print header

אלו הפעילויות החינמיות שמצפות לכם ביום המעשים הטובים

 נתינה ועזרה לזולת הן תכונות שמאפיינות אותנו כישראלים, והן נובעות מהחום שאנו נוטים להפגין ומתחושת ערבות הדדית שנמצאת בכל פינה. עם זאת, לעיתים אנחנו לא תמיד מצליחים לפעול כפי שהיינו רוצים בגלל שגרת חיים עמוסה, לכן לפני 13 שנים הונהג לראשונה "יום המעשים הטובים" המספק מגוון פעילויות שנועדו להפיץ עשייה חיובית, בדגש על תרומה לקהילה. עם הזמן הוא הצליח למשוך יותר מתנדבים, כאשר בשנה שעברה לקחו בו חלק כשני מיליון ישראלים בנוסף לרבים אחרים בכ-100 מדינות מסביב לעולם. אם ברצונכם להצטרף אליהם, כדאי שתפתחו את היומנים ושתתכוננו ל-2.4.2019. על מנת שתוכלו לנצל אותו כראוי, אספנו עבורכם מגוון פעילויות מרחבי הארץ בהן תוכלו לתרום כאוות נפשכם וליהנות ממגון פעילויות לכל המשפחה.
 
יום המעשים הטובים 2019: אנשים מחזיקים ידיים

התנדבות המונית ברחבי הארץ

האירוע הגדול ביותר שגם נושא את דגל התרומה לקהילה ביום זה, יכלול שורת ירידים חברתיים של התנדבות לצד מגוון הופעות ופעילויות משפחתיות. הוא יתקיים במקביל ב-5 מוקדים ברחבי הארץ: ירושלים, ירוחם, אשקלון, קריית ים ונצרת. על מנת להשתתף בו, תצטרכו להירשם בחינם ולבחור משמרת לאחת משתי הפעילויות הבאות: הכנת ערכות המיועדות להצלת חיים עבור מתנדבי איחוד הצלה ויצירת מסגרות עץ מעוצבות למען קשישים. להרשמה, לחצו על שם העיר.

מתי: 19:00-17:00
כתובות

התנדבות באזור הדרום

יריד מהלב ברמת הנגב

אם ברצונכם ליהנות מפעילות שהכנסותיה הולכות למטרה טובה, זוהי הכתובת בשבילכם. הפעילות הזו תתקיים ברחבת המרכז המסחרי במדרשה, ותכלול מגוון הפעלות לקהל הרחב ודוכנים למכירת מזון וציוד שכל הכנסותיהם יתרמו לניצולי שואה.
מתי: 16:00
כתובת: מדרשת בן-גוריון
לפרטים נוספים, תוכלו ליצור קשר בטלפון: 08-6564115, או להיכנס לקישור הבא.

נותנים מכל הלב ביבנה

לכולנו יש בגדים בארון שלא לבשנו במשך שנים אך גם לא מעוניינים לזרוק, ואם ברצונכם לתרום את שלכם למטרה טובה – הגעתם אל המקום הנכון. מטרת יריד זה תהיה לתרום בגדים ומזון ותוכלו לבלות בו עם ילדיכם, וליהנות מהפעלות של תנועות נוער ומתקנים מתנפחים. 
מתי: 19:00-17:00
כתובת: מתנ"ס גרמנוב והפארק הסמוך לו, רחוב התנאים 1
לפרטים נוספים, צרו קשר עם רועי בטלפון:08-9439491, או היכנסו לקישור הבא.
 
יום המעשים הטובים 2019: בגדים

הפנינג קהילה באשקלון

בהפנינג משפחתי זה תוכלו להגשים חלום לילדיכם ולאמץ כלב. פעילויות נוספות שיהיו בו הן תרומת שיער לחולי סרטן, כמו גם דם לאלו הזקוקים לכך, חתימה על כרטיסי אד"י וכניסה למתחם אריזה של איחוד הצלה. על מנת לשעשע אל ילדיכם תמצאו בו מתחם לגיל הרך, דוכני יצירה והפעלות לגילאים אלו. 
מתי: 20:00-16:00
כתובת: רחוב הנשיא 1 (ברחבת הדשא הצמודה לבית העם ופאב הנשיא)
לפרטים נוספים, צרו קשר עם דפנה במספר: 054-9908696, או היכנסו לקישור הבא.

תרומת שיער באופקים

העיר אופקים נרתמת ביום המעשים הטובים לעזרת חולי סרטן, ואם ברצונכם לעזור להם ולהתהדר בתסרוקת קצרה ואופנתית לקראת הקיץ, תוכלו לתרום שיער בעזרת ספרים שיעשו זאת בהתנדבות.
מתי: 17:00-12:00
כתובת: יחידת הנוער, רחוב השקד 6
לפרטים נוספים צרו קשר עם עדן במספר: 050-3300166, או היכנסו לקישור הבא.

מעשים טובים באילת

בעיר הדרומית והתוססת הזו יתקיים יריד ססגוני הכולל דוכנים שונים המספקים מידע בתחומים שונים אשר יועבר על ידי ארגוני מתנדבים ומועדונים קהילתיים, ויתאפשר לכם גם לעשות מעשים טובים, בהדרכת הנוער האילתי. כמו כן, הוא יספק פעילויות מהנות ומאחדות כמו הפעלות, הופעות רחוב וריקוד "פלאש מוב" המוני.
מתי: 19:00-16:00
כתובת: שדרות התמרים
לפרטים נוספים צרו קשר עם אמירה בטלפון: 08-6367867, או היכנסו לקישור הבא.
יום המעשים הטובים 2019: אנשים קופצים בחוף

התנדבות באזור הצפון

הפנינג קהילתי בטבריה

עיר הנופש הצפונית נרתמת לטובת הדור הצעיר, ולכן תקיים אירוע שמטרתו גיוס תרומות למועדוניות של ילדים ונוער. במסגרתו תמצאו גם דוכני מכירה שהכנסותיהם נועדו לצדקה, אוכל ויצירה.
מתי: 20:00-16:00
כתובת: קריית משה ג' – גן מרגלית
לפרטים נוספים צרו קשר עם בר בטלפון: 04-6735706, או היכנסו לקישור הבא.

מחזירים את הירוק לצפת

אם אתם חובבי טבע, אתם כנראה מבינים את חשיבותו בנוף עירוני מלא בניינים ואולי הפעילות הזו היא בשבילכם. צפת מחפשת אנשים כמוכם, המעוניינים לשקם פינת חמד על ידי נטיעת עצים והצבת ספסלים ונדנדות.
מתי: 20:00-15:00
כתובת: גן שבין, בין רחוב השבעה לרחוב זלמן שז"ר בשכונת כנען
לפרטים נוספים צרו קשר עם יונה בטלפון: 054-5398176, או היכנסו לקישור הבא.

מופע מוסיקלי בגבעת עדה

גבעת עדה מזמינה אתכם לפעילות קהילתית מיוחדת בעלת ערך מוסף ממנה תוכלו ליהנות עם כל המשפחה. היא כוללת מופע מוזיקלי מרגש בהשתתפותם ובביצועם של ילדים מוכשרים בעלי צרכים מיוחדים.
מתי: 18:00
כתובת: בית התרבות גבעת עדה, רחוב העומר 4
לפרטים נוספים צרו קשר עם גיא בטלפון: 052-2942094, או היכנסו לקישור הבא.
יום המעשים הטובים 2019: אנשים שרים

יריד ענק בקרית מוצקין

אם ביתכם מלא בספרים, בצעצועים ובבגדים שלא נגעו בהם כבר שנים, קבלתם הזדמנות לרוקן אותו לקראת חג הפסח ולתרום פריטים אלו בשוק קח-תן שיתקיים ביריד זה. פעילויות נוספות שיאפשרו לכם לעזור לזולת הן חתימה על כרטיס אד"י ותרומת מוצרי מזון למשפחות נזקקות, שיער לפאות המיועדות לחולי סרטן ודם לאלו הזקוקים לכך. כמו כן, יהיו בו גם עמדות של גלגל מעשים טובים וגירוד משאלות, ובסופו יתקיים מופע מהנה לכל המשפחה. 
מתי: 19:30-17:00
כתובת: רחוב דקר 4
לפרטים נוספים צרו קשר עם שירלי בטלפון: 053-7251361, או היכנסו לקישור הבא.

התנדבות באזור ירושלים

מעשים טובים בקניון הראל שבמבשרת ציון

במשך רוב שעות היום יוקדש הקניון ליום חשוב ומלא נתינה זה, ותמצאו בו דוכנים שיאויישו על ידי פעילים מארגונים חברתיים וקהילתיים מהישוב, אשר יסבירו על פרויקטים שהם עורכים או יציעו עזרה בתחומם. מיזם מיוחד נוסף שיתקיים הוא בית קפה חברתי, שיאפשר לכם להכיר אנשים חדשים.
מתי: 17:00-9:30
כתובת: שדרות הראל
לפרטים נוספים צרו קשר עם גלית בטלפון: 02-5335416, או היכנסו לקישור הבא.

צבעים חדשים בירושלים

ירושלים מציעה לכם פעילות פיזית מאוד מועילה ולא שגרתית, בה תינתן לכם הזדמנות נהדרת לעזור לרהט את מכינת "עלמה" לנשים, לפי עיצוב שנבחר מראש. במהלכה, תוכלו גם ליצור ולתלות קישוטים כמו תמונות ופוסטרים, לבנות מדפים ומחיצות ניידות ולצבוע קירות.
מתי: 18:30-16:00
כתובת: הבית הירושלמי למנהיגות נשים, רחוב בר יוחאי 11
לפרטים נוספים צרו קשר עם הילית בטלפון: 02-6298123, או היכנסו לקישור הבא.
יום המעשים הטובים 2019: צביעת חדר

ליגת האלופים בירושלים

אם אתם חובבי ספורט, כדאי לכם לקחת חלק מפעילות שמוקדשת ליום מלא-נתינה שכזה. היא לא דורשת מכם הרבה, רק לצפות ולעודד במשחק כדורסל מיוחד שמתקיים בין הפועל ירושלים לבין שחקנים מליגת האלופים של צמי"ד (צרכים מיוחדים).
מתי: 12:00-10:00
כתובת: אולם מלחה הישן, אברהם שטרן 3
לפרטים נוספים צרו קשר עם הילה בטלפון: 02-6295896, או היכנסו לקישור הבא.

הפנינג במעלה אדומים

מארגני יריד זה החליטו להעלות על נס לימוד והקניית ערכים חברתיים חשובים כמו תרומה לחלש, הוקרה לחיילים, איכות סביבה, קהילה נגישה והבנת אנשים המתמודדים עם מוגבלויות שונות. פעילויות נוספות שיתקיימו במהלכו הן תרומת שיער לחולים והכנת תיבות קינון לציפורי ירגזי ושי לחיילים. כמו כן, תוכלו לתרום במהלכו מזון יבש ולחלקו למשפחות נזקקות.
מתי: 19:00-16:00
כתובת: רחבת היכל התרבות, דרך מדבר יהודה 8
לפרטים נוספים צרו קשר עם מירב בטלפון: 054-7411149, או היכנסו לקישור הבא.

התנדבות באזור המרכז

אימוץ חיות בכוכב יאיר

אם אתם מעוניינים לגדל חיית מחמד כדאי שתלכו לאירוע הזה, שיוקדש לבעלי חיים משוטטים או לכאלו שממתינים לאימוץ מהמכלאות העירוניות. אם תרצו להביא חיה אל ביתכם, תוכלו גם לפתוח תיק אימוץ במקום, לקבל ערכות לגידולה במתנה ולזכות לטיפול וטרינרי הכולל חיסונים. במתחם יהיו גם דוכני אוכל ושוק שהכנסותיו יתרמו לטובת מימון ימי אימוץ שמתקיימים בעיר מדי שבת.
מתי: 18:30-16:00
כתובת: אמפיתיאטרון כוכב יאיר
לפרטים נוספים צרו קשר עם השירות הווטרינרי, מ.מ צור יגאל – כוכב יאיר בטלפון: 09-7640212, או היכנסו לקישור הבא.
 
יום המעשים הטובים 2019: ילדה עם כלב

יריד מתנדבים בכפר-סבא

יריד כפר-סבאי זה יעסוק בתחומים רפואיים ויכלול פינות למדידת לחץ דם ולמתן מידע על טיפול החייאה והצלת חיים. בנוסף, יעמדו בו דוכנים למתן מידע בנושאים שונים, לצד עמותות שיבצעו בו מכירות. אם תרצו איתכם לקחת את ילדיכם, דעו שהם יוכלו ליהנות מפעילויות יצירה וממופעים מוזיקליים מקומיים שונים שיתקיימו בו.
מתי: 19:00-10:00
כתובת: קניון ערים, רחוב ויצמן
לפרטים נוספים צרו קשר עם סילביה בטלפון: 09-7641147, או היכנסו לקישור הבא.

דור העתיד של רמת-גן

בעיר זו יתקיים הפנינג מהנה שיתופעל על ידי הדור הצעיר שלה, ויכלול דוכנים שונים של בתי ספר ושל ארגונים כמו סיפור חוזר, המוכר ספרים משומשים במחיר מוזל, יד 2, אקי"ם ומד"א. בנוסף, ילדכם ישמחו לקחת בו חלק בזכות פינות יצירה, פעילויות שונות ומופעים של להקות עירוניות. 
מתי: 19:00-16:00
כתובת: כיכר רמב"ם
לפרטים נוספים ניתן לפנות לגל בטלפון: 03-6758512 או להיכנס לקישור הבא.
יום המעשים הטובים 2019: נשים מעיפות קונפטי

מפגשי חינוך בתל אביב

האירוע הבא אינו מהווה מיום המעשים הטובים, אך הוא יתקיים באותו תאריך ועשוי לעניין אתכם בזכות ערכו המוסף. הוא יכלול 30 הרצאות שיתקיימו בבתי קפה ברחבי העיר ויעסקו בנושאים שונים מעולם החינוך וגידול ילדים, כמו לקויות למידה ואיך ילדים חושבים, והן יועברו על ידי מובילי דעה ובעלי מקצוע בתחום. הכניסה אליו חופשית אך מצריכה הרשמה מראש, ותוכלו לעשות אותה באתר המוקדש למאורע שמציג את מפגשיו באופן מפורט יותר.
מתי: 20:00
כתובת: בתי קפה ברחבי תל אביב
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.