print header

גלו מה פרח המזל שלכם

  לכל מזל אסטרולוגי יש תכונות אופי ייחודיות, אך הטבע מצא דרך לחלק תכונות מיוחדות לא רק לבני האדם, אלא גם לפרחים היפהפיים שצומחים בו. גם לכם יש פרח שמתאים לכם על פי המזל שלכם, ומעניין מאוד לגלות מה הוא מסמל עבורכם, אך טוב עוד יותר לדעת איזה פרח כדאי לבחור כתוספת לזר במתנה לכל אחד מבני 12 המזלות. תוכלו לגלות את הכול כבר עכשיו אם רק תלחצו על המזל שתרצו לראות איזה פרח מתאים לו.

מזל מאזניים – הידרנג'אה (הורטנזיה)

בני מזל מאזניים לא פוחדים מעבודה קשה, מכיוון שהם יודעים שהיא תמיד תניב פירות. הנפש שלהם זקוקה לאיזון ולהרמוניה, ובאופן טבעי הם אנשים רומנטיקנים, עדינים ואדיבים שאוהבים לתת לאחרים. 
 
ההידרנג'אה הוא פרח בעל גבעול קשיח וחזק מאוד, ואילו עלי הכותרת העדינים שלו נפתחים בצורת פונפון נפוח. המבנה הזה מתאר באופן מושלם את האיזון שקיים בין ההפכים שבנפשם של בני מזל מאזניים. כמתנה לבן מזל מאזניים ההידרנג'אה מסמלת כנות והכרת תודה על האופי המתחשב והמבין שלו, ובזר פרחים היא תלכוד את תשומת הלב שלו, מכיוון שהיא משדרת את הרוגע והשלווה שהוא שואף אליהם.

מזל עקרב – אדמונית

בני מזל עקרב ידועים בהיותם אנשים עוצמתיים ותשוקתיים. הנחישות וכוח הרצון שלהם הם עצומים, הם לרוב בטוחים ב-100% בבחירותיהם - ובכל זאת מבפנים הם עדינים ורגישים מאוד. כשיש להם השראה אמיתית, ה״עקרבים״ יכולים לעקוף את כל שאר בני המזלות בהשקעה שיעשו להשגת מטרותיהם.
 
האדמונית היא חושנית ותשוקתית כמו בני מזל עקרב, כשהיא מגיעה בצבעים עזים ותפרחת עשירה שמשדרת בו זמנית רומנטיקה ועוצמה. הפרח הזה הוא גם סימן למזל טוב ועושר, והוא מושלם כמתנה לכל אדם ממזל זה - כדי לסייע לו לממש את הפוטנציאל שלו.

מזל קשת – ציפורן הקרנפול (שאבו)

בני מזל קשת לא סתם מיוצגים על ידי קנטאור – היצור המיתולוגי שחציו סוס וחציו אדם. המזל הזה מסמל את השילוב שבין חכמה ועוצמה, כשמדובר בטיפוסים עצמאיים שמלאים באנרגיה. בני מזל קשת הם אנשים בעלי ראש פתוח וצמא לחוויות חדשות, כשהם משתוקקים לטייל בעולם ולחקור כל פינה בו. הם שאפתניים ואופטימיים מאוד, וקשה לרסק להם את התקוות - ויתכן שזו הסיבה לכך שיש להם הרבה מזל בחיים.
 
ציפורן הקרנפול מצליחה לייצג את האופי רב הממדים הזה באופן מושלם. בתרבויות שונות יש לפרח הזה משמעויות רבות שנעות בין אהבה וחיבה (ורוד) לבין מזל (לבן), והוא משקף את הנפש הרעבה להרפתקאות ואת התבונה של בני מזל קשת. הוא מושלם כמתנה בזר מכיוון שהוא מחזיק למשך זמן רב, ובכך הוא גם מסמל את הכוח והסיבולת של אנשי מזל זה.

מזל גדי – סיגלית אפריקאית 

בני מזל גדי הם אנשים אחראיים שניתן לסמוך עליהם, והם יציבים ורציניים מאוד כשזה נדרש מהם. הם שייכים למשפחת מזלות האדמה, שנטועים עמוק בקרקע ומאושרים כל עוד יש משהו שמחזיק אותם יציבים. אף על פי שהם אנשים פרקטיים ומעשיים מאוד, כמו כולם גם הם מעריכים לעיתים דברים שמשמשים רק ליופי ונוי, ולכן מומלץ להפתיע אותם מפעם לפעם עם מתנה כמו פרח – אפילו אם לטענתם הם לא אוהבים פרחים.
 
האופי האחראי של בני מזל גדי הופך אותם לאנשים מושלמים לגידול פרחים שחיים למשך זמן רב – כמו הסיגלית האפריקאית. היא מסמלת נאמנות – תכונה שקיימת אצל כל בני מזל גדי – וכמתנה היא מרמזת גם על יוקרה ומיניות, שהם שני אלמנטים שיתכן כי אינם מקבלים ביטוי חזק מספיק אצל בני מזל זה, ואפשר לעודדם על ידי הענקת הפרח הזה.

מזל דלי – סחלב

אל תתנו לחיבתם של בני מזל דלי לעצמאות להטעות אתכם – מדובר במזל שאוהב מאוד רומנטיקה וזוגיות. בני מזל דלי הם כנים, רוחניים ואינטואיטיביים, ואף נאמנים מאוד לאנשים שהם אוהבים. מאחר שהם אופטימיים ונוטים להסתכל על חצי הכוס המלאה בכל מצב בחיים, חבריהם אוהבים לשהות בסביבתם, כי הם משרים את התחושות האלה גם על אחרים.
 
הסחלבים האומנותיים ובעלי היופי העדין והחינני משלימים יפה מאוד את הנפש של בני מזל דלי. הם מסמלים אהבה, יופי, כוח ונאמנות, דברים שחשובים לכל מי שממזל זה. אם אתם מעניקים את הפרח כמתנה  ל״דליים״, בחרו אחד בצבע ורוד, המסמן אהבה טהורה.

מזל דגים – אלסטרומריה

בני מזל דגים ידועים בהיותם עדינים וסבלניים, והם מבינים היטב את נפשם שלהם ואת הנפש של אחרים יותר מבין כל בני המזלות האחרים. הם בעלי לב רחב, נפש אדיבה וחמלה רבה, לכן לא מפתיע לגלות שבדרך כלל הם אנשים פופולריים מאוד. הם קלילים ואוהבים להראות את חיבתם לאחרים, ומעדיפים לתת ללב שלהם להוביל אותם במקום למוח – האינסטינקטים שלהם מתגברים על המחשבה.
 
לאלסטרומריה יש פריחה עדינה ומיניאטורית, ולכן תמיד מצוותים את הפרח הזה לאחרים בזר כדי להדגיש את יופיים של כולם. כמתנה הוא מסמל הערכה, ובזר פרחים הוא מראה את איכויותיו הנפלאות – הוא נדיב בכך שנותן ליופיו להעצים את זה של אחרים, והוא יכול לעשות את זה גם מבלי למשוך אליו יותר מדי תשומת לב, אך הוא בהחלט יקבל אותה בשל תצורת צבעיו המיוחדת.

מזל טלה – צבעוני

בני מזל טלה הם אנשים שלא חסר להם ביטחון עצמי, והם יעשו הכול כדי להגיע לפסגה. הם אנשים דינמיים שמדביקים את הסובבים אותם באנרגיה הרבה שלהם, ולרוב הם ינהיגו אחרים אחריהם, כשהם אף הראשונים להתנדב להוביל בהרפתקה שיוצאת לדרך לא נודעת, כזו שאיש לא עבר בה מעולם.
 
התשוקה שלהם לחיים מיוצגת יפה מאוד בפרחי הצבעוני, שמגיעים בשלל צבעים ומתארים אדם שחי את החיים במלואם. אם אתם מתכננים לתת את הפרח הזה במתנה לבן מזל טלה, בחרו את הצבע שיסמל את מה שתרצו להדגיש באופיו – אדום לתשוקה שיש לו לחיים, כחול לנטייה שלו להיות בלתי צפוי או צהוב לרמות האנרגיה הגבוהות שלו.

מזל שור – שושן צחור

אף על פי שהם ידועים בעקשנותם ורצינותם, לבני מזל שור יש גם צד רומנטי וחושני ולב חם ואוהב. בעוד שבני מזל האדמה הזה נטועים חזק מאוד בקרקע ומעדיפים פרקטיות, יש להם גם חיבה רבה לדברים יפים שמסבים עונג ומגבירים את תחושת הנוחות שלהם בסביבתם.
 
מאחר שבני מזל שור מעריכים מאוד את הטבע, הפרח שמתאים לנפשם הוא כזה שניתן לראות בו את הטבעיות במלואה, ואין אחד טוב יותר לשם כך מאשר השושן הצחור. הפרח הזה מראה את יופיו רק לאחר שנפתח במלוא הדרו, אך מעניקים אותו עוד כשהוא סגור, מה שמדגיש את ההערכה של בני מזל שור לעבר שלהם ולהיסטוריה באופן כללי. כשהפרחים נפתחים הם עושים זאת בדרמטיות ומפיצים ניחוח משכר שמעורר את החושים ואת הצד הרומנטי והחושני של אנשי המזל הזה.

מזל תאומים – ורד

בני מזל תאומים הם אנשים בעלי דמיון רחב, והם למעשה נחשבים ליצירתיים ביותר מבין כל בני המזלות האחרים. הם אנשים חברותיים מאוד בעלי אופי שובב, והם אוהבים לבטא במילים את תבונתם בצורה מתוחכמת ומשעשעת - מה שהופך אותם לאנשים שכיף מאוד לשהות בסביבתם. 
 
אולי יפתיע אתכם לגלות שדווקא הוורד הפשוט הוא זה שמסמל באופן מושלם את המהות של בני מזל תאומים: אהבה וחיבה. הפרח הזה יכול לשדר מגוון רחב של מסרים ורגשות בהתאם לצבעו, כך שאם תעניקו אותו בזר עבור בן מזל תאומים, בחרו את האחד שיביע את מה שאתם מרגישים בנוגע לקשר שלכם: ורוד לאהבה, כחול לייחודיות, לבן לכנות, כתום להכרת תודה וצהוב לחברות.

מזל סרטן – דלפיניום (דורבנית)

בני מזל סרטן נחשבים למחוברים ביותר לרגשותיהם מבין כל בני המזלות האחרים, ולכן לא מפתיע לגלות שיש ביניהם כמה רומנטיקנים חסרי תקנה. יש אנשים שיגידו שניתן לזקק את האופי של בני מזל זה למילה אחת – רגישים – אך יחד עם המאפיין הזה הם גם סבלניים מאוד, חברתיים ואוהבים.
 
פרחי הדלפיניום – שקיבלו את שמם בזכות הדמיון שלהם לצורתו של דולפין – הם הציוות המושלם לבני מזל סרטן, שנכללים במשפחת מזלות המים. הפרח מסמל על לב פתוח וקלילות, ולכן הוא קוסם לכל אדם ממזל זה, ובתוך זר פרחים הוא ידגיש את האופי הרחום והמתחשב שלו.

מזל אריה – חמנית

בני מזל אריה הם מנהיגים מלידה ואנשים ספונטניים, יצירתיים ומוחצנים מאוד. יש להם לב רחב, הם נדיבים ואוהבים ובעלי עוצמה רבה וכבוד עצמי. הם נוטים לחשוב בגדול וחובבים את אור הזרקורים, כשהם אפילו ינסו לגנוב אותו לפעמים מאחרים - אם הם חייבים.
 
המשיכה שלהם לאור הזרקורים הופכת את החמנית לציוות מושלם עבורם, כי גם הפרח הזה "דורש" הרבה תשומת לב. הוא ענק ופותח את פניו לכל מי שרוצה לראות אותו, כשהמטרה העיקרית שלו היא לפזר חום ואושר סביבו. אפשר לומר שזהו פרח בעל ביטחון עצמי רב, בדיוק כמו בני מזל אריה, וניתן להעניק להם זר שלם רק של חמניות מבלי לשלב בו אף פרח אחר.

מזל בתולה – חיננית או אסתר

בני מזל בתולה הם בעלי עין טובה לפרטים קטנים, והם גם ידועים בהיותם אנשים קפדניים. בעוד שהם צנועים ולרוב גם ביישנים, מתחת למעטה המופנמות שלהם מסתתר אדם נבון ושנון עם הבנה עמוקה בנוגע לאנשים שסביבו.
 
פרח החיננית מדגיש את הצד הקליל שקיים בבני מזל בתולה ומסייע להם לתת לו לצאת החוצה ולעקוף את המסכה הרצינית שהם עוטים על פניהם. גם פרחים אחרים שדומים לחיננית – כמו אסתר למשל – מתאימים להם כך, והם יכולים להעשיר את הדמיון שלהם במחשבות שמגיעות מהצד שבהם שאוהב ליהנות.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.