print header

12 דברים שאתה לא צריך לסבול!

יש כל כך הרבה דברים בחיים שלנו שאנחנו צריכים לסבול. עם חלקם אנחנו חייבים להתמודד (כמו מסים, פקקים, מזג אויר וכו'), אבל ישנם גם המון דברים שאנחנו סובלים אותם אפילו שאין לנו צורך בכך. לפעמים, זיהוי של הדברים שאנחנו סובלים בחיים שלנו נותן לנו תחושה של אנרגיה מחודשת ותקווה. אם אתם לא יודעים מה מושך אתכם למטה, לא תוכלו לעלות למעלה ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם. אפילו שינויים קטנים מסוגלים לרומם את מצב הרוח שלכם ולחולל פלאים באיכות חייכם.

לפניכם 12 דברים שאינכם צריכים לסבול אם אתם רוצים לחיות בשמחה. בדקו אם אתם מזדהים איתם.
אם כן - זה הזמן לפנות אותם מהדרך אל האושר.

 

1. אומללות בעבודה.
אתה מבלה כמעט מחצית מהחיים שלך בעבודה. אם אתה אומלל בעבודה, אתה באמת רוצה לבלות חלק ניכר מהחיים שלך בצורה הזו? תחשוב על ההשפעה שיש לזה על הרגשות, הבריאות ומערכות היחסים שלך. תחשוב על ההזדמניות שהחמצת לעשות משהו שאתה אוהב, משהו עם הגשמה עצמית. אל תתפשר ותחיה כך לנצח. מצא עבודה שאתה אוהב. צא ולמד עוד אם צריך. לכל הפחות שנה דברים בעבודה שלך שיהפכו אותך לפחות אומלל.

2. נסיעה ארוכה.
נסיעה ארוכה לעבודה, באוטו או בתחבורה ציבורית, זה דבר מלחיץ וריק מתוכן. השעות שאתה מבלה ברכב נצברות והופכות לימים, חודשים ולבסוף שנים מבוזבזות שאתה יכול לעשות בהן הרבה דברים טובים. מצא עבודה הקרובה לבית שלך, או לחילופין תתקרב אתה לעבודה שלך. לא משנה מה הסיבה עבור הנסיעות הארוכות האלה, האם זה באמת שווה את הזמן שאתה מאבד?

3. סגנון חיים לא בריא.
האם אתה סובל מעודף משקל? האם אתה מעשן? האם אתה לא פעיל? האם אתה אוכל 'זבל'? צורך אלכוהול או חומרים אחרים? אורח חיים לא בריא מוביל לחיים אומללים. אם אתה מרגיש רע, נראה רע, אתה לא יכול להנות מהחיים. אלו החיים היחידים שלך, והגוף שלך צריך להיות המקדש שלך. טפל בזה עכשיו.

4. מערכות יחסים מכבידות.
אם יש בחיים שלך אנשים שמתעללים, משפילים, מכעיסים, פוגעים, לא תומכים, לא מוסריים או מטורפים - זה הזמן לתת להם ללכת. ייתכן שיש לך את הסיבות שלך לשמור איתם על קשר, אבל האם הסיבות האלה באמת יותר חשובות מההשפעה השלילית שיש להם על החיים שלך? לכל הפחות מצא דרכים לקצץ את האינטרקציה שלך עם אותם אנשים למינימום הנדרש.

5. מרחב מחייה מבולגן.
הדרך בה אתה חי זה השתקפות של מי שאתה. אתה לא צריך לחיות באחוזה עם המון דברים, אבל מרחב המחייה שלך חייב לשקף את הסדר, השמחה והשלום שאתה רוצה בחייך. הוא צריך להיות נקי, מסודר עם ביטויים של יופי וחום. הוא צריך לקדם בברכה אותך ואת האורחים שלך.

6. השליליות.
זה כל הזמן סובב סביבך, פולש למוח שלך כמו טרמיט. אתה שומע רעיונות ורואה תמונות שליליות בטלויזיה. החברים שלך גם משתפים אותך בתגובות השליליות שלהם לגבי מצבים שונים. אתה שומע מילים שליליות בשירים או עד לאלימות והתעללות בסרטים. לפני שאתה שם לב לזה, אתה נהפך להיות שלילי ומדוכא בעצמך. תפסיק עם זה. תחדול מלהקשיב. במקום זאת, צפה, קרא והקשב לרעיונות חיוביים ומרוממים.

7. יותר מדיי דברים.
במהלך השנים, אנחנו צוברים. אנחנו אוהבים לקנות דברים. אבל הדברים האלה גוזלים מאיתנו זמן, אנרגיה, כסף ומאמץ. הם מאבדים את הברק שלהם, ואנחנו מאבדים את העניין שלנו. הם הופכים לנטל - משהו שאנחנו צריכים לאבק במקום להנות ממנו. היפטר מכל הדברים שאתה כבר לא צריך ותרגיש שאנרגיה חדשה זורמת לחיים שלך.

8. בעיות פיננסיות.
הלחץ והכאב הרגשי שגורמות הבעיות הפיננסיות, גונבים את את ההנאה והשמחה מהחיים שלך. לא משנה מה אתה עושה או מה עשית בעבר שגרם לבעיות, עשה עם זה משהו עכשיו. נכון, ישנן בעיות פיננסיות שהן בלתי נמנעות, אבל עשה כל שביכולתך על מנת להפחית את הלחץ, גם אם זה אומר להיות שליח פיצה לזמן מה. אם אתה מבזבז יותר מדיי, תפסיק. מכור מעט דברים. יש מעט מאוד דברים "ששווים" את הלחץ שנגרם מבעיות פננסיות.

9. לחיות מחוץ ליושר הפנימי שלך.
האם אתה חי לפי הערכים שלך? האם אתה נאמן לעצמך? האם אתה צריך להתנצל על משהו ולבקש סליחה? כשאתה חי לא לפי היושר הפנימי שלך, זה גורם להפרעות לנפש שלך. זה מרוקן את האנרגיה שלך, מטפח את האשמה ומפיל את ההערכה העצמית שלך. חיה לפי היושר הפנימי שלך.

10. חיים ללא הנאות.
אם החיים שלך הם רק חובות ועבודה (גם אם העבודה מהנה), אתה לא חי באיזון. כיף ורוגע הם מרכיבים הכרחיים לחיים מלאים ומאושרים. על ידי הסרת לחץ מסוים מהחיים שלך, אתה מפנה מקום לפעילות מהנה. העולם הוא מגרש משחקים ואתה צריך להנות בו.

11. התעלמות וחוסר יכולת.
אתה משתמש בדברים האלה כדי להצדיק מדוע אתה לא עושה דברים מסויימים. אתה אומר שאתה לא יכול לעשות אותם כי אתה מפחד. אתה חושש שזה יהיה קשה, אתה מפחד להיכשל, אתה מפחד שזה לא יעבוד. עמוק בפנים אתה יודע שזה רק תירוצים כדי להמנע מאותם דברים. אל תקבל אותם יותר. תתחיל לעשות.

12. חוסר תקשורת.
תקשורת בריאה חיונית לשמחת חיים. אם אתה לא מתקשר כראוי עם אדם מסויים, אתה עלול לחוש חרדה, כעס, תסכול וחוסר אונים. תפתח, תהיה כנה, תקשורת בריאה זה המרכיב הראשוני במערכת יחסים מוצלחת. אם אתה לא יודע איך לתקשר בצורה טובה, למד איך, ותתחיל ליישם את הכישורים האלה.

השתמש בדקות הבאות כדי לחשוב על תחום אחד בחיים שלך ממנו אתה סובל. איך הוא משפיע על שמחת ואיכות החיים שלך? מהי הפעולה שאתה יכול לבצע עוד היום שתחסל את אותו הסבל?

זכור תמיד: אפילו שינוי קטן יכול לגרום לשינוי עצום באיכות החיים שלך.

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.