print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 08.06.2010תחזית יומית - טלה - 08/06/2010

זה עשוי להיות אחד הימים הטובים של השבוע. הירח שוהה לו עכשיו במזל שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור לנוכחות שלכם ולקסם האישי. זוויות של מתח שיוצר מרס שליט המזל שלכם עם אורנוס ועם יופיטר עלולות להביא איתן החלטות פזיזות ופתיל קצרצר: זהירות...

תחזית יומית - שור - 08/06/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל דווקא היום כדאי לעשות קצת פחות ולנוח יותר. מיקומו של הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר, ולא במגרש הפרטי שלכם. משום כך כדאי לשמור על פרופיל נמוך, להתחבר לעצמכם ובעיקר לא לעשות יותר מדי.

תחזית יומית - תאומים - 08/06/2010

התחום החברתי ממשיך להיות היום משמעותי יותר. הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להיות חברתיים וקולקטיביים יותר, אבל זווית מדויקת בין מרקורי שליט המזל שלכם לנפטון עלולה להביא איתה מעורבות רגשית גבוהה, חוסר כוון ומצבי רוח. זה לא היום הטוב שלכם, תאומימים...

תחזית יומית - סרטן - 08/06/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן, סרטנונים. כעת הזמן להשקיע קצת יותר בשדרוג התדמית שלכם, בעשייה רבה יותר הקשורה לנושאי דרייב וקריירה, לשיפור יחסים עם סמכויות מכל הסוגים, ולדיאלוג טוב יותר עם הורים, מורים, וכל מי שנמצא במקום שיכול לעזור ולייעץ לכם.

תחזית יומית - אריה - 08/06/2010

זהו זמן לפתיחות לרעיונות חדשים, ולגישה קצת שונה. כעת הזמן לנסות ולראות דברים קצת אחרת, לשים דגש מיוחד על כל מה שקשור להסתכלות ארוכת טווח מבלי להתמקד רק בכאן ובעכשיו, לנסות ולצפות דברים ומהלכם כמה צעדים קדימה, ולנהל שיחות עומק ארוכות.

תחזית יומית - בתולה - 08/06/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לעשות שטויות. זהו זמן שבו כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג שהוא. זמן לעשות חושבים לפני כל החלטה, בעיקר החלטות הקשורות לנושאי עבודה, כספים ויחסים קרובים. היזהרו במיוחד בכבישים ובדרכים.

תחזית יומית - מאזניים - 08/06/2010

זוגיות היא מילת המפתח של היום. מעבר לזוגיות, זהו גם זמן למיקוד בכל מה שקשור ליחסים קרובים, ויחסים בכלל. מיקומו של הירח מול המזל שלכם שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לעשייה בשניים, לבילוי זוגי, ואולי גם להיכרויות חדשות אם אתם פנויים.

תחזית יומית - עקרב - 08/06/2010

היום כדאי להתמקד במחויבויות שלכם, ומכל הסוגים. מיקומו של הירח הופך אתכם למעשיים וממוקדים, וזה אולי באמת הזמן לסגור פערים וקצוות בכל מה שקשור לצד הפרקטי של החיים, ולהיזהר מזווית המתח בין מרס לפלוטו שליט המזל שלכם, שעלולה לגרום לדרמות פתאומיות.

תחזית יומית - קשת - 08/06/2010

הרגשות חזקים היום, ובעיקר המעורבות הרגשית שלכם. הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לאזור הלב בכלל, ועל נושאי רגשות ורומנטיקה בפרט. זה בדיוק הזמן לחיזור עדין אך תקיף, למילים רכות עם לילה, לדיאלוג אמיתי שבא מהלב, ולבילוי עד השעות הקטנות.

תחזית יומית - גדי - 08/06/2010

נושאי בית ומשפחה מודגשים גם היום, דגיגים. זהו יום נוסף שבו הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לבית וסביבתו, אלמנט שמזמין אתכם בימים הקרובים להתמקד בבית ובבני הבית. זמן טוב למסע אינטנסיבי של ניקיון יסודי, סדר וארגון, ארוחת ערב גדולה עם כולם, ותחושה של ביחד.

תחזית יומית - דלי - 08/06/2010

זה עשוי להיות אחד הימים היותר תקשורתיים של השבוע. תקשורת היא מילה משמעותית מבחיניתכם, ומיקומו של הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשכנע אחרים לפעול ביחד אתכם. כדאי להיזהר מפתיל קצר בגלל זווית בין מרס לאורנוס שליט המזל שלכם.

תחזית יומית - דגים - 08/06/2010

זה עשוי להיות היום המעשי של השבוע. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לחשבון הבנק שלכם, וזה בדיוק הזמן לעשות קצת יותר בנושא. נפטון עדיין קרוב לזווית העימות עם מרקורי, מה שאומר שהתקשורת שלכם לא ממש במיטבה, דגיגים: התמקדו בעובדות.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו