print header

סימן משמיים - קולו של המלאך השומר


האם מלאך מנסה ליצור איתך קשר? במחשבה ראשונה זה נשמע בלתי סביר ורבים מאיתנו מתנערים מהמחשבה הזו שכן היא עשויה להיתפס כחוסר שפיות, אבל אם מנטרלים את הראש הקודח, עוצמים את העיניים ונותנים לתחושות הבטן לצוף, יכול להתהוות חיבור רוחני לכוח עליון גדול מאיתנו, יכולה להתחזק האמונה כי ייתכן וצירופי המקרים הם לא סתמיים אלא סימנים משמיים - הדרך הפשוטה של 'המלאך השומר' להשיג את תשומת ליבנו...

כאשר אנשים נעשים יותר ויותר מודעים למלאכים, הגשר בין העולם שלנו לעולם הבא נעשה דק וקצר יותר. פתאום איננו זקוקים לחוויה מיסטית רשמית כמו מפגש אצל מגדת עתידות או קוראת בקלפים כדי לחוות את השמחה והעונג שבמגע מלאך, די להאמין, להרגיש ולהקשיב. מלאכים

כאשר אנו הופכים מודעים לאפשרות כי לעיתים יש סביבנו מעטפת מנחמת של 'מלאך שומר', אנו בעצם מאפשרים לעצמנו להתחבר אליו. אין תחושה נפלאה יותר מלקבל סימן משמיים - להרגיש שהמילים שלנו אינן מופנות לריק העצום וכי יש מי שמקשיב ושומר עלינו. אך בשביל לחוש את הפלא הנשגב הזה, עלינו תחילה להאמין כי יש סביבנו מלאכים.

קוסמיות היא דבר נפלא ולו רק כי לא ניתן להסביר אותה בהגיון. שחררו לרגע את השכל הישר ונסו לחשוב על ההתרחשויות הבאות - האם ייתכן ולא שמתם לב אבל מלאך ניסה לקרוא לכם?

- כאשר האווירה בחדר משתנה - לפתע, אנחנו עשויים להרגיש גל של חום והילה עוטפת אותנו, מלטפת אותנו, נחה לראשנו.

- כאשר אנו חשים עקצוצים סביב הגוף - מעין תחושה שפרץ של אנרגיה עובר דרך עמוד השדרה.

- כאשר ארומה נעימה מפתיעה וממלאת את חלל החדר שלנו - אומרים שריח עשיר של שוקולד הוא כרטיס ביקור של כמה מלאכים שומרים.

- כאשר בבת-אחת אנו חווים רגשות אהבה או תחושה מדהימה של שלווה עמוקה ותחושת הגנה, שאין להם הסבר.

- כאשר אורות צבעוניים מופיעים משום מקום - אלומות של אור זוהר או נגיעות צבע עשויות להתחולל מולנו, להבזיק אל מול עיננו.

- כאשר בשעת מדיטציה, אנו נתקלים לפתע באור חזק, גם כאשר העיניים עצומות.

- כאשר אנו חשים רפרוף עדין על העור - כמו מגע כנפיים שמתחכך או עוטף אותנו, תחושה של ידיים המונחות על הכתף.

- כאשר נדמה פתאום שבעיות נפתרות מעצמן, לעיתים בדרכים בלתי צפויות או גל של התרחשויות מקיף אותנו.

שמיים

הרבה פעמים אנו נתקלים בתחושה של "משהו גדול מתרחש", הרבה פעמים אנו מסתתרים מאחורי האמונה כי "הכול בידי שמיים ומה שצריך לקרות יקרה". הרבה פעמים אנו מרימים ראשינו בשתיקה ומקווים לקבל סימן משמיים - בדיוק ברגעים האלה, אנו נכונים להכיר ולזהות את נוכחותם של המלאכים. יש פעמים בהן המלאכים מנסים להגשים את נוכחותם בדרכים שכל אחד יכול לראות...

עננים - אנשים רבים מעידים כי הם מסוגלים לראות צורות בעננים, בעיקר מעל מקומות קדושים או בנקודות זמן ספציפיות של בקשה לסיוע. לפעמים ניתן להבחין  שהעננים דומים לנוצות המתהוות במיוחד בשבילכם.

פרחים - אנשים רבים מגלים כי הפרחים שלהם, באופן מפתיע, מחזיקים מעמד זמן ארוך יותר או משנים את צבעם באופן מיוחד. זה סימן!

נוצות - נוצות לבנות עשויות להופיע לעיתים במקומות בלתי סבירים או להיות מונחות על סף דלתכם. כאשר זה קורה ומצאתם נוצה לבנה, שאו אותה איתכם, היא סימן!

מילים - לעיתים, כאשר מבקשים סיוע או שבויים בתחושה של חוסר אונים, המילה "מלאך" תוזכר פתאום בשיר המושמע ברדיו או בטלוויזיה, ואם לא באופן ממשי, אז לעיתים יתנגן לחן אסוציאטיבי כאילו בצירוף מקרים מפתיע. גם זה סימן!

 

בפעם הבאה שאתם חשים באחד הסימנים הללו, אל תיבהלו - נסו לבחון האם זה קולו של המלאך השומר? האם הוא מנסה לאותת לכם, לחזק או לנחם אתכם?
מה הוא רוצה להגיד לכם?

וזכרו, כדי שיקשיבו לתפילות שלכם, עליכם פשוט להקשיב בחזרה!

עריכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.