maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

הסגולות שבאצת בר כחולה-ירוקה

 

אצה בר כחולה-ירוקה לו רק היה קיים לו אי שם, סוג של מזון מיוחד המכיל את כל הויטמינים, המינרלים, החומרים התזונתיים וחומצות האמינו החיוניות לקיום שלנו. לא רק זאת, אלא שהיה בו גם סידן בכמויות הגדולות פי 5 מחלב, פי 3 פרוטאין מכל מנת בשר או דג וברזל בכמות הגדולה פי 50 מאורגניזמים אחרים כמו תרד. בנוסף, אותו מזון היה חף לחלוטין מקלוריות וכולסטרול, ואף היה בעל אפקט מדכא תאבון.

תודו שהייתם מסתקרנים במה מדובר, נכון?

כאשר כל התכונות שציינו מתלכדות יחדיו לכדי מוצר אחד בעל סגולות ריפוי מופלאות - המסוגל לדכא תיאבון, לתת לגוף שלנו את כל מה שהוא זקוק לו, שמפחית תופעות אלרגיות, כמו גם רמות חרדה ודיכאון, מעלה עירנות ומקל באופן משמעותי את ההתמודדות עם מחלות קשות כמו איידס, סרטן ואלצהיימר - לא יהיה מעט טיפשי מצידנו לא לנסות אותו, במידה והיה קיים?

אז יש לנו בשורות טובות: המוצר הזה קיים, והוא נמצא כרגע על המדפים של בתי הטבע המובילים.

אותו מוצר עלום, הוא ממש לא חדש בעולם וקיים למעשה כבר יותר מחצי מיליארד שנים – קוראים לו אצה כחולה ירוקה.
לא מעט תרבויות קדומות, אך עם זאת מתקדמות, צרכו אותה. בין אותן תרבויות ניתן למנות את הציוליזציה האצטקית ממקסיקו העתיקה. גם כיום שבטים אינדיאנים מהאזור כמו כמו שבט הקנבוס צורכים אותה באופן טבעי, והם לא מראים שום סימני תת תזונה כמו כמה מהשבטים השכנים שלהם שאינם צורכים אותה. גם במזרח הרחוק צורכים את האצה בכמויות גדולות כחומר שנועד להקל ולהאיץ את תהליך העיכול.

שלא כמו מוצרי מזון אחרים שאנו צורכים אשר מעובדים עד לרמה כזו אשר כל הרכיבים התזונתיים שבהם עלולים לאבד כל ערך, האצה הכחולה ירוקה מגיעה אלינו לאחר שעברה תהלכי ייצור ועיבוד קפדניים שמשמרים את איכויותיה הטבעיות ברמה של 98% מהצורה הטבעית בה היא נמצאת בטבע.

אצה כחולה ירוקה נגד סרטן

מסופר על אישה שביתה היתה בשלבים מתקדמים של סרטן המוח. האישה שאלה את האונקולוג אם מותר לה לתת לביתה תוסף מזון שנקרא אצה כחולה-ירוקה. הרופא אמר שאין בכך שום בעיה והוסיף כי אחדים מהמטופלים שלו נטלו את התוסף, הצליחו להתגבר בעזרתו על מחלת הסרטן ושבו לאיתנם.

אצה כחולה-ירוקה מגבירה את המרץ והחיוניות ומשפרת את מצב הבריאות. בדומה לתרכיזי מזון רבים העשירים בחומר ירוק, האצה מסייעת לגוף בסילוק רעלים ומהווה מקור מעולה ליצירת סביבה בסיסית. תוסף המזון המיוחד הזה מסוגל גם להשמיד תאים סרטניים.

מדיווח של ה-The Chicago Tribune מתאריך 9 בפברואר 1996: "אצה כחולה-ירוקה... הניבה סדרה מבטיחה של תרופות נגד סרטן, דיווחו החוקרים ביום חמישי. התרכובות שהופקו מהאצה הפגינו יכולת מרשימה בהקטנת ממדי הגידולים אצל עכברים, במידה שיש בה בכדי לרפא חלק מהחיות ממחלת הסרטן, אמר גרגורי פטרסון מאוניברסיטת הוואי".

האצה מצטיינת בסילוק רעלים מהגוף, הודות לתכולת הכלורופיל הגבוהה שלה. הכלורופיל נחשב לחומר בעל חשיבות רבה בטיפול במחלת הסרטן. מבנהו הכימי דומה מאוד לזה של ההמוגלובין, ולכן יש הטוענים כי הוא עשוי לסייע בהובלת חמצן. בהיותו מזון ירוק מרוכז, הוא יעיל מאוד ביצירת סביבה בסיסית.

ביולוגים של התא טוענים כי מערכת האנזימים באצה מיוחדת זו זהה כמעט לחלוטין למערכת האנזימים של המיטוכונדריה שבתאי הגוף שלנו. המיטוכונדריה היא ה"אברון" האחראי על הפקת אנרגיה בתא. אנזימי הנשימה שנמצאים במיטוכונדריה ניזוקים כתוצאה מחוסר חמצן.

סגולות ייחודיות של אצה כחולה ירוקה

- אצה כחולה ירוקה נבדלת מאצות אחרות - מקור טבעי המועשר בשפע נוגדי חמצון, בשל יכולתה לנצל מולקולות חנקן ישירות מהאוויר, לשם ייצור חלבון ותרכובות המכילות אותו. אצה כחולה ירוקה הינה אחד המקורות המועשרים במיוחד באנטיאוקסידנטים טבעיים (נוגדי חמצון) החיוניים לטיפל מסוג אנטי אייג'ינג.
- עיכול אצה כחולה ירוקה וניצול מרכיביה על-ידי הגוף, מצריך שימוש בכמות אנרגיה מינימאלית, זאת הודות לאלפי אנזימי עיכול המשתמרים באצה בתהליך הייבוש בהקפאה והודות ליכולת הגבוהה של הספיגה המיידית בגוף.

תוסף תזונה אצה כחולה ירוקה - השפעות מניעתיות וטיפוליות צפויות.

מביאה את התפקוד הפיזי, המנטאלי והנפשי של האדם לשיאו ותורמת למניעת עייפות כרונית, חולשה ותשישות.
אחת הסיבות העיקריות לתחושות של עייפות כרונית וחוסר אנרגיה כללי נובעת מתפריט יומי לקוי. אצה כחולה ירוקה, הגדלה ללא התערבות אדם, נחשבת למזון על – קרי, היא מכילה מגוון גדול של ויטמינים, מינרלים וחלבונים המספקים לגוף את כל צרכי התזונה שלו.
ד"ר ג'ליאן מקית', תזונאית בעלת שם עולמי ומחברת הספר "האוכל עושה את האדם" אומרת בספרה על עייפות כרונית וחוסר אנרגיה: "אתם לא צריכים עוד להיות עייפים. כדי להגביר את האנרגיה ככל האפשר,ולטפל בבעיות נלוות כמו עייפות כרונית  אנחנו צריכים לכלול מאכלים מסוימים בתפריט שלנו, בעיקר כאלה שמחזקים את חילוף החומרים ומשמרים רמת אנרגיה קבועה. חומרי התזונה החשובים ביותר הנחוצים לייצור אנרגיה הם קבוצת הוויטמינים B קומפלקס. מחסור בוויטמינים מקבוצת B יכול לעיתים קרובות להיות הסיבה העיקרית לתפקוד לקוי של בלוטת יותרת הכליה, שתוצאותיו מתבטאות בצניחות אנרגיה". בספרה היא ממליצה על "אצה כחולה ירוקה"  כאחד ממזונות האנרגיה העיקריים לטיפול בעייפות כרונית.

הפתרון הטבעי לקשיי קשב, התמקדות, ריכוז וזיכרון.
האצה משמשת כ"מזון טוב למוח" והינה בעלת השפעה חיובית משמעותית על איזון הפעילות המוחית בהקשר לקשיים הללו, והשפעה מיטבית על מערכת העצבים המרכזית. טיפול תומך לתופעות כמו היפראקטיביות. האצה משמשת כתחליף טבעי לריטלין.

כאנטי וירוס טבעי - לחיזוק והמרצת מערכת החיסון.
אצת AFA תורמת לחיזוק המערכת החיסונית בגוף הודות לתכולה גבוהה של כלורופיל ובטא קרוטן. כמו כן, מחקר כפול סמיות שבוצע באוניברסיטת מק-גיל במונטריאול בשנת 1998, העלה כי האצה AFA היא בעלת אפקט משמעותי בהגברת הניידות של תאי דם לבנים מסוג T, אותם התאים שתפקידם לאתר ולחסל בגופנו תאים נגועים בוירוסים ו/או סרטן.

השלמה תזונתית טבעית עבור צמחונים / טבעונים וגם ספורטאים.
אצת AFA הינה אחד המקורות הטבעיים - אורגניים העשירים ביותר, לחומצות אמיניות, חומצת שומן אומגה 3 ,ולוויטמין B12 אשר רוב הצמחונים / טבעונים חסרים אותו. 2 גרם של אצה כחולה ירוקה של י.ג.נ מספקים את אותה כמות של פרוטאין וויטמין B12 בהשוואה לאותה הכמות של 40 ג' בשר - בשר מכיל 18% פרוטאין, בעוד שה-AFA מכילה 60% פרוטאין, כלומר, פי שלושה. כמו כן, רק 18% מהפרוטאין שבבשר מתעכל, לעומת 98% מה-AFA.
ספורטאים ברמה עולמית מייחסים לאצה כחולה ירוקה השפעה חיובית ואפקטיבית על שיפור בכוח השרירים, סיבולת לב ריאה וכושר ריכוז מנטאלי ועל בניית השרירים - כל אותם המרכיבים הקריטיים להצלחה.

לתמיכה בדיאטת הרזיה.
אצת AFA הינה תוסף תזונה מופחת קלוריות, רק 4 קלוריות לגרם, ומשמשת כאמצעי עזר לתמיכה בדיאטת הרזיה. בזכות יכולה של האצה לווסת את התיאבון ולהפחיתו, ותרומתה לזירוז פינויו של שומן.

לניקוי רעלים והגנה על הכבד.
אצת AFA מכילה שפע חומצות גרעין האחראיות להתפתחות תאים ולתיקונם. לחומצות הללו תפקיד בנטרול השפעות קרינה.

שימושים נוספים של האצה במגוון מצבים רפואיים:
- תחלואים וקשיים רפואיים המתעוררים בעקבות חסרים תזונתיים.
- הגברת פוריות.
- זיהומים ויראליים.
- כולסטרול גבוה.
- כיבי קיבה.
- איידס (HIV).
- נגעים לבנים באזור הפה - ( Oral Leukoplakia).
- מצבי חולשה ואנמיה.
- מצבי מתח, לחץ ותסמונת קדם וסתית.
- אוסטיאופורוזיס.
- היפוגליקמיה, סוכרת.
- איזון תפקודי מערכת העיכול.
- הגנה על מערכת הלב וכלי הדם.
- אנטי אייג'ינג - עיכוב תהליכי הזדקנות.
- הגנה על החניכיים.
- שיפור מראה העור, ציפורניים ושיער.
- הקלה על מתח נפשי ומצב רוח ירוד.
- הגנה על העיניים ושיפור הראייה.
- שיפור איכות השינה.

אופן צריכה: באמצעות בליעה (קפסולה).

הנחיות שימוש: יש ליטול 1-2 כמוסות ליום עם כוס מים לפני הארוחה.

 

את האצה כחולה ירוקה ניתן להשיג בבית הטבע - "טבע בריא"

טלפון: 074-7570030

או באתר האינטרנט www.tevabari.co.il

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו