maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

המדריך השלם להוזלת שירותי הטלוויזיה שלכם, כולל כל ספקיות הטלוויזיה בישראל

 שוק הטלוויזיה והתוכן בישראל חווה בתקופה האחרונה מהפכה יוצאת דופן, הדומה במהותה לשינויים שהתרחשו בתחום הסלולרי לפני מספר שנים. מענף הנשלט על ידי 2 חברות גדולות, Hot ו-Yes, באופן כמעט בלעדי, נפתח השוק הזה למספר שחקניות חדשות שהצטרפו אל התחרות, וכעת מציעות לנו ספקיות הטלוויזיה שירותים חדשים, תוכן מגוון ומעל לכל – מחירים משתלמים יותר. בזכות התחרות הגוברת, אנו מסוגלים לצמצם ביותר מחצי את העלויות של השימוש בטלוויזיה וצריכת תוכן – וזה שינוי משמעותי מאוד שכדאי לכולנו לנצל. אז כדי לעשות לכם סדר בדברים, הכנו עבורכם מדריך שיסביר לכם כיצד תוכלו להוזיל את המחיר שאתם משלמים על שירותי הטלוויזיה, וכן פירוט על מה שמציעה כל אחת מהספקיות בתחום נכון להיום.

מדריך להוזלת עלויות הטלוויזיה: יד מחזיקה שלט מול טלוויזיה מול מסך עליו מוצגים שטרות כסף
 

כך תוכלו להוזיל את המחיר שאתם משלמים על שירותי הטלוויזיה שלכם

בבואכם לקצץ בעלויות ולהוזיל את המחיר של שירותי הטלוויזיה שאתם צורכים, ישנם כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון ולא להתעלם מהם. הנה 3 טיפים מאיתנו כיצד תוכלו לעשות זאת:

1. בחנו במדויק אילו תכנים וערוצים אתם צורכים ופעלו על פי כך

הדבר הראשון שמומלץ לכם לעשות עם תחילת התהליך, הוא לבחון את הרגלי הצפייה שלכם ושל בני ביתכם אל מול כלל הערוצים, התכנים והשירותים שקיימים בטלוויזיה שלכם נכון לעכשיו. מנו בדיוק באילו מהאפשרויות העומדות בפניכם כיום אתם עושים שימוש ושאלו את עצמכם שאלות ברוח: "האם אנחנו בכלל צופים בערוצים בשפות זרות?", "האם אנחנו זקוקים לתכנים לילדים?", "האם אנחנו נוהגים להקליט תוכניות בעזרת הממיר המיוחד" וכדומה. בסופו של דבר, הגיעו למסקנה ברורה לאילו שירותים וערוצים אתם זקוקים ועל מה ניתן לוותר.

2.אל תהססו להתמקח

התחרות הגוברת בין ספקיות הטלוויזיה השונות והיכולת שניתנה בידינו לעבור ביניהן ללא ההגבלות שהיו קיימות בעבר, מאפשרת לנו טווח מיקוח רחב יותר אל מול הספקים ונציגיהם, במטרה להשיג כמה שיותר ולקצץ באופן משמעותי בהוצאות הטלוויזיה שלנו. לכן בבואכם להחליט על ספקית טלוויזיה, אל תתפתו לקחת כל הצעה המונחת בפניכם אם היא אינה מוזילה את העלויות באופן ניכר או שהיא אינה מתאימה לצרכיכם, ואל תהססו להתמקח. דעו גם כי כיום מרבית מן החברות מציעות חבילות משולבות של שירותי טלוויזיה ואינטרנט - ומומלץ לבדוק ולהתמקח על מנת לקבלן. 

מדריך להוזלת עלויות הטלוויזיה: אישה משוחחת בטלפון

3. בדקו את כלל ההצעות הקיימות בשוק

"ידע הוא כוח" את זה אמרו כבר מזמן, ובכל הקשור לסוגיית בחירת ספקית הטלוויזיה שלכם, האמרה הזאת מקבלת משנה תוקף. על מנת לקצץ בעלויות התקשורת שלכם ולהקל במידה רבה על התשלום בסוף החודש, מומלץ שתכירו את כל השחקניות השונות בתחום, את מגוון האפשרויות שהן מספקות וגם את המחירים, המבצעים והשירותים שלהן. עברו על הרשימה שהכנו עבורכם, בעזרתה תוכלו לקבל מושג כללי על המתרחש כיום בתחום, ולהגיע להחלטה מושכלת שעשויה לעזור לכם לחתוך נתח מכובד מן ההוצאות שלכם בעניין זה.

הכירו את ספקיות הטלוויזיה השונות ואת התכנים והמחירים שכל אחת מהן מציעה

כל ההצעות והמחירים של הספקיות השונות המובאים בחלק הבא נכונים לחודש ינואר 2018 ויכולים להשתנות בהמשך.

Hot

חברת הכבלים, השחקנית הוותיקה ביותר בתחום, ממשיכה להציע ללקוחותיה מגוון רחב של חבילות ותכנים מקוריים המשודרים בערוציה השונים ונוכחים בספריית ה-VOD של החברה, כמו גם תכנים מיובאים לא מעטים.

תוכן ומחירים: הוט מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של חבילות במחירים שונים, כשהחבילה הבסיסית ביותר (חבילת הסטנדרט), הכוללת שורה ארוכה של ערוצי טלוויזיה לצפייה ישירה, עולה 220 ₪ לחודש. התחברות אל ספריית ה-VOD של החברה כרוכה בתשלום נוסף, שמרבית המסלולים המוצעים עולים 34.90 ₪ לחודש. 

Yes

גם חברת הלוויין הוותיקה שנמצאת איתנו משנת 2000, מציעה מגוון גדול של תוכן מקורי ומיובא המשודר בערוציה השונים ונמצא בספריית ה-VOD הרחבה שלה, שמכילה מעל ל-30,000 כותרים זמינים.

תוכן מחירים: מחיר החבילה הבסיסית של יס, למצטרפים חדשים כמו גם ללקוחות ותיקים, הינו 149 ₪ לחודש לחבילת בסיס הכוללת שורה של ערוצים נבחרים, כמו גם גישה לשירות VODsimple וממיר yesMaxTotal מקליט, ובנוסף אליהם עוד מספר ערוצי סרטים, סדרות, טבע, ספורט ובידור . מחיר חבילה מורחבת הינו 199 ₪ לחודש, והיא כוללת את כלל ערוצי התוכן הקיימים ביס (למעט מספר ערוצי פרימיום), גישה אל ספריית ה-VOD השלמה של החברה וממיר מקליט yesMaxTotal.

מדריך להוזלת עלויות הטלוויזיה: אדם בוגר צופה בטלוויזיה

סלקום TV

חברת הסלולר הוותיקה הייתה מהראשונות להיכנס אל תחום הטלוויזיה עם פתיחתה של התחרות המוגברת בשוק בשנת 2014, וכיום היא נחשבת לשחקן השלישי בגודלו בתחום לאחר יס והוט. שירות הטלוויזיה של סלקום מבוסס על רשת האינטרנט, לכן על מנת להצטרף אליו עליכם להיות בעלי תשתית אינטרנט בבית וגישה לרשת.

תוכן ומחירים: חבילת הטלוויזיה שמציעה סלקוםTV  עולה 99 ₪ לחודש לממיר HD אחד (כל ממיר נוסף כולל תוספת תשלום) המציג ספריית  VOD בעלת תכנים מגוונים – סדרות, סרטים, תוכניות ותכנים לילדים, יחד עם הערוצים הישראליים המרכזיים, ערוצי ספורט וערוצים המשדרים את תכני סלקום TV ברצף. בנוסף מאפשר הממיר של סלקום הקלטת תכנים אוטומטית וצפייה בהם, גישה אל שירות כותרי המוזיקה ורשימות השמיעה "סלקום ווליום", ואפשרות להשתמש בשירות Youtube דרך הטלוויזיה.

פרטנר TV

חברת הסלולר הגדולה הזו נכנסה גם היא לשוק ספקיות הטלוויזיה בעת האחרונה, ומציעה שירות המתבסס על רשת האינטרנט. על כן כדי להתחבר צריך שתהיה בביתכם תשתית אינטרנט של 10 מגה בייט לפחות וגישה לרשת.

תוכן ומחירים: חבילת הטלוויזיה של פרטנר, שעלותה 69 ₪ לחודש עבור ממיר 4K אחד (כל ממיר נוסף בעלות 29 ₪), כוללת בין היתר ערוצים ישראליים מרכזיים וערוצים מן העולם, ספריית VOD מגוונת הכלולה במחיר החבילה, גישה לשירות נטפליקס (עליו תוכלו לקרוא בהמשך הכתבה) לחצי שנה בחינם, אפליקציית פרטנר TV לטלפונים ניידים בחינם וכן חבילת ערוצי ספורט 5 ללא חיוב – עד סוף שנת 2018.

מדריך להוזלת עלויות הטלוויזיה: יד מחזיקה שלט מול טלוויזיה
 

סטינג טי.וי

סטינג טי.וי הוא מותג טלוויזיה חדש מבית חברת Yes, המבוסס על שידור באמצעות רשת האינטרנט, לכן אם אתם מעוניינים בשירותי ספקית זו אתם חייבים שתהיה גישה לרשת בביתכם ותשתית אינטרנט במהירות 40 מגה לכל הפחות.

תוכן ומחירים: השירות של סטינג טי.וי מחולק לחבילות שונות - כל אחת מהן כוללת מספר ערוצים עם שידורים חיים וספריית VOD המבוססים על תכני "יס". לכל חבילה מחיר משלה: חבילת הסדרות, חבילת הסרטים וחבילת הילדים עולות כל אחת 39 ₪ לחודש, חבילת הטבע עולה 29 ₪ לחודש, חבילה משפחתית המכילה את כלל התכנים עולה 99 ₪ לחודש וחבילת הערוצים הישראליים הכלליים מגיעה בחינם. אתם יכולים לקחת רק את החבילות בהן אתם מעוניינים וכך "לבנות" לעצמכם את הטלוויזיה שלכם. על מנת לצפות בתוכן תצטרכו להזמין מן החברה את ה-Sting Box – מכשיר המזרים את התוכן מהאינטרנט לטלוויזיה, שעלותו 20 ₪ לחודש, אך אם אתם בעלי טלוויזיה חכמה המופעלת באמצעות מערכת ההפעלה אנדרואיד TV, לא תזדקקו למכשיר ותוכלו לצפות בתכנים באמצעות הורדה של אפליקציה ייעודית מחנות האפליקציות שבטלוויזיה שלכם.

Next TV

Next TV הוא מותג טלוויזיה מוזל מבית חברת התקשורת הוט, המתייחד בכך שהחבילה הבסיסית ביותר המוצעת דרכו זמינה לצפייה רק באמצעות אפליקציה ייעודית, שיכולה להיות מותקנת רק על גבי טלפונים חכמים וטאבלטים.

תוכן ומחירים: כאמור, החבילה הבסיסית ביותר של Next TV, שעלותה 29 ₪ לחודש, מותאמת לאפליקציה ייעודית שבה תוכלו למצוא ספריית VOD הכוללת את הסדרות הישראליות של הוט ועוד סדרות וסרטים מרחבי העולם. אם אתם מעוניינים לצפות בתכנים דרך הטלוויזיה, החבילה המורחבת של Next TV, בעלות 99 ₪ לחודש, תספק לכם ממיר מתקדם הכולל את ספריית ה-VOD עם תכני הוט וכן 30 ערוצים לצפייה ישירה.  

מדריך להוזלת עלויות הטלוויזיה: ילד צופה בטלוויזיה

רמי לוי TV

רמי לוי TV הוא תוצר של שיתוף פעולה בין חברת הוט לרשת השיווק והתקשורת רמי לוי, שחברו יחדיו ויצרו מותג טלוויזיה נוסף המציע חבילת תוכן מקיפה אך חסכונית.

תוכן ומחירים: החבילה של רמי לוי כוללת קשת של ערוצים, ביניהם הערוצים הישראליים המרכזיים, ערוצי ילדים, בידור, ספורט ומוזיקה, וכן ספריית VOD המתבססת על התכנים המקוריים של הוט, וכוללת גם סדרות וסרטים. מחיר החבילה הוא 89 ₪ לחודש. 

Smart TV

Smart TV הוא שירות טלוויזיה מבית חברת טריפל סי - חברת טכנולוגיה וספקית אינטרנט ישראלית - שמאפשר ללקוחותיו לצפות בתכנים טלוויזיוניים באמצעות אפליקיציה ייעודית.

תוכן ומחירים: החבילה הבסיסית של סמארט, שעלותה 50 ₪ לחודש, מכילה 31 ערוצים, ביניהם הערוצים הישראליים המסחריים, ערוצי מוזיקה, ספורט, ילדים, טלנובלות, סגנון חיים וטיולים, ובנוסף ספריית VOD עם תכנים סדרות וסרטים מן הארץ ומן העולם.

מדריך להוזלת עלויות הטלוויזיה: סלון גדול עם טלוויזיה

נטפליקס (Netflix)

ענקית התוכן הטלוויזיוני מארה"ב, ששירותיה נכנסו באופן רשמי לישראל החל משנת 2016, היא אינה ספקית טלוויזיה במובן המסורתי של המילה – מכיוון שאינה כוללת אפשרות צפייה בערוצים ישירים. עם זאת, היא מספקת גישה אל שפע של תכנים טלוויזיוניים, סדרות וסרטים (בעיקר באנגלית) ולכן בהחלט כדאי שתכירו אותה.

תוכן ומחירים: כאמור, נטפליקס מתפקדת כספריית VOD ענקית, המלאה בסדרות וסרטים מכל רחבי העולם – רובם הגדול באנגלית, כשהשירות בישראל מספק להם תרגום לעברית. החיבור אל נטפליקס והצפייה בתכנים נעשים ללא ממיר, אלא דרך אתר האינטרנט של החברה או דרך אפליקציית נטפליקס המיועדת למכשירים ניידים וטלוויזיות חכמות. החבילה הבסיסית ביותר של השירות עולה 29.90 ₪ לחודש  (חודש ראשון חינם) והיא מאפשרת צפייה בכל התכנים על גבי מסך אחד בכל פעם, בעוד שחבילת הפרימיום של החברה, שמחירה 49.90 ₪ לחודש, מאפשרת צפייה בעד 4 מסכים במקביל וכן איכויות צפייה מתקדמות יותר.

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו