print header

תחזית אסטרולוגית לשנת 2022

  לא כולם מאמינים באסטרולוגיה, אך יתכן שתתפלאו לגלות שאפילו מנהיגים ואנשי עסקים מהגדולים והמוצלחים שבעולם מסתמכים עליה כדי לבצע החלטות טובות יותר בחיים האישיים, בעסקים ובקריירה. הכוכבים יכולים לספר לנו הרבה מאוד על תנועת היקום והשפעתה על חיינו האישיים, ואפילו ניתן לנתח בעזרתם את מסלולנו לשנה הבאה, כך שנוכל לדעת ממה להיזהר, במה להשקיע יותר ואיך לעבור אותה בשלום. אז לכבוד השנה האזרחית החדשה 2022, אספנו עבור כל מזל בגלגל עצות אסטורולוגית בנושאים שונים מפי מומחים בתחום - וכל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על המזל שלכם, ותקבלו תחזית אסטרולוגית מפורטת שתראה לכם מה יכול להיות גורלכם בתחום הפיננסי, בקריירה, בבריאות ובאהבה על פי התורה האסטרולוגית.

מזל מאזניים ב-2022

פיננסים: השנה לא תהיה משמעותית עבורכם מבחינת רווח, שכן ההכנסות וההוצאות שלכם יהיו באיזון מושלם, מבלי לנטות לקיצון כזה או אחר. זה למעשה מה שאתם נזקקים לו עכשיו, ומומלץ שתחסכו מעט כסף להוצאות משפחתיות שיצוצו באמצע השנה. אם אתם יזמים, תוכלו לראות רווחים יפים בסוף השנה, ואם אתם שוקלים להרחיב את העסק שלכם עכשיו זה בהחלט הזמן.

קריירה: תקבלו הצעות מפתות מכל כיוון ולא יחסרו לכם פרויקטים שיישמרו עליכם עסוקים. יתכן אפילו שקבוצה מסוימת – בעבודה, בחיי הפנאי שלכם או אפילו בפוליטיקה בדרך זו או אחרת – תציע לכם לייצג אותה, ואם תחליטו לעשות זאת זה יעורר מאוד את הנפש שלכם. אלו מביניכם שעובדים בחברות גדולות ובינלאומיות עשויים למצוא את עצמם בחו"ל לצורך עסקים, ואם תעשו את מה שנדרש מכם זה יעלה את הערך שלכם בחברה, מה שיסייע לכם להתקדם בה.

בריאות: תצטרכו להשקיע לא מעט מאמץ בשמירה על בריאותכם. כבר עכשיו עליכם להפחית במוצרים המזיקים שאתם אולי צורכים בכמויות גבוהות – כמו שומן ומלח, ליתר דיוק – למניעת בעיות כמו לחץ דם גבוה וסוכרת. אם אתם סובלים ממחלה כרונית יתכן שתצטרכו לקבל עזרה רפואית מתישהו במהלך השנה, בין אם על ידי פנייה לרופא ובין אם באשפוז בבית חולים, אז שימו לב ונטרו את מצבכם הבריאותי. 

אהבה: אם אתם רווקים - צפו לחוות לא מעט אהבה ורומנטיקה השנה; מישהו שהייתם איתו ביחסים בעבר יחזור לחייכם, וזה מעט יערער אתכם, אפילו אם התגברתם עליו. יכול להיות שתתקלו בדילמה הקשורה בזוגיות, כמו למשל שתצטרכו לבחור בין בן או בת הזוג הנוכחיים שלכם לבין אלו מהעבר, וזו תהיה החלטה שתקשה עליכם מאוד. אם אתם כבר נשואים, אתם עלולים לא מעט לחץ בזוגיות; יתכן אפילו שתעברו פרידה, או לכל הפחות מספר חודשים של הפסקה אחד מהשנייה, אז שימו לב והישמרו מכניסה למצבים שכאלו.

מה לעשות יותר השנה: יוגה מדי בוקר.

ממה להימנע השנה: אל תסמכו על אף אחד בנושאים שקשורים לכסף.

מזל עקרב ב-2022

פיננסים: בתחילת השנה יצוץ לכם מקור הכנסה נוסף, אך עליכם לוודא שהוא חוקי ואתי. אם אתם בעלי עסק משלכם הוא עלול מעט לדשדש באמצע השנה, וצפויים לכם הפסדים כאלו או אחרים - אך עם זאת עד סוף השנה המצב ישתפר. חשבו פעמיים וקחו עצות ממומחים לפני שתחליטו לקפוץ למים עם השקעות – חלקן הגדול לא יניב לכם את התוצאות שאתם מצפים להן.

קריירה: מצבכם לא יהיה מזהיר בתחילת השנה, ועל אף שתרגישו לחץ להחליף עבודה, עדיף שתדחו זאת עד שמישהו יפנה אליכם עם הצעה – וזה עשוי לקרות במהלך השנה הזו. אם אתם עובדים בתחום הרכב או המחשוב, יכול בהחלט להיות שתתקלו בהצעות מפתות מאוד מחברות בין-לאומיות. אם אתם עובדי מדינה - אתם עשויים לקבל השנה את הקידום שחיכיתם לו.

בריאות: השנה הזו עלולה לא להאיר לכם עיניים מבחינה בריאותית, ולכן בכל פעם שתרגישו לחץ מומלץ שתעשו קצת יוגה שתסייע להרגיע אתכם ולשמור עליכם בריאים יותר. תצטרכו לשמור על תזונה נכונה ולבצע פעילות גופנית באופן קבוע כדי להתמודד עם הקשיים הבריאותיים שאולי יצוצו בחייכם, ובכל פעם שילדיכם יהיו חולים - הישמרו, כי אחרת אתם צפויים להיות חולים גם כן. 

אהבה: למרות שבתחומים האחרים שנת 2022 תהיה עבורכם מעט קשה, בתחום האהבה אתם עשויים לשגשג, במיוחד אם כבר מצאתם את הנפש התאומה שלכם. אם אתם רווקים אך מעוניינים במערכת יחסים עם אדם שאתם מכירים, אל תידחו את האפשרות להיות יחד – הציעו לו או לה לצאת לדייט כמה שיותר מהר; אם אתם כבר בזוגיות, בשנה הזו המשפחות שלכם כנראה יקבלו את הקשר באהבה. אם העבודה שלכם תצריך מכם לנדוד לגור במקום אחר - זה עלול לגרום לנתק מסוים ביחסים, כי יתכן שלבן או בת זוגכם יהיה בעייתי לעבור יחד איתכם. אירוע שכזה יפר את האיזון שהיה קיים בחיי הזוגיות שלכם עד היום.

מה לעשות יותר השנה: אמרו תודה על הדברים הקטנים שיש לכם בחיים מדי בוקר.

ממה להימנע השנה: אל תרדפו אחרי כסף, אלא אחרי שלווה.

מזל קשת ב-2022

פיננסים: כל החלטה פיננסית שתעשו השנה תוכל אולי לשנות את חייכם מקצה לקצה. במהלך השנה עלולות להיות לכם הוצאות גדולות מאוד שירתיעו אתכם, אך אם תימנעו מבזבוזים, תוכלו עדיין לצבור הון לא קטן שיסייע לכם לזכות בביטחון כלכלי. אם יש לכם נכס, יכול להיות שהשנה תצטרכו לעשות החלטה גורלית לגביו שתשפיע גם על המשפחה שלכם, לכן אם אכן קורה כך - כדאי לדבר איתם עליה לפני שתחליטו מה לעשות, זאת על מנת להימנע מצרות בהמשך. אלו מביניכם שמנהלים עסק עצמאי עשויים השנה להצטרך לקדם את עצמם כדי לקבל הצעות משתלמות יותר.

קריירה: שקלו את המגבלות והחולשות שלכם לפני שתעשו החלטה חשובה שקשורה לקריירה. אם אין לכם עבודה כעת, בהחלט יכול להיות שבשנה הקרובה יזדמן לכם לעבור כמה ראיונות בחברות גדולות, וזה הזמן לעשות את הצעד המהותי ביותר לקריירה שלכם. התחילו כל ראיון ברגל ימין והשקיעו ברושם הראשוני שתיצרו. 

בריאות: השנה אתם עלולים לחוות רמות אנרגיה נמוכות שיקשו עליכם מאוד הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. אם לא טיפלתם בעצמכם כמו שצריך עד עכשיו, השנה הזו תראה לכם מה התוצאה של ההזנחה שלכם. יכול להיות שתחוו בעיות שקשורות לעור ולשיער, ואם תזניחו אותן כשיצוצו הן עלולות להוביל לבעיות רציניות שיהיה קשה לכם לפתור בהמשך.

אהבה: תחילת השנה עלולה להביא איתה חדשות רעות שקשורות לנאמנות של בן או בת הזוג שלכם - וכתוצאה מכך יישבר לכם הלב. אם חלילה גם תחוו פרידה, עדיין יכול להיות שעד סוף השנה הצער שלכם יימחק כי תפגשו אדם חדש שילהיב אתכם שוב בנוגע לחיים. זוגות נשואים שנשארו יחדיו יהיו מאושרים מאוד גם אם יעברו קושי מסוים, ויתכן אפילו שתחליטו שהגיע הזמן להביא ילדים לעולם, אם עוד אין לכם כאלה. 

מה לעשות יותר השנה: דעו שלמילים ולפעולות שלכם יש כוח רב, אז שקלו אותן היטב.

ממה להימנע השנה: אל תאכלו מזון חריף או שומני.

מזל גדי ב-2022

פיננסים: מבחינה פיננסית אתם בהחלט עשויים ללכת רחוק יותר השנה מהמקום שאליו הגעתם בשנה שעברה. לכן מומלץ שתשקיעו מאמץ כשזה נדרש, שכן תפיקו מכך רווח רב. התרכזו השנה כל כולכם בניהול הפיננסים שלכם ואל תסטו מהמטרות שעשיתם לעצמכם. אם יש בידיכם עסק משלכם, חודשי מרץ-אפריל עשויים להיות זמן טוב עבורכם להרחבתו. אם אתם מתכננים להשקיע כסף בשוק ההון, התייעצו קודם כל עם בני המשפחה שלכם.

קריירה: אל תאפשרו לעצמכם להפוך ל״עבדים״ של אדם אחר, ואם אתם חשים שזה המצב - מומלץ שהשנה תצאו לדרך משלכם. כל דבר שתפיקו השנה עשוי להיות מוצלח, לכן זה הזמן שלכם להוציא את הרעיונות והשאיפות האמיתיות שלכם לפועל. אם אתם שכירים ותחליטו גם להישאר כך, דעו כי אתם עלולים לקבל חדשות רעות הנוגעות לעבודתכם ויעיבו על מצב הרוח שלכם, אך בסופו של דבר הכל עשוי להסתדר לטובה אם תפעלו נכון ובשיקול דעת.

בריאות: השנה הזו יתכן שתצטרכו לעבור פרוצדורה רפואית כזו או אחרת שקשורה לדרכי הנשימה, לסינוסים ולכליות. חשוב שתצרכו מזון בריא בתזונתכם, ואם אתם סובלים מבעיה רפואית כרונית אז גם כזה שמתאים לתפריט המומלץ בעקבותיה – יכול להיות שתצטרכו את החיזוק הזה לבריאותכם השנה.

אהבה: השנה הזו יכול להיות שתצטרכו לזכור את הדברים שהבטחתם לבן או בת הזוג שלכם ולפעול על פיהם. אם תנסו להימנע ממערכות יחסים או תשקלו פרידה, זה עלול לפגוע בכם רבות. במקרה שבו זה בלתי נמנע, אפשר רק להמליץ לוודא שהפרידה תהיה הדדית - זאת על מנת שאולי תחסכו לעצמכם בעיות משפטיות. שימו לב שאם אינכם נאמנים לבן או בת הזוג שלכם, השנה אתם עלולים ״להיתפס על חם״; לכן עבדו קשה על הנאמנות שלכם בזוגיות – רק כך הקשר שלכם יתחזק.

מה לעשות יותר השנה: עשו רק את עבודתכם והשאירו את השאר ליד הגורל.

ממה להימנע השנה: אל תבגדו בבן או בת הזוג שלכם.

מזל דלי ב-2022

פיננסים: השנה הזו עלולה להתחיל בטון שלילי, ויתכן שתסבלו מבעיות כלכליות בתחילתה. כדי להבטיח את עתידכם עליכם לנהל את הכסף שלכם טוב יותר, כשבין החודשים מאי-יוני אתם עשויים לקבל סכום נאה שיסייע לכם בכך. אם אתם מנהלים עסק משלכם אתם עלולים לסבול מהפסדים, ותצטרכו את התמיכה של המשפחה שלכם כדי לקום בחזרה על הרגליים. 

קריירה: כדי להניע את הקריירה שלכם קדימה עליכם להיות פעילים יותר השנה. יכול להיות שיהיו לא מעט הזדמנויות בתחילת השנה שעשויות לסייע לכם לאזן אותה, ועליכם לצאת מאזור הנוחות שלכם כדי להגיע לתוצאות גדולות שיעשו אתכם גאים באמת. אם אתם עובדים בחברה בינלאומית, צפו לנסיעת עבודה לחו"ל השנה.

בריאות: מבחינה בריאותית מצבכם עלול להיות לא מזהיר השנה, במיוחד בין החודשים אפריל-מאי. יכול להיות שתרגישו תשושים מאוד בגלל בעיות שקשורות לבטן, כמו עודף חומציות, כאבים או בעיות בעיכול. מומלץ להיזהר במידת מה ממזון שמגישים לכם בבתי מלון או במסעדות כדי למנוע סיבוכים, ובאופן כללי אכלו מזון בריא יותר. אם תעשו את זה, תצליחו אפילו לרזות ולהגיע למטרת המשקל שלכם כבר השנה.

אהבה: השנה עלולים להיות מחסור בתקשורת ואף ריחוק בינכם לבין בן או בת הזוג שלכם; אם לא תפתרו את הבעיה הזו בזמן, אולי תהיו על סף פרידה. עם זאת, עד סוף השנה יכול להיות שמישהו חדש ייכנס לחייכם ואיתו תוכלו להחיות את הלב שלכם באהבה. זוגות טריים בני מזל זה עלולים להתמודד עם הרבה בעיות בהתאמה אחד לשנייה, ואילו אצל אחרים יכול להיות שיעלה הצורך להתרחק מעט ממשפחותיהם במהלך אמצע השנה כדי לפתור בעיות בזוגיות. יחד עם זאת זכרו שלברוח מאחריות לא יפתור את הבעיות שלכם.

מה לעשות יותר השנה: אכלו מזון בריא יותר.

ממה להימנע השנה: אל תוציאו מילים פוגעניות או גסות מפיכם.

מזל דגים ב-2022

פיננסים: צפו שתהיה אפשרות לכמה שינויים חיוביים במצבכם הפיננסי. מקור הכנסה נוסף עשוי לחזק את הכוח של הכסף שבידיכם, אולם אם אתם שוקלים לקנות בית, יכול להיות שתצטרכו להיעזר בהוריכם, וזה יוכל לקרות כבר באמצע השנה. מומלץ לכם לנסות השנה לפתוח עסק משלכם, מכיוון שעשויה להיות מיועדת לכם הצלחה גדולה. יכול להיות שגם השקעה בנכסים תהיה משתלמת לכם מאוד, כשאת פירותיה אתם עשויים לראות כבר בסוף השנה הזו.

קריירה: השנה הזו עשויה להביא הרבה מזל לאלו מכם שנמצאים בנסיעות ומסעות בעקבות עבודתם. צפו לאפשרות שתקבלו הצעה מעניינת מחברה בינלאומית בין החודשים יוני-אוגוסט. אלו מכם שעובדים במגזר הפרטי יוכלו לצפות לשינוי מהותי בעבודתם באמצע השנה, ואם אתם עוסקים בתחום הרפואה או הפיננסים - יכול להיות שצפויה לכם הצלחה גדולה.

בריאות: השנה אתם עלולים לדאוג יותר לבריאותכם מאשר בשנה הקודמת. תוכלו להיות חזקים מספיק כדי להתגבר על כל בעיה בריאותית שתצוץ, וזאת על ידי בחירה בסגנון חיים בריא יותר. אתם בהחלט עשויים להצליח למנוע מעצמכם הרבה מחלות באמצעות תזונה נכונה, ואם אתם סובלים מעודף משקל – זו השנה המושלמת לדיאטה.

אהבה: השנה הזו מערכת היחסים שלכם עלולה להרגיש שברירית יותר מאי פעם. יכול להיות שיהיו לא מעט קונפליקטים בינכם לבין בן או בת הזוג שלכם ואולי אף הנישואים שלכם יגיעו לנקודת שבירה. כדי לשמור על הזוגיות יציבה, חשוב שתעבדו יחדיו כדי להתגבר על חילוקי הדעות שיש לכם. אם תצליחו, האהבה שלכם עשויה להרקיע שחקים ותחוו הרבה יותר איזון ושלום בית עקב כך.

מה לעשות יותר השנה: כבדו את ההורים שלכם ועזרו להם כמה שאתם יכולים.

ממה להימנע השנה: אל תעשו החלטות גדולות בחיפזון.

מזל טלה ב-2022

פיננסים: יתכן שהשנה הקרובה תהיה די מאתגרת עבורכם, אך גם מלאת תקווה. יכול להיות שהשנה תצטרכו לחסוך כמה שיותר על מנת שתוכלו להתכונן לעתיד, ואם לא תחששו להקשות על עצמכם, יתכן שתמצאו מקור הכנסה נוסף שיסייע לכם מאוד בהמשך. אם אתם אנשי עסקים תשמחו לגלות שבשנה הזו עשויות להיות לכם לא מעט הזדמנויות חדשות שיסייעו לכם לקדם את עניינכם. אם אתם משקיעים במניות, יכול להיות שצפויים לכם כמה הפסדים בתחילת השנה.

קריירה: העבודה הקשה שתשקיעו השנה עשויה להניב פירות בהמשך; אם אתם עוסקים בשיווק ובמכירות, אולי עד אמצע השנה תוכלו להגיע למטרות שלכם, ואף עשויים לצפות לכם קידום והעלאה בשכר. נראה שבהמשך השנה – בין החודשים אפריל-מאי – תהיה לכם אפשרות לצאת לטיסת עסקים במדינה אחרת, וזה עשוי לסייע לכם להצליח בקריירה שלכם.

בריאות: יכול להיות שבחורף אתם תהיו בריאים מאוד, אך לאורך השנה אתם עלולים להתקשות במאמצים לשמור על בריאות וכושר. אם אתם סובלים מלחץ דם גבוה או סוכרת יתכן שתחוו כמה בעיות בריאותיות עקב מצבים אלה, ובאופן כללי חשוב שתשמרו השנה על תזונה נכונה שתסייע לכם למנוע אותן. כדי להתמודד עם הלחץ והחרדה שהשנה הזו עלולה להביא איתה מומלץ שתעסקו ביוגה ובמדיטציה.

אהבה: השנה אתם אולי תגלו דבר מה מפתיע שלא ידעתם על בן או בת הזוג שלכם. יתכן שזה יגרום לפיצוץ מסוים ביחסים, אך חשוב שתשמרו על שלום בית, אהבה ונאמנות כדי להתמודד עם זה. זוגות שמתקשים לשמור על שלום בית עלולים להתמודד שוב ושוב עם אותן הבעיות שאולי יצוצו השנה.

מה לעשות יותר השנה: מדיטציה, יוגה או כל פעילות מרגיעה אחרת.

ממה להימנע השנה: אל תאפשרו לאגו שלכם לגדול ללא שליטה.

מזל שור ב-2022

פיננסים: כדי לשמור על הכוח הכלכלי שלכם כדאי שתעברו בתחילת השנה על ההוצאות של השנה שעברה, הבינו אילו היו מיותרות והימנעו מהן או אחרות שדומות להן בשנה הזו. אם תעשו זאת תוכלו להיות מסוגלים אפילו להקים עסק מצליח כבר באמצע השנה. אם מנגד אתם מתכננים לרכוש מכונית או בית חדשים, השנה הזו עשויה להוות עבורכם הזדמנות נהדרת לכך; עם זאת, מומלץ להתייעץ עם אנשים שמנוסים מכם לפני שתשקיעו את כספכם בכיוונים שכאלה. אם ישנן הלוואות שלקחתן בעבר והן עדיין פתוחות, הטיפ הכללי שמומלץ לכם הוא לנסות להחזיר כמה שיותר מהן השנה – זה ישפר את מצבכם הכלכלי בהמשך.

קריירה: בנוגע לתעסוקה שנת 2022 עשויה להיות טובה עבורכם, כשבשנה הזו אולי תוכלו להשיג את משרת החלומות שאותה רציתם מזה זמן רב. יתכן שתצטרכו לעבור לשם כך לגור במקום אחר – אולי אפילו בחו"ל. ההצלחה הגדולה ביותר יכולה להיות מכם שעובדים בתחום הבנקאות או הרפואה.

בריאות: יתכן שתצטרכו לעשות שינויים קלים בתזונה – במיוחד אם אתם מתקרבים לגיל פרישה. מילת המפתח כאן היא "מניעה", ועליכם לתפוס את הבעיות הבריאותיות שלכם בזמן לפני שהן יתחילו. אם אתם יושבים מול המחשב למשך שעות רבות מדי יום, מומלץ לבדוק את העיניים כבר עכשיו ועוד פעם נוספת באמצע השנה. אם אתם סובלים מדיכאון או לחץ רב, אולי השנה תוכלו לראות סוף סוף אור בקצה המנהרה.

אהבה: השנה הזו עשויה להתחיל עבורכם בהבטחת נאמנות אחד כלפי השנייה, הזוגיות שלכם תפרח מחדש והאהבה שבה תגבר מדי יום. אם אתם בזוגיות אך אינכם נשואים, יש סיכוי גבוה מאוד שעד סוף השנה כבר תהיו מחותנים. הרווקים והרווקות שביניכם עשויים למצוא את החלק השני שלהם השנה, ועבור זוגות שמתכננים כבר זמן מה טיול בעולם – השנה הזו יכולה להיות מושלמת לשם כך. זוגות טריים, מן הצד השני, עלולים להתקשות לעמוד בציפיות של החותנים שלהם.

מה לעשות יותר השנה: עליכם ללמוד לשלוט בהוצאות שלכם.

ממה להימנע השנה: אל תעשו החלטות אימפולסיביות.

מזל תאומים ב-2022

פיננסים: השנה הזו עלולה לפגוע קצת בהתקדמות שלכם מבחינה פיננסית, ואם כך אז אסור לכם להתעלם מכך. מומלץ מאוד להתייעץ עם אדם שאתם סומכים עליו ושמבין בכסף כדי להימנע מטעויות שיכניסו אתכם לחובות. יחד עם זאת, אם תעשו עסקים בשותפות עם אחרים הם עשויים לשגשג, אך גם בתחום זה עליכם להתייעץ עם מומחים כדי לדעת איפה הכי כדאי לכם להשקיע את כספכם. אם אתם שוקלים למכור נכס שבבעלותכם, יכול להיות שכדאי שתחכו עד סוף השנה – אולי תוכלו לעשות רווח נאה מאוד.

קריירה: ככל הנראה לא תחוו שינוי משמעותי בקריירה עד לסוף השנה. אנשים שמועסקים במגזר הפרטי אולי יצטרכו את עזרתם של אלו שמנוסים יותר מהם כדי להשלים פרויקטים מסוימים. אם אתם חושבים להחליף מקום עבודה, אפשרי שתוכלו לעשות זאת די בקלות באמצע השנה. המשיכו לעבוד קשה, גם אם לא תראו מכך תוצאות מידיות – זה ישתלם לכם בהמשך.

בריאות: צפו לכך שאתם עלולים לסבול השנה לא מעט מבעיות שקשורות לעור ולכלי הדם ,כשההמלצה עבורכם היא להפסיק לצרוך מזון מהיר ומטוגן. חלקכם יתחילו אולי לסבול מנשירת שיער השנה, ומומלץ לגשת לרופא עור כדי לבדוק כל בעיה שצצה בו.

אהבה: בתחילת השנה אולי יהיה קצת מתח בזוגיות, אך בסופו של דבר השנה הזו עשויה להסתכם בשלום בית. רווקים יוכלו למצוא השנה את בן או בת זוגם בקלות ואולי אפילו עוד יעמדו כבר ב-2022 תחת החופה. אם אינכם מתכננים להתחתן השנה, יתכן שיופעל עליכם לחץ רב לעשות זאת מטעם המשפחה שלכם או של בן או בת הזוג שלכם. 

מה לעשות יותר השנה: סמכו על כך שעבודה קשה תניב תוצאות טובות.

ממה להימנע השנה: אל תיקחו סיכונים בריאותיים.

מזל סרטן ב-2022

פיננסים: השנה עליכם לפקוח עין על התקציב שלכם, שכן חצייתו עלולה להביא איתה הרבה בעיות לא רצויות בהמשך. נסו לחסוך בהוצאות כמה שיותר בין החודשים מרץ-מאי, זה יוכל לעשות הבדל עצום בשנה שלכם. במהלך אמצע השנה עלולות להיות לכם מספר הוצאות לא הכרחיות, אך אולי תרגישו מחויבים לעשות אותן. מומלץ מאוד להתחיל להשקיע את הכסף העודף שיישאר לכם במקום לבזבז אותו, וסביר להניח שיהיה כזה מכיוון שאתם עשויים לקבל סכום לא קטן ממקור חיצוני מפתיע במהלך השנה.

קריירה: חשבו פעמיים לפני שתעשו החלטות שקשורות לקריירה שלכם, מכיוון שאם הן יהיו פזיזות הן יעלו לכם הרבה. אל תמהרו בדרך להצלחה, וכל עוד תמשיכו לעבוד קשה תוכלו אפילו לצפות לקידום השנה. אנשים שעובדים בתחום הרפואה או בשירות הציבור עשויים לזכות להצלחה אדירה השנה, אז צפו לכך אם אתם ביניהם.

בריאות: תצטרכו להימנע מהרגלים רעים ואף התמכרויות, ותוכלו לבלום שלל מחלות אם תשמרו על אורח חיים בריא ותזונה נכונה. זוהי השנה לקטוע הרגלים מגונים ולסגל אורח חיים בריא יותר, כשמספיק עבורכם רק להירשם למכון כושר ולהתחיל להתאמן כדי לקבל מוטיבציה להמשיך בדרך הזו. 

אהבה: השתדלו לשים השנה את הדגש על כבוד הדדי ודאגה אחד לשנייה, ותקבלו בתמורה נאמנות ואהבה מבן או בת הזוג שלכם. אם אינכם נשואים אך נמצאים בזוגיות, זו השנה המושלמת להכיר את משפחתו של הצד השני שלכם. זוגות נשואים לעומת זאת עלולים לחוות לא מעט עליות ומורדות, אך אם תשמרו על הכבוד ההדדי תוכלו להימנע מריבים גדולים. מומלץ לכם לצאת לחופשה עם בן או בת הזוג באמצע השנה – זה יעשה לזוגיות שלכם רק טוב.

מה לעשות יותר השנה: גלו יותר אחריות ובגרות.

ממה להימנע השנה: הימנעו מהוצאות מיותרות.

מזל אריה ב-2022

פיננסים: על אף שתחומי האחריות שלכם עשויים להתרחב השנה, אתם תצליחו לחזק את עצמכם מבחינה פיננסית. אם תקבלו העלאה ותנהלו את כספכם באופן יעיל יותר ובקלות, יתכן שאפילו שתצליחו להחזיר לא מעט הלוואות וחובות שצברתם - אם יש כאלו. זוהי שנה מושלמת להשקעה בעסק חדש, כשבהחלט יכול להיות שתקבלו פיצוי הולם בטווח הארוך לכל הפסד כלכלי. אם יש נכס מסוים שנאבקתם לקבל עליו בעלות מבחינה משפטית, הנושא הזה עשוי להיפתר השנה.

קריירה: עצמאיים יוכלו השנה לזכות בהצלחה אדירה בקריירה שלהם, ואתם עשויים אפילו להרגיש שיש לכם עודף אנרגיה להשקיע בעבודה. עם זאת עליכם לוודא לאיזה כיוון אתם מעוניינים ללכת בקריירה שלכם וכך לצפות מראש בעיות שעלולות לצוץ, וכן לשקול את היתרונות של כל כיוון לעסק שלכם. יתכן שבשלב מסוים השנה תראו ירידה בהכנסות, אך אל תתנו לזה להלחיץ אתכם. אנשים שעובדים במקצועות שקשורים למדיה, ביטחון ורפואה עלולים לחוות עומס רב בעבודתם, אך כנראה שככל שהשנה תתקרב לסיומה תוכלו להרגיש שהלחץ יורד אט אט.

בריאות: השנה הזו מומלץ שתשקיעו לא מעט בבריאותכם, אולם חשוב שתסננו טרנדים בריאותיים שיצוצו לאורך הזמן. חקרו בעצמכם וגלו אילו שינויים עליכם לעשות בתזונה כדי להבין מה יסייע לכם יותר. עשוי להיות לכם קל מאוד לשמור על הבריאות השנה, ולכן זו גם תקופה נהדרת להתחיל דיאטה אם חשבתם על זה זמן מה אך עדיין לא מצאתם מוטיבציה או אומץ להתחיל.

אהבה: עליכם להיות זהירים השנה בכל הנוגע לאהבה, ויתכן שתצטרכו לשכנע את בן או בת הזוג שלכם שהם אכן חלק חשוב ובלתי נפרד מחייכם. רבים מכם עלולים לחוות פרידה, במיוחד מי מכם שעוברים לגור במקום חדש. יכול גם להיות שתהיינה לא מעט אי הבנות שנובעות עקב התערבותו של אדם חיצוני ביחסים שלכם. אם תצליחו לעבור את התקופה הקשה הזו ועוד אין לכם ילדים, יתכן שעד סוף השנה כבר תהיו מוכנים להביא ילד.

מה לעשות יותר השנה: שלטו בכעס שלכם.

ממה להימנע השנה: אל תבגדו באדם שאתם אוהבים.

מזל בתולה ב-2022

פיננסים: השנה אתם עשויים להרוויח בדיוק את כמות הכסף שתצטרכו, ואם תשתמשו בו להשקעות, מומלץ לעשות זאת בחודש אפריל. כל השקעה בזמן אחר השנה עלולה לרדת לטמיון, לכן אל תמהרו לשים את כספכם בסל אחד שנראה לכם מזמין ומשתלם. יחד עם זאת, יכול להיות שההוצאות שלכם מעט יכבידו עליכם, והן יהיו תלויות בהכנסותיכם. מחסור בהכנסות או הוצאות יתר יכולים להשפיע עליכם לרעה, לכן עליכם לפעול כדי לאזן את עצמכם מבחינה פיננסית. 

קריירה: כדי לאזן בין חיי העבודה לחיים האישיים שלכם תצטרכו ללמוד השנה איך לנהל נכון את זמנכם. היבטים מסוימים בקריירה יהיו טובים, אך אחרים יצריכו מכם לגלות משנה זהירות. אם אתם מחפשים עבודה חדשה כבר זמן מה, יכול להיות שבתחילת השנה תמצאו אותה סוף סוף, אך שימו לב שצעד אחד פזיז עלול להרוס את כל ההזדמנויות הטובות שיצוצו בחייכם - אז היו זהירים ומחושבים בהתנהלותכם. 

בריאות: אתם עלולים לחוות קצת בעיות בריאותיות בתחילת השנה, אך אם תתכוננו אליהן מראש תוכלו לעבור אותן בשלום. אם אתם סובלים מדלקת מפרקים אתם עלולים לחוות לא מעט התקפי כאבים ברמה כזו או אחרת, כך שכדאי להישמר ולבדוק את מצבכם; אם הוא מחמיר - אל תהססו לפנות לרופא כדי לטפל בבעיה. מי שסובל מאסתמה עלול גם כן להיתקל בהתקפים רבים לקראת סוף השנה, ומומלץ להימנע בתקופה זו מלחץ או גורמי חרדה.

אהבה: השנה הזוגיות שלכם עלולה להיות רצופה בלא מעט ריבים, ואם אכן יהיה כך חשוב שתישארו רגועים במהלכם. גלו סובלנות וסבלנות ונסו ליישב את הוויכוחים שלכם ברוגע. יכול להיות כי באמצע השנה תהיו הכי מועדים לוויכוחים כאלו, ואפילו יתכן ותרגישו שהזוגיות שלכם מתפרקת - אך אם תישארו רגועים תוכלו לעבור את התקופה הקשה הזו.

מה לעשות יותר השנה: הימנעו מאנשים שליליים ורעילים.

ממה להימנע השנה: את תיפלו לדחיינות ובצעו מטלות חשובות ברגע שבו אתם יכולים להתפנות אליהן.

 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.