print header

9 סימנים לכך שנועדתם להאיר את עיניהם וחייהם של אחרים

כל אחד מאתנו הגיע לעולם הזה עם תפקיד מסוים. לא תוכלו לדעת מה התפקיד שלכם עד אשר תדעו באילו כישרונות ותכונות זכיתם בלידתכם ובמהלך חייכם, אולם יש מספר תכונות אופי ומנהגים שמוכיחים כי כנראה שאחד מהתפקידים החשובים שלכם הוא להראות את האור לאנשים אחרים ברגעים בהם קשה להם למצוא אותו.

אם אתם עונים לפחות על 5 מתוך 9 הסעיפים הבאים, כנראה שיש לכם את הכוח להעלות חיוך על פניהם של אחרים גם כשהם נמצאים במצבים קשים, או להפיח בהם השראה ולחלוק איתם את חכמתכם ואהבתכם. אמצו את התפקיד הזה והשתמשו ביכולות המיוחדות שלכם כדי להאיר את עיניהם וחייהם של חבריכם ובני המשפחה שלכם.

 
סימנים שנועדתם להפיץ אושר
Sean McGrath

1. אתם אנשים רגישים

אנשים שנועדו לעזור לאחרים הם אנשים טהורים שלעתים קשה להם להבין את הדברים השלילים שמתרחשים בעולם שלנו. אנשים שכאלה עשויים גם להתקשות לנהל יחסים תקינים עם אנשים בעלי תגובות רגשיות עוצמתיות כמו כעס ותוקפנות. יתכן שכאשר קורה משהו שלילי בחייכם אתם מרגישים עייפים ותשושים ושאתם צריכים עזרה חיצונית כדי להחזיר את חייכם למסלולם – זאת כיוון שאתם מודעים לכך שיש לאנשים אחרים את היכולת לעזור לזולת בדיוק כפי שיש לכם.

2. אין לכם בעיה להיות לבד

עוד בשלבים הראשונים בחייהם, אנשים שתפקידם לחלוק אושר עם העולם מרגישים לעתים מבודדים ממנו, אבודים ושאף אחד לא מבין אותם. לעיתים הם נתקלים באתגרים שגורמים להם להרגיש אפילו יותר יוצאי דופן במהלך החיפוש שלהם אחר מסלול החיים המיוחד שלהם. מאחר שקל להם מאוד להרגיש את התחושות השליליות ואת מצבי הרוח של האנשים שסביבם, חשוב מאוד עבורם לבלות זמן מה לבד עם עצמם על בסיס קבוע.

המנהג הזה שגורם להם להתכנס בתוך עצמם לא באמת מגיע מתוך העדפה חברתית או מצב רוח; זה פשוט משהו שטבוע בלבם של אנשים מיוחדים שכאלה, והם זקוקים לזמן הזה כדי למלא את המצברים שלהם ולהמשיך להפיץ אושר, אהבה והשראה לאחרים.

3. אתם אמפתיים

אנשים שמרגישים כי הם צריכים כל הזמן להשתפר בהבנת העולם שסביבם, יגיעו לעתים קרובות לפינות החשוכות של החיים שיעזרו להם לקבל את זווית הראייה הנכונה. הם עושים הרבה יותר מלהזדהות עם האנשים שזקוקים לעזרתם – אכפת להם מאחרים משום שהם מכירים את הרגעים האלה מחייהם שלהם. הם נהיים יותר ויותר אמפתיים ככל שהם חווים יותר דברים במהלך חייהם, וההשפעה הישירה של המאמץ שלהם עוזרת להם להיכנס לליבם של אחרים ולעזור להם כשהם זקוקים לעזרתם.

סימנים שנועדתם להפיץ אושר

4. יש לכם רצון עז לעזור לאחרים

התכונה הזו היא תכונה שקיימת בכל אדם שיש לו תפקיד חשוב בעזרה לאחרים, שהרי ללא רצון, לא היה שום ניסיון ומאמץ לעשות זאת. בגלל הטבע האמפתי של האנשים האלה, הם לרוב בוחרים בקריירה שעוזרת להם לסייע לאחרים. בין אם אתם יועצים, רופאים, אחיות או מורים מכל סוג, זהו סימן מובהק לכך שיש צורך בעזרה שלכם ושיש לכם את היכולת לספק אותה. לא כולם נולדים עם הצורך הזה, ולא כולם נולדים עם הכישרון הזה.

5. אתם מעט מרדניים

אנשים שנועדו לעזור לאחרים הם לפעמים טיפה שונים ולא תמיד "מתאימים" לשבלונה של החברה שבה הם גדלו. מבנים היררכיים של ארגונים מסורתיים לא תמיד מתאימים להם, וסמכות שנוגדת את האמונות וראיית העולם שלהם עלולה לגרום להם להרגיש שעליהם למרוד. הטבע שלהם, שמתנגד לסמכות שכזו, הוא הליבה של עבודתם בעזרה לאחרים. כך הם מוצאים את הדרך שלהם לחיים הנכונים על פי ראות עיניהם, אשר לרוב עוקפת את המחסומים שהחברה שלנו יצרה עבור רובנו.

6. אתם מכבדים את הצד הרוחני שבחיים

אנשים שנועדו לעזור לאחרים רואים את החיים כגדולים יותר ממה שהם. כמו בורג קטן במערכת, אנשים שכאלה מבינים שהם חלק קטן אך בלתי נפרד מהעולם שזקוק לעוד אנשים כמותם. יתכן שאתם בעצמכם מרגישים שכל דבר שקורה בחייכם קשור לדבר נוסף ושאין צירופי מקרים בעולם – לכל פעולה יש תגובה ולכל סיבה יש תוצאה.

בעוד שאנשים רבים מחפשים כיצד לעזור רק לעצמם והורסים חיים אחרים או את הכוכב שלנו בתהליך, אנשים שנועדו לעזור לאחרים מרגישים לעיתים תחושת אובדן כשהם עושים דברים שכאלה. הקשר העמוק הזה בינם לבין הטבע, בעלי החיים והסביבה אפילו מקדם את חייהם בתחומים רבים, כולל בקריירה, כל עוד הם הולכים למקומות הנכונים אליהם הם אמורים להגיע.

 
סימנים שנועדתם להפיץ אושר

7. אתם משמשים כקול של המין האנושי

אנשים שנועדו להכניס אור לחייהם של אחרים משמשים כנציגים של המין האנושי כולו דרך העבודה היצירתית שלהם. לאורך ההיסטוריה, אנשים חכמים ומשכילים רבים נהגו לתת ביטוי לראיית העולם שלהם בדרכים יצירתיות. על ידי כך הם ביטאו את הפעילות המנטאלית של החברה באמצעות אומנות שנותנת קול לתרבות שלמה.

אם אתם חווים הגשמה עצמית כשאתם מבטאים את עצמכם בדרכים אומנותיות, ומוצאים דרכים להעביר את הידע והאינטואיציה שלכם דרכן, יתכן שנועדתם להאיר את עיניהם ואת חייהם של אחרים.

8. אתם מעריצים את היקום שסביבכם

אנשים שנועדו להאיר את חייהם של אחרים מרותקים כשהם מסתכלים על הכוכבים וכשהם לומדים על העובדות שקשורות לדברים שמחוץ לכדור הארץ. הם מרגישים שיש להם קשר וחיבור לדבר מה שנמצא מעבר לכוכב שלנו. בין אם זו אמונה באלוהים או בכוח עליון אחר, הם מודעים לכך שאי שם בחוץ נמצא משהו שהוא גדול יותר מהם ומכולנו ביחד, והחיבור שלהם למקור הזה מדריך אותם בכל מקום אליו הם הולכים ובכל דבר שהם בוחרים לעשות.

9. אתם נמשכים לדברים שמעוררים בכם השראה ומעודדים אתכם להתפתח

אנשים שנועדו להפיץ אושר והשראה תמיד מרגישים שהם יכולים להיות יותר ממה שהם, במיוחד כשזה נוגע לעזרה לאחרים. אנחנו יכולים לדעת מי אנחנו עכשיו ומי נהיה בעתיד שלנו על ידי המנהגים היומיומיים שלנו, והאנשים המיוחדים שנועדו לעזור לאחרים תמיד מחפשים סביבם גורמים שיספקו להם השראה, מחשבות חיוביות ופעילויות שעוזרות להם להתפתח. זה יכול להיות באופן פיזי, מנטאלי או רוחני.

יתכן שאתם נמשכים לקריאת ספרים, יוגה, מדיטציה, תפילה, סמינרים מעשירים או מאמרים שמספקים השראה, אשר עוזרים לכם להישאר בדרך הנכונה שלכם על מנת שתוכלו להמשיך ולהתפתח ולעזור לאחרים בדרך הטובה ביותר.

סימנים שנועדתם להפיץ אושר

יותר מכל, אנשים שנועדו להכניס אור לחייהם של אחרים חופשיים מחיפוש אחר אישורים שמגיעים מבחוץ. גם אם לא תמיד אנשים מעריכים את מה שהם עושים עבורם, הם יודעים שעליהם להמשיך להפיץ את המסר שלהם ולהאיר את עיניהם וחייהם של חבריהם. זה מסב להם אושר, והידיעה שעזרו לחיים של אדם אחד גורמת להם, ובצדק, להרגיש שעזרו להפוך את העולם כולו למקום טוב יותר.

אם אתם עונים לפחות על 5 מתוך 9 הסעיפים האלה, כנראה שאתם אנשים שכאלה, ויתכן שידעתם זאת כבר מזמן. פשוט המשיכו לעשות את מה שאתם עושים, ודעו שיש לכם תפקיד חשוב בחייהם של חבריכם ובני המשפחה שלכם.

 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.