print header

נשים צריכות להבין מה גברים צריכים

נשים וגברים מדברים שפות שונות - זה לא חדש, אבל עדיין מתעתע. שני המינים נוטים להעניק פרשנות שונה לשפה של האחר מתוך העולם הפרטי שלהם, מבלי להבין את הצרכים האמיתיים שלו. נהוג לומר כי - אין גבול למה שאדם יעשה בשבילך אם אתה מבין את צרכיו. לפיכך, אם נשים רוצות לזכות בליבם של גברים, עליהן לשאול -

מה גברים צריכים?

מה גברים צריכים
מקור: Andy Newson
 

גברים צריכים הערכה: ערכי רשימה של 10 התכונות שאת הכי אוהבת בו, אלה שגרמו לך לרצות להיות איתו. עשי מאמץ מודע להחמיא לו ולבטא את הערכתך בקול רם. זה חשוב לו אפילו בדברים הפשוטים שהוא עושה, פרגני לו. הוא זקוק להערכה.

גברים צריכים כבוד: שני האויבים הגרועים של כבוד הן ביקורתיות ושיפוטיות. זה כולל נזיפות, האשמות, שלילות ועלבונות. מעל לכל, לעולם אל תנזפי בו או תעבירי עליו ביקורת בפומבי, זה עלבון שיהיה לו קשה מדיי לשאת. חשוב מאוד שתיצרי מרחב בטוח של כבוד וטקט, כזה שבו נוח לך לחוות דעה מבלי שזו תישמע כביקורת. אחרת את מסתכנת בערעור מערכת היחסים.

גברים צריכים שלא תתלונני: המילים "אתה" או "למה" מעוררות באופן אוטומטי מגננה, ואם הן באות ביחד, אז בכלל. גברים הם תחרותיים מטבעם ולכן רואים בתלונה שלך, עילה לויכוח וקריאת תיגר. הפכי תלונות לבקשות. נסי להתחיל עם "אני אוהבת שאתה יוזם" מאשר "למה אתה אף פעם לא יוזם?" או "זה משמח אותי שאתה מתקשר" במקום "למה אתה אף פעם לא מתקשר?" זה יגרום לגבר להקפיד על התנהגות טובה בשביל "לסחוט" ממך עוד מחמאות. כאמור, גברים זקוקים להערכה.

גברים צריכים שתשלטי בעצמך: מחקרים מראים שגברים לא ניחנו ברגשנות יתרה וכי הם נוטים להפעיל את הצד הלוגי של המוח. כאשר גבר נדרש להתמודד עם אישה טעונה רגשית, 80% מהזמן הוא עשוי להגיב בכעס. מנגנון זה עוזר לו לשמור על שליטה. אישה שמתרגלת שליטה עצמית היא מישהי שהוא יכול להתחבר אליה ולתקשר איתה.

גברים צריכים שתדברי לעניין: טווח הקשב של גבר הוא בין 2-3 דקות. רכזי את הסיפור שלך לעיקר ולעניין. חשבי על כל המילים שאת משתמשת בהן כדי להעביר סיפור ואז חלקי אותן ל-4. זו בערך הכמות שהוא מסוגל להכיל במצב של קשב. אין זו אשמתו, זה עניין פיזיולוגי, לכן, הדגישי את המסר ואל תלאי אותו בפרטים מיותרים. אם הוא ירצה לדעת יותר, הוא ישאל. בנוסף,
התאמני על הקשבה ופחות על דיבורים.

גברים צריכים תחושת ניצחון: המעגל העצבי של הגבר מחווט ללוח תוצאות בו יש רק שתי אפשרויות, הפסד או ניצחון. כאמור, גברים הם יצורים תחרותיים מטבעם והחתירה לניצחון חשובה להם. אם את מבקרת אותו זה הפסד אוטומטי. אם הוא לא מצליח לעשות אותך מאושרת, זה כישלון. נכון, הוא זקוק להרפתקות עסקיות וספורטיביות אתגריות, אבל בכל מה שקשור למערכת יחסים, הוא צריך לנצח, או לפחות להרגיש שהוא מנצח.  אפשרי לו להרגיש נצחון בכך שתתגמלי אותו על מאמציו, זה יגרום לו לרצות ולהמשיך לשמח אותך, מה שבעצם יספק גם את צרכייך.

גברים צריכים שתדברי אליהם יפה: כל גבר יעיד שאין דבר קטלני יותר מלשון עוקצנית של אישה. עשי מאמץ מודע לשמור על הקול המתוק, הרך והנשי שלך. שום דבר לא נועל תקשורת כמו טון מרוגז של ביקורת חריפה. מחקרים מראים שרוב האנשים שמים דגש על טון וצליל, מאשר על המילים עצמן. ואם כבר ידוע לנו שהפרשנויות שגברים ונשים מעניקים למילים הן שונות, יותר חשוב לשים דגש על אינטונציה. היי בטוחה שהוא יגיב טוב יותר לשיחה איטית ורכה, גם אם נאמרים בה דברים קשים. במקום לנסות לתקן אותו, השקיעי בתיקון ההשפעה שלך עליו; אמני אותו להגיב בהתלהבות לקול שלך. אל תגרמי לו לפחד ממך.

אם את רוצה לפתח מערכת יחסים טובה יותר, שאלי את עצמך האם יש מקום ליישם את ההצעות הללו? שאלי את עצמך - מה הגבר שלך צריך? רק עשי ניסיון! במשך 30 ימים השתדלי להקפיד על רשימה זו, גם אם היא מצריכה עבודה קשה, מובטח לך שתחווי שינוי חיובי משמעותי במערכת היחסים.

 

ליקטה וערכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.