print header

תחזית הורוסקופ לשנת 2019

  כאשר שנה חדשה עומדת בפתח קשה שלא להתרגש ולצפות לשינויים ולדברים שעתידים לקרות לנו במהלכה. כעת, כאשר שנת 2019 עומדת בפתח, היא לבטח נחשבת בעיני רובנו כשנה מרגשת מאוד, כזו שמבטיחה אירועים משמעותיים רבים לכל אחד ואחת מאיתנו. אך אצל כל מזל הם יבואו לידי ביטוי בדרך אחרת על פי ההורסוקופ מיקומי הכוכבים בשמים – חלקם בדרך חיובית וחלקם בדרך פחות מעודדת אך לא קיצונית. אז כדי שגם אתם תהיו מוכנים לשנה הקרובה ותזכו לדעת מה מצפה לכם בה, בחרו את המזל שלכם וגלו מה צופן לכם העתיד בשנת 2019 על פי האסטרולוגיה.
 

הורסקופ - מזל מאזניים

השנים שחלפו עד עכשיו אולי עברו בלי שהרגשתם אותן ולא קרה בהן שום דבר משמעותי, אך השנה אתם יכולים לצפות לשינוי מרענן. מחכות לכם הזדמנויות חדשות יחד עם כמה משברים, ומטרת כולם היא לעורר אתכם ולדאוג לכך שתהיו מוכנים לשלב הבא בצמיחתכם האישית. אתם אולי לא מבינים זאת עדיין, אך שנת 2019 תשנה את חייכם בדרך לא צפויה בכלל.

קודם כל – המשפחה

השנה הזו תהיה בעיקר בסימן משפחה עבורכם, ויהיה עליכם לגלות משמעת ואחריות רבה כדי לסדר עניינים משפחתיים. יכול להיות שאחד ההורים שלכם יצטרך את עזרתכם מסיבה שקשורה לגילו, ואפשרות אחרת היא שתתחילו לתכנן מעבר דירה או אפילו תעברו דירה. השינויים שיתרחשו בתא המשפחתי ייגרמו לכם להתפכח ואולי יצריכו מכם להפחית בהוצאות, אך בו זמנית אתם תבנו בסיס למשפחתכם שיהיה יציב יותר מאי פעם – ממש כאילו שאתם בונים לעצמכם בית מלבנים שיגן עליכם מכל מפגע אפשרי. 

שיעור באיזון

מחכים לכם גם שינויים משמעותיים בעבודה, והם נראים חיוביים מאוד, אך אתם תרגישו שהם מושכים אתכם הרחק ממשפחתכם ויהיה לכם מאתגר מאוד לאזן בין חיי המשפחה לקריירה. בחודש יולי יתכן שתחוו מעט לחץ בעקבות מחלה או מצב בריאותי שימנעו מכם אפשרות לנצל הזדמנות מסוימת בעבודה, אך אל תדאגו – זה זמני.

הורסקופ - מזל עקרב

שנת 2019 מספקת לכם הרבה מאוד הפתעות, בעיקר בתחום הכלכלי. עד חודש דצמבר אתם תשגשגו מאוד ותזכו בשפע, כשאתם תרגישו הרבה יותר בטוחים בכישרונות שלכם והכנסתכם תשתפר. אתם תחוו פרץ גדול של אנרגיה שיאפשר לכם לבטא את היכולות האישיות שלכם בדרך שלא הייתה פתוחה עבורכם עד עכשיו, אך שימו לב – למרות שתזכו להצלחה כלכלית, עליכם להימנע מלקיחת סיכונים בתחום הפיננסי משום שהם ירוקנו את כיסכם, במיוחד במהלך החודשים ינואר, יוני וספטמבר. אתם תהיו מאוד אופטימיים לגביהם, אך אל תיתנו לאף אחד לעבוד עליכם – הסיכונים לא שווים את זה.

זו ההזדמנות להעביר את המסר שלכם

בשנת 2019 תקבלו את קולכם בחזרה, והוא יהיה עוצמתי יותר מאי פעם. בינואר כבר תתחילו להתגבר על החשש שלכם להביע את הדברים שלא אמרתם עד עתה ולהגיד את מה שאתם יודעים שנכון בשבילכם, וגם בחודש יולי תתעורר בכם התשוקה הזו. אתם יודעים טוב מאוד שידע זה כוח, ואתם רוצים שאחרים יראו כמה עוצמה יש לכם. 

מחשבות על קריירה

בשנה הזו אתם תתחילו לחשוב יותר על הייעוד שלכם והאם אתם ממצים את הפוטנציאל שלכם במסלול שבו בחרתם. אם אתם נמצאים במקום הנכון, אנשים אחרים בהחלט ישימו לב אליכם, למאמצים וליכולות שלכם, אך אם לא, זו ההזדמנות שלכם ללמוד מקצוע חדש, משום שבשנה הזו אתם תקבלו מוטיבציה רבה ללמוד דברים חדשים – אפילו מבחינה מקצועית.

הורוסקופ - מזל קשת

השנה הזו היא שנה של מזל עבורכם, שבה כל דבר בלתי אפשרי יהפוך לאפשרי. הברכה שתשרור עליכם תישאר גם עד אחרי חודש דצמבר 2019, אך תשנה את צורתה ותתמקד בעיקר בתחום הפיננסי. בשנת 2019 תזכו באופטימיות וביטחון ותוכלו לצפות לכך שתפגשו אנשים חשובים שירצו לעשות לכם רק טוב – בין שמדובר בעסקים ובין שמדובר בחיים האישיים. אם אתם רווקים, יש סיכוי גבוה שתפגשו אדם חדש שיגרום לכם להתאהב בו עד מעל הראש, במיוחד בחודש מרץ, אז שמרו על ראש פתוח, משום שהאהבה הזו יכולה להגיע ממקומות לא צפויים כלל. אם אתם כבר נמצאים במערכת יחסים, הקשר ביניכם ובין בן או בת הזוג שלכם יתחזק מאוד השנה.

זה הזמן שלכם להשתחרר

זו ההזדמנות שלכם לפתוח אופקים ולהתקדם בתהליך הצמיחה הרוחני שלכם – התחילו לכתוב את הספר שתמיד רציתם, צאו לטיול במקום מרוחק שלא הייתם בו ועשו כל דבר אחר שהלב שלכם רוצה, זה הזמן. שנפש שלכם משתוקקת להרפתקה והשנה תוכלו לזכות בה. עד חודש אפריל תוכלו להרגיש הרבה יותר חופש בעבודה, ואם תעשו שימוש בטכנולוגיות חדשות תוכלו לשפר פלאים את היצירתיות שבכם.

העתיד הכלכלי שלכם

אתם תתחילו להיות יותר רציניים בנוגע לכסף ותצליחו ליצור לעצמכם תוכנית פיננסית שתעזור לכם לכסות את כל ההוצאות העתידיות. יכול להיות אפילו שתקבלו קידום או שתתקבלו לעבודת החלומות שלכם – שתי האפשרויות יכניסו לכם הרבה מאוד כסף. זה הזמן להתחיל לחסוך לרכב או לבית שתמיד רציתם, וכל עוד תשמרו על המטרה הזו בראשכם אתם אכן תשיגו אותה.

הורוסקופ - מזל גדי

אין מזל שמוכן יותר ל"התבגרות" מאשר מזל גדי, ולמעשה, אתם הייתם מוכנים לכך עוד מלידה, אך בשנת 2019 העולם הולך לבחון אתכם ולראות עד כמה אתם בוגרים באמת. למרבה המזל, אין ספק שתעברו את המבחן הזה, ותוכלו לראות את התוצאות החיוביות שלו מהר מאוד. השנה יהיו לכם הרבה מחויבויות ותחומי אחריות שיצריכו משמעת ועבודה קשה, אך הם יספקו לכם הזדמנויות להראות לעולם מי אתם ומה אתם שווים באמת. בהרבה מובנים, הסמכות שלכם תהיה עליונה השנה – בין שבעבודה ובין שבמערכת היחסים.

תגיעו לגבהים חדשים

כאמור, תצטרכו משמעת גבוהה כדי להצליח השנה, אך אתם נחושים מספיק כדי לעשות זאת. זו השנה שבה הסטטוס שלכם ישתנה, למשל אם אתם רווקים יש סיכוי גבוה שתתחתנו, אם אתם נשואים תהפכו להורים, או שבמקום העבודה תקבלו יותר סמכויות ואפילו תגיעו לתחום ניהולי או תהפכו לשותפים בחברה.

המאמצים שלכם ישתלמו

אם אתם עוסקים כרגע בתחום יצירתי כלשהו, זו השנה שבה תקצרו את הפירות של העבודה הקשה שלכם ותזכו בהצלחה. הכוכבים מראים שיש לכם הרבה מזל השנה, ויכול מאוד להיות שיגיע לכיוונכם כסף ממקום לא צפוי. עד חודש דצמבר כבר תהיו מוכנים לקבל את כל הפרסים שהחיים עומדים להעניק לכם.

הורסקופ - מזל דלי

שנת 2019 תהיה העמוסה ביותר שלכם עד כה מבחינה חברתית, ויהיו לכם שלל הזדמנויות לצמוח, להתפתח ולחוות אושר בעזרת החברים והקשרים החברתיים שלכם. יתכן שתפגשו כמה אנשים מרתקים השנה, ורבים מהם יכולים להיות מדת או תרבות אחרת. החברים החדשים האלה ילמדו אתכם דברים שלא ידעתם – צפו לכך שלפחות אחד מהם יהיה נבון במיוחד וילמד אתכם לא מעט סודות מרתקים. יש גם סיכוי גבוה שאחד החברים שלכם יספק לכם יתרונות משמעותיים, כמו קשרים שיעזרו לכם או יכולת שאין לכם ושתוכל לעזור לכם להשיג מטרה חשובה.

יש גם צד אחר למטבע הזה

הבעיה היחידה עם כל המעורבות החברתית הזו היא הנטל הכלכלי שהיא עלולה להיות עבורכם. הימנעו מלהלוות כסף לאחרים עד כמה שניתן, ובנוסף היזהרו גם מתחבולות שקשורות להשקעת כספים – אתם לא תראו אותן בבהירות וייתכן שתבצעו השקעה שלא יהיו לה שום השפעות חיוביות. יתכן שבשנה זו תצטרפו לקבוצה או מועדון מסוים וגם במקרה זה – הימנעו מהשקעת כספים פזיזה.

היסודות מתערערים

יכול מאוד להיות שהשנה לא תרגישו מסופקים מהמקום הפיזי שבו אתם נמצאים וחיים, ותרצו לעבור למקום אחר. בנוסף, הדינמיקה המשפחתית תשתנה, אך אל תילחצו מכך – השינוי לא חייב להיות שלילי. עם זאת, הזוגיות שלכם תעבור כמה קשיים משמעותיים השנה, ויתכן שתגיעו לסף שיגיד לכם שעליכם לומר להתראות אחד לשנייה. אל תחשבו שזה יהיה סופה של הזוגיות, משום שאחרי זמן מה תוכלו לראות דברים בצורה מעט אחרת – אולי אתם פשוט צריכים להבין עד כמה אתם באמת אוהבים אחד את השנייה.

הורסקופ - מזל דגים

את שנת 2019 תתחילו ממקום גבוה, ויכול מאוד להיות שכבר מצאתם את ייעודכם ואפילו כבר הגעתם אליו, או שמצאתם את הכישרון הייחודי שלכם שיכול לפתוח עבורכם דלתות בתחומים רבים. תחילת השנה היא זמן מושלם לפתוח את העסק שתמיד רציתם – ה"יום אחד..." הזה כבר כאן, אז אל תבזבזו את פרץ האנרגיה שממלא אתכם. אפילו אם אנשים יגידו לכם שאתם "משוגעים", הקשיבו ללב השאפתני שלכם, כי השנה יש לכם מזל. אם אתם מוכנים להשקיע מאמץ ומאמינים בעצמכם, זה הזמן ללכת אחרי החלום.

שמרו על ריכוז

על אף כל הנאמר, השנה הבאה תביא איתה כל כך הרבה הזדמנויות שונות עד שאתם תאבדו את הפוקוס שלכם ולא תדעו אחרי איזו מהן ללכת. ההזדמנויות יגיעו בחודשים ינואר, יוני וספטמבר. ההמלצה היא ללכת עם תחושת הבטן שלכם, שתספק לכם את התשובות שאתם מחפשים. בנוסף, אין צורך להילחץ, משום שההכנסה שלכם תישאר קבועה לאורך השנה.

חברים יבואו וחברים ילכו

צפו לשינוי משמעותי במערכות היחסים שלכם עם החברים – יתכן שתגלו שלא כל חבריכם נאמנים לכם, או שמצד שני תמצאו חברים חדשים שמבוגרים ונבונים מכם, מהם תוכלו ללמוד הרבה. בחודש יולי תהיו מוכנים להגיד להתראות לחברים שאתם מרגישים שמנסים להפעיל עליכם מניפולציות ולשלוט בכם. בנוגע לזוגיות – יתכן שאהבה חדשה תגיע לחייכם אם אתם רווקים, והאדם הזה יהיה מישהו עם מטען רגשי כבד, אך זה לא יעיק עליכם. במקום לשפוט אותו, נסו לעזור לו להתמודד עם הבעיות שקיימות בחייו.

הורסקופ - מזל טלה

יש לכם משהו חשוב שאתם רוצים להגיד השנה, ושום דבר לא יוכל לעצור אתכם מלעשות זאת. ייתכן שאתם מוכנים לכתוב את הספר שתמיד רציתם לחשוף בפני העולם ושהיה קיים בתוככם במשך שנים רבות, או שתחליטו לפתוח ערוץ יו-טיוב שבו תלמדו אנשים אחרים דברים שאתם יודעים. המסר או הידע שאתם רוצים לחלוק לא רק יועילו לעולם, אלא גם לדרך שבה אחרים יראו אתכם מבחינה מקצועית. חלקכם עלולים להרגיש שעדיין אין לכם את מה שצריך בשביל לעשות את זה, והמחשבה הזו תגרום לכם לרצות לרכוש ידע חדש או תואר מתקדם – לכו עם ההרגשה הזו. זו השנה שבה תרחיבו את הידע שלכם פלאים. 

פסגת הקריירה

השנה תתחיל עם דחיפה משמעותית לקריירה, וזו ההזדמנות שלכם לתפוס פיקוד על חייכם. מה שתתחילו מבחינה מקצועית בחודשי ינואר ופברואר יגיע לגבהים חדשים בחודש יולי, אך את ההשפעה הגדולה ביותר של החלטתכם תראו בחודש דצמבר. לפי הכוכבים, אתם תוכלו להרוויח לא מעט כסף לאחר השנה הזו מהדבר שאתם אוהבים לעסוק בו.

יש שינויים גם בבית

אל תזניחו את המשפחה במרדף אחר ההצלחה, משום שגם היא תצטרך את תשומת הלב שלכם. במהלך חודש יולי תצטרכו לתפוס אחריות על דבר מה שיקרה בביתכם, ואם לא תעשו זאת, תהיה לכך השפעה רעה. תצטרכו להתבגר בדרך שלא ציפיתם לה, אך החדשות הטובות הן שהתהליך הזה יוביל אתכם לתחושת שחרור. ברגע שבו תצליחו לנשום שוב לרווחה בביתכם אתם תדעו עד כמה רחוק הגעתם בחייכם ותוכלו להשקיע את כל המאמצים שלכם בדברים אחרים.

הורסקופ - מזל שור

עד סוף שנת 2019 יהיו חלקים בכם שלא תזהו, אך תהליך השינוי שבחייכם לא ילחיץ אתכם, משום שאתם תבינו שהוא יעזור לכם להפוך את חייכם למתאימים יותר עבור מי שאתם באמת. אתם תזנחו דפוסי פעולה ישנים שכבר לא משרתים אתכם, ומומלץ שלא תנסו להילחם בזה – עבורכם זוהי שנה של שינוי, ולא רק שתשרדו אותו, אלא גם תשגשגו בעזרתו.

שינויים אנרגטיים

לכל אורך שנת 2019 אתם תחוו רמות משתנות של אנרגיה בצורה קיצונית. אתם תרגישו חסרי מנוחה ותחוו תחושה של חוסר סיפוק רצון מהמצב הנוכחי של חייכם יחד עם מחסור בתחושת חופש להיות מי שאתם ולעשות את מה שאתם רוצים - זה יתבטא יותר מכל במערכת היחסים, במראה החיצוני ובמסלול הקריירה שלכם. זכרו שלא משנה כמה רעידות אדמה יזעזעו אתכם, אם תצליחו לשמור על נקודת מבט חיובית, בסופו של דבר הכל יירגע ואתם תבנו את עצמכם מחדש בדרך טובה ביותר.

הזדמנות לצמוח

למרות השינויים שצוינו, השנה הבאה תביא איתה התפתחויות מעניינות מבחינת מצבכם הפיננסי. יכול להיות שתקבלו כסף ממקור שלא ציפיתם לו, כמו תמלוגים, הכנסה פאסיבית שלא הראתה תוצאות מזה זמן מה או אפילו ירושה. היזהרו שלא לבזבז את כל הכסף על חלומות גדולים מדי – אתם אמנם טובים לרוב עם כסף, אך בחודשים ינואר, יוני וספטמבר אתם עלולים להתאכזב מהשקעות שלא יניבו פירות.

הורסקופ - מזל תאומים

בשנת 2019 כסף יהיה בראשכם לא מעט. למעשה, זה ככל הנראה התחום בחייכם שיקבל יותר תשומת לב מאשר כל תחום אחר. צפו לשינויים בדרך שבה אתם מרוויחים את כספכם וגם בדרך שבה אתם מבזבזים וחוסכים אותו. הכל מתחיל כבר בחודש ינואר, כשתהיה לכם הזדמנות להשקיע את כספכם בדרך שלא הייתה פתוחה עבורכם עד כה. יתכן גם שבן או בת הזוג שלכם יקבלו חדשות טובות בנוגע לקריירה שלהם ושמצבם הכלכלי ישתפר. אם אתם הייתם מובטלים עד עכשיו, השנה זו ההזדמנות שלכם לטפח כישרון שיש בבעלותכם ושיעזור לכם להכניס כסף. אם אתם עובדים וחשבתם כבר במשך זמן מה לבקש העלאה, זה הזמן לפעול.

צעדים כלכליים

תצטרכו השנה להיות גמישים בדרך שבה אתם מחלקים את הכסף שלכם בין חסכונות לבזבוזים. יתכן שתוכלו לשלם סכום נכבד מחוב שיש לכם, כמו הלוואה או משכנתא, ואם אין לכם חוב תוכלו להשקיע את הסכום הזה בהשקעה לעסק. אם כבר יש לכם עסק ובו שותף, עליכם לוודא שלשניכם יש את אותה נקודת מבט בנוגע לעתיד העסק; יתכן שתבטחו בשותף שלכם בצורה עיוורת, אך לא הכל הוא כמו שנראה. זה לא אומר שאסור לכם לבטוח בו, אך זה כן אומר שאתם צריכים לוודא שאתם באותו ראש.

צורך בפרטיות

בשנה הזו אתם תנסו יותר לשמור על צניעות ופרטיות ותימנעו מפרסום המעשים שלכם – זה יכול להגיד שתצמצמו את השימוש שלכם ברשתות חברתיות, וזה גם יכול להגיד שפשוט תרצו לשמור יותר על העניינים שלכם לעצמכם. במשך השנה ככל הנראה יהיו לכם כמה הצלחות לא קטנות שיהיו שוות שיתוף, אך אתם תעדיפו לשמור אותן לעצמכם, ובצדק – ההחלטה הזו תהיה נבונה.

הורוסקופ - מזל סרטן

ההתמקדות העיקרית שלכם בשנת 2019 תהיה במכרים שלכם – בחברים ובעמיתים לעבודה. הדרך שבה תרגישו קרובים אליהם תשתנה ואתם תחפשו יציבות ביחסים שלכם איתם. יתכן שתרגישו שאין לכם יכולת לבנות איתם מערכת יחסים כמו שצריך או שאין לה בסיס, וזה יכול אפילו לקרות בזוגיות שלכם. זו השנה שבה תתחילו להתייחס למערכות היחסים שלכם בבגרות ועם נקודת מבט מציאותית. אם יש בעיה שקיימת ביניכם ובין אדם שקרוב אליכם, אתם לא תתעלמו ממנה. אם שניכם מוכנים לעבוד על מנת לפתור את הבעיה, אתם תוכלו לסדר את המצב, אך אם אחד מכם יסרב זה לא יהיה אפשרי. 

התחלה חדשה

בשנת 2019 תהיה לכם הזדמנות לזכות בהתחלה חדשה עם בן או בת הזוג שלכם, וגם לפתוח את העסק שרציתם לעסוק בו מזה זמן מה. ייתכן גם שתעשו שינוי משמעותי כלשהו במראה החיצוני שלכם. בחודש יולי יהיה שינוי במצבכם הזוגי – אלו מכם שבמערכת יחסים שכבר לא מתפקדת יתעמתו עם בן או בת הזוג שלהם ואף ייפרדו, ואלו מכם שרווקים ככל הנראה יתחילו לחפש יותר במרץ אחר האהבה שלכם.

עסקים ותענוגות

תחושת חוסר היציבות והנוחות שהרגשתם עד עתה בעבודה תסתיים עד לחודש מרץ, אך עד חודש דצמבר כבר תהיו שקועים כל כולכם בעבודה – זכרו שזה בסדר לסרב לבצע פרויקט שאתם מרגישים שיגבה מהנפש שלכם מחיר כבד מדי. יתכן שבחודש אפריל תרגישו משועממים ממעגל החברים הקיים שלכם ותחפשו ריגוש במעגל חברתי אחר. אל תגבילו את עצמכם – ככל שתפגשו אנשים יותר שונים מכם, כך תגלו שיש להם משהו חדש ומרתק יותר ללמד אתכם.

הורוסקופ - מזל אריה

שנת 2019 מביאה איתה הצלחה ענקית למסלול הקריירה של בני מזל אריה. אתם זוכים להמציא את עצמכם מחדש בדרכים משמעותיות, והיקום דוחף אתכם מחוץ לאזור הנוחות שלכם לשם כך. לכו עם הדחיפה הזו ואל תילחמו בשינויים – הם יעשו לכם רק טוב. למעשה, הם יכולים להיות גם מרגשים, אך בהחלט יצריכו מכם השקעה של זמן. זו השנה לנטוש את כל ההרגלים שלא מועילים לכם, ובנוסף ייתכן מפנה דרמטי וחיובי במערכת היחסים שלכם. אם אתם רווקים אתם עומדים להתאהב, ואם אתם בזוגיות יכול מאוד להיות שהשנה תזכו להביא ילד חדש.

מציאת היעוד שלכם

ייתכן שהשנה תתחיל במציאת עבודה חדשה, אך אל תצפו לכך שהיא תימשך לזמן רב – זוהי שנה של שינויים רבים עבורכם בתחום הקריירה, משום שאתם מנסים למצוא את הייעוד האמיתי שלכם בחיים. עד חודש יולי סביר להניח שתפרשו מהעבודה שמצאתם ושתחפשו אחת אחרת. השינוי המשמעותי ביותר עם זאת יתרחש בחודש דצמבר, בו תזכו למזל גדול מאוד בעבודה. לא רק שתהיה לכם הזדמנות חדשה, אלא שתוכלו למצוא את מסלול הקריירה המושלם שחיפשתם במהלך כל השנה.

אתם רק עולים למעלה

יהיו לכם עליות ומורדות השנה, אך אם תסתכלו על הכול בראייה רחבה, אתם תוכלו לשים לב שאתם בעיקר במגמת עלייה. עליכם להשלים עם העובדה שהקריירה שלכם תתפוס צורות שונות כדי להגיע למקום שאליו אתם מיועדים, ואולי אתם לא מאמינים בכך, אך יש לכם את מה שצריך כדי להצליח. אתם ככל הנראה תרגישו קצת לחוצים השנה כשתפגשו באנשים שנמצאים בעמדות בכירות מכם, אך נסו לעבוד יחד איתם ולא נגדם. הראו להם כמה שאתם טובים במה שאתם עושים והיו גמישים – הם יעזרו לכם להצליח יותר ממה שאתם חושבים.

הורוסקופ - מזל בתולה

בכל הנוגע לענייני הלב ויצירתיות, השנה הזו תעשה את שלה בשבילכם, אך תביא עמה גם כמה אתגרים. תצטרכו להראות משמעת, בגרות ומחויבות בזוגיות לאורך כל השנה, וזה יעזור לבטא בפני בן או בת הזוג שלכם עד כמה אתם טובים עבורם וכמה יש לכם להציע. אתם לא מעוניינים בזוגיות סתמית, אלא באחת ארוכת שנים שתימשך לנצח, ואם אתם רווקים היקום עומד להביא לכם שיעור חשוב על אהבה שיעזור לכם לדעת מי האדם הנכון עבורכם.

מפגשים ארעיים ופרידות

לרווקים שביניכם – כבר בחודש ינואר תוכלו לצפות לפגוש מישהו חדש שיוכל להיות פוטנציאל למערכת יחסים. יכול להיות שזו לא תהיה זוגיות ארוכת טווח, אך בהחלט שווה להשקיע בה מאמץ. בחודש יולי תהיה נקודת מפנה, לטובה או לרעה, ואתם תבינו האם אתם מוכנים להמשיך במערכת היחסים הזו או להפסיק אותה. אם אתם מוצאים את עצמכם שוב רווקים, אל תילחצו. זכרו שזו שנה שבה תזכו לשיעורים חשובים בנוגע ליחסים, והם יעזרו לכם בעתיד ליצור זוגיות יציבה יותר. אם נשארתם רווקים, עד חודש דצמבר כבר תתאהבו מחדש, ואם אתם נמצאים במערכת יחסים היא תוביל לכיוון רציני יותר – נישואין או אף אפשרות להביא ילד לעולם.

הכול נשאר במשפחה

אם כבר מדברים על הדור הבא – אם יש לכם ילדים הם יצטרכו את תשומת הלב הרבה שלכם בשנת 2019, משום שתוכלו לעזור להם להתמודד עם אירוע שכבר היה לכם ניסיון איתו בעבר. עליכם לזכור שהדרך היחידה להיות הורה טוב היא פשוט להיות שם עבור הילדים, לגלות אחריות ולהוות מודל חיובי לחיקוי. אם יש בעיות ביחסים שלכם עם ילדיכם, השנה הם ייחשפו ותהיה לכם הזדמנות לתקן אותם.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.