print header

8 משפטים שאף גבר לא אוהב לשמוע!


להיות מאוהבת זה נפלא ואם את נאהבת חזרה,
אז בכלל - מה רע?
אבל למרות שיש לכם הרבה כבוד אחד לשני,
לא תמיד זה מעיד גם על טקט;
ועל אף שגברים תמיד מצטיירים כטיפוס הקשוח,
הפעם, זה לא הוא, זו את!

גבר

לפנייך 8 משפטים שבדרך כלל גברים עם כבוד עצמי לא אוהבים לשמוע:


1. "אתה כזה ילד של אמא"
רוב הגברים הם ילדים של אמא, אבל הם לא ממש רוצים להודות בזה או שיגדירו אותם ככאלה. מבחינתם, אמא שלהם היא לא רק זו שהולידה והניקה אותם, היא גם זו האמונה על ההצלחה הגדולה שהם היום! ועל כן היא המאסטר של יצירת המופת המהוללת ומגיע לה כל הכבוד! האמא היא זו שעיצבה אותו להיות הגבר שהתאהבת בו, אז מה פתאום את מצפה שיתעלם ממנה ויהפוך להיות חיית המחמד שלך? אם יש לך משאלת מוות, עדיף שתקפצי ממסוק ללא מצנח, מאשר שתגידי לבחור בפנים שהוא הילד של אמא שלו. ביננו, למה לך בכלל להעלות את אמא שלו כנושא שיחה אם זה לא הכרחי?

2. "יואו, אתה מקריח!"
רוב הבחורים מתחילים להקריח או סובלים מנסיגת שיער במחצית שנות ה-20 של חייהם, (אם לא לפני כן). למרות שהם יודעים את זה ודי שיסתכלו על אבא או סבא שלהם כדי שידעו את גורל שיערם, כשזה קורה, הם עדיין מופתעים. כמו שמשון שאיבד בבת אחת את הכוחות שלו, גם כך הם כואבים את איבוד הגבריות שלהם. את לא חייבת להבין את זה וייתכן מאוד שאת מטורפת על בחורים קירחים, אבל קחי בחשבון שאף גבר לא אוהב שמציינים בפניו את אחד הפחדים הגדולים שלו. כמו שאת לא היית שמחה אם הוא היה מסב את תשומת ליבך לעובדה שהשמנת או שהרגליים שלך קוצניות, כך גם גבר מעדיף להסתיר ממך את המובן מאליו. מה לעשות, זה פשוט כואב לו בגבריות.

3. "אנחנו צריכים לדבר"
גם אם את באמת צריכה לדבר איתו, עדיף שתימנעי מהניסוח השחוק והמאיים הזה. גברים רגישים לזה באופן מחריד וזה פורט להם על כל המיתרים של חוסר החשק. למרות שיש סיכוי גבוה שגם הם צריכים לדבר איתך או שהם מסכימים שאכן, צריכה להתקיים שיחה -הצירוף הספציפי "אנחנו צריכים לדבר" נשמע באוזניהם כמו סכנה ממשית ובדרך כלל הם תופסים אזימוט ובורחים. עבור רוב הגברים, 3 המילים הללו מייצגות הרבה מאוד דרמה ודמעות, דברים שהם פשוט לא מהונדסים גנטית להתמודד איתם. אם יש בעיה ואת רוצה לדבר, פשוט דברי - אין צורך בהקדמה!

4. "חברים שלך הם כאלה..."
החברים של החבר שלך הם אחד הדיסוננסים הגדולים ביותר עבורך. בדרך כלל את בטוחה שהם מדרדרים אותו לתרבות רעה, אבל יודעת שאם תעזי להגיד זאת בקול רם, זו תהיה בעיה. מצד שני, אם את דווקא מאוד מחבבת אותם ותעזי להגיד את זה בקול רם, גם זו תהיה בעיה, שכן את עשויה לגרום לו לקנא. תמיד עדיף לדבר על החברים שלו בעדינות, וגם, רק אם הוא מעלה אותם לשיחה. השתדלי להשמע ניטרלית ולא שיפוטית או שלילית. נסי לחשוב איך את היית מגיבה אם הוא היה קוטל את החברה הכי טובה שלך, או גרוע מזה מפרגן לה יותר מדיי...?

5. "אתה תמיד כזה!"
לצירוף הזה, בדרך כלל מתווסף המשך - אתה תמיד כזה ולעולם לא תשתנה או תלמד.
גם הצירוף הזה לא אהוד במיוחד על בחורים. הם מוצאים את זה לא רק מתנשא אלא גם לא רלוונטי - למה את צריכה להעלות נשכחות מאירועים קודמים שקרו לפני שנים בשביל להעביר את הנקודה שלך? הקפידי להישאר ממוקדת ועניינית בשיחה הנוכחית ולא להתפזר לכיוונים שיפוטיים של מה זה אומר על האופי שלו או על הדברים שהוא מאמין בהם.

6. "אתה לא אוהב אותי יותר!"
המשפט האומלל הזה הוא כמו ראש חץ טבול ברעל הנורה בדיוק אל הלב של הבחור ויכול להביא לחיסולו בשנייה. אם את חושבת שהמשפט יעודד אותו לתקן את מעשיו, להתנצל ולהוכיח לך שהוא אכן אוהב, את טועה! זה בדרך כלל המשפט שיגרום לו להוכיח לך שאת בדיוק וממש צודקת...

7. "נכון שהיא יפה?"
השאלה המתחכמת והמעצבנת הזו מוכרת בקרב הגברים כשאלה שלא חייבים לענות עליה, כיוון שאין לה תשובה נכונה. אם הוא יאמר לך כן, את תתעצבני ואם הוא יגיד לך לא, אז הוא יצא שקרן - מה את רוצה מהבחור המסכן? אם את לא רוצה להכשיל אותו, פשוט המנעי משאלות כאלה, זה מעצבן!

8. "האקס שלי אף פעם לא עשה לי דבר כזה..."
לעולם אל תשווי את הגבר הנוכחי לאקס שלך. לא משנה אם זה על דרך השלילה או על דרך החיוב. מה הוא קשור עכשיו? גם אם את רוצה להגיד את זה כדי להעצים את הנוכחי על פני אותו אקס, המנעי מליצור השוואה, זה יגרום לגבר שלך להרגיש קטן יותר ועשוי לפגוע במערכת היחסים.


 

עריכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.