print header

המפגש בשדה התעופה - סיפור מרגש על זוגיות מאושרת

יום אחד, מספר שבועות לפני שבני הבכור התחתן, הוא ניגש אלי בתום ארוחת הערב ושאל: "תגיד אבא, אני עדיין מתפעל בכל יום מחדש כשאני רואה את היחסים בינך לבין אמא אחרי כל כך הרבה שנים. איך אתם מצליחים לעשות את זה?"
 
נישואין סיפור מרגש
rocketboom
 
חייכתי וסיפרתי לו את הסיפור הבא, שקרה לי לפני שנים רבות, אולם אני זוכר אותו עד היום:
 
באחד הימים, בזמן שחיכיתי לאשתי הטרייה בשדה התעופה, נתקלתי בחוויה מרגשת במיוחד שהצליחה לשנות את האופן שבו חשבתי עד לאותו רגע על מערכות יחסים.
 
היינו נשואים רק שנה, וזו הייתה הפעם הראשונה שנפרדנו זה מזה. לפני שטסה רבנו על שטות כזו או אחרת, ותהיתי האם היא עדיין כועסת עלי.
 
נישואין סיפור מרגש
 
בזמן שניסיתי לאתר אותה בין כל הנוסעים שנחתו בטיסה האחרונה, שמתי לב לגבר שהתקרב לכיווני בעודו נושא תיק גב קטן. הוא עצר לא רחוק ממני ובירך לשלום את בני משפחתו שהמתינו לו.
 
תחילה הוא הניף באוויר את בנו הצעיר, לאחר מכן חיבק את הבן הבוגר יותר ולבסוף התקרב אל האישה שעמדה לצדם, אחז בידה ואמר בחיבה: "את הטוב ביותר השארתי לסוף."
 
הם הביטו זה בעיניו של זו, ונראו ממש כאילו הם אלה שנישאו לפני שנה ולא אני. רק לפי הגילאים של ילדיהם, והגיל שלהם עצמם, יכולתי לנחש שהם נשואים תקופה ארוכה הרבה יותר. 
 
נישואין סיפור מרגש
 
כעבור מספר שניות השניים שמו לב שאני מתבונן בהם, והביטו בי בסקרנות.
 
הייתי נבוך מכך שנתפסתי מחטט בעניינים של אחרים, ולכן אמרתי: "אני מתנצל, פשוט נראה שאתם ממש אוהבים זה את זה. כמה זמן אתם נשואים?" הגבר חייך וענה, בעודו מחזיר את מבטו לאשתו: "בקרוב זה יהיה 16 שנים."
"זה לא מעט זמן," אמרתי בהתפעלות. "וכמה זמן לא התראיתם?"
"אה, שלושה ימים שלמים!"
 
נישואין סיפור מרגש
 
שלושה ימים? הייתי המום. הפגישה האוהבת גרמה לי להיות בטוח שהם חיו בנפרד לפחות מספר שבועות, אם לא מספר חודשים. בניסיון לסיים את השיחה, אמרתי: "אני מקווה שגם חיי הנישואין שלי ייראו ככה אחרי 16 שנים..."
 
הבעת פניו של הגבר השתנתה.
 
הוא הביט בי, חשב לרגע ואז אמר: "אתה יודע מה? לקוות זה לא מספיק. אתה צריך פשוט להחליט."
 
אחר כך הוא חייך אלי שוב, בירך אותי לשלום והלך מהמקום יחד עם בני משפחתו.
 
נישואין סיפור מרגש
כעבור מספר רגעים, כאשר אשתי הגיעה, כבר ראיתי אותה באור שונה.
 
החלטתי שאני רוצה שגם חיי הנישואין שלנו ייראו ככה, ללא קשר לכל הריבים והמחלוקות שילוו אותנו לאורך הדרך. התנצלתי על הריב הקודם, חיבקתי אותה, וראיתי שגם היא מרגישה הרבה יותר טוב.
 
נישואין סיפור מרגש
 
וזו הייתה העצה החשובה ביותר שיכולתי לעוץ לבני גם כיום, לאחר שעברו הרבה יותר מ-16 שנים מאז אותו יום. 
 
כולנו מקווים שחיי הנישואין שלנו ייראו בצורה מסוימת, אולם פעמים רבות הבעיות והקשיים היומיומיים עשויים להקשות עלינו לראות אותם באור חיובי. הדבר שמאחד בין כל הזוגות שמצליחים לאהוב גם אחרי שנים רבות, הוא העובדה שכולם החליטו דבר אחד – לעשות את כל שביכולתם כדי לתמוך, לחבק ולחזק זה את זה גם בימים הקשים ביותר. וההחלטה הזו היא המתנה הטובה ביותר שכל אחד מאיתנו יכול לתת לעצמו.
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.