print header

15 תנוחות שישדרגו את חיי המין שלכם

זוגות שמקיימים חיי מין פעילים אחד עם השני לאורך שנים כבר יודעים מה כל אחד מהם אוהב, אך כעבור זמן מה יתכן שגם אותה התנוחה שהוא אהב כבר לא עושה לו את זה כמו פעם, ואותה התנוחה שהפתיעה אותה כל פעם מחדש כבר משעממת אותה. לכן כדאי שתכירו כמה תנוחות שישדרגו את חיי המין שלכם, להנאה מוגברת עבור כל אחד מהמינים. מיותר לציין ששניכם תיהנו מכל התנוחות הבאות, אולם אם אתם רוצים לפנק את בני הזוג שלכם, מומלץ שתפתיעו אותם עם אחת מהן בפעם הבאה שאתם מוצאים לעצמכם זמן אינטימי במיטה, ואם אתם כבר לא צעירים כמו פעם ומחפשים דרך לחזור לפעולה מבלי לפגוע בעצמכם או לסבול מכאבים, תוכלו למצוא בסוף הכתבה גם כמה תנוחות מומלצות שיחזירו לכם את הלהבה שבערה בכם עוד כשהייתם צעירים.

Stuart Conner

הנאה מקסימלית לגברים

יש שחושבים שהגבר צריך לעשות את רוב העבודה במיטה, אך הדבר כלל אינו נכון ואף כלל אינו רצוי, משום שכמו כל דבר בזוגיות, מדובר פה בעבודת צוות, אותה תצטרכו עבור 5 התנוחות האלה שיגרמו לכל גבר הנאה משודרגת בחדר המיטות.

1. מפל מים

בתנוחה הזו מהגבר מצופה פשוט לשכב וליהנות בזמן שהאישה עושה את רוב העבודה. הגב צריך להיות מכופף לאחור ולמטה, ולכן קצה המיטה הוא המקום המושלם עבורה. מומלץ שלא פשוט לשכב על הראש, אלא להיעזר בכתפיים ובידיים ולפרוש אותן לצדדים. התנוחה הזו תגרום לדם לרדת לראשו של הגבר ותיצור בו "פיצוץ" ברגע הסיום.

תנוחות סקס
 

2. מדרגות לגן עדן

אם נשארתם לבד בבית ויש לכם בו גרם מדרגות, זה הזמן המושלם לנצל אותו עבור התנוחה הזו שמספקת אפשרות ל"כוונון" לפי הנוחות וההרגשה, ואחד הדברים החשובים – האישה יכולה להשתמש במעקה כאחיזה נוחה שתעזור לה להרים את הגוף בנוחות מבלי להתעייף יותר מדי. התנסו בתנוחות שונות ובהנחת הרגליים על מדרגות שונות עד שתמצאו את המיקום המושלם עבורכם.

תנוחות סקס
 

3. ישבן למעלה

התנוחה הזו די מאתגרת. האישה צריכה לשכב על הגב בעוד שהגבר שוכב עליה, על הבטן שלו, עם הראש לכיוון ההפוך. האישה מרימה את רגליה וכורכת אותן סביב גבו של הגבר, ובכך מרווחת את האגן שלה. טיפ קטן שישפר את החוויה: נסו להסתובב לתנוחה מיסיונרית מבלי לשבור את המגע ביניכם ובחזרה – הנאה מובטחת ל-2 המשתתפים.

תנוחות סקס
 

4. שילוב גוף

התנוחה הזו תגרום לכם להרגיש כאילו ששילבתם את גופכם לגוף אחד. הגבר רק צריך לשבת עם רגליים ישרות ולהישען לאחור בזמן שהוא תומך בעצמו עם ידיו, בעוד שהאישה מרימה את רגליה על כתפיו, מרימה את גופה בעזרת ידיה ומתקרבת לאגן שלו. התנוחה הזו מאפשרת לאישה לבצע תנועות מעגליות עם האגן ולכווץ את שריריה בקלות – תנועות שכל גבר יעריך, ואת זה תוכלי לראות על פניו.

תנוחות סקס
 

5. ריקוד על מוט

גם בתנוחה הזו על הגבר רק לשכב על הגב. המאמץ היחיד שיש עליו לעשות זה לכופף את הברך ולהרים את הירך, שישמש כ"מוט" עבור האישה. האישה מניחה ברך אחת לצד ישבנו של הגבר כשכף רגלה לכיוון בית השחי שלו, ורגלה השנייה מחבקת את הירך שלמעלה. בזמן שהאישה מחזיקה בברך היא יכולה לעשות כל תנועה שעולה על רוחה, והגבר יכול לתמוך בכך עם האגן שלו.

תנוחות סקס
 

הנאה מובטחת לנשים

בחירת התנוחה הנכונה יכולה להיות קריטית עבור האישה, שכן לרוב הגבר הוא זה "שיגיע לקו הסיום ראשון", אולם בזכות 5 התנוחות הבאות תוכלו לדאוג שגם אתן תקבלו את הסיפוק שלו אתן מצפות, ויתכן שאף יותר מפעם אחת.

1. הר הקסם

שמה של התנוחה אולי דורש מעט הסבר: ההר הוא בגלל הצורה – הגבר יושב עם רגליים מכופפות וגב שנשען לאחור על ידיו הישרות בעוד שהאישה עושה את אותו הדבר. כשנוצר החיבור, תיצרו צורה שמזכירה רכס הרים. ומה עם הקסם? שניכם תוכלו להביט אחד לתוך העיניים של השני וגם לראות אחד את הגוף של השני כמו שצריך. עבור האישה, התנוחה היא מושלמת, משום שהיא יוצרת חיכוך בין האיבר שלה לאגן של הגבר. אם אתם רוצים לשדרג אותה עוד יותר, הניחו קוביית קרח על גופו של הגבר, אשר תחליק עד לאגן שלו, ואז תראו מה קורה.

תנוחות סקס
 

2. אגן ב-90 מעלות

התנוחה הזו דורשת גמישות, אך היא מתגמלת מאוד אם תנסו אותה בהצלחה. בזמן שהאישה שוכבת על הגבר ומרימה את האגן ואת רגליה לכיוון ראשה עד שהאגן שלה נמצא בזווית של 90 מעלות, הגבר מתיישב מעליה. האישה לא צריכה לעשות כלום ורק הגבר צריך לעשות את כל העבודה, למעלה ולמטה. מעבר לקשר העין שתיצרו, האישה תשפר את זרימת הדם שלה לראש, שתגביר את תחושת האקסטזה במהלך יחסי המין. 

תנוחות סקס
 

3. חיבוק בעמידה

בשביל אינטימיות מושלמת ויחסי מין קרובים במיוחד, אין כמו חיבוק אוהב שכזה. כל מה שהאישה צריכה לעשות זה לכרוך סביב הגבר את רגליה. הגבר צריך לתמוך באישה ולהחזיק אותה מהירכיים או הישבן, ומומלץ שיפסק מעט את הירכיים שלו ושלא ינעל את הברכיים. כדי להגביר את התשוקה וההנאה מהתנוחה, הגבר יכול הצמיד את האישה לקיר קר שגם יצנן את הגב שלה.

תנוחות סקס
 

4. מריצה

אמנם התנוחה הזו מושלמת עבור האישה, אך גם לא קיים הגבר שיגיד לה "לא". התחילו בכך שהאישה נמצאת עם כפות הרגליים וכפות הידיים על הרצפה, אז הגבר בא ומרים את האגן של האישה למעלה בזמן שהאישה כורכת סביבו את רגליה. מעבר לכך שזה אימון מושלם לשרירים, התנוחה הזו מספקת חדירה עמוקה יותר. אם אתם מתקשים, תוכלו פשוט לשכב על שולחן שנמצא בגובה המתאים.

תנוחות סקס
 

5. קונכייה

עבור התנוחה הזו האישה תיצור צורה של קונכייה, ותנוחת הרגליים הזו בצדדים היא חשובה, משום שבניגוד להרמת הרגליים הפשוטה באוויר, התנוחה הזו מאפשרת ליצור 2 תנועות שונות אך מהנות במיוחד. ככל שהגבר יתמקם גבוה יותר, עצם האגן שלו תבוא במגע עם איבר המין של האישה ותיצור חיכוך. ככל שהוא יתמקם נמוך יותר, הוא יגיע לנקודת ה-G בקלות רבה יותר. מומלץ בחום.

תנוחות סקס

למנוסים מזה שנים

יתכן שחלקכם כבר הבנתם שאינכם יכולים ליהנות מהתנוחות שיכלתם ליהנות מהן פעם, אך בין אם זה נובע מתוך מחסור באנרגיה או בכאבים, אין זה אומר שתצטרכו להימנע מיחסי מין לחלוטין, אלא פשוט צריך למצוא מחדש את התנוחות המתאימות לכם. בכל מקרה מומלץ להשתמש גם בכריות שיספקו מקום נוח יותר להניח בו את הגוף, וכן יעזרו לכם להרים את האגן במקרה הצורך. אלו הן 5 התנוחות המומלצות ביותר עבורכם:

1. התנוחה המיסיונרית הקלה

התנוחה הבסיסית ביותר לקיום יחסי מין היא גם אחת הטובות ביותר עבור גב וברכיים כואבים. בתנוחה הזו האישה שוכבת על הגב בזמן שהגבר שוכב עליה. הטריק הוא להניח את רוב משקל הגוף על הידיים ולהימנע מלהפעיל אותו על בת הזוג. תוכלו לנסות את התנוחה הזו גם כשהאישה שוכבת ממש על קצה המיטה והגבר, עם רגליו על הרצפה, כורע מעט ומפעיל את רוב משקלו על ידיו שעל המיטה. עבור גברים כבדי משקל זה יכול להפחית את המשקל המופעל על בת הזוג.

תנוחות סקס
 

2. התנוחה האחורית

לא חייבים לוותר על תנוחת הדוגי המוכרת, בה האישה כורעת על ברכיה וידיה והגבר נמצא מאחוריה. השינוי היחידי שמומלץ לעשות הוא לוותר על הכריעה ולעבור ישר לשכיבה על הבטן בזמן שהגבר נמצא מאחור ומפעיל את משקלו על ידיו. אמנם התנוחה הזו לא מספקת את האפשרות להסתכל אחד לשני בעיניים, אך עבור נשים רבות דווקא התנוחה הזו מגרה את נקודת ה-G, והיא נחשבת לפופולארית מאוד בקרב זוגות מבוגרים. אם הגבר מתעייף באמצע, אפשר גם לעצור לכמה רגעים ולהעניק מסאז' מפנק לאישה. יתכן שתעדיפו לנסות את התנוחה הזו דווקא מהצד ולאו דווקא בשכיבה על הבטן.

תנוחות סקס
 
תנוחות סקס
 

3. בישיבה על הגבר

יש מספר תנוחות בהן יכולה האישה לשבת על הגבר כך ששניהם ירגישו בנוח ולא יסבלו מכאבים מיותרים, כשהנפוצה ביותר שבהן היא התנוחה בה האישה כורכת את רגליה סביב האגן של הגבר. בתנוחה הזו ניתן פשוט להחליק קדימה ואחורה מבלי להפעיל מאמץ על מפרקים או משקל כבד מדי אחד על השני. כמובן שאפשר לשנות את התנוחה עד שמוצאים את מנח הרגל שנוח ביותר, אך זוהי תנוחה אהובה מאוד על נשים משום שבה הפין מגיע למקומות שלא יכול היה להגיע אליהן לולא התנוחה הזו. 

תנוחות סקס
 

4. בישיבה על כיסא

התנוחה הזו דומה מאוד לתנוחה הקודמת, אלא שאותה תבצעו על כיסא במקום על המיטה, כך שהרגליים של האישה יגעו ברצפה. זוהי תנוחה שנוחה ובטוחה מאוד עבור מי שעבר ניתוח להחלפת מפרק הירך. אם יש לכם כיסא מתכוונן תוכלו לכוון אותו כך שרגליכם יגעו ברצפה כמו שצריך ולא תפעילו לחץ אחד על השני. זוהי תנוחה נהדרת למגע קרוב ואינטימי, בה ממש תחבקו אחד את השני בזמן קיום יחסי המין.

תנוחות סקס
 

5. מספריים

אחת התנוחות השימושיות ביותר עבור מבוגרים והמהנות ביותר באופן כללי זו תנוחת המספריים, בה האישה שוכבת על גבה והגבר שוכב כשגופו נמצא בזווית של 45-90 מעלות ביחס לגופה של האישה. צריך להתנסות איתה מעט ולגלות מה הזווית הנוחה ביותר עבורכם, אך היא מהנה ביותר משום שאינה מפעילה לחץ על שום מפרק או מפעילה משקל על אחד מבני הזוג. היא גם מאפשרת 2 לבני הזוג לשכב ולקבל גישה מלאה לגוף אחד של השני.

תנוחות סקס
 
מקור: בני מלמן
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו