print header

מהו קוד-יה וכיצד הוא יכול לשנות את החיים?

לכל איש יש שם, אך האם השם שניתן לו הוא בהכרח השם הנכון לו אנרגטית? כמה השפעה טמונה באותיות המייצגות אותנו? והאם יש בכוחינו לשנות את הגורל? הנומרולוגית מיכלי עז ספרה, מספרת על קוד-יה, שיטת אבחון וריפוי לפי השם ששינתה את עולמה מן הקצה אל הקצה.

מזל
מקור תמונה: FreeDigitalPhotos.net

לקוד-יה הגעתי לפני שבע שנים. עד אז היה לי קושי להחזיק מעמד במערכת יחסים לאורך זמן. איכשהו כשהייתי מגיעה לתהליכים עמוקים יותר, שדורשים העמקה בנפש,  הייתי נשברת ושוברת את הכלים. הבנתי שאם אוכל לפצח את הקוד הגנטי ולפתור את הקושי להחזיק מערכות יחסים, אוכל לפרוץ דרך גם ביחסים שלי עם החיים בכלל. 

במשבר האחרון שהיה לי לפני שבע שנים פגשתי מישהי שלמדה קוד-יה והיא עשתה לי אבחון. האמת שהייתי אצל הרבה אנשים אבל היא נגעה בדיוק במהות שלי. היא דיברה על הקושי שיש לי ביחסים, היא דיברה באופן מעמיק על האתגרים שאיתם אני מתמודדת והציעה לי להוסיף את האות י הקטנה אל השם ולעשות שינוי בשם המשפחה.

זה נשמע אולי קל, אבל לי זה לא היה קל. לא אהבתי את הרעיון שיקראו לי מיכלי, ובטח לא אהבתי את המילה עז שנוספה לי לשם המשפחה (למרות שזה עז בחולם חסר).
אבל אחרי שנתתי לאפשרות הזו לחלחל בתוכי, הסכמתי לעשות את השינוי. ואכן, השינוי התרחש. אני ובן זוגי החלטנו למסד את הקשר ולבסס מחויבות גדולה יותר ביננו.

הדבר המשמעותי שאני מרגישה מאז הוא שקודם כל במקום לשבור את הכלים, המצב השתנה לתהליך של העמקה ברמות הרגש והאהבה. למדתי גם, תוך כדי תהליך הדרגתי, לקבל את בן זוגי כמו שהוא ולראות אותו מעבר לאידאליזציה שהייתה לי בראש.

זה לא שהשיעורים נעלמו. השיעורים והאתגרים קיימים יום יום. אין ספק שזוגיות בעידן המודרני היא תהליך שדורש עבודה יום-יומית, אך בזכות השינוי שעשיתי, אני מרגישה שנוספו לי כלים חדשים ואני יכולה להתמודד טוב יותר עם האתגרים הגנטיים שלי.

אחרי שחוויתי את השינוי בעצמי החלטתי ללכת ללמוד את השיטה המופלאה הזו.

קוד-יה היא שיטת אבחון וריפוי דרך השם, שפותחה לפני כ-30 שנים על ידי לאור נהלל. השיטה מתבססת על האנרגיה הטמונה באותיות ובשפה המייצגים אותנו. זו בעצם שיטה שמאבחנת את המערך האנרגטי של האדם.

מה זה אומר?

תפיסת העולם לפיה האדם מורכב מאנרגיות ותדרים, אינה חדשה. לכל אדם יש את המורכבות האנרגטית הספציפית שלו והיא משתנה מאדם לאדם. סך התדרים הללו יוצר תהודה בעולם, יוצר את הצליל הייחודי שאנחנו משמיעים. תדרים אלו מושכים אלינו אירועים ונסיבות.

כל אות בעולם מקושרת עם מספר, תדר, צבע, צליל ומהות. כל מהות כזו יושבת בגוף שלנו על בלוטות עצביות והורמונליות. האותיות העבריות הן בעצם כלי שמוליך ומעביר דרכו אנרגיה. יש אנרגיות שהן פלוס ויש אנרגיות שהן מינוס, ויחד הם מייצרות הארקה, בדיוק כמו מערכת חשמלית. כשאנרגיות אלה מתקיימות אצל האדם, הן יוצרות איזון, וכשהן חסרות הן יוצרות קושי ואתגר.

קוד-יה הוא מעין מפה מוצפנת. מטריקס של מספרים ותדרים שמגלה לנו שאין אנו הולכים בדרכים עיוורות בעולם, אלא לשם מטרה מוגדרת. מפה זו יכולה לעזור לכל אדם להסיר תחושת אי וודאות באשר למקומו בעולם ולחשוף בפניו את הנתיב והיעוד האישי שלו.

השיטה מתבססת על 9 מספרים שמתחלקים לשלשות של שלוש. כל שלישיה כזו יוצרת צינור ומקושרת עם תחום כלשהו בחיים שלנו. כך למשל:

  • הצינור הראשון מקושר עם חסד - צינור של מימוש הקשור בזוגיות ומשפחה.
  • הצינור השני קשור עם דין -  צינור הקשור בקריירה ומימוש.
  • הצינור האחרון קשור ברחמים - צינור הקשור להתפתחות ולמידה.

שלושת הצינורות קשורים לתהליכים שאנו עוברים בחיים.

האבחון מאפשר לאדם להתבונן על עצמו מנקודת מבט עמוקה יותר ולהבין מהן האנרגיות הפנימיות שמניעות אותו.

דרך האבחון, ניתן לזהות את הקומבינציות והשילובים של האנרגיות, ומה הן מייצרות. ישנם שילובים שמייצרים קצר במערכת, ישנן אנרגיות שהן חסרות או עודפות. יש שהזמן מיטיב עם האדם ויש שהזמן לא מיטיב עימו. כשהזמן לא מיטיב, האדם חווה תקיעות וקושי, הוא מרגיש שדברים לא זזים כמו שהוא רוצה ושאין לו שליטה על החיים שלו.

השיטה מתאימה לכל אדם שחווה תקיעות או קושי בחיים והיה רוצה לגלות על עצמו דברים נוספים שיאפשרו לו להשלים את פיסות הפאזל החסרות במציאות חייו.
 

מעוניינים להתייעץ עם מיכלי?

מיכלי ויועצים נוספים עונים ומייעצים כעת בקו היועצים "השתקפות"

בטלפון: 012-40-9007-200-27

 

 

*השיחה בעלות 9.90 לדקה

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.