maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 09.06.2010תחזית יומית - טלה - 09/06/2010

יום מעשי לפנינו, טלאים, ובו כדאי לשים את הדגש בעיקר על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, ולהיעזר בזווית ההרמונית שיוצר הירח עם מרס שליט המזל שלכם – ופשוט לרוץ קדימה.

תחזית יומית - שור - 09/06/2010

הירח במזל שלכם, וזהו יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. בגדול, היום כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם, ולא עבור אנשים אחרים. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקורה ביחסים עם אנשים אחרים. משולש הרמוני שיוצר הירח מאפשר לכם לעשות יותר משתכננתם.

תחזית יומית - תאומים - 09/06/2010

יום שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח, ולא מעליו. הירח במזל שור עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר ולא במגרש הפרטי שלכם, אלמנט שגורם לכם לפעול באופן שקט ומופנם יותר. דחו את התכניות החשובות למחרתיים.

תחזית יומית - סרטן - 09/06/2010

זה יום שמתאים בעיקר לשיתופי פעולה, סרטנים. כעת הזמן לגלות אסרטיביות, להגדיר מחדש מטרות לפעולה, ובעיקר מטרות שמאפשרות לכם גם לשתף בהן אנשים אחרים, ולא לעשות אותן לבד. שעות הערב יתאימו למפגש חברתי, או לשיחות נעימות עם ידידים וחברים על מהות החיים.

תחזית יומית - אריה - 09/06/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן, אריות. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה הקשורות לקריירה, ומתן אפשרות לאמביציה שלכם להתבטא באופן ישיר ואמיץ. שפרו יחסים עם סמכויות, אם תוכלו.

תחזית יומית - בתולה - 09/06/2010

היום מתאים להרחבת אופקים, ולהרבה פתיחות. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לראות את כל התמונה, ולא רק חלקים ממנה. לגבי פעילות – סבלנות, והרבה. חכו למחר.

תחזית יומית - מאזניים - 09/06/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. חשוב דווקא עכשיו להיצמד לעובדות, ולא להיסחף אחר עולם הרגש, למרות הפיתויים. היזהרו במיוחד בכבישים.

תחזית יומית - עקרב - 09/06/2010

זהו יום של שיחות בגובה העיניים ובירור עניינים. זה בדיוק הזמן להתמקד בדברים שחשובים באמת ביחסים קרובים ורחוקים. כעת אפשר לפתור בעיות שהתעוררו לאחרונה ביחסים, לנקוט בגישה יצירתית בדיאלוג עם הזולת, או לצאת לדייט ולהכיר אנשים שמתאימים לכם באמת.

תחזית יומית - קשת - 09/06/2010

היום מתאים לכל סוגי הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם. זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל הפרטים הקטנים. יופיטר שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל טלה, ונראה שהחיים הופכים מרגשים ומלהיבים יותר – שמתם לב?

תחזית יומית - גדי - 09/06/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן ולעבור ללב. כעת אפשר לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד, על טאץ רומנטי שמבקש להתבטא, ועל כל מה שגורם לכם להרגיש ולהתרגש עם אחרים.

תחזית יומית - דלי - 09/06/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. כעת הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם ולשתף בהם את בני הבית, ולשים את הדגש על פעילות ביתית שמחה, ועל חזרה איטית לתחושת הביחד המשפחתית.

תחזית יומית - דגים - 09/06/2010

התקשורת שלכם מודגשת היום, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. מיקומו של הירח מאפשר לכם להעביר עכשיו רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לכם בזמן האחרון, ולצאת לפעילות פיזית וספורטיבית מוגברת.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו