print header

כיצד עליכם להתמודד עם משברים בחיים לפי מזלכם האסטרולוגי

 כולנו היינו רוצים חיים נטולי דרמות – כאלו שמלאים בשמחות ובסיבות לחייך, או לפחות מאופיינים בשגרה שקטה ורגועה. עם זאת, החיים הם לא תכנית לבקשתנו, אלא רכבת הרים שנעה בין רגעי אושר לשפל. לדוגמה, רק בשנה האחרונה חווינו רובנו משבר עולמי שהחל מנגיף אחד שהשתלט על חיינו ושיתק אותם במגוון תחומים. אם גם אתם נמצאים בתקופת משבר ובנקודת שפל, עליכם לשאול את עצמכם איך תוכלו לצאת מהן ולהתרומם בחזרה כמו עוף החול. לכל אחד יש דרך משלו לעשות זאת, ויכול להיות שזו שהכי מתאימה לכם מוכתבת על ידי מזלכם האסטרולוגי ומאפייני האישיות שיש לכם בזכותו. אז מהי בעצם דרך ההתמודדות שהכי מתאימה לכם? כל מה שמפריד ביניכם לבין התשובה הגורלית הוא לחיצה אחת על התמונה של המזל שלכם...
 

מאזניים

בני מזל מאזניים כמוכם ידועים כאנשים שמושפעים מהסביבה וזקוקים לאישורים מאנשים שקרובים להם. בשל כך, בתקופות משבר כדאי לכם לחפש מודל לחיקוי ולחשוב מה הוא היה עושה במצבכם, או לחשוב איזו עצה הוא היה נותן לכם כדי לצאת ממנה. לחלופין, חשבו איזו עזרה הייתם מעניקים לחבר שהיה זקוק לה במצב דומה. פתרון שכזה, שמגיע דווקא דרך עיניו ותפיסתו של אדם אחר שאתם סומכים עליו, עשוי לעזור לכם במצבי משבר ולהעלות אתכם על דרך המלך.
 

עקרב

בני מזל עקרב ידועים כאנשים סגורים, מופנמים וכאלו שרואים את העולם כמקום עוין שצריך לנהוג כלפיו בחשדנות – עד שיוכח להם אחרת. בגלל התפיסה השלילית הזו שמאפיינת את בני המזל הזה, כדאי לכם קודם כל לנקות את הראש והמודעות מהמחשבות הרעות שממלאות אותם, תוכלו להיעזר במדיטציה ומיינדפולנס לשם כך. לאחר שתעשו זאת, תוכלו לערוך בדק בית ולהבין עם עצמכם כיצד אתם מסוגלים לצאת מהמשבר שאליו נקלעתם, בדרך שהיא חיובית ונכונה.
 

קשת

בני מזל מאזניים כמוכם הם אנשים מלאי אש ותשוקה, וחובבי הרפתקנות שלא מפסיקים להשתנות. ככאלו, הם קודם כל אוהבים לבחון את מצבם ואת הגורמים שהביאו אותם למשבר – למשך בעזרת שיחה עם אחרים. ברגע שהם הבינו את מקור הבעיה, הם יעשו הכל כדי לפתור אותה, החל משינויים קטנים ועד לתמורות שישנו את חייהם. לכן אם אתם מצויים במשבר, אולי כדאי לכם לשנות את הסביבה שבה אתם חיים – התרחקות מהשגרה תעניק לכם זווית ראייה חדשה ומרעננת שתסייע לכם להבין מה אתם חשים לגבי המצב שבו אתם מצויים.
 

גדי

בני מזל גדי כמוכם זקוקים למסגרות מחייבות כדי לפעול בחיים, והם תמיד מרגישים צורך להיות בשליטה ולשמור על משמעת. בשל כך, אם אתם חווים תקופת משבר, עליכם להוריד הילוך ולעשות בדק בית שבו תגלו האם אורח החיים שלכם באמת עובד ועוזר לכם. במסגרת זאת, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות, למשל האם אתם מתפתחים והאם אתם מוצאים את המשמעות שלכם דרך הפעולות, המחשבות, התגובות והחוויות שלכם? עליכם גם לבחון את האמונות והבחירות שלכם בחיים, ולראות האם הן מקדמות אתכם אל עבר המטרה שהצבתם לעצמכם, או שמא בולמות אתכם. כך תדעו מהו הגורם בחייכם שהוביל למשבר וכיצד למנוע את הישנותו בעתיד.
 

דלי

בני מזל דלי כמוכם הם מצד אחד אנשים מבריקים וידידותיים כלפי סביבתכם, ומצד שני גם מעט מרוחקים, זקוקים לחופש וסגורים בבועה שכלתנית. בשל כך, אם נקלעתם למשבר, עליכם לצאת לחיק הטבע – אפילו לזה שליד ביתכם – כדי לחשוב לבד כמו שצריך. לאחר שתעשו זאת, אתם כנראה תבינו שאתם האחראים והמחליטים היחידים על החוקים שלפיהם אתם חיים. במסגרת זאת, עליכם להיות האנשים שאתם רוצים להיות ולעשות מה שברצונכם לעשות – כל עוד זה לא פוגע באחרים, כמובן. אתם גם תגלו כי יצירת זיכרונות חדשים והצבת אתגרים בפני עצמכם ישפרו את חייכם, ומה שעוצר אתכם הוא רק אתם.
 

דגים

בני מזל דגים כמוכם הם אנשים מסתוריים שמאופיינים במעין עצב ועגמומיות חבויים שרק מחפשים דרך לפרוץ החוצה. במשברים גדולים, רבים מבני המזל הזה מעדיפים להיסגר ולהדחיק את תחושותיהם; עם זאת, כדי לעזור לעצמם באמת וגם לאנשים מסביבם שמזדהים עימם, מומלץ דווקא להחצין אותן. לכן אם אתם חווים משבר, אחת הדרכים המומלצות עבורכם להתמודדות עימו היא בעזרת החוש האמנותי שמאפיין אתכם כבני מזל דגים, דרכו תוכלו להגדיר, לקבל ולהביע את מה שאתם מרגישים ואת החששות שלכם. פנו אל כל תחום שמעניין אתכם – מוזיקה, כתיבה, משחק או ריקוד.
 

טלה

בני מזל טלה כמוכם אוהבים למלא את כל סיפוקיהם, ומאופיינים ברצון לשלוט ולהכתיב כל דבר בחייהם. בשל כך, לא משנה כמה הם רוצים לשבת ולחשוב על מה שהם מרגישים וחשים בזמן משבר, הם יודעים שהפתרון הטוב ביותר עבורם הוא לערוך בדק בית ולערוך שינויים, ואלו גם הצעדים שעליכם לנקוט בתקופה קשה כזו או אחרת. בנוסף לכך, כדאי לכם להעסיק את עצמכם בתחביבים או בפעילויות גופניות מאתגרות שיעניקו למוח שלכם רגע של מנוחה מכל הדאגות שמטרידות אתכם. דווקא בימים שכאלו, עליכם להרשות לעצמכם ליהנות מעט מהחיים – זה מגיע לכם! 
 

שור

בני מזל שור כמוכם הם אנשים מעשיים ועקשנים – בדיוק כמו החיה העוצמתית הזאת. בשל כך, הם לא מסוגלים פשוט לנפנף ולהעלים משבר, אלא צריכים לבדוק אותו לעומק ולענות על שאלות מהותיות שזקוקות למענה. כדי לקבל את התשובות הנדרשות, הם מעדיפים להתכנס בתוכם, להרחיק מעליהם אחרים ולנסות לענות עם עצמם על שאלות גורליות כמו מהו תפקידם בעולם ומהי משמעות חייהם. אם אתם עורכים את בדק הבית הזה בתקופת משבר, כדאי שתבינו גם מהו הגורם שהוביל למתח וללחץ שאתם חשים, ומה הוביל אתכם לבלבול שאתם חשים כעת אודות חייכם.
 

תאומים

בני מזל תאומים כמוכם נחשבים לאנשים אינטליגנטיים ביותר, שקולטים במהירות מידע חדש ומיישמים אותו במהירות. הם גם מבינים שיצירת קשרים ושמירה עליהם יכולה לסייע להם משמעותית. בשל כך בני מזל זה אוהבים לנתח את כל ההיבטים של תחושותיהם, ולדבר על כך עם אנשים שמסוגלים להזדהות איתם. אם אין כאלו בסביבתם, הם יחפשו אותם ואף ירכיבו מעין קבוצת תמיכה מתאימה. לכן אם אתם חשים משבר, צרו קשרים עם אנשים שיכולים להעניק לכם את התמיכה הראויה ולהזדהות עמכם – הם יהיו הרשת החברתית שנחוצה לכם כדי לצאת מהמשבר.
 

סרטן

בני מזל סרטן כמוכם מאופיינים בשינויים תכופים במצב הרוח, כמו גם ברוך, רגש "אימהי" חזק ורצון לפנק את הקרובים אליהם. במצב של משבר, בני סרטן רבים וכנראה שגם אתם – יודעים שהתמקדות בדברים החיוביים לא תמנע או תעלים את אלו השליליים. עם זאת, גישה מעט יותר אופטימית משפרת את הרגשתם, בעיקר כשהם יודעים שהם עוזרים לזולת. בשל כך במקום לקפוא על השמרים בתקופת משבר, העדיפו לנקוט בפעולות ולעשות מעשים טובים בלי קשר לגורם המשבר, שיעזרו לכם לייצר שמחה ושלווה.
 

אריה

בני מזל אריה כמוכם בדרך כלל חשים שהם במרכז – כיאה למלך החיות. בשל כך במקום להסתכל על הדשא של השכן ולהשוות את עצמם לאחרים, הם מנסים להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם. אם הם יפזלו מעט לצדדים ויגלו שיש למישהו חיים טובים יותר, הם יחושו גרוע יותר. בשל כך במצב של משבר כדאי לכם להזכיר לעצמכם שלאף אחד אין חיים מושלמים, להפך, כולם חווים קשיים כאלו ואחרים, ולכן אתם ממש לא לבד. בחנו ביסודיות ובכנות את חייכם, העניקו משקל זהה לכל מה שקורה לכם, חגגו את הדברים הטובים שאתם חווים ועבדו על אלו השליליים שזקוקים לשיפור.
 

בתולה

בני מזל בתולה כמוכם מרבים להיות מעשיים ולהשתנות לפי הצורך, כמו גם דורשים מעצמם הרבה עד כדי שאיפה לשלמות, ומוכנים לעבוד קשה לשם כך. בגלל זה הם יתמודדו עם משברים כפי שהם מתנהלים בכל מצב – בעזרת מחקר שיענה על השאלות שמטרידות אותם. אם אתם מצויים בתקופה קשה, חפשו דעות של אחרים שהתמודדו עם מה שאתם עוברים. כדי לקבל את התשובות הנחוצות, השתמשו בכל המקורות שלרשותכם – ספרים, אתרי אינטרנט וסרטונים שמופצים בהם, שיעורים וקורסים בנושאי העצמה או אפילו טיולים רוחניים. ברגע שכל המידע הנחוץ יהיה ברשותכם, יהיה לכם יותר קל למצוא את הדרך, או הדרכים, לצאת מהמשבר שאתם מצויים בו.
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.