maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 21.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 21/04/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה, אחרי שסיימנו להתאושש מהמנגל, ולפרוש הצידה לתהליך העיכול. מהמקום הזה, אין כמו הבית למילוי מצברים, ולעיכול שקט ורגוע. כעת הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים, להחזיר את מצב הרוח הטוב, ולחזור הביתה.

תחזית יומית - שור - 21/04/2010

התקשורת שלכם מודגשת היום, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. מיקומו של הירח במזל סרטן מאפשר לכם להמשיך לתרגם – בדיוק כמו בחג - רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן להמשיך לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, לשתף בחוויות החג, ולחזור לתפריט מאוזן.

תחזית יומית - תאומים - 21/04/2010

עוד יום פרקטי לפנינו, ואחרי שהתארגנו וחזרנו לעצמנו מהחג, כדאי לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, ובעיקר להיכנס לבדק בית אמיתי בנוגע לחשבון הבנק, ויפה שעה אחת קודם.

תחזית יומית - סרטן - 21/04/2010

הירח שוהה לו יום נוסף במזל שלכם, מה שאומר בגדול שזהו עוד יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. זה גם אומר שזהו עוד יום שבו כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם, ולא עבור אנשים אחרים. זמן טוב לפגישות מכל הסוגים שחיכו לאחרי החג, ולקידום יוזמות חדשות.

תחזית יומית - אריה - 21/04/2010

יש לא מעט תכניות בקנה, אבל ההמלצה שלי – לחכות למחר, כשהירח ישהה במזל שלכם. היום – כדאי לפעול בעיקר מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה, לעכל בנחת את כל הבשר והפיתות, לשוחח בשקט, ולתת למנוחה ולרגיעה להיות דומיננטיים. סרט טוב או חיבוק יתאימו לערב.

תחזית יומית - בתולה - 21/04/2010

הצד החברתי שלכם ממשיך להיות פעיל גם היום, בתולות, וכדאי לאפשר לעצמכם להמשיך את המומנטום של אתמול. מה שאומר, בגדול – לשמור על הקשרים שפתחתם אתמול, להרים טלפון או שניים ולומר תודה, ובערב, אם אפשר – לצאת עם ידידים חדשים לסרט או להצגה.

תחזית יומית - מאזניים - 21/04/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן, מאזנאים. מיקומו של הירח במזל סרטן מדגיש נושאים הקשורים לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה ויוזמות הקשורות לקריירה, ומתן אפשרות לאמביציה שלכם להתבטא באופן ישיר: רוצו קדימה!

תחזית יומית - עקרב - 21/04/2010

היום מתאים למבט על שרואה הכל, להקשבה לצורך הפנימי להרחבת אופקים, ולהרבה פתיחות לאנשים אחרים. הירח הסרטני שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לקבל החלטה על נסיעה.

תחזית יומית - קשת - 21/04/2010

יש לא מעט תכניות בשטח, ויש לכם גם חוסר סבלנות לא קטן, אבל האמת היא שדווקא היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. דברו על רגשות, קשתים, ו... היזהרו בכבישים.

תחזית יומית - גדי - 21/04/2010

זהו יום של דיאלוג בגובה העיניים ובירור עניינים. כעת הזמן להתמקד בדברים שחשובים באמת בזוגיות ובמערכות היחסים שלכם, לשתף את מי שנמצא ממול במה שעובר עליכם, ולאפשר לאחרים להתקרב אליכם קצת יותר. שיחות עומק זוגיות הקשורות לתכניות ארוכות טווח, יתקבלו בברכה.

תחזית יומית - דלי - 21/04/2010

היום מתאים לכל סוגי הפרטים הקטנים שאיכשהו התעכבו לכם בחג, וכל הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם. זהו זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל מה שלא סובל דיחוי וחייבים לעשות אותו כאן ועכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי.

תחזית יומית - דגים - 21/04/2010

המעורבות הרגשית שלכם גבוהה היום, בדיוק כמו אתמול, אבל בניגוד לאתמול שבו חלק ממנה נעלם תחת מעטה האוכל, הרי שהיום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. כעת הזמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן, ולעבור ללב. תנו לרומנטיקה לחגוג.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו