print header

בחרו חפץ מרחבי החדר וגלו מה הוא יספר עליכם

תת המודע שלנו אוצר בתוכו מידע מסתורי רב ואם לומדים כיצד להקשיב לו, הוא יכול לחשוף את הסודות והתשוקות הגדולים ביותר שלנו. בשלל מחקרים כבר הוכח שהסביבה שלנו משפיעה על הבריאות ועל מצבנו הנפשי הכללי, והיום אתם תיכנסו לחדר קטנטן שבו מחכים לכם שלל חפצים – האחד שתבחרו יגלה לכם מידע מפתיע עליכם ועל הנפש שלכם. בחרו את החפץ הראשון שתופס את תשומת הלב שלכם, בין שמדובר בחפץ שהייתם רוצים להיפטר ממנו ובין שמדובר באחד שמעניין אתכם, מצאו אותו ברשימה שמופיעה אחרי התמונה וגלו מה הוא אומר עליכם.
 
התבוננו בחדר ובחרו חפץ: חדר מלא חפצים
 

כיסא נדנדה

חדר מלא חפצים: כיסא נדנדה
כיסא הנדנדה מסמל את העובדה שיש בכם תשוקה רבה, אבל שאתם גם יודעים לנוח ושיש לכם מקום חם בלב למשחקים ולאינטימיות. יחד עם זאת, זה סימן לכך שאתם נוטים להתמכר לדברים מסוימים ולפתח לגביהם אובססיה שלעיתים אינה בריאה.

בובה

חדר מלא חפצים: בובה
הבובה מסמלת את הקשר שלכם לילדותכם ולעברכם. העובדה שבחרתם בה אומרת שאתם מנסים לשמור על נפש צעירה, ואף להיראות צעירים יותר ממה שאתם. הנטייה הזאת לא באה לידי ביטוי רק במראה שלכם, אלא גם בעובדה שאתם בעלי אנרגיה רבה, שנראית בלתי נדלית לאנשים שסביבכם.

דלי צבע פתוח

חדר מלא חפצים: דלי צבע פתוח
דלי הצבע הפתוח מסמל את התשוקה שלכם לבטא את עצמכם ואת רגשותיכם, בעיקר על מנת להוכיח טענות מסוימות או דברים שאתם מאמינים בהם. אם אינכם עוסקים באומנות, מומלץ שתתחילו, וזה לא משנה אם בתחום הציור או בכל תחום יצירתי אחר.

דלי צבע סגור

חדר מלא חפצים: דלי צבע סגור
דלי הצבע הסגור מסמל עצבים וכעסים רבים שאגרתם, חרדות וחוסר ביטחון עצמי שאותם אתם מנסים להסתיר מפני האנשים שסביבכם. ייתכן שאתם אפילו נמנעים ברוב הזמן ממפגשים חברתיים מסיבות אלו, אולם אם יש אנשים בחייכם שאתם סומכים עליהם, מומלץ שתחשפו בפניהם את רגשותיכם – דיבור יכול לעזור.
 

אופניים

חדר מלא חפצים: אופניים
האופניים מייצגים את האיזון הפנימי שקיים בכם ואת הרצון שלכם להתנסות בדברים חדשים. זה כולל גם את האפשרות לטייל במקומות שעוד לא הייתם בהם, ואף לחפש אחר שאיפה חדשה בחיים. אם לא יצאתם לחופשה בזמן האחרון, זה כנראה מה שחסר לכם בחיים.

סלסילת תפוחים

חדר מלא חפצים: סלסילת תפוחים
סלסילת התפוחים מסמלת את הרצון שלכם לשאוב מהסביבה שלכם ידע וחכמה אשר יעזרו לכם להשיג את המטרות והשאיפות שלכם, שבתורם יובילו אתכם אל עבר האושר שאתם מייחלים לו. אל תמנעו מעצמכם את תחילת המסע אל היעדים האלו אפילו אם עדיין אין לכם את הידע הנדרש, ועשו צעדים קטנים כבר עכשיו, לפי יכולתכם. זכרו שעם הניסיון יגיע הידע.

מסמרים

חדר מלא חפצים: מסמרים
המסמרים מסמלים את הנטייה שלכם לתוקפנות ואולי גם לביקורת כלפי עצמכם וכלפי אנשים אחרים. זהו סימן לנפש שנאבקת בבעיות רבות, ולאדם בעל מצבי רוח משתנים. כדי להיות מאושרים יותר עליכם לשלוט ברגשותיכם, ותוכלו להתחיל לעשות זאת בכך שתזהו אותם כשהם עולים ותדכאו אותם בדרכים שונות, אפילו אם עליכם לעצור דיון שמתלהט באמצעו וללכת לחדר אחר כדי להירגע למשך כמה רגעים.

קסדה

חדר מלא חפצים: קסדה
הקסדה שבחדר היא סמל לאומץ ולרוח לחימה שמאפיינים את הנפש שלכם. יחד עם זאת, היא מסמלת גם אימפולסיביות וחוסר יכולת לבצע החלטות בנוגע לנושאים מסוימים, לכן מומלץ שתשתמשו באומץ שלכם גם בנושא זה ותסמכו על שיקול הדעת ותחושת הבטן שלכם.

ספרים

חדר מלא חפצים: ספרים
הספרים מסמלים את התשוקה שלכם לידע, אך אם בחרתם בהם זה סימן לכך שהדרך לאותו הידע נסתרת מפניכם ושאתם מנסים למצוא אותה, ולעיתים אף את המשמעות לחייכם. התקווה שלכם היא שאותה משמעות תגיע יחד עם הידע, וזה באמת יכול להיות המצב, אך אל תתלו באפשרות זו את כל המשך מסע החיים שלכם.

פטיש

חדר מלא חפצים: פטיש
הפטיש הוא סמל לאלימות וכעס בלתי נשלט, אך כך גם לתשוקה ולהתגברות על מכשולים, אולם לרוב בעזרת כוח. יתכן שאותה תוקפנות שמצויה בכם נובעת מסביבתכם, אך היא גם יכולה להיות סימן למאבקים פנימיים שקיימים בכם ושעליכם לפתור, בין שבעצמכם ובין שבעזרת איש מקצוע.

מסיכות

חדר מלא חפצים: מסיכות
המסיכות מסמלות את הרגשות שבנפש האדם, החיוביות והשליליות כאחד. העובדה ששמתם לב אליהן מראה שאתם מנסים לשנות את גישתכם בהתאם לאדם שאיתו אתם מדברים, ושקל לכם להתחבר לרגשותיהם של אחרים – במפגשים חברתיים אתם ככל הנראה האנשים המרכזיים באירוע.

ציורים

חדר מלא חפצים: ציורים
הציורים מסמלים על בהירות מחשבתית – אתם יודעים מאיפה באתם ולאן אתם הולכים, ולא תתנו לשום דבר לעמוד בדרככם. יש לכם תמונה ברורה בראש של המקום שבו אתם רוצים להיות, ואם עוד לא התחלתם בדרככם לשם, עכשיו זה הזמן!

גלגל

חדר מלא חפצים: גלגל
הגלגל מסמל את החיבור שיש לכם עם הטבע ועם האנשים שקרובים אליכם, אשר לפי תחושתכם משלימים אתכם ואת נפשכם. עם זאת, הגלגל יכול להיות גם סימן לכך שאתם חשים שחייכם נעים במעגלים ולא יודעים כיצד לשנות את המסלול שבו אתם "תקועים". יתכן שהאנשים שקרובים אליכם יוכלו לעזור לכם למצוא את הפתרון לבעיה או שהוא טמון במעמקי הנפש שלכם, אך בכל מקרה רצוי שתמצאו אותו בהקדם למען טובתכם האישית.

נקניקיות

חדר מלא חפצים: נקניקיות
הנקניקיות מדגישות את היחס הרב שאתם מקדישים לשמירה על בריאותכם, בין שבעזרת תזונה ובין שבכל דרך אחרת. בדרך כלל גם אנשים שיש להם מחלה או בעיה גופנית כזו או אחרת שהם מנסים להסתיר מהעולם, בוחרים בנקניקיות.

סורגים

חדר מלא חפצים: סורגים
אם בחרתם בסורגים, זה יכול להיות סימן לכך שאתם מרגישים בודדים ושרוב הזמן הראש שלכם בעננים, אפילו אם אתם נמצאים יחד עם אנשים אחרים. הבחירה הזו עלולה גם לסמל תחושות של דיכאון וחרדה שמהן אתם סובלים, ואם זה המצב, מומלץ שתפנו לעזרה מקצועית או שתתחילו "לנקות" מחייכם את הגורמים השליליים שגורמים לכם להרגיש כך.

סולם

חדר מלא חפצים: סולם
הסולם מסמל את התשוקה שלכם להשגת מטרותיכם ואת המאמץ שאתם מוכנים להשקיע עבורם. השלב השבור הוא סימן למכשולים שבהם אתם נתקלים בזמן שאתם רודפים אחרי החלומות שלכם, אך אם תשימו לב שאר השלבים שלמים, וזאת משום שהתגברות על המכשולים האלה אכן מובילה להצלחה.

קופסאות

חדר מלא חפצים: קופסאות
הקופסאות מסמלות את האישיות שלכם, שאותה אתם מנסים להסתיר מעייני אחרים מסיבות כאלו ואחרות. רק אתם יודעים אילו צדדים באישיות שלכם אתם מנסים להסתיר ומדוע, אך רצוי שתזכרו שלא משנה מהי הסיבה, ההתנהגות הזו כנראה גורמת ליותר נזק מתועלת. מומלץ שתנסו להיפתח יותר מול היקרים ללבכם ובהחלט יכול להיות שתופתעו מכמות התמיכה וההבנה שתקבלו.

מטאטא

חדר מלא חפצים: מטאטא
המטאטא מסמל את התשוקה שלכם לפתח מערכת יחסים קרובה ואינטימית עם אדם אחר. יתכן שכבר יש בחייכם אדם שאיתו אתם במערכת יחסים רומנטית, ואם בחרתם במטאטא זה סימן לכך שהייתם רוצים שהקשר הזה יהפוך לחזק וקרוב עוד יותר ממה שהוא עכשיו.

כיסא שבור

חדר מלא חפצים: כיסא שבור
אם מבין כל החפצים שבחדר בחרתם בכיסא השבור, זה סימן לכך שאתם נמצאים בתקופה שבה אתם חווים לחץ רב. אתם מרגישים לא בנוח ולא יציבים, כפי שישיבה על כיסא שכזה, שלו יש רגל אחת שבורה, תגרום לכל אדם אחר להרגיש. הבחירה הזו מצביעה על כך שאתם צריכים מנוחה הרחק מהסביבה הקבועה שלכם, מקום העבודה, סביבת החברים הקרובה וכדומה, ואז תוכלו להרגיש נינוחים ורגועים יותר.

מראה שבורה

חדר מלא חפצים: מראה שבורה
המראה השבורה מסמלת את הדרך שבה אתם רואים את עצמכם. מאחר שהיא שבורה, היא יכולה להיות סימן למאבקים פנימיים שקורעים את נשמתכם, וכתוצאה מהם אתם חשים רע. אם זה המצב, מומלץ שתיגשו לקבלת עזרה מקצועית, או שלכל הפחות תחשפו את הרגשות שלכם מול אדם שאתם סומכים עליו ושיוכל לדבר אתכם על כך.

מלקחיים

חדר מלא חפצים: מלקחיים
המלקחיים הם סימן לכך שאתם מדחיקים דבר מה. משהו, או מישהו, מכריח אתכם לבצע בחירות מסוימות שחשובות ומהותיות לחייכם, אך אתם ככל הנראה מנסים להימנע מהחלטה נחרצת. זכרו שלמרות כל החששות שלכם, דחיינות לרוב רק מובילה לסיבוכים נוספים לכן כדי שתראו בבחירת החפץ שלכם סימן לכך שעליכם לשנות את המצב ולהפסיק להדחיק מחשבות חשובות ופעולות שיש לבצע.

מקור: Brightside

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.