print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 16.05.2010תחזית יומית - טלה - 16/05/2010

היום כדאי לשים את הדגש על התקשורת שלכם, טלאים. כן, זה הזמן לשתף אחרים במה שעובר עליכם, לדבר על מה שבאמת מציק לכם, ולאפשר למילים להגיע ולגעת גם באנשים אחרים, בתנאי שיגיעו מהלב, ולא מהראש. שעות הערב יתאימו לשיחת עומק על מהות החיים.

תחזית יומית - שור - 16/05/2010

על פניו, היום כדאי להתמקד במקורות ההכנסה שלכם, ובנושאי חומר וכספים. מיקומו של הירח שם את הדגש על הצורך שלכם בביטחון, אישי או רגשי, אבל דווקא עכשיו יוצרת ונוס שליטת המזל שלכם זווית פעולה פזיזה עם יופיטר: חשוב לא לקחת היום סיכונים, למרות האופטימיות.

תחזית יומית - תאומים - 16/05/2010

על פניו זהו יום לא רע. הירח במזל שלכם מביא איתו הרבה נוכחות וקסם אישי, ואת אלה כדאי לתרגם היום למעשים בשטח, אם אפשר. אולי משום כך זה בדיוק הזמן לפגישות חשובות מכל הסוגים, שיחות משמעותיות, ראיונות עבודה אם יש לכם כאלה, ואפילו דייט מקסים.

תחזית יומית - סרטן - 16/05/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל דווקא היום חשוב להישאר מאחורי הקלעים. כן, הירח היום לא ממש עושה לכם את זה, לא מבחינת קצב ולא מבחינת עשייה והזווית שלו עם אורנוס אפילו מביאה איתה דרמה קטנה ואולי גם ניתוק. קחו הכל בקלות, שהו מאחורי הקלעים, ובעיקר -נסו לנוח.

תחזית יומית - אריה - 16/05/2010

הצד הקולקטיבי שלכם מפותח היום במיוחד. מיקומו של הירח מאפשר לכם לצאת קצת מעצמכם, ולחשוב ולהשקיע קצת יותר בשיתופי פעולה עם אנשים אחרים, בעיקר כאלה שיש להם אינטרס משותף אתכם. מצבי רוח משתנים ומעורבות רגשית גבוהה – השמש נכנסת לזווית עם נפטון.

תחזית יומית - בתולה - 16/05/2010

היום כדאי להשקיע בתכניות אתגריות, ובאמביציה שלכם. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על הצד האסרטיבי הבתולי המוכר, ועל כל מה שקשור ליכולת שלכם להפגין שליטה במצב, לשפר יחסים עם סמכויות, לקדם תכניות פעולה שחשובות לכם, ולשפר תדמית. השקיעו בהופעה חיצונית.

תחזית יומית - מאזניים - 16/05/2010

הרגשות מתחזקים בהדרגה, ואיתם גם הצורך לפעול מבפנים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שמרגש אתכם, וונוס שליטת המזל שלכם נמצאת בזווית פעולה אקטיבית לכוכב יופיטר האמביציוזי, אלמנט שמביא איתו צורך לחפש אתגרים ולהתמודד איתם בגדול. יום מעניין.

תחזית יומית - עקרב - 16/05/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות, וכדאי להיזהר שלא לאבד את הראש. לכן כדאי דווקא היום לעשות חושבים לפני כל פעולה ופעולה, ולהיזהר במיוחד מהוצאות גדולות על דברים שאין לכם בהם צורך ועניין.

תחזית יומית - קשת - 16/05/2010

זוגיות היא מילת המפתח של היום, ויחסים היא המילה המשלימה. הירח שנמצא היום מול המזל שלכם, שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להשקיע קצת יותר במערכות היחסים שלכם, ובדיאלוג עם מי שנמצא ממול. זמן להתמקד בפרטנרים שלכם, ובקשרים בכלל.

תחזית יומית - גדי - 16/05/2010

היום כדאי להתמקד בעיקר במילים אחריות ומחוייבות. כן, זמן להשקיע בדברים שחייבים לעשות, לקדם את עצמכם בתחום המקצועי, לשפר יחסים עם הבוס או שאר העובדים, לחשוב על הסבה מקצועית אם אינכם מרוצים מהמקום שאתם נמצאים בו, ובעיקר בעיקר – לחשוב חיובי.

תחזית יומית - דלי - 16/05/2010

זה עשוי להיות יום מלהיב ומרגש. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לאזור הלב, וכל מה שגורם לכם להתרגש. כעת הזמן לדיאלוג אסרטיבי בנושאי אהבה ורומנטיקה, זמן טוב לבילויים והנאות, לשכוח את הדאגות, לצאת לבלות וליהנות ולשים דגש על הצד הרומנטי.

תחזית יומית - דגים - 16/05/2010

זה עשוי להיות אחד הימים היותר ביתיים של השבוע, דגיגים. מיקומו של הירח מאפשר לכם להשקיע עכשיו קצת יותר בבית ובמשפחה, לארגן ולסדר, ובשעות הערב – לבלות קצת יותר בחיק המשפחה. זמן מצוין לפעול באופן ביתי ומאורגן יותר, ובשעות הערב – ליהנות מבילוי ביתי.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו