print header

גלו את הפחד הכי גדול שלכם לפי האסטרולוגיה

אנשים רבים מתעניינים בתחום האסטרולוגיה ושואבים הנאה רבה מלקרוא ולדעת מה היקום מזמן לחייהם על פי תורת הכוכבים... אך אם אלו המסתקרנים מן ההורוסקופ היומי היו גם חוקרים לעומק את התורה הזו, הם היו מגלים שהיא טומנת בחובה סודות רבים נוספים הקשורים לאישיותנו, ובעיקר כאלה שנוגעים לפחדים שלנו. אסטרולוגים רבים טוענים שלכל מזל יש את הפחד שמאפיין אותו - כזה שלעיתים הוא נוטה להדחיקו אבל למעשה הוא משתק אותו ומשפיע על חייו לרעה. הפחד מאובדן חבר, מחוסר יציבות כלכלית ומאינטימיות הם רק קצה המזלג של הפחדים המאפיינים כל מזל, וכדי שתוכלו לגלות מהו החשש שלכם וכיצד לנצח אותו עליכם ללחוץ על התמונה המתאימה...
 
 
בחרו את המזל שלכם וגלו מה הפחד הכי גדול שלכם ואיך ניתן להתמודד איתו.

מזל מאזניים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר)

הפחד להיות לבד

בני מזל מאזניים הם אנשים נבונים, אוהבים, נלהבים ולעיתים קרובות גם בני זוג רומנטיים במיוחד, לכן קשה מאוד לדמיין אותם מעבירים את חייהם לבד. אך על אף התכונות החברתיות שלהם, החשש של להישאר לבד תמיד מרחף בראשם ומשפיע רבות על הדרך בה הם בוחרים לחיות את חייהם. הפחד הזה גורם לכך שבמקרים מסוימים הם קופצים על ההזדמנות הראשונה שיש להם כדי להבטיח שהם לא יהיו לבד ונוטים להתחתן או למסד את מערכות היחסים שלהם בפזיזות - וזה לא תמיד דבר נבון. אם אתם בני מזל מאזניים, לחצו כאן כדי לגלות שלהיות לבד זה לא בהכרח דבר מפחיד ומאיים, לעיתים אפילו זה יעשה לכם רק טוב.

מזל עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

הפחד מאינטימיות

בני מזל עקרב הם אנשים עמוקים ומורכבים במיוחד ולעיתים אפילו רגישים יותר מבני מזלות אחרים המתאפיינים ברגישות, כמו למשל בני מזל דגים. אך התכונה הזו של בני מזל זה נשארת עמוק בפנים ולרוב לא באה לידי ביטוי ברגשותיהם. הסיבה העיקרית לכך היא החשש שלהם מנטישה, שמהווה את הגורם העיקרי לפחד מאינטימיות עם אנשים אחרים - הם חוששים שאחרים יעזבו אותם, או שהם יאבדו את עצמם במערכת היחסים עקב חוסר היכולת שלהם לשקף במדויק את רגשותיהם. כתוצאה מכך, בני מזל זה נוטים למשוך אליהם אנשים ואז להרחיק אותם, בין אם זה על ידי בגידות או באמצעות נסיגה רגשית. התנהגות זו נובעת מרגישות ייתר ולא מאכזריות או אדישות כלפי הצד השני. לחצו כאן כדי לגלות טיפים לאנשים רגישים שיעזרו לכם להתמודד עם החיים בצורה טובה יותר, כזו שאולי גם תאפשר לכם לבסס אינטימיות ביחסים.

מזל קשת (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

הפחד לאבד שליטה

בני מזל קשת הם חוקרים מטבעם, אוהבים לטייל בעולם ולגלות את עצמם מחדש, ממש כמו חיילים משוחררים. ההבדל העיקרי הוא שבניגוד לחלק מאותם טיילים צעירים, הקשתים יעשו את זה על חשבונם הפרטי מבלי להתחרט על כך – כי למעשה הם סוסי פרא שנועדו לשוטט ללא רסן. עם זאת, הם אוהבים מאוד להיות בשליטה על הנעשה, להיות יצירתיים וללכת מחוץ לדרכים המסומנות כדי לחקור דברים חדשים. אך הדבר שהם לא אוהבים, ואפילו מפחדים ממנו, הוא לאבד שליטה על חייהם או להיות נתונים למרותו של גורם אחר. לכן, אם אתם בני מזל קשת אתם יכולים ללחוץ כאן כדי ללמוד איך תוכלו לנצל לטובה את הפחד מאובדן השליטה על חייכם.

מזל גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר)

הפחד מכישלון

בני מזל גדי הם לרוב אנשי עסקים, כאלו שמכורים לעבודה, אך למרבה האירוניה יש בתוכם צד "אפל" שמונע מהם את היכולת לטפס על סולם ההצלחה – וזהו פחד עמוק מכישלון. חשש פנימי זה הוא גם הדבר שמסביר את ההתקדמות האיטית שלהם בכל תחום שבו הם פועלים. לאחר חוויות כישלון, בני מזל גדי נוטים להאשים את עצמם ולהרגיש בושה, אולי זה מפני שהם לא יודעים איך להתמודד עם התחושה שהם כל כך מפחדים ממנה. בני מזל זה מתקשים להבין שהם לא יוכלו להתקדם בחיים אם הם לא יחוו כישלונות שחשובים מאוד לתהליך הלמידה וההצלחה שלהם. לחצו כאן אם אתם בני מזל גדי ולמדו כיצד ניתן לא לפחד מכישלונות ואיך להפוך אותם להצלחות מסחררות.

מזל דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

הפחד מאובדן החיוניות

הפחד הכי גדול של בני מזל דלי הוא לאבד את החיוניות שלהם – הזדקנות, חולי ואובדן האנרגיה שלהם הם הגורמים לפחד שמשתק אותם. הדבר שיכול לדכא אותם מאוד הוא הצורך לסמוך ולהישען על אחרים, במקום להיות אלו שאחרים סומכים ונשענים עליהם. בני מזל דלי ירצו להיות במקום ובזמן הנכון בשביל יקיריהם יותר מכל דבר אחר, והם עושים זאת היטב בשל יכולתם להישאר רגועים במצבים מלחיצים. למרות יכולת זו, הם חוששים ממצב בו הם לא יהיו במקום שבו יוכלו לספק את הביטחון וההגנה הדרושים, דבר שכנראה נובע מהיעדר חוסן נפשי, על אף יכולתם להיות רגועים. לכן, אם אתם בני מזל דלי, לחצו כאן כדי ללמוד איך אנשים עם חוזק נפשי מתנהלים באמת ולקבל מהם דוגמה אישית.

מזל דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)

הפחד מעימותים

בני מזל דגים הם ה"פיטר פן" של גלגל המזלות - הם חיים בעולם הפנטזיה שבו הם לא גדלים לעולם. בני מזל זה קיבלו מתנה של יצירתיות בלתי פוסקת, אך יחד איתה מגיע גם חוסר היכולת להתמודד עם עימותים. הם רגישים ומלאי רעיונות והם אינם מתנגדים לביקורת שמופנית כלפי רעיונות אלו, בעיקר כי הם מאוד מפחדים מעימותים. גם כאשר בני מזל זה יודעים בוודאות כי הביקורת שמופנית כלפיהם אינה מוצדקת, הם ברוב הפעמים לא יגידו את זה בקול מפני שהפחד מעימות משתק אותם. אם אתם בני מזל דגים לחצו כאן כדי לרכוש כלים שיעזרו לכם לעמוד על שלכם ולהפסיק לפחד מעימותים.

מזל טלה (21 במרץ - 19 באפריל)

הפחד לאבד חבר או אהוב

הדברים המפחידים ביותר שבני מזל טלה מתמודדים איתם הם: להפסיד בעימות ולאבד חבר או אהוב, כאשר האחרון הוא הפחד העמוק יותר. בני מזל זה הם לוחמים אשר תמיד מוכנים לקרב, לא רק בגלל שהם רוצים לנצח, אלא מפני שזה בטבע שלהם. הם נהנים מקרב טוב, אך אלה שמתעמתים איתם עלולים שלא להגיב ואפילו להיעלם, דבר שמשאיר את בני מזל טלה במצב של חוסר הבנה. למרבה הצער, חוסר זה מעודד אותם לרצות להילחם עוד יותר רק כדי להוציא את האנרגיה שלהם החוצה. דבר זה עלול לגרום לאוהבים שלהם לרצות ולעזוב, כשבאופן פרדוקסלי זהו למעשה הפחד הגדול ביותר שלהם. אם איבדתם מישהו קרוב בגלל עימות עמו, לחצו כאן כדי להכיר וליישם דרכים להתמודד עם מצבים קשים בחיים, כאלו שיעזרו לכם להישאר חזקים כמו שאתם.

מזל שור (20 באפריל - 20 במאי)

הפחד מחוסר יציבות כלכלית

בני מזל שור אוהבים את הנוחות שלהם, הם נהנים ממנה בצורה הפשוטה ביותר שלה - אוכל טעים, חברים טובים, ספה נוחה וכל מה שתורם לאווירה חמה. אצל בני מזל זה, הצורך העמוק להיות מוקפים בתחושת נעימות הוא יותר משמעותי מהעדפה לנוחות. כיוון שאת הנעימות שהם דורשים צריך לתחזק על ידי יציבות כלכלית, בני מזל שור שומרים על הכסף שלהם ביתר שאת. אם הם רואים את יתרת החשבון שלהם הולכת ופוחתת, הדבר הראשון שהם ידאגו לגביו הוא השינויים שהם יצטרכו לעשות באורח החיים שלהם. בני מזל זה לא מרוויחים כסף רק כדי להרוויח – הם עושים זאת כדי שיוכלו לבזבז אותו, לכן אין שום דבר אחר שמפחיד אותם כמו חוסר יציבות כלכלית. לחצו כאן אם אתם מרגישים שיציבותכם הפיננסית מתערערת ואתם רוצים לשפר אותה עוד היום.

מזל תאומים (21 במאי - 20 ביוני)

הפחד מקבלת החלטות

בני מזל תאומים משנים את החלטותיהם, דעותיהם, בחירותיהם ואפילו את הבטחותיהם לעצמם או לאחרים כל הזמן. הסיבה לכך? הם לא מצליחים ולא אוהבים לדבוק בהן. מאפיין זה לעיתים גורם להם להיתפס על ידי הסביבה כתככנים או שקרנים מפני שהם משנים את עמדותיהם לעיתים כה קרובות, עד שהם גורמים לאחרים לשכוח מה הם אמרו להם מלכתחילה. חלק מבני מזל תאומים מתייחסים אל המאפיין הזה כנקודת חוזק, אך למעשה מסתתרת כאן חולשה עמוקה שמפחידה אותם מאוד – חוסר היכולת לקבל החלטות. בני מזל תאומים לא נקראים כך לחינם, אלא כי באמת יש יותר משני צדדים לאישיות שלהם שנמצאים בסכסוך תמידי אחד עם השני - ברגע שהם מקבלים החלטה, הצד הנגדי מתחיל להתעורר ולערער על החלטה זו. לחצו כאן כדי שתוכלו לקבל עזרה בקבלת החלטות גדולות ולהשתיק (אפילו במעט) את התאומים שבתוככם.

מזל סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

הפחד מדחייה

בני מזל סרטן אוהבים מאוד להישאר באזור הבטוח שלהם, במקום בו אף אחד לא יכול לפגוע בהם. לצד זה, הם אנשים רגישים מאוד וזה הופך אותם לנלהבים, אדיבים ואוהבים. כיוון שבני מזל זה מאופיינים כך, הם עלולים להרגיש בטוחים יותר באזור שבו הם רגילים להיות מי שהם, ולא לאפשר לעצמם לצאת החוצה, להכיר אנשים חדשים ולפרוץ גבולות. דבר זה גורם לבני מזל סרטן להיות משותקים ומפוחדים לנוכח אפשרות הדחייה על ידי אנשים אחרים. בני מזל זה חושבים כי ברגע שהם יצאו החוצה מהמקום הבטוח שלהם ויראו את רגישותם, הם למעשה יסתכנו בדחיית אישיותם על ידי אחרים, דבר המפחיד אותם מאוד. לכן, אם אתם בני מזל סרטן מומלץ מאוד שתלחצו כאן כדי שתוכלו ליישם את הכללים המועילים להתמודדות עם דחייה ולהתגבר על הפחד הזה.

מזל אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט)

הפחד מהתעלמות וחוסר הבחנה

הדבר שהכי מפחיד את בני מזל האריה הוא שהם ייכנסו לחדר מלא אנשים ולא יבחינו בהם. למזלם, בני מזל זה יודעים איך להתמודד עם הפחד הזה כאשר הם הופכים את ההתעלמות לבלתי אפשרית - הם משתמשים בלבוש ייחודי ושפת גוף בולטת כדי לקבל את תשומת הלב של כל הסובבים אותם. בני מזל אריה צריכים שישימו לב אליהם כדי שהם עצמם יוכלו לקבל אישור למי שהם – זהו חלק מתהליך חשיבה מורכב, כזה שגורם להם לחשוב שאם הם לא נראים על ידי אחרים אין להם השפעה וזכות קיום. אם אתם בני מזל אריה, לחצו כאן כדי שתוכלו ליישם הרגלים שיעזרו לכם לזכות בכבוד והערכה מהסביבה, בלי שתצטרכו להרשים את כולם כל פעם מחדש.

מזל בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

הפחד מחוסר סדר וארגון

כשמישהו פוגם בסדר או בהיגיון שלרוב מאפיין את חייהם של בני מזל בתולה הוא עלול להיתקל בתגובה קיצונית מצדם, שאולי תסב לו תחושת סבל או פגיעה. כל פרט קטן ולא צפוי שמשתנה בחייהם עלול לעורר בקרבם תחושות של פחד ובעיקר ייאוש. בני מזל זה לא צריכים שיקרה הרבה כדי להישלח למערבולת של רגשות שליליים, מפני שבאופן טבעי הם אנשים בעלי תחושה שלילית שיטענו שהם פשוט "מעשיים" או "מציאותיים". למעשה, הם פשוט חוששים, במודע או לא, מחוסר שלמות חיצונית ופנימית, כזו שמלווה אותם במהלך חייהם. לחצו כאן אם אתם בני מזל בתולה וברצונכם לרכוש כלים שיעזרו לכם לעשות סדר ולנקות את הראש, כך תוכלו גם לסדר ולארגן את עולמכם הגשמי.
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.