maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

הפחדים הכי גדול של המזלות האסטרולוגיים השונים והדרכים הכי טובות לנצח אותם

 חלקנו הגדול מחבב מאוד את עולם האסטרולוגיה, וכנראה דאגנו לבלות זמן רב בקריאה אודות המידע שהתחום הזה יכול לספק לנו על התכונות החיוביות והמאפיינים המיוחדים של המזל שלנו. עם זאת, רובנו נמנעים מלחקור את הדברים הפחות טובים, כמו למשל הפחדים שמאפיינים כל מזל. לפי אסטרולוגים רבים לכל מזל יש את הפחד שמאפיין אותו, כזה שלעיתים נדחיק אותו, אבל למעשה הוא משתק אותנו ומשפיע על חיינו לרעה. הפחד מאובדן חבר, הפחד מחוסר יציבות כלכלית והפחד מאינטימיות הם רק חלק מהפחדים המאפיינים את המזלות השונים, וכדי שתוכלו לגלות מה הפחד הנפוץ של בני המזל שלכם ולגלות כיצד ניתן לנצח אותו, אתם רק צריכים ללחוץ על התמונה המתאימה.
 
 
בחרו את המזל שלכם וגלו מה הפחד הכי גדול שלכם ואיך ניתן להתמודד איתו.

מזל מאזניים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר)

הפחד להיות לבד

בני מזל מאזניים הם אנשים נבונים, אוהבים, נלהבים ולעיתים קרובות בני זוג רומנטיים במיוחד, לכן קשה מאוד לדמיין אותם מעבירים את חייהם לבד. עם זאת, הם מצליחים לדמיין את זה בכל זאת, כל הזמן, כי שום דבר לא מפחיד אותם יותר מאשר להישאר לבד. בני מזל זה הם מונוגמיים סדרתיים שמפחדים עד לשד עצמותיהם מלהישאר לבד, כך שבמקרים מסוימים הם קופצים על ההזדמנות הראשונה שיש להם לחתונה ולמיסוד מערכות יחסים - וזה לא תמיד דבר נבון. אם אתם בני מזל מאזניים, לחצו כאן כדי לגלות שלהיות לבד זה לא בהכרח דבר מפחיד ומאיים, לעיתים אפילו זה יעשה לכם רק טוב.

מזל עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

הפחד מאינטימיות

בני מזל עקרב הם אנשים עמוקים ומורכבים במיוחד, ולעיתים אפילו רגישים יותר מבני מזלות אחרים המתאפיינים ברגישות כמו למשל בני מזל דגים. למעשה, בני מזל עקרב זה לא מצליחים לבטא את רגשותיהם והרגישות שלהם יכולה לשתק אותם כשהם צריכים להתמודד איתן. בנוסף, הפחד מנטישה הוא הגורם לפחד מאינטימיות אצל בני מזל עקרב, הם פוחדים שאחרים יעזבו אותם, או מפוחדים לאבד את עצמם במערכת יחסים. כתוצאה מכך, בני מזל זה נוטים למשוך אליהם אנשים ואז להרחיק אותם, בין אם זה על ידי בגידות או באמצעות נסיגה רגשית. קשה מאוד לבני מזל עקרב להיות בזוגיות בגלל הפחד מנטישה, אך ההתנהגות הזאת נובעת מרגישות ייתר, לא מאכזריות או אדישות. לחצו כאן כדי לגלות טיפים לאנשים רגישים שיעזרו לכם להתמודד עם החיים בצורה טובה יותר, כזו שאולי גם תאפשר לכם לבסס אינטימיות ביחסים.

מזל קשת (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

הפחד לאבד שליטה

בני מזל קשת הם חוקרים מטבעם, אוהבים לטייל בעולם ולגלות את עצמם מחדש, ממש כמו חיילים משוחררים. ההבדל העיקרי הוא שבניגוד לחלק מאותם חיילים, הם יעשו את זה על חשבונם הפרטי מבלי להתחרט על כך – למעשה הם סוסי פרא שנועדו לשוטט ללא רסן. עם זאת, הם אוהבים מאוד להיות בשליטה על הנעשה, להיות יצירתיים וללכת מחוץ לדרכים המסומנות כדי לחקור דברים חדשים. אך הדבר שהם לא אוהבים, ואפילו מפחדים ממנו, הוא לאבד שליטה על חייהם ושמישהו אחר ישלוט בהם. לכן, אם אתם בני מזל קשת אתם יכולים ללחוץ כאן כדי ללמוד איך תוכלו לנצל לטובה את הפחד מאובדן השליטה על חייכם.

מזל גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר)

הפחד מכישלון

בני מזל גדי הם לרוב אנשי עסקים, כאלו שמכורים לעבודה, אך למרבה האירוניה יש בתוכם צד "אפל" שמונע מהם את היכולת לטפס על סולם ההצלחה – פחד עמוק מכישלון. פחד זה הוא גם הדבר שמסביר את ההתקדמות האיטית שלהם בכל תחום שבו הם פועלים. לאחר חוויות כישלון, בני מזל גדי נוטים להאשים את עצמם ולהרגיש בושה, אולי זה מפני שהם לא יודעים איך להתמודד עם התחושה שהם כל כך מפחדים ממנה. בני מזל זה מתקשים להבין שהם לא יוכלו להתקדם בחיים אם הם לא יחוו כישלונות שחשובות מאוד לתהליך הלמידה וההצלחה שלהם. לחצו כאן אם אתם בני מזל גדי ולמדו כיצד ניתן לא לפחד מכישלונות ואיך להפוך אותם להצלחות מסחררות.

מזל דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

הפחד מאובדן החיוניות

הפחד הכי גדול של בני מזל דלי הוא לאבד את החיוניות שלהם – הזדקנות, חולי ואובדן האנרגיה שלהם הם הגורמים לפחד שמשתק אותם. הדבר שיכול לדכא אותם מאוד הוא הצורך לסמוך ולהישען על אחרים, במקום להיות אלו שאחרים סומכים ונשענים עליהם. בני מזל דלי ירצו להיות במקום ובזמן הנכון בשביל יקיריהם יותר מכל דבר אחר, והם עושים זאת היטב בשל יכולתם להישאר רגועים במצבים מלחיצים. למרות יכולת זו, הם חוששים ממצב בו הם לא יהיו במקום שבו יוכלו לספק את הביטחון וההגנה הדרושים, דבר שכנראה נובע ממחסור בחוזק נפשי, על אף יכולתם להיות רגועים. לכן, אם אתם בני מזל דלי, לחצו כאן כדי ללמוד איך אנשים עם חוזק נפשי מתנהלים ולקבל מהם דוגמה אישית.

מזל דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)

הפחד מעימותים

בני מזל דגים הם הפיטר פן של גלגל המזלות, כאלה שחיים בעולם הפנטזיה שבו הם לא גדלים לעולם. בני מזל זה קיבלו מתנה של יצירתיות בלתי פוסקת, אך יחד איתו מגיעה גם חוסר היכולת להתמודד עם עימותים. הם רגישים ומלאי רעיונות והם אינם מתנגדים לביקורת שמופנית כלפי רעיונות אלו, אבל הם מאוד מפחדים מעימותים. גם כאשר בני מזל זה יודעים בוודאות כי הביקורת שמופנית כלפיהם היא לא מדויקת בעליל, הם ברוב הפעמים לא יגידו את זה בקול מפני שהפחד מעימות משתק אותם. אם אתם בני מזל דגים לחצו כאן כדי לרכוש כלים שיעזרו לכם לעמוד על שלכם ולהפסיק לפחד מעימותים.

מזל טלה (21 במרץ - 19 באפריל)

הפחד לאבד חבר או אהוב

הדברים המפחידים ביותר שבני מזל טלה מתמודדים איתם הם: להפסיד בעימות ולאבד חבר או אהוב, כאשר האחרון הוא הפחד העמוק יותר. בני מזל זה הם לוחמים אשר תמיד מוכנים לקרב, לא רק בגלל שהם רוצים לנצח, אלא מפני שזה בטבע שלהם. הם נהנים מקרב טוב, אך אלה שמתעמתים איתם עלולים שלא להגיב ואפילו להיעלם, דבר שמשאיר את בני מזל טלה במצב של חוסר הבנה. למרבה הצער, חוסר ההבנה הזו רק מעודד אותם לרצות להילחם עוד יותר, רק כדי להוציא את האנרגיה שלהם החוצה. דבר זה עלול לגרום לאוהבים שלהם לרצות ולעזוב, כשבאופן פרדוקסלי זהו למעשה הפחד הגדול ביותר שלהם. אם איבדתם מישהו קרוב בגלל עימות עמו, לחצו כאן כדי להכיר וליישם דרכים להתמודד עם מצבים קשים בחיים, כאלו שיעזרו לכם להישאר חזקים כמו שאתם.

מזל שור (20 באפריל - 20 במאי)

הפחד מחוסר יציבות כלכלית

בני מזל שור אוהבים את הנוחות שלהם, הם נהנים ממנה בצורה הפשוטה ביותר שלה; אוכל טוב, חברים טובים, ספה נוחה וכל מה שתורם לאווירה חמה. אצל בני מזל זה, הצורך העמוק להיות מוקפים בתחושת נעימות, הוא יותר משמעותי מהעדפה לנוחות. כיוון שאת הנוחות והנעימות שהם דורשים צריך לתחזק על ידי יציבות כלכלית, בני מזל שור שומרים על הכסף שלהם ביתר שאת. אם הם רואים את יתרת החשבון שלהם הולכת ופוחתת, הדבר הראשון שהם ידאגו לגביו הוא השינויים שהם יצטרכו לעשות באורח החיים שלהם. בני מזל זה לא מרווחים כסף רק כדי להרוויח – הם מרווחים כדי שיוכלו לבזבז אותו, לכן אין שום דבר אחר שמפחיד אותם כמו חוסר יציבות כלכלית. לחצו כאן אם אתם מרגישים שהיציבות הכלכלית שלכם מתערערת ואתם רוצים לשפר אותה עוד היום.

מזל תאומים (21 במאי - 20 ביוני)

הפחד מקבלת החלטות

בני מזל תאומים משנים את החלטותיהם, דעותיהם, בחירותיהם ואפילו את הבטחותיהם לעצמם או לאחרים כל הזמן. הסיבה לכך? הם לא מצליחים ולא אוהבים לדבוק בהן. מאפיין זה לעיתים גורם להם להיתפס על ידי הסביבה כתככנים או שקרנים מפני שהם משנים את עמדותיהם לעתים כה קרובות, עד שהם גורמים לאחרים לשכוח מה הם אמרו להם מלכתחילה. חלק מבני מזל תאומים מתייחסים אל המאפיין הזה כנקודת חוזק, אך למעשה מסתתרת כאן חולשה עמוקה שמפחידה אותם מאוד – חוסר היכולת לקבל החלטות. בני מזל תאומים לא נקראים כך לחינם, יש יותר משני צדדים לאישיות שלהם שנמצאים בסכסוך תמידי אחד עם השני - ברגע שהם מקבלים החלטה, הצד השני מתחיל להתעורר ולערער על החלטה זו. לחצו כאן כדי שתוכלו לקבל עזרה בקבלת החלטות גדולות ולהשתיק (אפילו במעט) את התאומים שבתוככם.

מזל סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

הפחד מדחייה

בני מזל סרטן אוהבים מאוד להישאר באזור הבטוח שלהם, במקום בו אף אחד לא יכול לפגוע בהם. לצד זה, הם אנשים רגישים מאוד וזה הופך אותם לנלהבים, אדיבים ואוהבים. כיוון שבני מזל זה מאופיינים כך, הם עלולים להרגיש בטוחים יותר באזור שבו הם רגילים להיות מי שהם, ולא לאפשר לעצמם לצאת החוצה, להכיר אנשים חדשים ולפרוץ גבולות. דבר זה גורם לבני מזל סרטן להיות משותקים ומפוחדים לנוכח אפשרות הדחייה על ידי אנשים אחרים. בני מזל זה חושבים כי ברגע שהם יצאו החוצה מהמקום הבטוח שלהם, ויראו את רגישותם, הם למעשה יסתכנו בדחיית אישיותם על ידי אחרים, דבר המפחיד אותם מאוד. לכן, אם אתם בני מזל סרטן מומלץ מאוד שתלחצו כאן כדי שתוכלו ליישם את הכללים המועילים להתמודדות עם דחייה ולהתגבר על הפחד הזה.

מזל אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט)

הפחד מהתעלמות וחוסר הבחנה

הדבר שמפחיד את בני מזל אריה בעוצמה הרבה ביותר הוא שהם ייכנסו לחדר מלא אנשים ולא יבחינו בהם. למזלם, בני מזל זה יודעים איך להתמודד עם הפחד הזה כאשר הם הופכים את ההתעלמות לבלתי אפשרית; הם משתמשים בלבוש, שפת גוף והדרך בה הם מבטאים את עצמם כדי לקבל את תשומת הלב של כל הסובבים אותם. בני מזל אריה צריכים שישימו לב אליהם כדי שהם עצמם יוכלו לקבל אישור למי שהם – זהו חלק מתהליך חשיבה מורכב ושגוי, כזה שגורם להם לחשוב כי אם הם לא נראים על ידי אחרים, אין להם השפעה וזכות קיום. אם אתם בני מזל אריה, לחצו כאן כדי שתוכלו ליישם הרגלים שיעזרו לכם לזכות בכבוד והערכה מהסביבה, בלי שתצטרכו להרשים את כולם כל פעם מחדש.

מזל בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

הפחד מחוסר סדר וארגון

כשמישהו פוגע בסדר או בהיגיון שלרוב מאפיין את חייהם של בני מזל בתולה, הם עלולים להגיב בקיצוניות רבה ואולי אף להרגיש תחושת סבל ממשי שמתבטאת בתגובות מוגזמות כמו אלו של מוניקה מהסדרה חברים שאתם וודאי זוכרים. כל פרט קטן של חוסר ארגון בתוך תוכם או בעולם הפיזי שמקיף אותם, עלול ויכול לעורר תחושות של פחד ובעיקר ייאוש. בני מזל זה לא צריכים שיקרה הרבה כדי להישלח למערבולת רגשות שליליות, מפני שבאופן טבעי הם אנשים שליליים שיטענו שהם פשוט "מעשיים" או "מציאותיים". למעשה, הם פשוט חוששים, במודע או לא, מחוסר שלמות חיצונית ופנימית, כזו שמלווה אותם במהלך חייהם. לחצו כאן אם אתם בני מזל בתולה וברצונכם לרכוש כלים שיעזרו לכם לעשות סדר ולנקות את הראש, כך תוכלו גם לסדר ולארגן את עולמכם הגשמי.
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו