכולים להשתמש בה לטובתכם בקריירה שלכם, כל עוד היא דורשת סודיות ודיסקרטיות. בשל כך, אתם משגשגים בתחומי המודיעין והארגון, וכל דבר שדורש מכם לבצע משא ומתן כדי להשיג את העסקאות הטובות ביותר או לשכנע אחרים לרכוש שירותים או מוצרים. 
 
אתם גם לא חוששים מפני אתגרים ויודעים כיצד להעמיק בידע ובמחקר, לכן אתם יכולים לפנות לתחומים שאחרים היו נרתעים מהם, כמו למשל רפואה כירורגית או חקירת זירות פשע. אם בחרתם ללכת לעולם קצת יותר רגוע ולעבודה משרדית, תוכלו להגיע לעמדה בכירה בעיקר בתחום הלוגיסטיקה או הפיננסים.

מזל קשת

יש לכם יכולת נהדרת להעביר את המחשבות שלכם למילים ולהסביר אותן לאחרים בבהירות, ובמקביל להעלות את המורל של כל מי שסביבכם. בנוסף, אתם גם משמשים כשחקנים קבוצתיים נהדרים שיכולים להסתגל היטב לשינויים, ומעודדים אחרים ליהנות מעבודתם. בתרגום לשפה פשוטה יותר – אתם טובים כמעט בכל דבר שתבחרו לעשות, כל עוד אתם לא מוגבלים על ידי היררכיה או יותר מדי חוקים.
 
אתם אוהבים לטייל וללמוד מאחרים ומכל מקום בעולם שאליו אתם מגיעים, ולכן מתאים לכם לעבוד בתחום שקשור לטיולים, למשל כמדריכי טיולים או כסוכני נסיעות. אתם גם אוהבים לייעץ לאחרים ולתת להם השראה, לכן תשמשו כמורים טובים או כמובילי ארגוני התנדבות או מפעילי עמותות.

מזל גדי

אתם אנשים מאורגנים ופרגמטיים מאוד, ובהחלט לא משעממים, שכן יש לכם כריזמה שיכולה להפוך אתכם למנהיגים די בקלות. מנגד, אתם לעיתים מעדיפים להישאר דווקא בעמדות נחותות יותר שבמסגרתן אחרים אחראים עליכם, אף על פי שעם הזמן אתם בטוחים שהעבודה הקשה תוביל אתכם למעלה. בסופו של דבר זו המטרה שלכם, אך לא משנה היכן תנחתו בסולם הקריירה, אתם תהיו מרוצים. רק ודאו שאתם משאירים לעצמכם זמן ללכת אחרי השאיפות האחרות שלכם בחיים, שכן אתם יכולים בקלות להפוך להיות מכורים לעבודה.
 
בשל כל הסיבות הללו, אתם תהיו נהדרים בתחומי הניהול, מכיוון שאתם יודעים כיצד לנהל את הצוות שלכם בלי להשאיר לאיש מקום לטעויות. כעובדים תחת אדם אחר אתם מאוד יצרניים, ואלו שממונים עליכם לא יוכלו להתעלם מההישגים שלכם, שבהחלט יעזרו לכם להתבלט. באופן כללי, מתאים לכם לעבוד כמהנדסים, אדריכלים וכל תחום שדורש יכולות עיצוב, שכן יש לכם יכולת לשים לב לפרטים הכי קטנים.

מזל דלי

אתם יודעים כיצד לחשוב מחוץ לקופסה כל הזמן, גם בשעות הקטנות של הלילה, ולכן אם צורפתם לפרויקט מסוים, אתם מסוגלים לעבוד עליו בשעות לא צפויות מכיוון שהוא מדיר שינה מעיניכם ומעורר בכם פרץ של יצירתיות. אתם טובים בעבודה עם אחרים, אך קל לכם יותר לשגשג כשאתם מתנהלים לבד, שכן הרעיונות שלכם לפעמים נשמעים לעמיתיכם "משוגעים" בהתחלה, גם אם אך בסופו של דבר הם מתגלים כגאוניים. הבעיה היא שאתם נמצאים תמיד שני צעדים לפני כולם, ולכן קשה להם לראות את הדברים כמוכם, אך אל דאגה, בסוף הם יבינו שצדקתם. 
 
מקצועות שקשורים למדע וטכנולוגיה הם בהחלט התחום שלכם, וכך גם עיצוב גרפי, צילום או ניהול פרויקטים. בתחומים שכאלה תמיד תישארו בחוד החנית, משום שכל עוד תמצאו טכניקות חדשות לעבוד, אתם רק תמשיכו להתקדם ולהתפתח. אתם גם יזמים בנפש ומתאים לכם לעבוד כעצמאיים, שכן אינכם נהנים מעבודה תחת גוף תאגידי או בלוח זמנים שלא אתם קובעים. 

מזל דגים

אתם אנשים גמישים מאוד בכל מה שנוגע לעבודה, ואתם לא מודאגים מפני הצורך להוכיח את עצמכם למישהו. אף על פי שאתם יכולים לנווט בין שלל עבודות ולבצע כמה תפקידים בו זמנית, אתם שמחים ומרוצים יותר כשיש לכם תפקיד אחד שפונה לצד הרגשי שלכם – שבמסגרתו אתם יכולים לדאוג לאחרים ולטפל בהם, וכן לפעול מתוך אינטואיציה במקום לפי לוגיקה או כללים נוקשים. 
 
מסיבה זו תחומי האמנות הם אלו שקוסמים לכם, אך תתפלאו לגלות שגם עולם הרפואה מתאים לכם. כל מקצוע שבו תוכלו לעזור לרפא אחרים, מבחינה פיזית או נפשית, יכול להתאים לכם, ומכיוון שגם תחום האמנות מושך אתכם, אתם יכולים להיעזר בו כשיטת טיפול נהדרת.

מזל טלה

כבני מזל טלה אתם מנהיגים מטבעכם, וקל לכם לתרגם את היכולת הזו לכל מקצוע שדורש סמכות וניהול. עם זאת, הבעיה היא שאתם לא כל כך טובים בלקבל פקודות והוראות בעצמכם מהממונים עליכם, ולכן אתם עלולים לחוש מתוסכלים לנוכח מגבלות שמציבים עליכם. בנוסף, אתם נוטים לעבוד על מספר פרויקטים במקביל, ולא תמיד מסיימים את רובם. בשל כך, אתם זקוקים לצוות מיומן ותומך שיסייע לכם להגיע לפסגה, ואם תפעלו נכון, אתם בהחלט תגיעו אליה במהרה!
 
הקריירה המושלמת עבורכם היא כל עבודה בסביבה תחרותית, כשהתחום הניהולי הוא הכיוון שאליו עליכם לשאוף. אם בכל זאת אינכם נהנים מאווירה שכזו, מומלץ שתפנו אל עבר משרה שכוללת פעילות פיזית, כמו אימון כושר או הדרכת טיולים.

מזל שור

יש לכם מוסר עבודה גבוה, לכן אתם נכס יקר לכל מקום שיעסיק אתכם, כשאתם יכולים לקבל על עצמכם כל תפקיד ולבצע אותו בכבוד, בין שיהיה בדרג גבוה או נמוך. באופן טבעי אתם נוטים יותר לתחומי ההנהגה, אולם המסירות הגבוהה שלכם לעבודה הופכת אתכם לשחקנים קבוצתיים מושלמים. מכיוון שיש לכם נטייה להיות מעט עקשנים, כדאי שתלמדו כיצד לבחור את הקרבות שלכם במקום העבודה.
 
מאחר שאתם שייכים למזל שידוע בכך שהוא אינו מפחד מעבודה קשה, אתם תשגשגו בכל סביבה שדורשת מסירות. אתם גם טובים עם כסף, ולכן עבודה בבנק או בתחום הפיננסי יכולה להתאים לכם. אם אתם מעדיפים שלא להתעסק במקצועות שכאלה, מתאים לכם מאוד לפתוח חנות פרחים או תכשיטים, מכיוון שיש לכם חוש טבעי ליופי.

מזל תאומים

אתם משגשגים בסביבה שמציעה שלל הזדמנויות לקיים אינטראקציה עם גורמים שונים, בין אם זה ישירות מול אנשים ובין אם זה מול מערכות מחשב. בנוסף, אתם זקוקים למשרה שתעורר את כל החושים שלכם ותאפשר לכם לעבור בזריזות בין מטלות, שכן אתם עובדים במהירות, אך אם לא יהיה בה מעט גיוון, אתם עלולים להשתעמם תוך זמן קצר ובקלות ממה שאתם עושים לאורך זמן.
 
מתאים לכם לעבוד בכל דבר שדורש צבירת והעברת מידע וידע, לכן מקצועות ההוראה יכולים להיות מושלמים עבורכם. בנוסף, מכיוון שיש לכם הרבה אנרגיות והמוח שלכם תמיד עובד שעות נוספות, יתאים לכם מאוד גם לעבוד בתחום יחסי הציבור וכמנהלי פרויקטים.

מזל סרטן

מבין כל בני המזלות, אתם האנשים המסורים והאכפתיים ביותר, כך שאתם תהיו מנהיגים מושלמים שישמשו דוגמה אישית לאלו שתחתכם, ואתם יכולים להתמודד עם כל תחום אחריות שיהיה שלכם. כל סוג של עבודה שבה תצטרכו לתת עצות לאחרים או לפתור בעיות יכול להתאים לכם. מנגד, לא יתאימו לכם עבודות שבהן אינכם מרגישים שאתם יוצרים שינוי משמעותי או מגיעים לתוצאות, ואתם צריכים לדאוג שתהיה לכם מוטיבציה תמידית.
 
המקצועות המתאימים לכם ביותר הם דווקא אלו שבהם צריך לעבוד עם ילדים, כמו למשל בגן ילדים או בהוראה, אולם אתם יכולים להיות מושלמים גם לכל מקצוע אחר שדורש יחסי אנוש טובים, כגון בתחום משאבי האנוש או המשפטים. גם מקצועות הבריאות והרווחה מתאימים לכם, אולם פחות בתחום הרפואה הקלאסית, ויותר בכיוון של קריירה כתזונאים ודיאטנים או רפואה אלטרנטיבית.

מזל אריה

אתם אוהבים לקבל תשומת לב, אך לא בצורה של "תסתכלו עלי", אלא באופן שמעורר השראה אצל אחרים. על כן מקצועות בתחומי ההוראה והפוליטיקה מתאימים לכם מאוד, כשאתם גם יכולים לשגשג כמנהלי צוות בכל תחום שקיים. אם תזכו באמון של התלמידים, האנשים או הצוות שאתם מובילים, מובטח שתגיעו לתוצאות מרשימות.
 
אתם אוהבים גם לבדר אנשים אחרים ואתם די יצירתיים, לכן אם מקצועות כמו אלו שציינו פחות קוסמים לכם, ייתכן שיתאים לכם יותר ללכת לכיוון אמנותי. מקצועות שאתם יכולים לשקול כוללים את תחומי המשחק, המוזיקה, תעשיית הסרטים או אפילו עיצוב תלבושות. 

מזל בתולה

אתם אנשים פרפקציוניסטים ששמים לעצמם מטרה לשרת אחרים בדרך הטובה ביותר שניתן, כך שאתם העובדים המושלמים לכל עסק או משרד. יש לכם תשוקה רבה לעבודה שלכם, לא משנה מה היא תהיה, וזאת כל עוד תקבלו הוראות ברורות ומדויקות. כמנהלים אתם אמנם פרקטיים מאוד ומגוננים על העובדים שתחתכם, אך מפני שיש לכם נטייה להיות קשים עם עצמכם יותר מאשר עם אחרים, פחות מתאים לכם תפקיד שכזה.
 
יש לכם זיכרון פנומנלי ואתם יודעים כיצד להתמודד עם כמויות אדירות של מידע מבלי לאבד את העשתונות. המקצועות המתאימים לכם ביותר הם בתחומים שבהם תוכלו לשרת אנשים אחרים, לכן מתאים לכם לפתוח חנות משלכם או לעבוד כמטפלים בתחומים שונים, בין שזה רפואה, רפואת הנפש או אפילו כקאוצ'רים. מכיוון שאתם גם יודעים כיצד לחקור דברים לעומק, יתאימו לכם גם עבודות כמו עריכת סרטים, תרגום ואף בילוש.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.