maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

גלו מה אומרת צורת השפתיים שלכם על האישיות והאופי שלכם

 מומחים שונים בתחום ניתוח האישיות מאמינים כי השפתיים הם מהמאפיינים החיצוניים הבולטים ביותר שכדאי לשים אליהם לב כאשר מנסים להבין ולפענח את תכונותיו ואת אישיותו של האדם העומד מולנו, והן יכולות להעיד הרבה גם על אופיינו שלנו. דרך השפתיים שלנו אנו מביעים את עצמנו בצורה מילולית, ובכך יכולים לחשוף את אישיותנו לעולם, אך גם צורת השפתיים שלנו כשלעצמה, כך מאמינים המומחים, יכולה לעשות זאת ללא מילים כלל. כדי לעזור לכם לגלות מה הם דפוסי החשיבה והאישיות המאפיינים אתכם לפי צורת השפתיים שלכם, וגם לנתח את אלו של הסביבה, אנו מביאים בפניכם את מספר צורות השפתיים הנפוצות ביותר יחד עם ניתוח אישיות המבוסס על הערכתם של המומחים בתחום.

שפתיים מלאות

אנג'לינה ג'ולי
שפתיים מלאות מצביעות על הצורך בנתינה ובהענקה לזולת ולסביבה. אם השפתיים שלכם מאופיינות בצורה שכזו, אז כנראה ביליתם זמן ניכר בילדותכם בהאכלת חתולי רחוב או בהתנדבות במקלט לחיות במצוקה, עם רצון עז לקחת את כל בעלי החיים העזובים שנאספו שם אליכם הביתה. יש בכם אינסטינקט אימהי מולד וחזק, יחד עם רצון עז לגונן ולשמור על אחרים. בכל מצב מלחיץ, מאיים או מטריד אליו אתם נקלעים, אתם דואגים ראשית כל לשלומם ולביטחונם של הסובבים אתכם, ורק לאחר מכן לעצמכם. אנשים כמוכם בדרך כלל נתפסים כבני זוג ופרטנרים מושלמים לחיים.  

שפה עליונה עבה יותר מהשפה התחתונה

ג'ונתן רייס מיירס
אנשים בעלי צורת שפתיים שכזאת נוטים להיות, באופן הכי פשטני, דרמטיים ורגשיים ביותר. אם אתם בעלי זוג שפתיים שכזה אתם כנראה אוהבים למשוך את תשומת הלב אליכם ולהיות תמיד במרכז העניינים. יש לכם דעה חיובית מאוד על עצמכם וביטחון עצמי גבוה, ואתם בעלי יכולת למשוך אנשים אחרים אחריכם. אתם אנשים חדים שתמיד יודעים להגיד את המילה האחרונה, והבדיחות המצחיקות ביותר בחבורה תמיד באות מכם.

שפה תחתונה שעבה יותר מהשפה העליונה

קיילי ג'נר
אם צורת השפתיים שלכם היא כזאת שבה השפה התחתונה עבה מהשפה העליונה, ואתם עובדים בעבודה משרדית משמימה, אז נהיה אתכם כנים לרגע: פשוט קומו ועזבו. כיצד אדם עם שפתיים כשלכם יכול לשבת כל היום במשרד, כשישנו עולם שלם לגלות בחוץ? אנו אומרים זאת כי אנשים עם צורת השפתיים הזאת מאופיינים בכך שהם יודעים לעשות חיים. אתם טעונים באנרגיה וברצון עז להכיר ולהתוודות לדברים חדשים כל הזמן, לחוות חוויות ולטעום את העולם כולו. אתם סקרנים, חברותיים ופתוחים לכל דבר, מסוג האנשים האלו שרואים רחוק, בעלי חזון ומנהיגות, יזמם באופיים, היכולים להוביל אחריהם אנשים אחרים להרפתקאות חברתיות ועסקיות.

שפתיים שוות בגודלן

ג'יימס מקאבוי
אם השפתיים שלכם מתאפיינות בכך ששני חלקיהם שווים וזהים בעוביים, סביר להניח שאתם אנשים מאוזנים, בעלי ראש על הכתפיים, עם הגיון בריא ויכולת לפתור כל משימה או אתגר שיעמוד בדרככם באמצעות כושר המחשבה וההמצאה. הכוח שלכם טמון רבות ביכולתכם להקשיב לאחרים, להאזין לדבריהם וללמוד. אתם נוהגים לקבל ביקורת בצורה חיובית ולהתייחס לעמדותיהם של אחרים בכל הכבוד הראוי להן.  זוהי משימה כמעט בלתי אפשרית להוציא אתכם מדעתכם. יחד עם זאת, עם כל שלוות הנפש, השליטה העצמית והאיפוק בהם אתם ניחנים, עדיין אתם אוהבים לצחוק, להתבדח, ולראות תמיד את חצי הכוס המלאה.
 
שפתיים דקות
קייט מידלטון
 
שפתיים דקות מצביעות לעיתים קרובות על אנשים שאוהבים להתבודד ולהיות כמה שיותר בחברת עצמם בלבד. אם אתם בעלי שפתיים דקות ואכן חשים ככה דעו לכם שאין בזה שום פסול, ברור ומובן שזוהי הדרך שבה אתם מעדיפים לחיות את חייכם. קל לכם לסמוך על עצמכם, ולהתמודד עם כל בעיה בעזרת הכוחות הפנימיים בהם אתם ניחנים. אתם מסוג האנשים שאין להם שום בעיה ללכת לטייל לבד במוזיאון או לצפות בסרט ללא חברה. יחד עם זאת, למרות ההעדפה הברורה שאתם רוכשים לפרטיותכם, אתם גם יודעים לחוש לגמרי בבית בחברת אנשים אחרים, למצוא בזריזות שפה משותפת ולהשפיע לטובה על ערכיהם ומעשיהם של הקרובים לכם. 

שפתיים עליונות בעלות שקע חד

ריאהנה
הסתכלו רגע על צורת השקע המופיעה במרכז שפתכם העליונה, ממש מתחת לאף. האם הוא בעל קודקוד חד? אם כן, סביר להניח שאתם אנשים יצירתיים מאוד מהמסד ועד הטפחות. לנו נראה שקריירה של אמנים או מוזיקאים היא המתאימה לכם ביותר, ואם טרם פצחתם בשירה, ציור או ריקוד כלשהו, החלו בכך עכשיו. מעבר לכל זה, אתם בעלי זיכרון מעולה בכל מה שקשור לשמות וזיהוי פרצופים, אתם שומרים על קשר עם כל מי שאי פעם הכרתם, ותמיד מודעים למה שקורה בסביבתכם. אתם חברותיים ביותר, רעבים להביע את עצמכם בכל דרך אפשרית וכמעט תמיד משיגים תוצאות חיוביות בעבודתכם. 

שפתיים עליונות בעלות שקע מעוגל

וויל סמית'
אם לעומת זאת, קודקודו של שקע השפה העליונה שלכם הוא בעל צורה מעוגלת, אתם כנראה אנשים רחומים, רגישים, אדיבים ולבביים. אתם רגישים עד כדי כך שבקלות רבה אתם יכולים להפוך לעצבנים ומתוסכלים מאד מכל עוולה, אסון או פורענות הנוחתים על אחרים, אפילו כאלו שאתם שומעים עליהם בחדשות, ולפיכך אתם גם תמיד מוצאים את הזמן לסייע ולהושיט יד לאחרים. לעזור לאלו שגורלם פחות שפר עליהם הוא ייעודכם, והתחושה שאתם צריכים לסחוב את העולם על הכתפיים שלכם אף פעם לא עוזבת אתכם. אנשים כמוכם הם אלו שעושים את העולם לטוב ורחום יותר.

שפתיים עליונות ללא שקע

ג'וליה רוברטס
אם השקע שמעל השפה העליונה שלכם הוא כמעט בלתי מרוגש, או אפילו לא נראה לעין כלל, אל תדאגו, זהו דבר הגיוני בהחלט, ומבחינת אישיותכם הדבר מצביע על כך שאתם האנשים האחראים ביותר בסביבה, כאלו שאפשר לסמוך עליהם בכל מצב. המוטו שלכם בחיים הוא "עשה זאת אפילו אם זה מכאיב", ואתם פשוט לא מכירים את משמועתו של המושג "בלתי אפשרי". דברים כמו תאריך יעד ומועד אחרון להגשה פשוט לא מדאיגים אתכם, כי אתם יודעים שתספיקו לעשות הכל בדיוק בזמן. הקרובים אליכם, חבריכם ויקירכם, יודעים שתמיד ניתן לסמוך עליכם, כי אתם מסוג האנשים שיודעים לפתור כל בעיה בצעד אחד קטן.  

שפתיים קטנות ותפוחות

טיילור סוויפט
ניחנתם בזוג שפתיים קטנות ותפוחות? אתם כנראה אנשים המתאפיינים בשובבות ובחיבה להתייפייפות. אתם מבינים שאם לא תדאגו לעצמכם, אף אחד אחר לא ידאג, ולכן אתם תמיד תעדיפו את נוחותכם האישית. אנשים אולי נוטים לחשוב שאתם אנוכיים ומרוכזים בעצמכם, אך זה לא המקרה. אתם לא באים ממקום רע, ואתם כן נוטים להיות חברים מסורים, הבאים לעזרת יקירכם בשעת צרה. אתם תמיד תשימו את האינטרסים של אחרים לפני האינטרסים שלכם, אך מצד שני לא תתנו לאף אחד לדרוך עליכם או לזלזל בצרכיכם. בגלל הקווים המנחים האלו, דברים נוטים ללכת עבורכם בצורה הטובה והחלקה ביותר.  

שפה עליונה דקה מאוד

ג'ורג' קלוני
יש כאלו מביננו הניחנים בשפה תחתונה בעובי ממוצע, אך בשפה עליונה דקה מאוד עד בלתי נראית לחלוטין. אם אתם אנשים בעלי סוג כזה של שפתיים, כנראה שאתם בעלי כושר מנהיגות ושלהוב יוצאים מן הכלל, שמשרה את התחושה כאילו אש זורמת בעורקיכם במקום דם. אתם טובים בשכנועם של אחרים, ויודעים כיצד לעמוד על שלכם ולדבוק בעמדתכם. נדמה שאנרגיית החיים ממש זורמת מכם והצלחתכם מובטחת, יהיה אשר יהיה. מן הצד השני, ישנה אפשרות שאתם מתקשים בפיתוח קשרים רומנטיים, מכיוון שהכלל המנחה אתכם בחיים הוא: "להיות מישהו!", במקום "להיות עם מישהו".
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו