print header

לפי האסטרולוגיה, זה הסימן הנדרש לכם שאתם זקוקים לשינוי

שינויים בחיים, בעיקר כשהם משמעותיים ובעלי חשיבות, הם לא דבר שקל לעשות – אך הם כן הכרחיים על מנת לגדול ולהתפתח. זה אמנם פשוט יותר להישאר במשרה מסוימת גם אם לא נראה שמתקדמים ממנה לשום מקום או להסתפק במערכת יחסים שכבר עבר זמנה, מאשר לקחת את הצעד הראשון אל הלא הנודע – אך אלו מקרים ששינוי הוא מתבקש ומובן מאליו לכל בר דעת שבוחן אותו מבחוץ. לצורך בשינוי בהחלט יכולים להיות סימנים מוקדמים – ואם אתם מאלו שצריכים דחיפה קטנה שתסייע להם לראות אותם, אז האסטרולוגיה כאן בשבילכם. לבני מזלות שונים יש סימנים נבדלים שמאותתים להם שהגיע הזמן לשינוי, ואנחנו רוצים לעזור לכם להבחין בהם, בעזרת עצותיה של האסטרולוגית המומחית נרניה מונטופאר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על המזל שלכם ולגלות מה הוא הסימן בחייכם שלכם שאתם צריכים שינוי לקראת השנה החדשה, או בכלל.
 

מאזניים: הפסקתם להתייחס לדרך שבה אתם מציגים את עצמכם לעולם

בני מזל מאזניים ידועים שטיפוסים שהם לא ממש החלטיים. הם ייקחו לעצמם קצת יותר מרגע אחד כדי לשקול את כל היתרונות והחסרונות של פעולה לפני שהם יעשו שינוי משמעותי, אם כי הם תמיד פתוחים לכך. כבני מזל מאזניים, תדעו שאתם זקוקים לשינוי אם הפסקתם לדאוג לדרך שבה אתם מציגים את עצמכם בפני אנשים אחרים. זה אולי נשמע קצת שטחי, אבל כבני מזל שבו שולט כוכב נגה, אם הפסקתם להתאמץ להתלבש יפה ולהיראות טוב – זה סימן שמשהו לא כשורה. הליטוש והאלגנטיות שלכם הם חלק ממי שאתם, ואם משהו או מישהו מונע מכם לבטא אותו – זה סימן שאתם חייבים לעשות שינוי, לא משנה כמה עבודה זה ידרוש. 
 

עקרב: אתם סובלים ממחסור בתשוקה 

בני מזל עקרב נוטים להיות אנשים מלאי תשוקה והתלהבות. אתם תעשו שינוי כאשר זה נדרש – בייחוד בכל מה שקשור למערכות היחסים ולזוגיות שלכם. אם אתם לא זוכרים מתי הפעם האחרונה שהייתם במצב אינטימי עם בני זוגכם, זה ללא ספק דבר שאמור לדחוף אתכם לעבר השינוי. באותה המידה אם התשוקה שלכם כלפי עבודה, תחביב, בילוי זמן עם חבר מסוים או כל היבט אחר בחייכם הופך למטלה שוחקת במקום לדבר מה שאתם נלהבים לגביו, הגיע הזמן לעשות שינוי בנושא הזה או בתחום אחר שמשפיע עליו. בגלל שאתם בני מזל מקובע יחסית, שינויים הם לא קלים עבורכם, אבל בכל מה שקשור למחסור בתשוקה נדמה שתעדיפו לעשות שינוי ולהיות לבד מאשר בחברה רעה. 
 

קשת: אתם חשים כאילו אתם רצים במעגלים אבל לא מגיעים לשום מקום

השילוב בין מזל האש שלכם לבין הכוכב השולט בכם אסטרולוגית – צדק האצילי – נותן לכם שפע של אנרגיה, אך גם גורם לכם לשנות את דעתכם לעיתים תכופות למדי. אתם תמיד נעים קדימה ומחפשים אחרי ההרפתקה הבאה – ברצונכם לראות הכל ולעשות הכל. עם זאת, כמו שסימן המזל שלכם מרמז, אתם זקוקים למטרה על מנת להיות מסוגלים לגרום לדברים לקרות. אם אתם שמים לב שמצבכם הנוכחי מונע מכם להשיג משהו שאתם רוצים – זה הזמן להאט ולחשוב על מה באמת אתם רוצים מהחיים כעת כדי לעשות שינוי בהתאם. 
 

גדי: אתם מרגישים שאין לכם השראה בעבודה

בני מזל גדי, בדומה לשאר מזלות האדמה, לא ממהרים לעשות שינויים במהירות – אך בסופו של דבר הם יעשו אותם, במיוחד אם הם קשורים לקריירה ולשאיפות שלהם. בדומה לסימן המזל שלכם, "גדי הים" המיתולוגי, גם אתם נמצאים במיטבכם כשאתם מטפסים לפסגות הגבוהות והקשות ביותר להשגה בעבודה או בזירות אחרות בחיים. נולדתם כדי להשיג, וכשאתם מרגישים שהתודעה שלכם מתייבשת והלב מתרוקן – זה סימן עבורכם שאתם זקוקים לשינוי משמעותי כדי לגרום לעצמכם לחזור ולהסתכל (ולנוע) כלפי מעלה. 
 

דלי: אתם מרגישים לכודים

דלי הוא מצד אחד מזל אוויר, אך מצד שני ברוב המקרים בני המזל הם טיפוסים מקובעים למדי. לכן כבני מזל גדי אתם נוטים להישאר במקום אחד מהרגע שבו אתם מרגישים בו בנוח. עם זאת – ההחלטה אם להישאר במקום צריכה לבוא עמוק מבפנים ולהיות שלכם בלבד, כי עדיין יש בכם את הצורך לחוש עצמאיים בכל תחומי החיים. אם משהו או מישהו "חונק" אתכם או כובל אתכם למקום כנגד רצונכם, זה ללא הספק הסימן ההכרחי לעשות שינויים נדרשים כדי להרגיש את עצמכם שוב. אתם רוצים להרגיש חופשיים לרקוד תמיד לפי הקצב ששאתם קובעים – ממש כמו שאתם אוהבים זאת.
 

דגים: הפסקתם לחלום חלומות גדולים

מזל דגים נשלט על ידי צדק ונפטון, ומכיוון שכך – כבני מזל דגים נולדתם עם חלומות גדולים. אתם אנשים שיודעים לעורר השראה בעצמכם ובאחרים לנוע קדימה ממציאות מאוד ברורה וכנועה לקיום מרתק וקוסם יותר. אך אם החיים הרחיקו אתכם איכשהו מהמוטיבציה הבסיסית הזו שלכם, זה הסימן שעליכם לעשות שינוי ולחפש סביבה שבאמת תשקף את הגישה השאפתנית והשונה שלכם. אם אתם חשים שהחיים גוררים אתכם למטה, זה הזמן לבצע שינוי כדי להחזיר לחייכם משהו מההשראה שמאפיינת אתכם. 
 

טלה: יש חוסר פעולה בחייכם

כבני מזל טלה אתם יזמים באופיים; מאחר שמאדים האסרטיבי הוא הכוכב השולט בכם – אתם האנרגטיים וה"לוחמניים" ביותר מבין כל בני המזלות האחרים. כבני מזל טלה אתם אוהבים להיות ראשונים בהכל, לכן אם אתם חשים שאינכם מסוגלים לפעול להגשמת המטרות והחלומות שלכם זה האות שאתם צריכים כדי לעשות שינוי ו"לשרוף" את כל מה שעומד בדרככם כדי להיות מחויבים למשימה שלקחתם על עצמכם ולדרך בה אתם בוחרים. כבני מזל טלה אתם נהיים חסרי מנוחה בקלות – כך שאם אתם לא חשים שאתם עושים כעת משהו שדוחף אתכם קדימה, זה ללא ספק סימן שהגיע הזמן לפעול כדי לשנות משהו בחייכם.
 

שור: הפסקתם להרגיש טוב לגבי עצמכם

כבני מזל שור אתם נשלטים על ידי כוכב נגה – המסמל את כל הטוב והמהנה שביקום שלנו. מאחר שכך, אתם זקוקים למספר דברים בחייכם כדי לחוש מאושרים וכדי להיות יעילים ויצרניים. תוכלו לדעת שאתם צריכים שינוי ברגע שתתחילו לחוש שהפסקתם לדאוג לעצמכם - וזה יכול להתבטא בכל מיני היבטים: מחוסר בשינה ועד נטישת משטרי תזונה בריאים. כשאתם מתחילים לחוש שאתם לא טובים לעצמכם כפי שנהגתם להיות תמיד – אז מה או מי שמונע מכם להתייחס לעצמכם בראש ובראשונה, הוא זה שעליכם להזיז הצידה כדי שתוכלו לחזור לאיזון. בני מזל שור הם כאלו המעריכים את תחושת הביטחון שלהם לפני הכל – כך שיכול לקחת לכם קצת זמן לבצע כל שינוי שהוא, אבל ברגע שהוא עלה על דעתכם שום דבר לא יעצור אתכם מלבצע אותו בסופו של דבר. 
 

תאומים: אתם משועממים

כבני מזל תאומים, לא צריך הרבה כדי לגרום לכם לעשות שינויים. מזל האוויר האינטלקטואלי שלכם מוביל אתכם לצורך בגירויים מתמידים, ואם למשל אתם חשים משועממים בעבודה שלכם (גם אם אתם אוהבים אותה) – וודאי שתתחילו לחפש לעצמכם אתגרים חדשים. אותו הדבר גם בנוגע למערכות יחסים – אם אתם נמצאים באחת כזו והיא נראית לכם כקפואה וחסרת תנועה, לא תהיה לכם בעיה לעשות שינוי אם תדעו להציג זאת כהלכה בפני עצמכם. כבני מזל תאומים אתם צריכים ריגושים מנטליים כדי להרגיש בחיים – ואם אתם לא מקבלים את זה, אז זה סימן ברור ששינוי נדרש כדי להתאים את אורח חייכם לצרכים שלכם. 

סרטן: אתם לא מקדישים מספיק זמן לקצת דאגה עצמית

כבני מזל סרטן אתם נשלטים אסטרולוגית על ידי הירח, ולפיכך גם מצבי הרוח שלכם הם כמו הגאות והשפל: הרגשות הטובים, כמו גם הרעים, באים בשטף וכך גם נעלמים. עם כזה שינוי זרם מתמיד של תודעה, אתם זקוקים לשגרת טיפוח עצמי קבועה ויציבה שתוכל לשים אתכם במקום. כבני מזל סרטן אתם מאוד רגישים ואינטואיטיביים – אנשים הדואגים רבות לסביבתם ולאחרים. כשאתם לא לוקחים לעצמכם זמן להתבוננות פנימית או פשוט להיות עצמכם – קל למצבי הרוח וההתנהגויות של אנשים אחרים להשפיע עליכם עמוקות. זה עלול לגבות מכם מחיר רגשי ולגרום לכם לחוש כאילו אתם מאבדים את תחושת העצמי. ברגע שכבני מזל סרטן אתם חשים שאתם נותנים יותר מאשר אתם מקבלים – כדאי שתתחילו לחשוב על שינוי ועל ההערכה מחדש של מערכות היחסים שלכם, כדי לבחון מי שווה את האנרגיה שלכם ומי לא. 
 

אריה: אין מספיק ריגושים בחיים שלכם

בני מזל אריה, בדומה לבני מזל טלה "התאומים" שלהם – זקוקים לשינויים כדי לשמור על הדברים מעניינים מבחינתם. בני מזלות אחרים יכולים לשים את עצמם בקלות על "טייס אוטומטי" ולשייט בחיים נטולי ריגושים, אבל לא אתם! כבני מזל אריה, על מנת להיות מאושרים אתם צריכים להשתמש ביצירתיות שלכם ולהרגיש את החיים במלואם. כל ההיבטים השונים של החיים שלכם והאנשים שכלולים בהם צריכים להיות איתכם בקו אחד ולתמוך בכם כשאתם מובילים בהתלהבות את ה"להקה" שלכם – בין אם זה המשפחה, קבוצת החברים או העסק שלכם – אל עתיד טוב יותר. אז אם אתם מתחילים להרגיש שכל יום הוא בדיוק אותו הדבר כמו הקודם, זה סימן שהגיע הזמן לשינוי ושתחפשו אחרי משהו שינער אתכם ויחזיר לכם את תחושת האריה שבכם.
 

בתולה: אתם סובלים מחוסר סדר

בתולה הוא מזל אדמה, כך שבני מזל זה נוטים להיות מאוד מחוברים לקרקע בכל מה שנוגע לשינויים – אולי הם לא אהובים את זה, אבל הם מבינים שצריך את זה. כבני מזל בתולה אתם עשויים להיות פרפקציוניסטים מושבעים – ויש לזה גם מחיר, כשלעיתים קרובות מדי אתם חשים שעליכם לסדר גם את הבלגן שעשו אנשים אחרים מסביבכם. באופן עקרוני אתם צריכים שהדברים מסביבכם יהיו מסודרים על מנת שתוכלו להיות יעילים ויצרנים כפי שאתם; אם יש מסביבכם סביבה כאוטית ומבולגנת, בין אם זה בבית או בין אם זה בעבודה, לא תחשבו פעמיים לפני שתחליטו לעזוב – והדבר נכון גם לגבי שותף או בן זוג מבולגן. 
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.