print header

חברות הדברה לחיסול מזיקים

 חברות שונות פועלות במשק ונותנות שירות ללקוחות בהתאם לצרכים שמתעוררים בקרב הציבור הרחב בתחום הפעילות המסוים בו מציעה החברה שירות. אחת החברות הפעילות שיש בהן צורך בכל עת הינה חברת הדברה. חברה זו פועלת בענף סילוק מזיקים והדברה של בעלי חיים בלתי רצויים שפולשים לתוך החיים האנושיים. בעלי חיים אלו עלולים להופיע בבתים פרטיים, במוסדות לימוד, בגני ילדים, בחנויות וגם בבתי עסק.

מה מציעות לי חברות ההדברה?

לחברות הדברה יש ניסיון בריסוס מקצועי ומדויק עבור מצבים בהם מזיקים נכנסים וחיים בתוך המבנה בו אנו שוהים - בית, משרד וכדומה. המענה המקצועי של חברות אלו נשען על מרכיבים בסיסיים שמאפשרים לחברה לספק את השירות שלה ללקוח. וזה כולל:

1. ידע – חברת הדברה אוצרת ידע רב בנושא סוגים שונים של מזיקים, תנאי המחיה שלהם, סוגים של חומרי הדברה, דרכי שימוש ועוד.

2. חומרים – החברה מחזיקה ברשותה חומרי הדברה מסוגים שונים. לרוב אלו חומרים שלא נגישים ללקוח הפרטי בשל היותם חזקים מאוד או אף רעילים ביותר.

3. אישורים – לחברת הדברה צריכים להיות אישורים רלוונטיים המאשרים את היכולת שלה להציע שירותים בתחום ההדברה. מדובר על אישור שניתן לאחר בדיקת הידע וההתנהלות על מנת למנוע מצבים של פגיעה סביבתית בגין שימוש בחומרים כימיים רעילים.

מידע על הדברה: מדביר בעבודה

ריסוס לדירה

אחד השירותים הרווחים שמתקבלות בגינו פניות בכל עת אצל חברות הדברה זה שירות ריסוס לדירה. ריסוס זה מתבצע לרוב בגלל מזיקים קטנים כמו נמלים, מקקים, תיקן גרמני וכדומה. כמובן שלפי סוג המזיק, היקף הפעילות שלו ונתונים נוספים ייבחר החומר המתאים אותו ירססו. אם כי תמיד הריסוס יחתור להקיף את כל השטח ולא לפספס אפילו לא פינה אחת, כדי להבטיח כי הבית כולו מרוסס היטב ואין סיכוי למזיק להמשיך לחיות כאן בשלווה. בדרך כלל מומלץ מאוד לבצע ריסוס לדירה לפני שנכנסים אליה, ככה ניתן לבצע הדברה עם מינון יחסית גבוה שיספק שקט ממזיקים לטווח ארוך של לפחות שנתיים-שלוש.

לכידת חולדות

לרוב קריאות שירות בגין לכידת חולדות תהיינה מעט מבוהלות ואולי אפילו היסטריות. אלו תתבצענה בגלל מפגש לא נעים עם חולדה או איתותים אחרים שמגלים לבעלי הבית כי יש כאן חולדה שחיה לה במחתרת הביתית שלנו. זה יכול להיות חורים קטנים בבגדים או סימנים נוספים שנותנים לנו להבין כי יש כאן חולדה. חברת הדברה מספקת שירותי לכידת חולדות על בסיס הידע וההיכרות עם בעל חיים זה.
 
יש לדעת שחולדה מסוג חולדת החוף היא חיה שמאוד קשה לתפוס, ואל תנסו לתפוס אותה עם כלוב כי היא לעולם לא תיכנס לשם. אפשר לנסות לתפוס אותה עם מלכודת דבק חזקה או מלכודת קפיץ, בתוספת של במבה ותרסיס משיכה שיגרום להן להימשך לשם מהר. חשוב לציין שהחולדות יוצאות לפעילות רק בלילה, לכן כשרוצים לתפוס אותן, מומלץ להחשיך את הבית לגמרי, ללא תאורה לא מבפנים ולא מבחוץ. בנוסף יש לסרוק את הבית מחורים בקירות או פתחים שונים של קידוחים שהחולדות נכנסות משם ולדאוג לסגור אותם.

הדברת נמלים

נמלים הם יצורים כה קטנים, אבל כשהם באים הם עלולים להיות רבים מאוד. מגיעים לכל פינה ברחבי הבית וטומנים בחובם הרבה חוסר נוחות.
הדברת נמלים הוא שירות שיינתן על ידי החברה בהתאמה למצב הקיים ולפי הנתונים שמאפיינים את הדירה. שירותי הדברה לנמלים יכולים להתבצע בשיטות שונות והשיטה הנבחרת תיקבע לפי רצון הלקוח כמו גם בהמלצת החברה לפי מה שיש או אין בדירה. את הנמלים אפשר להדביר בשילוב של ג'ל מיוחד שהנמלים לוקחות לקן ושם החומר מתפזר והורג את כל המושבה ומה שבתוכה ובעיקר את המלכה של הקן. אפשרות נוספת היא לבצע ריסוס במינון יותר חזק שיתן מענה לטווח ארוך נגד הנמלים המעצבנות. בדרך כלל זה נותן שקט לטווח של 3-6 חודשים.

הדברת פשפשים

בנוסף יש לעיתים מצב בו אנשים מתמודדים עם פשפשים. גם עבור תרחיש כזה תציע חברת ההדברה מענה, והיא תבצע הדברת פשפשים מקצועית על מנת להרחיק ולהדביר את המזיק הזה מגבולות הבית ומבני אדם. הבעיה העיקרית היא במיטה. כשפשפשי המיטה מגיעים אליה, הם "מתלבשים" על המזרון ועל החריצים בו ומטילים ביצים במהירות רבה. דרך הטיפול העיקרית בפשפשי המיטה היא בעזרת טיפול שכולל בתוכו עבודה עם קיטור על כל המזרונים בבית, המיטות, הרצפה והקירות. בשלב הבא המדביר יבצע שאיבה עמוקה מהמזרונים והריפודים כדי לשאוב את הפשפשים מעומק המזרון או הספה. בשלב הסופי והאחרון המדביר יבצע הדברה משמעותית בכל הבית, כולל בחריצים בקירות, ברצפה, בתוך השקעים, מסביב לחלונות ובקיצור בכל מקום אפשרי בחדרים.

המדביר הנבחר להשלמת הפעולה

בכל מקרה בו אתם מתלבטים מה לעשות בעניין חברת הדברה חשוב כי תזכרו – יש לבדוק היטב ולוודא כי חברת ההדברה בה אתם בוחרים זו חברה מומלצת וותיקה בענף. עליכם לבחור בה רק אחרי שאין לכם ספק בדבר היכולת שלה לפתור את העניין ולהדביר כראוי את המזיקים הנוכחים בשלב זה במבנה שלכם. כמו כן צריך לדרוש אחריות על העבודה, שכן האחריות מספרת לכם שההדברה נועדה להחזיק מעמד למשך זמן מסוים של שקט ממזיקים - תקופה בה יש לכם אחריות של חברה מקצועית.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.