print header

על נומרולוגיה קבלית

נאווה צברי
מאמנת ומטפלת רוחנית


הכותבת הינה נומרולוגית קבלית, יועצת, מלווה אנשים בתהליכי התפתחות אישית, מטפלת  בבעיות רגשיות, קשיי הסתגלות, הפרעות קשב וריכוז לנשים ולילדים באמצעות  תמציות פרחי באך, עץ החיים/עץ ספירות הקבלי, סוד האותיות, תמציות קריסטלים, ארומתרפיה, טכניקת EFT, שיטת "העבודה"  לפי ביירון קייטי, קלפי מודעות ודמיון מודרך.


מאז בריאתו של האדם, הוא חיפש את ייעודו, מקומו בחיים, מטרתו, מזלו, גורלו ותהה מה הדרך הנכונה בה הוא אמור לצעוד.

על פי תורת המספרים - הנומרולוגיה, תאריך הלידה, שם האדם, שמות הוריו ושמות ילדיו אינם פרי המקרה וטומנים בחובם עולם ומלואו של ידע והבנה שמאפשרים לאדם להבין ולכוון את מהלך חייו. כך מתאפשר להבין את ייעוד האדם עלי אדמות, את תכונות אופיו, את סביבת העיסוק המתאימה לאדם, את הזמנים והעיתויים המומלצים לעשיית דברים במהלך חייו, מבחינת הזוגיות, הפרנסה, מקום מגורים, הלימודים ועוד.

כל אדם נולד עם ייעוד בחיים.

בפרקי אבות (פרק ג', ט"ו) נאמר "הכל צפוי והרשות נתונה ובטוב העולם נידון והכל לפי רב המעשה".
 
בספר דברים (פרק ל', ט"ו-י"ט) נאמר "ראה נתתי לפניך היום את החיים ואת הטוב ואת המוות ואת הרע. החיים והמוות נתתי לפניך הברכה והקללה ובחרת בחיים למען תחיה אתה וזרעך".

הכל צפוי, כל מעשי בני אדם, מה שעשו ומה שעתידים לעשות, גלויים וידועים לפני בורא עולם ולכן בני האדם עלולים לחשוב שאם בורא עולם צופה ויודע הכל, הרי שאין יותר בחירה כי האדם מוכרח במעשיו. לכן נאמר "הרשות נתונה" שעם היות בורא עולם יודע הכל, הנה נתן רשות ובחירה לאדם לעשות ככל העולה על רוחו, וידיעתו של בורא עולם אינה מכריחה את האדם.

יחד עם זאת, הגורל בודק את מימוש ייעודינו, אם אנו נמצאים במקום הנכון וממלאים את ייעודנו הגורל עוזר לנו ומפרגן בדרך להגשמת הייעוד. להפך, אם אין אנו מצויים במקום הנכון, הרי בסופו של דבר הגורל מתערב ומוציא אותנו ומסיט אותנו לדרך הנכונה להגשמת ייעודינו.

הנומרולוגיה הקבלית מאפשרת ניתוח אופי, ייעוד האדם, עיסוקו, עיתויים וזמנים לביצוע פעולות במהלך חייו. היא נותנת מענה ומכוונת את האדם לבחור נכון, אך כל אדם רשאי לעשות ככל רצונו; יכול האדם לממש את  הפוטנציאל המצוי בשמו, יום ותאריך לידתו, ויכול שלא לעשות כן.

תפקיד הנומרולוג להנחות ולכוון את האדם לממש את ייעודו כדי למנוע החלטות שגויות ובכך גם למנוע מהגורל יצירת עיכובים בחיינו, על ידי ניתוח שם מלא של האדם ותאריך לידתו. בין השאר עולה לעיתים שאלת הזוגיות ובמיוחד בחירת בן או בת הזוג, שאלה בעלת משקל כבד בחיים עם השלכות הכוללות פרנסה ובריאות.

מי לא נתקל בשאלות רבות בתחום הזוגיות: מדוע טרם מצאתי את בן ו/או בת זוגי? אם בן ו/או בת זוג הנה זיווגי, מדוע חלים משברים במהלך חיי הנישואין? שאלות אלה ורבות אחרות. פניה לנומרולוג עשויה לסייע במתן תשובות לשאלות וכל זאת על ידי ניתוח שמות ותאריכי הלידה של בני הזוג.  פנייה זו עשויה לכוון במציאת בן ו/או בת זוג מתאים ולמנוע תקלות במהלך חיי הנישואין, לעזור ולצלוח משברים בחיי הזוגיות, לכוון ללימודים, מקצוע, עסק, לכוון  סביבת מגורים וליהנות מחיים טובים ומספקים יותר.    

פתגם הודי עתיק אומר "אל תחתוך את החבל כל עוד אתה יכול להתיר את הקשר."
אל תהיו פזיזים! קבלו החלטות בשיקול דעת ובמחשבה מעמיקה, בדקו את כל האפשרויות לגישור ותיקון, נסו את כל האפשרויות.
בספר משלי (מ"ג י"ח-כ"א) נאמר: "מוות וחיים ביד לשון ואהביה יאכל פריה."

החיים והמוות ביד הלשון.

מי שמדבר, שיאכל את פריו לטוב או לרע, גם כוח דיבור הוא בבחינת מעשה משפיע לטוב או לרע.
 "סוף מעשה במחשבה תחילה" מתוך "לך דודי לקראת כלה
" בקבלת שבת  - זהו הוא מסר מזהיר או  מעודד לאחריות אישית, ללמוד את כל הנתונים, לבדוק ולבחון את התנאים, להבהיר, לשאול שאלות, לעשות פעולות מתקנות, ללמוד מהניסיון, להיזהר מאימפולסיביות, יהירות,  נמהרות  ועוד... והכול מבחינת רשות ובחירה.

הצלחה נמדדת ביכולת שלנו להתמודד עם קשיים (אתגרים) וכישלונות (לקחים) בהצלחה!


צריכים לדעת מאין באתם ולאן תלכו?
רוצים לבצע את הבחירה הנכונה בשבילכם ואינכם יודעים לאן לפנות?

 נאווה צברי עונה לכם על כל השאלות - לחצו כאן!

 

מקור תמונות: Rawich, Danilo Rizzuti, Exsodus, photostock

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.