print header

בואו לגלות כמה זה פשוט לשלוט בהוצאות ולחסוך כסף

 שוב סוף החודש הגיע ושוב אנחנו מופתעים מכמות הכסף שנעלמה מחשבון הבנק שלנו ונשבעים שזהו, הפעם אנחנו לוקחים את עצמנו בידיים ועושים סדר בבלגן הכלכלי. הבעיה היא שרק המחשבה על לחפור ולחפש, לעבור על החשבונות, על כרטיסי האשראי ועל כל ההתחייבויות שלנו, להתעסק עם דפי אקסל מתישים ובאמת לגלות כיצד אפשר לחסוך ולעשות סדר, גורמת לנו סחרור קל ואנו מוצאים את עצמנו שוב דוחים את "התענוג" הזה לחודש הבא… לא הגיע הזמן שיהיה לנו את הכוח לחיות נכון עם הכסף שלנו?
 
למזלנו אנחנו חיים בעידן מתקדם בו לטכנולוגיה יש פתרונות קלים לכל דבר שבעבר היה גוזל מאיתנו הרבה זמן והיום נפתר בקליק. אם פעם נסענו עם מפות מודפסות ברכב והיום יש לנו וויז, אז כעת יש גם פיתוח טכנולוגי שכבר עכשיו עוזר לאלפי ישראלים וישראליות לחיות נכון עם הכסף שלהם, הוא נקרא רייזאפ (Riseup) ומדובר על שירות חכם ופשוט שמרכז עבורכם את כל המידע הפיננסי המפוזר שלכם ממקורות כמו בנקים, חברות אשראי וכל שאר הדברים שבדרך כלל לא מגיעים אליהם, ומסדר לכם את הכל במקום אחד בצורה אוטומטית. הוא מראה לכם מספר אחד שאומר כמה כסף באמת נשאר לכם להוציא עד סוף החודש וכמה כסף תוכלו לחסוך לעתיד, וגם מעמיד לרשותכם תמיכה של מומחים בעלי ניסיון להתייעצות לפני כל החלטה קטנה או גדולה. אם זה לא מספיק, יש לרייזאפ גם קהילת פייסבוק גדולה, ״להיות על זה ביחד״, שם תוכלו לדבר עם אנשים כמוכם, לחגוג הצלחות ולשתף אחרים. 
 
אז בין אם אתם משפחה צעירה, רווקים או זוג צעיר שממש עכשיו סיימו את התואר, הפתרון הזה יכול לעזור לכם לקדם את החיים שלכם למקום הרבה יותר טוב! כי בינינו, כמה שנים עוד אפשר להמשיך לחיות עם המינוס ולא לחסוך כסף לעתיד?
 
שירות מומלץ לניהול כלכלי וחיסכון בכסף: משפחה מכניסה כסף לקופת חיסכון

אבל לפני הכל, בואו נדבר רגע על איזון בין הכנסות להוצאות

כל חודש שעובר על חשבון הבנק שלנו שונה מקודמיו, וכמעט תמיד יהיה שינוי כזה או אחר בגובה ההכנסות וההוצאות שלנו. אגב, אם נחשוב על זה לרגע נגלה שהסכום שהבנק שלנו מציג לנו בעו״ש הוא בכלל חוויה סופר מבלבלת. למה? כי מראים לנו סכום כסף שחלקו כלל לא שייך לנו, שהתחייבנו עליו מראש, וזה בכלל של המשכנתא, החשמל והגן של הילדה... מה שאומר שבמקרה הטוב אנחנו יכולים פחות או יותר לדעת איך החודש יתחיל, אבל בטוח לא איך הוא יסתיים - וכאן מתעוררת הבעיה. כאשר אנשים מתקשים לאזן בין הכנסות להוצאות, נוצר מצב שבו יותר כסף יוצא מחשבון הבנק מאשר נכנס אליו, וזה מוביל כמובן למינוס, אבל גם לחרדה, לתחושה שאנחנו לבד ולחוסר אמונה שנוכל לשפר את מצבנו. לכאורה, נדמה לנו שקל לשמור על האיזון הזה, אך במציאות דברים מתנהלים אחרת ויש לא מעט סיבות לכך שעליהן נרחיב בהמשך. רגע לפני שנעשה זאת חשוב לבסס עובדה אחת: כאשר תלמדו לשלוט בהוצאות שלכם, תוכלו להיות ״על זה כלכלית״ ועם האצבע על הדופק בכל רגע בקשר לנעשה בחשבון הבנק שלכם. יהיה לכם קל יותר לחסוך כסף ולהשקיע אותו במקומות החשובים.

למה קשה לשמור על איזון בין הכנסות והוצאות?

בואו נודה באמת – החיים שלנו עמוסים ומלחיצים מספיק גם בלי שנבדוק כל יום מה מצב חשבון הבנק, וזאת בעצם הבעיה... אם אנחנו לא עוקבים כראוי אחרי כל הדברים האלו ואחרים, לא מתואמים עם בני הזוג בקשר להוצאות ולא רושמים בצד כל תשלום, קשה לשמור על איזון הוצאות. רוב הבנקים, חברות האשראי וגופים דומים ממש לא עושים לנו חיים קלים בנושא הזה, הם לרוב לא מעדכנים אותנו באופן קבוע לגבי המצב שלנו וגם כשאנחנו ננסה להבין אותו בעצמנו דרכם או עם דפי אקסל, איכשהו נסיים בבלגן, ובכנות, למי באמת יש כוח וחשק להתעסק בזה ולאסוף את המידע הזה כל היום?

אז איך רייזאפ בעצם עוזר לנו?

אז כמו שכבר אמרנו, כדי לשלוט בהוצאות ולהתחיל לחסוך כסף הדבר הראשון שצריך זה מידע מסודר ועדכני שמראה כמה כסף באמת נשאר לנו עד סוף החודש – וזה בדיוק מה שהשירות המתקדם הזה מספק לכם. רייזאפ הוא כלי פשוט לשימוש, שמרכז את כל המידע הפיננסי ממקורות שונים, בצורה סופר מאובטחת (יש להם צוות פיתוח של יוצאי יחידת 8200, רמת אבטחת מידע גבוהה כמו של בנק וביטוח אחריות עסקית ללקוחות), למשל מצב חשבון הבנק, תשלומים עתידיים, הוצאות קבועות, הכנסות וכדומה. בתחילת כל חודש הוא בונה עבורכם תמונה עדכנית של מצבכם הכלכלי, הכוללת את כל התשלומים הידועים עד לסוף החודש. רוצים לדעת בדיוק כמה כסף נכנס ויצא מהבנק היום? מתלבטים בקשר לרכישה גדולה? לא זוכרים מה היה גובה חשבון החשמל האחרון? רק צריך להעיף מבט על רייזאפ ואתם יכולים לקבל את המידע הזה בקלות בכל זמן ומכל מקום דרך הודעות עדכון שנשלחות אליכם בצורה פרואקטיבית בוואטסאפ, וככה לקבל באופן קבוע עדכונים שוטפים 3 פעמים בשבוע.ֿ
שירות מומלץ לניהול כלכלי וחיסכון בכסף: ממשק שימוש ברייזאפ
אבל מה שממש מיוחד ברייזאפ זה שהוא לא נשאר שירות ש"רק" מראה לכם את התמונה העדכנית ביותר על המצב שלכם. הוא מאפשר לכם לקבוע בעצמכם את היעד שאיתו תרצו לסיים את החודש ולקבל ייעוץ ותמיכה מצוות מומחים שכבר עזר לאנשים רבים בדיוק כמוכם, לצאת או אפילו לא להיכנס לבוץ הכלכלי... צוות המומחים שזמין עבורכם יעזור לכם לקבל החלטות נכונות בהתאם למידע הפיננסי שלכם: לכמה לחלק את התשלום למוסך? כמה כסף כדאי להקציב לקניות החודש? איך אפשר לצמצם את ההוצאות הקבועות שלכם? הם יעזרו לכם לקבל את התשובות לכל השאלות הכלכליות החשובות שמעסיקות אתכם ביומיום!
 
במחקר סטטיסטי שבדק את ההתנהלות הכלכלית ויכולת החיסכון של 600 משקי בית בישראל, נמצא שמשתמשי רייזאפ הצליחו לשפר את מצבם ב-1,100 ש"ח בממוצע תוך 3 חודשים בלבד או אפילו פחות. תחשבו לעצמכם איזה שינוי מדהים החיים שלכם יעברו, אם לפתע תגלו שאתם מסיימים כל חודש עם יתרה שכזו בבנק…
שירות מומלץ לניהול כלכלי וחיסכון בכסף: ממשק שימוש ברייזאפ
כמובן שחשוב לציין שוב למי שפספס שהשירות מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, המידע מוצפן ומוגן על ידי ביטוח אחריות מקצועי מול חברה חיצונית וגם שמור כמאגר, בפיקוח של הרשות להגנת הפרטיות של משרד המשפטים.

אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים לשפר את מצבכם הכלכלי!

חוסר היכולת לדעת מה קורה עם הכסף שלכם ולקבל מידע עדכני בלי לשבור את הראש זה לא מצב קבוע, וכאשר תשנו אותו תגלו כמה קל יותר לחסוך כסף ולצאת מהמינוס. זה חשוב במיוחד עבור משפחות צעירות, זוגות שעומדים להביא ילדים לעולם וחוששים לעתידם הכלכלי, ואפילו גם לכל בני המעמד הבינוני שרוצים להגשים חלום עם תו מחיר גדול - כמו מעבר דירה או קניית רכב חדש. רייזאפ עוזר למשתמשים שלו להבין בדיוק כמה כסף נכנס, כמה כסף יוצא ומתי מגיעים לגבול ההוצאות האפשריות לפני שהעניינים יוצאים מכלל שליטה. בנוסף, לפני כל החלטה חשובה תקבלו בעזרתו תמיכה מצוות מומחים שמה שבאמת חשוב להם זה ההצלחה שלכם ולא הרווח של הבנק או חברת האשראי. בכל הזמן הזה גם יש סביבכם קהילת פייסבוק תומכת ותוססת. אז למה אתם מחכים? לחצו על הקישור, מלאו את פרטיכם ותתחילו לעשות סדר בבלגן הכלכלי שלכם שיעזור לכם לחסוך הרבה כסף!
 
 
מקור התמונות: canva.com, Michelle Wiggins
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.